2013

Номінація «Декламація» (серед учнів 1 класу)

Осадченко Світлана

1 клас

 

НВК «Українська школа-гімназія» Сімферопольської міської ради АРК

1 місце

Галич Дар’я

1 клас

Спеціалізована загальноосвітня школа № 7 Сімферопольської міської ради АРК Театральна студія “Світанок” КРЦДЮТ

2 місце

Скряга Ганна

1 клас

Театральна студія “Світанок” КРЦДЮТ

2 місце

Глухова Дар’я

1 клас

Гімназія №1 ім. К.Ушинського Сімферопольської міської ради АРК

3 місце

Ільїна  Світлана

1 клас

ЗОШ I-III ступенів №2 Сімферопольської міської ради АРК

3 місце

Номінація «Декламація» (серед учнів 2 класу)

Мартиненко Ганна

2 клас

НВК «Школа-ліцей» №3 Сімферопольської міської ради АРК

1 місце

Асанова Едіє

2 клас

Чистенський НВК Сімферопольського  району

2 місце

Соломко  Марія

2  клас

Гімназія №9 Сімферопольської міської  ради АРК

3 місце

Хоменко Анастасія

2 клас

НВК «Школа-гімназія» № 10ім. Е.К. Покровського Сімферопольської міської  ради АРК

3 місце

Щириця Тетяна

2 клас

НВК «Школа-гімназія» № 10 ім. Е.К. Покровського Сімферопольської міської  ради АРК

3 місце

Політаєва Катерина

2 клас

ЗОШ I-III ступенів №5 Сімферопольської міської ради АРК

3 місце

Номінація «Декламація» (серед учнів 3 класу)

Рибалко Григорій

3 клас

Артеківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Ялтинської міської ради АРК

1

 

Мамутова Еліна

3 клас

НВК "Українська школа-гімназія" Сімферопольської міської  ради АРК

1

Сапунова Полiна

3 клас

Театральна студія “Світанок” КРЦДЮТ

2

 

Губарева Діана

3 клас

Театральна студія “Світанок” КРЦДЮТ

2

Шаллал Камаль Халаф

3 клас

Театральна студія “Світанок” КРЦДЮТ

НВК "Українська школа-гімназія" Сімферопольської міської  ради АРК

3

 

Жижина  Злата

3 клас

Гімназія №9 Сімферопольської міської  ради АРК

3

Номінація «Декламація» (серед учнів 4 класу)

Селютіна Карина

4 клас

НВК «школа-гімназія» №25

Сімферопольська міська рада АРК

1

 

Меджитов Констянтин

4 клас

ЯЛТИНСЬКИЙ ЦЕНТР дитячої юнацької творчості ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ «ІМПРОВІЗАЦІЯ»

1

 

Веремеєнко Софія

4 клас

Театральна студія “Світанок” КРЦДЮТ

НВК "Українська школа-гімназія" Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Поплавська Ольга

4 клас

ЗОШ I-III ступенів №2

Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Османов Гирей Длявер Огълу

4 клас

ЗОШ I-III ступенів №29

Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Черникова Катерина

4 клас

Маленськая ЗОШ I-III ступенів Сімферопольський район

3

 

Ємельянова Єлизавета

4 клас

ЗОШ I-III ступенів №2

Сімферопольської міської ради АРК

3

 

Онищенко Ілона

4 клас

ЯЛТИНСЬКИЙ ЦЕНТР дитячої юнацької творчості ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ «ІМПРОВІЗАЦІЯ»

3

 

Мартинова Наталя

4 клас

ЗОШ  I-III ступенів №2 м. Алушта

3

 

Номінація «Декламація» (серед учнів 5 класу)

Корабльова Дар’я

5 клас

НВК «Школа І – ІІІ ступенів № 6 – Центр розвитку дитини «Академія дитинства» м.Сімферополь

1

 

Кузнецов Микита

5 клас

НВК «Школа І – ІІІ ступенів № 6 – Центр розвитку дитини «Академія дитинства» м.Сімферополь

1

 

Мосіна Олександра

5 клас

БУВК «Школа-гімназія»

1

 

Шеховцова Ганна

5 клас

НВК «Школа І – ІІІ ступенів № 6 – Центр розвитку дитини «Академія дитинства» м.Сімферополь

1

 

Мустафаєва Ельмаз

5 клас

ЗОШ І – ІІІ ступенів №29 М.Сімферополь

1

 

Меметов Решат

5 клас

ЗОШ I-III ступенів №2 Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Введенська Дар’я

5 клас

НВК «Школа-ліцей» №17 Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Надоліна Єлизавета

5 клас

НВК «школа-гімназія» №25 Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Белова Анастасія

5 клас

Гімназія я №11 Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Гуріна Катерина

5 клас

ЗОШ I-III ступенів №5 Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Кваша Поліна

5 клас

Новопокровська ЗОШ І – ІІІ ступенів Красногввардійський район

3

 

Юр’єва Марія

5 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія № 20»

 

3

 

Демідова  Діана

5 клас

НВК  школа-ліцей «ВКЛ» Сімферопольська міська рада АРК

3

 

Кабузан Інна

5 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія № 20»

3

 

Халілова Ельзара

5 клас

БУВК «Школа-гімназія»,

3

 

Номінація «Декламація» (серед учнів 6 класу)

Литвин Алла

6 клас

Чистенський НВКСімферопольський  район

1

Козьменко Мілана

6 клас

Джанкойська загальноосвітня

школа-комплекс 1-3 ступенів № 2

1

 

Мазінова Айше

6 клас

ЗОШ І – ІІІ ступенів №33 Г. Сімферополь

1

Резніченко Катерина

6 клас

НВК «Школа-ліцей» №17

Сімферопольська міська рада АРК

1

 

Бегма Марія

6 клас

ЗОШ I-III ступенів №2

Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Баввадінова Еміне

6 клас

ЗОШ I-III ступенів №29 Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Кобенко Дар’я

6 клас

ЗОШ I-III ступенів №33

Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Асанова Альбіна

6 клас

Перевальненська ЗОШ Сімферопольський район

2

 

Купрюшина Олександра

6 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія № 20»

 

3

 

Вороніна  Ганна

6 клас

Гімназія №9

Сімферопольської міської  ради АРК

3

 

Голуб Валерія

6 клас

Завіт-Ленінська ЗОШ   І-ІІІ ступенів

3

 

Воронін Дмитро

6 клас

ЗОШ I-III ступенів №43

Сімферопольська міська рада АРК

3

 

Семерикова  Діана

6 клас

Зернівська  ЗОШ

Красногвардійський  район

3

 

Буданова Олександра

6 клас

Приватний навчально-виховний комплекс «Гiмназiя-школа-садок «Консоль»

3

 

Номінація «Декламація» (серед учнів 7 класу)

Жук   Ельзара

7 клас

Зернівська  ЗШ  Красногвардійський  район

1

 

Заурова Маріам

7 клас

БУВК «Школа-гімназія»,

1

 

Дергаус Катерина

7 клас

НВК “Школа-ліцей”№3 ім. А.С.Макаренка

1

 

Демченко Анна

7 клас

НВК "Українська школа-гімназія" Сімферопольська міська рада АРК

2

Ільногорська Дарина

7 клас

НВК школа-ліцей «ВКЛ» Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Меркулов Ілля

7 клас

Театральна студія “Світанок” КРЦДЮТ

2

 

Артьоменко Марія

7 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія № 20»

2

Петренко Сабіна

7 клас

ЗОШ I-III ступенів №26 Сімферопольська міська рада АРК

3

 

Сукач Еліна

7 клас

Театральна студія “Світанок” КРЦДЮТ

3

 

Макушкина Даша

7 клас

ЯЛТИНСЬКИЙ   ЦЕНТР  дитячої та юнацької творчості

ТЕАТРАЛЬНА  СТУДІЯ  «ІМПРОВІЗАЦІЯ»

3

Веджат Феріде

7 клас

Гімназія №11 Сімферопольська міська рада АРК

3

 

Закирова Эльнара

7 клас

Чистенский УВК Сімферопольський район

3

Гнедин Данило

7 клас

ЗОШ №7 Театральная студия «Рампа» м. Ялта

3

Номінація «Декламація» (серед учнів 8 класу)

Белевцева Ольга

8 клас

ЗОШ I-III ступенів №26 Сімферопольська міська рада АРК

1

 

Ламакіна Дар’я

8 клас

ЗОШ I-III ступенів №23 Сімферопольська міська рада АРК

1

 

Курята Ілля

8 клас

Новопокровська ЗОШ Красногвардійський район

1

 

Преснякова Ганна

8 клас

Навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»№14 Сімферопольська міська рада АРК

1

 

Вагапова Ульвіє

8 клас

ЗОШ I-III ступенів №8 Сімферопольська міська рада АРК

2

 

 

Сукач Тимур

8 клас

 

КРИМСЬКА ГІМНАЗІЯ- ІНТЕРНАТ ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ МОНМС

2

 

 

Ведутова Еліна

8 клас

Зернівська ЗОШ I-III ступенів Красногвардійський район

2

 

 

Купальна Марія

8 клас

Гімназія №1 ім. К.Ушинського Сімферопольська міська рада АРК

2

 

 

Поганюк Анжела

8 клас

НВК «Школа-гімназія» №10 ім.Е.К. Покровського Сімферопольська міська рада АРК

3

 

Хохлова Юлія

8 клас

Джанкойська загальноосвітня школа – комплекс 1-Ш ступенів №2

3

 

Зекерьяєва Дінара

8 клас

Стальновская зош 1-Ш ступенів Джанкойський район

3

 

Кадирова Ельвіна

8 клас

Маленська ЗОШ  І-Ш ступенів

Сіферопольський район

3

 

Боровська Серафіма

8 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія № 20»

3

 

Лещенко Анастасія

8 клас

ЗОШ I-III ступенів №2 Сімферопольська міська рада АРК

3

 

Номінація «Декламація» (серед учнів 9 класу)

Чумак Євгенія

9 клас

НВК «Школа-гімназія» Вишневської сільської ради Красноперекопського району АРК

1

 

Валин Ілона

9 клас

НВК «Українська школа-гімназія» Сімферопольська міська рада АРК

1

 

Юсупов Арлен

9 клас

Добровський НВК «школа-гімназія» Сімферопольський  район

1

 

Сосєдко Анна

9 клас

ЗОШ I-III ступенів №38 Сімферопольська міська рада АРК

2

 

Гуляєва Олена

9 клас

Гвардійський НВК №3 Сімферопольський  район

2

 

Алтуніна Валерія

9 клас

ЗОШ I-III ступенів №21 Сімферопольська міська рада АРК

3

 

Ваітова Нілюфер

9 клас

Бахчисарайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

3

 

Дідух Дар’я

9 клас

Заречненська зош I-III ступенів, Джанкойського району

3

 

Сейтаптієва Софіє

9 клас

Гімназія №11 Сімферопольська міська рада АРК

3

 

Малишева Валентина

9 клас

НВК «Українська школа-гімназія» Сімферопольська міська рада АРК

3

 

Ільїних Ілана

9 клас

ЗОШ I-III ступенів №18 Сімферопольська міська рада АРК

3

 

Номінація «Декламація» (серед учнів 10 класу)

Галинський Андрій

10 клас

Победненська зош Джанкойський район

1

 

Мансурова Зоя

10 клас

ЗОШ I-III ступенів  №12 Сімферопольська міська рада  АРК  «Світанок»

1

 

Ібрагімова Зєра

 

10 клас

НВК «Школа І – ІІІ ступенів № 6 –  Центр розвитку дитини «Академія дитинства» м.Симферополь

1

 

Джелілова Евеліна

10 клас

Кубанская ЗОШ I-III ступнів Сімферопольський район

2

Ждан Христина

10 клас

Стальнівськая зош, Джанкойський район

2

 

Підлипинська Олександра

10 клас

Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньогірського р-нуАР Крим

2

 

Ахмедова Аліме

10 клас

Красногвардійська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1

2

 

Дубінін Микита

10 клас

Гімназія №11 ім Треньова Сімферопольська міська рада  АРК

3

 

Ковалик Леся

10 клас

ЗОШ I-III ст.  №33 Сімферопольська міська рада  АРК

3

 

Лебедєва Марія

10 клас

НВК №3 Сімферопольська міська рада  АРК

3

 

Рефатова Хатідже

10  клас

ЗОШ I-III ст.  №35 Сімферопольська міська рада  АРК

3

 

Вибрановська Юлія

10 клас

ЗОШ I-III ст.  №5 Сімферопольська міська рада  АРК

3

 

Номінація «Декламація» (серед учнів 11 класу)

Тушмінцева Марія

11 клас

НВК школа-ліцей «ВКЛ» Сімферопольська міська рада  АРК

1

 

Чогановський Михайло

11 клас

ЯНВК «школа-ліцей» №9 м. Ялта

1

 

Фетіслямова Аджер

11 клас

Заречненська зош з кримськотатарською мовою навчання Джанкойський район

1

 

Пашкова Катерина

11 клас

ЗОШ I-III ст.  № 43 Сімферопольська міська рада  АРК

2

 

Федюшина Катерина

11 клас

Маломаякська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів,  м. Алушта

2

 

Жилкіна Олександра

11 клас

Красноармійська ЗОШ I-III ступенів Красноперекопської районної державної адміністрації АРК

2

 

Слостіна Валерія

11 клас

Яркополенська ЗОШ І – ІІІ ступенів, Джанкойський район

2

 

Поліновський Олександр

11 клас

ЗОШ I-III ст.  № 31 Сімферопольська міська рада  АРК

2

 

Третьяк Ганна

11 клас

ЗОШ I-III ст.  № 43 Сімферопольська міська рада  АРК

3

 

Гізатулліна Гульнара

11 клас

НВК «школа-гімназія» №25 Сімферопольська міська рада  АРК

3

 

Емірсеїтова Ніяра

11 клас

Кубанська ЗОШ Сімферопольський район

3

 

Благодатна Яна

11 клас

ЗОШ I-III ст.  № 33 Сімферопольська міська рада  АРК

3

 

Церкуник Вікторія

11 клас

ЯЛТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ «ІМПРОВІЗАЦІЯ»

3

 

Номінація «Декламація» (серед студентів)

Єкшина Марія

1 курс

Коледж ТНУ ім. В.І. Вернадського

1

 

Ричкова Вікторія

1 курс

Сімферопольський коледж національного університету харчових технологій

1

 

Алієва Айше

2 курс

Коледж ТНУ ім. В.І. Вернадського

2

 

Каган Олександра

1 курс

КРПТНЗ Сімф . в пр. уч. сфері обсл. стр.

2

 

Маляренко Тетяна

2 курс

КРПТУЗ Калінінське проф.-техн. аграрне училище

2

 

Солов'ян Катерина

2 курс

Коледж ТНУ ім. В.І. Вернадського

3

 

Кошурнікова Вікторія

2 курс

КРПТУЗ Калінінське проф.-техн. аграрне училище

3

 

Балтабаєв Длявер

2 курс

Кримський республіканський професійно-технічний навчальний заклад «Красновгардійський професійний ліцей»

3

 

Ключко Марія

I курс

 

СК ДВНЗ КНЕУ ім. В.Гетьмана

3

 

Номінація «Інсценізація» (серед студентів та учнів 10-11 класів)

Усейнова Еліна,

Бегма Марія

Рудінова Анастасія

Сасанова Поліна

 

Сімферопольське Музучилище ім. П.І. Чайковського

1

 

Войтюк Аріна

Абібуллаєва Ліля

Алюхін Володимир

Наринський Володимир

Бурданов Олексій

 

ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2 Сімферопольської міської Ради

 

1

 

Читецький ансамбль «Крок у майбутнє»

4-11 класи

ЗОШ №29 І-ІІІ ступенів Сімферопольської міської Ради

 

2

 

Театральна група учнів:

Гладун Олександра

Аланія Даниїл

1 курс

Кримський республіканський професійно-технічний навчальний заклад «Прудовський професійний аграрний ліцей» Советський район

2

 

Театральна група учнів:

Барбаховська Марія

Волкова Валерія

Ільїна Ганна

9 клас

Спеціалізований НВК  «Сад-школа» № 6 Сімферопольської міської Ради

2

 

Читецький ансамбль «Мрія» Стороженко Регіна

Семенцова Рімма

Алексенцева Ганна

9-10 класи

НВК «школа-ліцей» №2 І-ІІІ ступенів Совєтський район

 

3

 

Войцековська Ксенія Петров Вадим

Великодна Ганна

10 клас

Рощінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Джанкойський район

3

 

Федорець Михайло,

Євменова Дарина

11 клас

Перевальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сімферопольський район

3

 

Номінація «Малюнок» (серед учнів 1-6 класів) (заочний тур)

Ушакова Софія

5 клас

ЗОШ I-III  ступенів  № 5 Сімферопольської  міської ради АРК

1 місце

Яраш Анастасія

2 клас

ЗОШ I-III  ступенів  № 13 Сімферопольської  міської ради АРК

2 місце

Оруджєва Аміна

6 клас

Рощинська ЗОШ I-III  ступенів Джанкойської районної  державної адміністрації АРК

3 місце

Плотнiкова  Анастасія

5 клас

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29 Сімферопольської  міської ради АРК

3 місце

Емірсале Мавілє

5 клас

Бахчисарайська ЗОШ ступенів №5 Бахчисарайськой районної  державної адміністрації АРК

подяка

Нуфтуллаєва Хатідже

6 клас

Гвардійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Сімферопольської районної державної адміністрації

подяка

Юсуфова Ірода

5 клас

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Судакської міської ради АРК

подяка

Чепурко Олександра

2 клас

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 31 Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Крижановський Владислав

6 клас

НВК «школа-гімназія» №25 Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Резниченко Анна

6 клас

Рощинська  ЗОШ  I-III ступенів Джанкойської районної адміністрації АРК

подяка

Іванова Олександра

3 клас

НВК «школа-гімназія» №25 Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Зирянова Анастасія

1 клас

ЗОШ  І-ІІІ ступенів №13 Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Затвоницька Христина

2 клас

Красноперекопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

подяка

Спевчук Катерина

5 клас

ЗОШ I-III  ступенів № 5 Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Дульгеров Хайбула

6 клас

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Номінація «Малюнок» (серед учнів 7-9 класів) (очний тур)

Стопа Ярослава

7 клас

ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 29 Сімферопольської міської ради АРК

1 місце

Гала Вікторія

9 клас

НВК Таврійська школа-гімназія №20 Сімферопольської міської ради АРК

2 місце

Харахади Мавіле

9 клас

Навчально-реабілітаційний центр для дітей з порушенням зору

2 місце

Келямова Дінара

9 клас

Спеціалізований навчально-виховний комплекс  «Сад-школа» № 6 Сімферопольської міської Ради АРК

3 місце

Полієнко Дар’я

8 клас

ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 18 Сімферопольської міської ради АРК

3 місце

Караманова Зайде

8 клас

Рощинська ЗОШ I-III ступенів  Джанкойської районної адміністрації АРК

3 місце

Нутьга Поліна

7 клас

ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 8 Сімферопольської міської ради АРК

3 місце

Кешишьян Анастасія

7 клас

Гімназія №1 ім Ушинського Сімферопольської міської ради АРК

3 місце

Вiтвiцька Яна

7 клас

ЗОШ  І-ІІІ ступенів №29 Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Барі Алімє

8 клас

Рощинська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Джанкойської районної адміністрації АРК

подяка

Муравйова Лада

9 клас

 

подяка

Мальцева Олександра

7 клас

ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 8 Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Номінація «Малюнок» (серед учнів 7-9 класів) (заочний тур)

Позднякова Христина

9 клас

ЗОШ I-III ступенів №1 смт. Багерово, Ленінського району АР К

1 місце

Ветрова Софія

8 клас

НВК школа-гімназія  «ВКЛ» Сімферопольської міської ради АРК

2 місце

Пристинская Мария

8 клас

ЗОШ  І-ІІІ ступенів №19 м. Керч Керченської міської ради АРК

3 місце

Тунда Анастасия

8 клас

Керченська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №19 з погл. вивченням англ. мови Керченської міської ради АРК

подяка

Загребенюк Марина

8 клас

Перевальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сімферопольської районної державної адміністрації

подяка

Джаппаров Руслан

9 клас

Азовський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гімназія» Бахчисарайської районної  державної адміністрації АРК

подяка

Кисельова Наталя

8 клас

ЗОШ  І-ІІІ ступенів №5 Керченської міської ради

подяка

Семилєтова Ольга

9 клас

Кленівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Сімферопольської районної державної адміністрації

подяка

Вороніна Вероніка

7 клас

Ніколаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сімферопольської районної державної адміністрації

подяка

Номінація «Малюнок» (серед учнів 10-11 класів та студентів) (очний тур)

Метелін Денис

2 курс

Кримський республіканський вищий навчальний заклад «Художнє училище ім..Самокіша»

1 місце

Герасіменко Христина

1 курс

Калинівське  аграрне училище

2 місце

Солдатова Катерина

11 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія №20» Сімферопольської  міської ради АРК

2 місце

Мельничук Христина

2 курс

Національна академія природоохоронного і курортного будівництва

3 місце

Сємілетов Сергій

2 курс

Сімферопольський  професійно.-будівельний ліцей

3 місце

Гречана Тетяна

11 клас

Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нижньогірського р-ну АР Крим

3 місце

Трофімова Тетяна

1 курс

СВПУ СИКТ ( бувш. ПТУ25)

подяка

Афанасенко Валентина

11 клас

Петровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

подяка

Першна Катерина

11 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія №20» Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Сапчук Марія

11 клас

Гімназія ім. Ушинського №1 Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Номінація «Малюнок» (серед учнів 10-11 класів та студентів) (заочний тур)

Шепета Ганна

1 курс

Сімферопольський коледж НУХП

1 місце

Редька Тетяна

10 клас

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Сімферопольської  міської ради АРК

2 місце

Белько Софія

10 клас

ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Сімферопольської  міської ради АРК

3 місце

Макарова Олена

10 клас

ЗОШ І-ІІІ ступенів.№33 Сімферопольської  міської ради АРК

3 місце

Сирнева Катерина

10 клас

НВК №10  ім. Покровського Сімферопольської  міської ради АРК

3 місце

Хомяк Юлія

11 клас

Армянський НВК школа-ліцей №2

подяка

Крилова Еліна

11 клас

Армянський НВК школа-лицей №2

подяка

Филимошкина Катерина

10 клас

Армянський НВК школа-лицей №2

подяка

Трушина Анастасія

10 клас

Армянський НВК школа-лицей №2

подяка

Кікапська Катерина

2 курс

СК ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана

подяка

Номінація «Прикладне мистецтво»

Пожідаєв Данило

7 клас

ЗОШ  І-ІІІ ступенів №4 Джанкойської міської ради АРК

1 місце

Несвітайлова  Софія

5  клас

НВК «школа-гімназія» №25 Сімферопольської  міської ради АРК

2 місце

Мороз Ольга

7  клас

ЗОШ  І-ІІІ ступенів №34 Сімферопольської  міської ради АРК

3 місце

Козіненко Микита

5 клас

НВК «Українська щкола-гімназія» Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Номінація «Аудіо-візуальний твір»

Маркова Світлана

8 клас

Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів м. Судака

1 місце

Спирідонова Олена

9 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія № 20» Сімферопольської  міської ради АРК

2 місце

Музикантов Олександр

Новакова Дар’я

9 клас

Спеціалізований НВК «Сад-школа» №6 Сімферопольської міської Ради

2 місце

Гончаренко Катерина

8 клас

Петровська ЗОШ ступенів І-ІІІ  № 1 Красногвардійський район

3 місце

Тушмінцева Марія

11 клас

НВК школа-ліцей «ВКЛ» Сімферопольської  міської ради АРК

1 місце

Першина Катерина

11 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія №20» Сімферопольської  міської ради АРК

2 місце

Незірова Ліля

11 клас

Алуштинська ЗОШ I-III ступенів № 2 Алуштинської міської ради  АРК

3 місце

Номінація «Твір» (серед учнів 7-9 класів)

Жукова Христина

8 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія №20» Сімферопольської  міської ради АРК

1 місце

Задорожна Олеся

7  клас

Чернишевські ЗОШ І-ІІІ ступенів Роздольненський р-н

2 місце

Батлук Олена

9 клас

Спеціалізований НВК «Сад-школа» №6 Сімферопольської міської Ради

3 місце

Позднякова Владислава

5 клас

Штормівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія

3 місце

Фурсова Олександра

7  клас

Чернишевська ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненський р-н

подяка

Черняєва Дар’я

8 клас

НВК «Таврійська школа-гімназія №20» Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Штунь Ілона

7  клас

Чернишевська ЗОШ Роздольненський р-н

подяка

Якушова Анна

8 клас

Армянський НВК «Школа-гімназія»  №3

подяка

Мороз Ольга

7 клас

Спеціалізований навчально-виховний комплекс  «Сад-школа» № 6 Сімферопольської міської Ради

1 місце

Панасенко Вікторія

7 клас

Новосільська загальноосвітня школа I –III ступенів Чорноморської районної ради Автономної Республіки Крим

3 місце

Кононенко Данило

6 клас

НВК «Українська школа-гімназія» Сімферопольської  міської ради АРК

подяка

Купрацевич Світлана

7 клас

Мирнівськаа ЗОШ № 1 Сімферопольської районної ради  АРК

подяка

Орлов Костяндин

8 клас

ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Сімферопольської міської ради АР К

подяка

Номінація «Твір» (серед учнів 10-11 класів + студенти)

Афанасенко Какатерина

3 курс

Сімферопольський коледж Національного університету харчових технологій

1 місце

Василець Олеся

3 курс

Луганський національний університет ім. Т. Шевченка, факультет укр. філології

2 місце

Гончарові Євгенія

10 клас

Войковська ЗОШ I-III ступенів Ленінський район АРК

3 місце

Качаровська Інна

3 курс

Сімферопольський коледж транспортних інфраструктур

3 місце

Колодіна Вікторія

11 клас

Чернишевська ЗОШ   І-ІІІ стуненів Роздольненський район

подяка

Корнійчук Юлія

11 клас

Красноперекопська ЗОШ  I-III ступенів №5

подяка

Шамшур Раїса

11 клас

Судацька ЗОШ № 2  (м.Судак)

подяка

Шарабаріна Маргарита

11 клас

Олексіївська ЗОШ Первомайської районної ради АРК

подяка

Гуріна Катерина

11 клас

Красноперекопська ЗОШ  I-III ступенів №5

подяка

Ждан Кристина

10 клас

Стальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Джанкойський район

1 місце

Аблякімова Адіе

10 клас

Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів м. Судак

2 місце

Коваленко Ірина

11 клас

НВК школа-ліцей «ВКЛ» Сімферопольської  міської ради АРК

3 місце

Шамшур Раїса

11 клас

Судацька ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів м.Судак

3 місце

Газієва Мавілє

11 клас

Штормівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія

подяка

Долгіх Анастасія

2 курс

НАПКС

подяка

Остапчук Тетяна

10 клас

Азовський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гімназія»

Джанкойської районної адміністрації АРК

подяка

Полянська Вікторія

10 клас

Далеківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

подяка

Хайредінова Азізе

10 клас

ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Сімферопольської міської ради АР К

подяка

Номінація «Науково-пошукова робота»

Пастушко Надія

 

РВНЗ “Кримський гуманітарний університет ” (м. Ялта

2 місце

Стародубцева Любов

 

РВНЗ “Кримський гуманітарний університет ” (м. Ялта)

2 місце

Манько Альона

2 курс

Луганський національний університет ім. Т. Шевченка, факультет укр. філології

подяка

#11 за 15.03.2013

Лесин конкурс

Відбувся завершальний етап ІХ-го Всекримського конкурсу учнівської та студентської творчості, присвяченого Лесі Українці
3 березня 2013 року поїздкою переможців до Ялтинського музею Лесі Українки та декламуванням поезій біля фортепіано, до якого торкалася рука геніальної поетеси, завершився ІХ Всекримський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, який був започаткований відомою громадською діячкою та меценатом п. Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада) у 2004 році. Конкурсантів вітала берегиня Лесиної спадщини в Криму, доктор філологічних наук, член Національної спілки письменників України, багаторічний директор музею Лесі Українки у Ялті Світлана Олексіївна Кочерга.
Організаторами цьогорічного заходу стали: Кримська філія Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України, Міністерство освіти, науки, молоді та спорту АРК, Всекримське товариство зв’язків з українцями за межами України (Товариство «Україна — Світ»), кафедра української філології та українознавства ТНУ ім. В. І. Вернадського, Ялтинський музей Лесі Українки, ЗОШ № 29 м. Сімферополя, за підтримки Постійного Представника Президента України в АРК, державних та громадських організацій.
 Понад тисяча конкурсантів із більше як 200 навчальних закладів АР Крим змагалися в 6-ти номінаціях: «Декламація», «Інсценізація», «Твір», «Науково-пошукова робота», «Малюнок» та «Аудіовізуальний твір». Здобутки учасників за номінаціями оцінювали 52 дуже фахові члени конкурсних комісій. Серед них доктори і кандидати наук, академік КАН, викладачі ВНЗ, учителі-методисти, письменники, представники державних та громадських організацій Сімферополя та Києва. 
Перед початком свята-конкурсу всі бажаючі могли переглянути малюнки учасників, а також аудіовізуальні твори переможців змагання.
Фінальна частина ІХ Всекримського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого 142-ій річниці з дня народження геніальної української поетеси Лесі Українки, розпочалася 2 березня 2013 року в актовій залі Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського закличним співом веснянок у виконанні лауреата республіканських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів фольклорного ансамблю «Радониця» (художній керівник Олена Полетнєва). Пісня «Золотого голосу ТНУ» Юлії Качули, звучання скрипки (студентка ІV курсу Кримського музичного училища ім. П. І. Чайковського Валерія Юрчик), літературно-музична композиція (Ірина Карнакова, Юрій Хропаченко, Світлана Осадченко, Вільдан Мілушев, Олена Михайловська), фрагменти фільму про відкриття першого етапу конкурсу в номінації «Малюнок» (школа № 29 м. Сімферополь), різноманіття зовсім маленьких і дорослих красунь-дівчат у вишиванках створили справжній феєрверк єднання дітей різних національностей навколо славетної й улюбленої письменниці нашого народу, феноменальної жінки у світовій культурі – Лесі Українки.
«Леся Українка, подолавши тяжкий шлях, піднялася «на гору круту крем’яную», сягнула вершини людського духу. Вона посіла гідне місце серед великих і безсмертних мужів, таких як Гомер, Данте, Шекспір, Гете, Пушкін і Шевченко, Бетховен і Чайковський, Мікеланджело і Рембрандт», — сказав у вітальному слові доктор філологічних наук, професор кафедри українського мовознавства, декан факультету української філології та українознавства ТНУ ім. В. І. Вернадського Ю. Ф. Прадід. Розповівши про історію виникнення цього конкурсу, мету його проведення, об’єднав усіх присутніх та учасників Лесиними словами: «Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!».
А перший заступник Постійного Представника Президента України в АР Крим В. М. Дегтярьов, озвучуючи вітання та нагороджуючи Подяками від Постійного Представника Президента України в АР Крим В. Т. Плакіди найактивніших організаторів змагання, сказав, що проведення конкурсу «Змагаймось за нове життя!» сприяє відновленню засад патріотичного виховання нашої молоді, інтелектуального зростання нового покоління українців. 
На святі були вітання та нагороди і від Героя України, письменника, голови Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна – Світ» Івана Драча. Їх виголосив головний спонсор конкурсу, перший заступник голови Кримського відділення Товариства «Україна – Світ» Василь Стефанюк, додавши від себе, що найкращим дарунком до Лесиного дня народження від кримських школярів та студентів є зростаюча кількість шанувальників її творчості. 
«Кілька місяців поспіль конкурс спонукав школярів та студентську молодь у багатьох містах і селах Криму, а також всієї України (на конкурс надіслали свої роботи студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, школярка з міста Суми, а також приїхали учениці Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 93 Анастасія Бєрюк та Олена Сергієнко разом зі своєю вчителькою української мови та літератури Ганною Ігорівною Кондрою) перечитати й осмислити творчість геніальної української письменниці, по-своєму передати захоплення майстерністю витонченого полум’яного слова Лесі Українки, — сказала директор Кримської філії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України Є. В. Бикова. Вона передала щирі вітання та Подяки організаторам змагання за інноваційний підхід до навчання та виховання молоді від члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України по Відділенню загальної середньої освіти, доктора історичних наук, професора, директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України Олександра Андрійовича Удода.
Рекордна кількість учасників у номінації «Декламація» та «Інсценізація» — 413 конкурсантів, що випробовували свої сили одночасно в одинадцяти вікових категоріях, засвідчила про зростання популярності щорічного заходу. 
Переможцями в номінації «Декламація» та «Інсценізація» стали:
Осадченко Світлана, учениця 1 класу НВК «Українська школа-гімназія», Мартиненко Ганна, учениця 2 класу НВК «Школа-ліцей» № 3 ім. А. С. Макаренка, Рибалко Григорій, учень 3 класу Артеківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Ялтинської міської ради АР Крим, Мамутова Еліна, учениця 3 класу НВК «Українська школа-гімназія», Селютіна Карина, учениця 4 класу НВК «Школа-гімназія» № 25 Сімферопольської міської ради АР Крим, Меджитов Костянтин, учень 4 класу театральної студії «Імпровізація» Ялтинського центру дитячого та юнацького мистецтва, Корабльова Дар’я, учениця 5 класу НВК «Школа І-ІІІ ступенів № 6 — Центр розвитку дитини «Академія дитинства» м. Сімферополь, Кузнецов Микита, учень 5 класу НВК «Школа І-ІІІ ступенів № 6 — Центр розвитку дитини «Академія дитинства» м. Сімферополь, Мосіна Олександра, учениця 5 класу БНВК «Школа-гімназія», Шеховцова Ганна, учениця 5 класу НВК «Школа І-ІІІ ступенів № 6 — Центр розвитку дитини «Академія дитинства» м. Сімферополь, Мустафаєва Ельмаз, учениця 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29 Сімферопольської міської ради, Литвин Алла, учениця 6 класу Чистенського НВК Сімферопольського району, Козьменко Мілана, учениця 6 класу Джанкойської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 2, Мазінова Айше, учениця 6 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Сімферопольської міської ради, Резниченко Катерина, учениця 6 класу НВК «Школа-ліцей» № 17, Жук Ельзара, учениця 7 класу Зернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красногвардійського району, Заурова Маріам, учениця 7 класу БНВК «Школа-гімназія», Дергаус Катерина, учениця 7 класу НВК «Школа-ліцей» № 3 ім. А. С. Макаренка, Белевцева Ольга, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Сімферопольської міської ради АР Крим, Ламакіна Дар’я, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 Сімферопольської міської ради АР Крим, Курята Ілля, учень 8 класу Новопокрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красногвардійської районної державної адміністрації,

Преснякова Ганна, учениця 8 класу НВК «Школа-колегіум» № 14, Чумак Євгенія, учениця 9 класу НВК «Школа-гімназія» Вишневської сільської ради Красноперекопського району, Валин Ілона, учениця 9 класу НВК «Українська школа-гімназія», Юсупов Арлен, учень 9 класу Добрівського НВК «Школа-гімназія», Галинський Андрій, учень 10 класу Победненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Джанкойського району, Мансурова Зоя, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Сімферопольської міської ради АР Крим, Ібрагімова Зєра, учениця 10 класу НВК «Школа І-ІІІ ступенів № 6 — Центр розвитку дитини «Академія дитинства» м. Сімферополя, Тушмінцева Марія, учениця 11 класу НВК «Школа-ліцей «ВКЛ» Сімферопольської міської ради АР Крим, Чогановський Михайло, учень 11 класу НВК «Школа-ліцей» № 9, Фетислямова Аджер, учениця 11 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з кримськотатарською мовою навчання Джанкойського району, Єкшина Марія, студентка 1 курсу коледжу ТНУ ім. В. І. Вернадського, Ричкова Вікторія, студентка І курсу Сімферопольського коледжу Національного університету харчових технологій; театральна група студентів Сімферопольського музичного училища ім. П. І. Чайковського (Усейнова Еліна, Бегма Марія, Рудінова Анастасія, Сасанова Поліна), театральна студія учнів ЗОШ № 2 Сімферопольської міської ради (Войтюк Арина, Абібулаєва Ліля, Алюхін Володимир, Наринський Володимир, Бурдаков Олексій).
Сто двадцять два роки тому Леся Українка ступила на кримську землю. Тут вона знаходила фізичне полегшення своєму зболеному тілу й неабияке натхнення. Твори, що були написані в кримський період, увійшли до золотого фонду світової літератури. Натхненні Лесиним словом, котре «має те, що не вмирає», юні письменники і поети, дослідники і пошуковці продовжили змагання за «нове життя» і у своїх роботах показали захоплення особистістю геніальної жінки-українки, її свіжим пломенистим словом, засвідчили високий рівень розуміння унікальності ролі Лесі Українки у формуванні еліти нашого народу. 
Переможцями в номінаціях «Науково-пошукова робота» та «Твір», «Поезія» стали:
Жукова Христина, учениця 8 класу НВК «Таврійська школа-гімназія № 20» Сімферопольської міської ради АРК, Афанасенко Катерина, студентка ІІІ курсу Сімферопольського коледжу Національного університету харчових технологій, Мороз Ольга, учениця 7 класу НВК «Школа І-ІІІ ступенів № 6 — Центр розвитку дитини «Академія дитинства» м. Сімферополя, Ждан Христина, учениця 10 класу Стальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Пастушко Надія, студентка РВНЗ «Кримський гуманітарний університет» м. Ялти, Стародубцева Любов, студентка РВНЗ «Кримський гуманітарний університет» м. Ялти, Василець Олеся, студентка ІІІ курсу Луганського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.
Своє вміння в образному відтворенні рядків із поезій Лесі Українки продемонстрували юні художники, які спочатку в заочному турі, а потім і очно доводили свою щиру любов до Лесиного слова і зуміли подарувати справжню естетичну насолоду своєю майстерністю. 
Переможцями в номінації «Малюнок» стали:
Биков Максим, учень 2 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34 Сімферопольської міської ради АРК, Стародубова Ганна, учениця 5 класу НВК «Школа-гімназія» № 25 Сімферопольської міської ради АРК, Ушакова Софія, учениця 5 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Сімферопольської міської ради АРК, Стопа Ярослава, учениця 7 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Сімферопольської міської ради АРК, Позднякова Христина, учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 смт. Багерове Ленінського району АРК, Метелін Денис, студент 2 курсу Кримського республіканського вищого навчального закладу «Художнє училище ім. Самокиша», Шепета Ганна, студентка 1 курсу Сімферопольського коледжу НУХП, Пожидаєв Данило, учень 7 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Джанкойської міської ради АРК. 
Другий рік поспіль проводиться змагання ще за однією номінацією — «Аудіовізуальний твір» (теле- і радіопередачі, телефільми, радіопостановки, відеопрезентації), до якої долучаються не лише діти та студенти, а й дорослі, що творять для дітей. Юні й поважні кримчани, що крокують в ногу з сучасністю, своїми роботами довели, що не згасає зацікавленість творчістю та перебуванням Лесі Українки саме на кримській землі, шириться любов до українського слова, до найцінніших наших святинь.
Переможцями в номінації «Аудіовізуальний твір» стали:
Маркова Світлана, учениця 8 класу Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів м. Судака, Тушмінцева Марія, учениця 11 класу НВК «Школа-ліцей «ВКЛ» Сімферопольської міської ради АРК.
«Усвідомлюючи важливість розвитку дитячої творчості, створення системи виявлення талановитих та обдарованих дітей, підтримки їхніх творчих, інтелектуальних досягнень та звертаючи увагу на заохочення кримських школярів та студентів різних національностей до вивчення української мови, ми вже дев’ять років поспіль проводимо конкурс «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці. Конкурс став наймасовішим і, впевнена, найпопулярнішим творчим заходом, у якому може реалізувати себе кожен бажаючий. Віримо, що набутий величезний досвід організації та проведення змагання стане цікавим і для інших регіонів України, — сказала голова оргкомітету, заслужений вчитель України Тетяна Захарова.
Переможці отримали дипломи, книги, заохочувальні призи та подарунки. 
Організатори щиро вдячні генеральним спонсорам:
директору підприємства «Світ» — Василю Степановичу Стефанюку;
голові громадської організації «Фронт Змін» — Бурбаку Олексію Юрійовичу;
директору державного підприємства «Видавництво і друкарня «Таврида» — Литвакову Андрію Володимировичу; 
Особливу вдячність висловлюємо:
Плакіді Віктору Тарасовичу — Постійному Представнику Президента України в АР Крим;
Багрову Миколі Васильовичу – ректору Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського;
Гончаровій Наталії Георгіївні — міністру освіти, науки, молоді і спорту АРК.
Смирнову Олегу Костянтиновичу – голові громадської організації «Інтеграція і розвиток»; 
А також вдячні:
Щекуну Андрію Степановичу — директору громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім», редактору кримської газети «Думка»;
Овчаруку Василю Леонтійовичу – голові кримської організації КУН;
Царьовій-Форост Раїсі Леонідівні – дитячій поетесі;
родинам Миколи і Степана Стефанюків, нашим учителям, наставникам, шанованому й вимогливому журі, працівникам ТНУ ім. В. І. Вернадського і загальноосвітньої школи № 29, всім небайдужим, хто долучився до організації і проведення цього конкурсу.

 

Контакти з організаторами

Адрес - Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87 Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87
Телефон - (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210 (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?