2014

Номінація «Малюнок» ( серед учнів 1-2 класів)

Ваня Андреєвич

1 клас

С. Зернове

І

Любінецький Іван

1-А клас

Алуштинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим

І

Пантюхова Аліса

1-А клас

Сімферополь, зош №5 загальноосвітня школа I-III ступенів № 5

І

Смирнова Лілія

1 клас

м.Сімферополь, ЗОШ № 5

ІІ

Номінація «Малюнок» ( серед учнів 1-2 класів) (заочно)

Авгайтес Полина

1 клас

Детская школа искусств г. Щелкино

І

Аладьина Арина

2 клас

Детская школа искусств г.Щелкино

под

Алексеева Оля

1 клас

Детская школа искусств

ІІ

Бондар Анастасія

2-А клас

Сімферополь, загальноосвітня школа I-III ступенів № 5

под

Бочкун Вiкторiя

2 клас

Джанкойський р-н, Розкiшненська зош I-III ст.

под

Бразда Ангеліна

1 клас

м. Красноперекопськ, Красноперекопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

под

Вдовенко Анастасія

1 клас

НВК «Українська школа-гімназія»

І

Глинська Аліна

1 клас

Дитяча школа мистецтв м.Щолкіне

І

Голуб Антон

2 клас

Детская школа искусств г.Щелкино

ІІ

Євстаф’єва Поліна

1-Г клас

Сімферополь, загальноосвітня школа I-III ступенів № 5

1

Железняк Настя

1 клас

Детсакя школа искусств г.Щелг.Щелкино

І

Запопадько Сергій

2-А клас

ЗОШ № 2

под

Колесниченко Софія

1 клас

Керченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Керченської міської ради

ІІ

Колективна робота

2 клас

Некрасовська ЗОШ 1-3 ст.Красногвардейского района

ІІІ

Лубіна Ліна

2 клас

Красноперекоп. район, Почетненський НВК «школа-ліцей» Красноперекопської районної ради АРК

ІІ

Мамбетова Есма

7 років

НВК «Українська школа-гімназія»

под

Олейник Роман

2 клас

Серебрянська ЗОШ Роздольненський р-н

Под

Олейник Д.

1 клас

Сакська ЗОШ №2

Под

Олексієнко Анастасія

2 клас

ЗОШ №2

под

Пантюхова Аліса

1-А клас

Сімферополь, Загальноосвітня школа I-III ступенів № 5

І

Подскочина Евгения

1 клас

Детская школа искусств г.Щелкино

ІІІ

Совертека Артем

1-А клас

м. Красноперекопськ, Красноперекопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Красноперекопської міської ради

под

Совертека Софія

1 клас

м. Красноперекопськ, Красноперекопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Красноперекопської міської ради

под

Соловйова Аліна Сергіївна

2 клас

м.Сімферополь, ЗОШ № 19

ІІІ

Сидоренко Катерина

8 років

СМТ Чорноморське

ІІІ

Телушко Ангеліна

0662474936

2 –Б клас

м. Джанкой, Джанкойська загальноосвітня школа – комплекс 1-Ш ступенів № 2 Джанкойської міської ради Автономної Республіки Крим

под

Хайретдинова Сабина

1 кл

Кіровський р-н, Кіровський НВК «Школа-гімназія»№2

І

Шевченко Марія

1 клас

Детская школа искусств г.Щелкино

І

Шамаєви Абіда і Рауль

2 кл

Серебрянська ЗОШ Роздольненський р-н

ІІ

Царьов Петро

1 клас

Керченська ЗОШ № 9

под

Номінація «Малюнок» ( серед учнів 3-4 класів)

Барсуков Євген

4 клас

Кіровський р-н, Кіровський НВК «Школа-гімназія»№2

ІІІ

Бекмамбетова Мєр’єм

4 клас

Сімферополь, загальноосвітня школа I-III ступенів № 5

ІІІ

Браматкіна Марія

4-А клас

Сімферополь, загальноосвітня школа I-III ступенів № 5

ІІІ

Кукса Ангеліна

4 –В клас

Красногвардійський район, Октябрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Красногвардійської районної ради АРК

ІІ

Кур’янова Анна

4 –В клас

ЗОШ № 8 м. Сімферополя

ІІ

Прісяжнюк Анастасія

3 –А клас

ЗОШ №34 М Сімферополь

І

Фокіна Анастасія

3 клас

с. Овощне, Джанкойський район, Овощнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

ІІ

Цакунов Євген

4 клас

Рощинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Джанкойського району

І

Черкесова Мар’яна

4 клас

Джанкойський район, Рощинська загальноосвітня школа I-III ступенів

ІІІ

Штернова Віра

3 клас

Сімферополь, загальноосвітня школа I-III ступенів № 5

ІІІ

Давидова Вікторія

3 клас

м. Севастополь ЗОШ №49

ІІІ

Швець Анастасія

3 клас

Навчально-реабілітаційний центр «Надія»

І

Номінація «Малюнок» ( серед учнів 5-6 класів)

Дорох Вікторія

6 клас

Джанкойський район, Зарічненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Зарічненської сільської ради Джанкойського району АРК

І

Зареченський Дмитро Олегович

5 клас

Зибинська загальноосвітня школа I-III ступенів Білогірської районної ради Автономної Республіки Крим

ІІІ

Крюковська Анастасія

6а клас

Сімферопольський район, Гвардійський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

ІІ

Литвинов Александр

5 клас

Мирновская ОШ № 1

ІІ

Мелешко Марина

5 клас

Джанкойський район, Ізумруднівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізумруднівської сільської ради Джанкойського району Автономної Республіки Крим

ІІІ

Пелешко Александр

5 клас

Гвардейская ОШ № 1

ІІІ

Пенерджі Єлізавета

6 Б клас

ЗОШ № 8 м. Сімферополя

ІІІ

Поштарук Олександра

5 клас

Сімферопольський р-н, Донська загальноосвітня школа І-ІІІ ступ.

ІІ

Фірсова Єлізавета

5 клас

Джанкойський район, Рощинська загальноосвітня школа I-III ступенів

ІІІ

Стародубова Ганна

6 клас

НВК «школа-гімназія » № 25, м. Сімферополь

ІІ

Ягяєва Февзіє

6 клас

ЗОШ № 29   Сімферополь

І

Ільїна Сабіна

6 клас

ЗОШ №41 Космічний ліцей

І

Іванець Софія

5 клас

Молодіжненська ЗОШ № 1

І

Номінація «Малюнок» ( серед учнів 7-9 класів)

Абілева Лілія

9 клас

м. Сімферополь, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 ім. Ешрефа Шем’ї-заде

ІІ

Азанова Олена

8 клас

ЗОШ № 29 Сімферополь

І

Батуєва Олена

9 клас

Сакський район, с. Воробйове, Воробйовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сакської районної ради в Автономній Республіці Крим

І

Бурлакова Валерия

8 клас

Гвардейская ОШ № 1

ІІ

Борович Ніна

 

НВК «школа - гімназія» №39

ІІІ

Бондекшева Ольга

8 клас

НВК «школа – ліцей » ОКЛ №41

ІІ

Гаряга Ганна

8 клас

ЗОШ № 18 Сімферополь

ІІ

Гусєва Каріна

8 Б клас

ЗОШ № 8 м. Сімферополя

ІІ

Дейнега Тетяна

8-В клас

ЗШ І-ІІІ ступенів №34 Сімферопольської міської ради АРК

І

Загребенюк Марина

9 клас

Перевальненская зОШ

ІІ

Знаменська Аліна

8 клас

Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 26 Сімферопольської міської ради

ІІІ

Заредінова Найлє

9 клас

Медведівка ЗОШ

ІІІ

Кемишьян Анастасія

8 клас

Гімназія № 1

ІІ

Курилко Катерина

8 клас

ЗОШ № 18 Сімферополь

І

Кузнєцова Катерина

8 клас

Гімназія №1 ім Ушинського

І

Медведєва Аліна

8 клас

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Сімферопольської міської ради АР Крим

ІІІ

Орехова Анастасия

9-Б клас

учебно-реабилитационного центра для детей с нарушением зрения

ІІ

Оруджева Аміна

7 клас

Джанкойський район, Рощинська загальноосвітня школа I-III ступенів

І

Петровська Валерія

 

НВК «школа – гімназія » №39

ІІІ

Полінко Дарина

9 клас

ЗОШ № 18 Сімферополь

І

Пужко Катерина

7-Б клас

м.Алушта, Алуштинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3

І

Прістінська Марія

9 клас

М. Керч ЗОШ № 19

І

Саковська Світлана

 

Місіонерський центр святого Миколая «Сиротинець» Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКК м. Коломия

І

Тищенко Ганна

7-Б клас

Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів м. Судака

ІІ

Номінація «Малюнок» ( серед учнів 10-11 класів + стеденти)

Андрєєв Олександр

11-А клас

м.Алушта, Алуштинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3

ІІІ

Брикіна Елліна

10б клас

м. Сімферополь Навчально-виховний комплекс школа-ліцей «Відкритий космічний ліцей»

ІІ

Волошина Мария

11 клас

Укромновская ОШ

ІІ

Гала Вікторія

10-А клас

м.Сімферополь «Таврійська школа-гімназія № 20»

І

Данилова Анна

10 клас

АР Крим, Білогірський район, Кримрозівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

І

Карабут Ольга

10 клас

Роздольненський район, Котовська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

 

Климова Олександра

11 клас

Табачнівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів, 11 клас

ІІ

Коновалова Анастасія

 

м.Сімферополь «Таврійська школа-гімназія № 20»

ІІ

Кочунова Катерина

11-А клас

м.Алушта, Алуштинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3

ІІІ

Метелін Денис

3-Акурс

Сімферополь Кримський Республіканський вищій навчальний заклад «Художнє училище ім. М.С. Самокіша

І

Повальчук Христина

10 клас

Красногвардійський район, Октябрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Красногвардійської районної ради Автономної Республіки Крим

ІІІ

Сікачова Ксенія

10 клас

Сімферопольський р-н, Маленська ЗОШ I-III ступеня

под

Струк Анастасія

11 клас

м.Сімферополь «Таврійська школа-гімназія № 20»

ІІІ

Трофимова Тетяна 0955975071

2 курс

КРПТНЗ «Сімферопольське вище професійне училище будівництва та комп’ютерних технологій»

ІІ

Харахады Мавиле

10 клас

учебно-реабилитационного центра для детей с нарушением зрения

ІІ

Шепета Анна

22 -Б

Сімферопольський коледж Національного університету харчових технологій

І

Ящук Андрій

І курс,    гр.. 12

Сімферопольське вище професійнеиучилище електронного і промислового будівництва

І

Сучкова Маргарита

10 клас

Гімназія №11 ім. К.А.Треньова

І

Макарчук Карина

11 клас

Родніковський НВК Сімферопольський р-н

ІІІ

Семилєтов Сергій

ІІІ курс гр. 2

Сімферопольський будівельний ліцей

ІІІ

Номінація «Малюнок» ( серед учнів 3-4 класів) (заочно)

Бекмамбетова Мєр’єм

4-А клас

Сімферополь, загальноосвітня школа I-III ступенів № 5

под

Белий Павло

4 клас

Детская школа искусств г.Щелкино Щолкіно

І

Бербега Каріна

3 клас

Воїнська ЗОШ Красно перекопський р-н

под

Бічева Віра

4 клас

школа – гімназія№1 Судак

под

Бородіна Єва

3 клас

ЗОШ №1 Судак

под

Буран В’ячеслав

4 клас

Зернівська ЗОШ Лакської райради

ІІ

Ваховський Евген

4 клас

НВК «Українська гімнзазія м.Сімферополя»

І

Войтановський Марк

4 клас

ЗОШ №11 м. Керч

ІІ

Гуров Роман (ІІІ місце)

4 клас

Кіровський р-н, Кіровський НВК «Школа-гімназія»№2

ІІІ

Давидова Вікторія

3 клас

Севастопольська ЗОШ №49

І

Затворницька Христина

(І місце)

3 клас

м. Красноперекопськ, Красноперекопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

І

Ільіна Валерія

4 А клас

ЗОШ № 8 м. Сімферополя

ІІІ

Кіркова Єлизавета

(ІІІ місце)

4 А клас

ЗОШ № 8 м. Сімферополя

ІІІ

Кісель Софія

3 клас

Серебрянська ЗОШ Раздольненський район

ІІІ

Клименко Дмитро

4 –В клас

м. Сімферополь НВК “Українська школа-гімназія”

ІІ

Корєнь Олександра

(ІІІ місце)

3 клас

Красноперекопський район,
Істочненський НВК «Дитячий садок-школа 1 ступеню»

ІІІ

Корнєєва Аліна

3 клас

м. Красноперекопськ

Красноперекопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

под

Кравцова Наталя

3 клас

ЗОШ №4 м.Керч

ІІІ

Кур янова Анна

4 А клас

ЗОШ № 8 м. Сімферополя

ІІІ

Логвиненко Олег

3 клас

ЗОШ №2

под

Литвиненко Тетяна

4 клас

Сакський НВК «школа-ліцей»

ІІ

Лобачева Алиса

4 клас

Детская школа искусств г.Щелкино

ІІ

Макшанов Марк

3 клас

Сакський НВК шк.-ліцей

Под

Москаленко Микита

3 клас

Сакський НВК шк.-ліцей

под

Меннанова Карина

4 Б клас

НВК «школа – гымназія » №1 ім. Ушинського

ІІ

Мягков Ярослав

3 клас

ЗОШ №2 м. Сімферополь

ІІІ

Никитина Лиза

3 клас

Детская школа искусств г.Щелкино

І

Пантелей Микита

4 клас

НРЦ «Надія»м. Сімферополь

ІІ

Подгорна Олександра

4 клас

Красноліська ЗОШ , Сімферопольський р-н

ІІІ

Полиннікова Елізавета

4 клас

Детская школа искусств г.Щелкино

ІІІ

Прісяжнюк Анастасія

3а клас

ЗОШ №34 М Сімферополь

ІІ

Ромашкан Даніїл

3 клас

ЗОШ №2

под

Сеідов Аміль

3 клас

Щолкіно дшм

под

Стефанишин Данило

4 клас

ЗОШ №2 Саки

под

Тихоненко Кирило

3 клас

Ковильненська ЗОШ Роздольненський р-н

ІІ

Тьоркина Анастасія

3 клас

Джанкойський район, с. Кримка, Кримська загальноосвітня школа I – III ступенів

под

Хмельова Тетяна

4 клас

Кіровський р-н, Кіровський НВК «Школа-гімназія»№2

ІІІ

Штернова Віра (І місце)

4-А клас

Сімферополь, загальноосвітня школа I-III ступенів № 5

І

Шерстнева Ірина

4 клас

ЗОШ №8

под

Юревич Надія

3 клас

Красноперекопський район,
Істочненський НВК «Дитячий садок-школа 1 ступеню»

Под

Курмамбетова Сабіна

4 клас

Керченська ЗОШ № 9

под

Номінація «Малюнок» ( серед учнів 5-6 класів) (заочно)

Абсеутова Ельмаз

 

5 клас

Красногвардійський район,

Петрівська загальноосвітня школа I- III ступенів №1

ІІ

Аджиаметова Фейє

6 клас

Євпаторійська ЗОШ  з кримськотатарською мовою навчання №18

ІІ

Беседіна Ганна

5 клас

Джанкойський район, Рощинська загальноосвітня школа I-III ступенів

І місце

Большакова Марія

6 клас

ЗОШ №29 м. Сімферополь

ІІ

Бучок Валерія

6 клас

ЗОШ №1 Армянськ

І

Волкова Дарина

5 клас

Керченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Керченської міської ради

под

Ізмаілова Феріде

5-В клас

ЗОШ №29

І

Захарчук Дарья

5 клас

Детская школа искусств г. Щелкино

ІІ

Ісаєва Ельвіра

6 клас

Кіровській НВК «школа - гімназія»№2

ІІІ

Куліш Костянтін

6 клас

ЗОШ №2 м.Сімферополь

ІІ

Литвинов Олександр

5 клас

Мирнівська зОШ № 1

І

Луценко Еліна

6 клас

Керченська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови ім.. В.Дубініна Керченської міської ради АРК

ІІ

Маркова Маргарита

6-Б клас

КНВК –ЗШ 1 ступеню –гімназія № 2 ім.В.Г.Короленка

ІІІ

Мартиненко Дар'я

6 клас

м. Сімферополь, НВК “Школа-колегіум” №14

ІІ

Мємєтова Мєр’єм (ІІІмісце)

6 клас

Судацька загальноосвітня школа I-III ступенів №2

ІІІ

Ольтецян Світлана

5 клас

ЗОШ №2 Керч

ІІ

Письменна Вікторія

6 клас

Керченська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови ім.. В.Дубініна Керченської міської ради АРК ЗОШ №1 м.Керч

І

Постна Світлана

6-б клас

Чорноморський район,с. Далеке, Далеківська загальноосвітня школа I-III ступенів Чорноморської районної ради Автоної Республики Крим

ІІ

Пусєнков Дмитро

5 клас

Сімферополь, ЗОШ № 13

ІІІ

Роговой Даніл

5 клас

Детская школа искусств г.Щелкино

ІІ

Сайфуллаєв Рустем

5 клас

Танківська загальноосвітня школа 1-ІІ ступенів, 5 клас

ІІІ

Свяжина Поліна

6 клас

ЗОШ №1 м. Армянськ

ІІ

Соседенко Владислава

5 клас

Скворцовская ОШ

ІІІ

Стародубова Анна

6 клас

НВК «школа-гімназія» №25 м.Сімферополь

І

Хатіп Айдер

5 клас

Раздольненський район, Котовська ЗОШ 1-3 ст.

ІІ

Феттаева Вилена

6 клас

Кіровський р-н, Кіровський НВК «Школа-гімназія»№2

І

Фоміна Софія

6 Б клас

ЗОШ № 8 м. Сімферополя

І

Фролова Ольга

6 клас

ЗОШ № 1 М. Армянськ

ІІІ

Цегельник Катерина

6 клас

Совєтський район, с. Роздольне, Роздольненська зош I-III ступенів

ІІІ

Чернигіна Соня

6 клас

ДЮШ Щолкіно

под

Ягьяева Февзие

6 клас

ЗОШ №29

м. Сімферополь

І

Щасливцев Данило

6 клас

Навчально-реабілітаційний центр «Надія»

І

Шугаєва Катерина

6 клас

ЗОШ № 31

под

Номінація «Малюнок» ( серед учнів 7-9 класів) (заочно)

Абдурафієва Евеліна

7 кл.

Удачненська зош Красногвардійський р-н

ІІІ

Абілева Лілія

9 клас

м. Сімферополь, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 ім. Ешрефа Шем’ї-заде

под

Аметова Єльмаз

7-Б клас

ЗШ I-III ступенів № 33 м. Сімферополя

под

Баскакова Софія

9-А клас

КНВК –ЗШ 1 ступеню –гімназія № 2 ім.В.Г.Короленка

ІІ

Борович Ніна

8 клас

НВК школа-гімназія № 39

ІІ

Величко Ельвіра

9-а клас

м. Керч, навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – морський технічний ліцей

І

Гаєва Тетяна

8 клас

ЗОШ №1 м.Керч

І

Гаряга Ганна

8 клас

Сімферопольська ЗОШ №18

І

Голубович Максим

9 клас

Трудовська ЗОШ1-3ст. Сімферопольського району

ІІІ

Гончарова Анастасія

7 клас

НВК школа-ліцей «Відкритий космічний ліцей»

Под.

Гребьонкіна Наталія

9 клас

Кіровський район Яркополенська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

ІІ

Гусєва Каріна

8 клас

ЗОШ № 8 м. Сімферополя

Под.

Данілова Анна

9 клас

Кримрозовська ЗОШ 1-3 ст. Белогорського району

І

Дейнега Тетяна

8-В клас

ЗШ І-ІІІ ступенів №34 Сімферопольської міської ради АРК

ІІІ

Долгополова Олена

9 клас

Миколаївська зош

под

Загребенюк Марина (ІІ місце)

9 клас

Перевальненская ОШ

І

Знаменська Аліна

8 клас

Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 26 Сімферопольської міської ради

ІІІ

Канівець Світлана

9 клас

ЗОШ №1 м.Керч

ІІІ

Караманова Зайде

9 клас

Джанкойський район, Рощинська загальноосвітня школа I-III ступенів

 

Карпеев Олександр

9 клас

НВК «школа - ліцей» №2 .м.Армянськ

ІІІ

Кешишьян Анастасія

8 клас

Гімназія №1ім. К.Д.Ушинського м. Сімферополь

ІІІ

Конош Юлія

7 клас

Керч ЗОШ №4

ІІ

Кравченко Анжелика

8 клас

Кленівська ЗОШ Сімферопольський р-н

І

Курило Катерина

8 клас

ЗОШ №8 1-3 ст. м. Сімферополь

ІІ

Мальцева Олександра

9 Б клас

ЗОШ № 8 м. Сімферополя

ІІІ

Медведєва Аліна

8 клас

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Сімферопольської міської ради АР Крим

под

Оганесян Єлизавета

9 клас

Кольчугінська ЗОШ №1

под

Овчинніков Юрій

9 клас

Армянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

І

Орехова Анастасия

9 клас

учебно-реабилитационного центра для детей с нарушением зрения

ІІІ

Оруджева Аміна

7 клас

Джанкойський район, Рощинська загальноосвітня школа I-III ступенів

ІІ

Поліенко Дарья

9 клас

ЗОШ №18 м. Сімферополь

ІІІ

Помаз Світлана

8 клас

Сімферопольський р-н, Донська загальноосвітня школа І-ІІІ ступ.

І

Полянська Ангеліна

8 клас

Міжводненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

под

Пристанська М

9 клас

ЗОШ №19 м. Керч

ІІІ

Пужко Катерина

7-Б клас

м.Алушта, Алуштинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3

І

Саїдхалієв Юнус

Стрижак Денис

8 клас

м. Сімферополь, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 ім. Ешрефа Шем’ї-заде

ІІ

Стогнієнко Данило

 

8 клас

м. Красноперекопськ

Красноперекопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

ІІІ

Тищенко Ганна

7-Б клас

Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів м. Судака

І

Тріфанова Анастасія

8 клас

Ковильненська ЗОШ 1-3ст. Роздольненського району

І

Турбіна Ксенія

9 клас

Міжводненська зош

под

Фомін Роман

8 А клас

ЗОШ № 8 м. Сімферополя

ІІ

Флока Діана

7 клас

Октябрська ЗОШ Красно гвардійський р-н

под

Чалашев Рамзес

8 клас

Трудівська ЗОШ Сімферопольського району

ІІ

Черненко Оксана

8 клас

загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 смт Багерове Ленінської районної ради Автономної Республіки Крим

под

Чижик Андрій

7 клас

Оку невська ЗОШ Чорноморський р-н

под

Чупрун Світлана

9 клас

Гімназія №1 м.Судак

І

Шевченко Катерина

8 клас

М. Сімферополь, НВК «Школа-ліцей» ім. 10-річчя Незалежності України Сімферопольської міської ради

І

Куртбедінова Мавілє

8 клас

Вілінська ЗОШ, Бахчисарайський р-н

под

Полян Вікторія

9 клас

Чапаєвська ЗОШ, Советський р-н

под

Номінація «Малюнок» ( серед учнів 10-11 класів + студенти) (заочно)

Аблязімова Аджірє

10 клас

Білогірський район, Василівська загальноосвітня школа 1 – 3 ступенів

І

Аджикельдієва Ельзара

11 клас

Зуйська ЗОШ №2 з кр-тат мовою навчання

ІІ

Айропетян Микола

 

КРИМСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ФЕОДОСІЙСЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ БУДІВЕЛЬНЕ УЧИЛИЩЕ »

ІІ

Андрєєв Олександр

11 клас

м.Алушта, Алуштинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3

І

Артеменко Лілія

11 клас

ЗОШ №23 1-3 ст. м.Керч

ІІ

Батуєва Єлєна

 

Воробьевська ЗОШ Сакського району

ІІІ

Белікова Вікторія

10 клас

Стаханівська ЗОШ Первомайський р-н

под

Бербега Влад

10 клас

Воїнська ЗОШ Красно перекопський р-н

под

Брикіна Елліна

10 клас

м. Сімферополь Навчально-виховний комплекс школа-ліцей «Відкритий космічний ліцей»

под

Василенкова Олександра

10 клас

НВК «школа - ліцей» №2 м. Армянськ

І

Волошина Мария

11 клас

Укромновская ОШ

под

Гала Вікторія

10 клас

м.Сімферополь «Таврійська школа-гімназія № 20»

ІІІ

Добриченко Світлана

11 клас

ЗОШ №23 1-3 ст. м.Керч

ІІІ

Жипа Єгор

11 клас

Окунівська ЗОШ Чорноморський р-н

ІІІ

Задорожня Єлизавета

10 клас

м. Красноперекопськ

Красноперекопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

под

Канівець Марія

9 клас

Армянський НВК школа-ліцей №2

І

Кіпень Ганна

11 клас

Армянський НВК школа – ліцей №2

под

Климова Олександра

11 клас

Табачнівська загальноосвітня школа 1-Ш ступенів, 11 клас

ІІ

Коновалова Анастасія

 

м.Сімферополь «Таврійська школа-гімназія № 20»

под

Колективна робота

 

Некрасівська зош

под

Метелін Денис

3-Акурс

Сімферополь Кримський Республіканський вищій навчальний заклад «Художнє училище ім. М.С. Самокіша

І

Муравйов Михайло

КС-4

м. Сімферополь; Кримський республіканський вищий навчальний заклад «Сімферопольський технікум радіоелектроніки»

под

Новикова Єлизавета

 

Євпаторійська НВК 2школа-ліцей2 №14

под

Позднякова Кристина

10 клас

ЗОШ I-III ступенів № 1 смт Багерове Ленінської районної ради

І

Полуботко Валерія

10 клас

Судацька школа-гімназія №1

под

Райковська Тетяна

10 клас

ЗОШ №24 1-3 ст. м.Керч

І

Світоч Анастасія

Гр.. 631

Керченське вище професійне училище судобудування  і деревообробки

ІІІ

Сидорук Ульяна

10 клас

Новопавловська ЗОШ 1-3 ст.Красноперекопського району

ІІІ

Семілетов Сергій

 

Сімферопольський професійно – будівельний  ліцей

ІІ

Сікачова Ксенія

10 клас

Сімферопольський р-н, Маленська ЗОШ I-III ступеня

І

Собко Вікторія

10 клас

НВК «школа -гімназія №39 м. Сімферополь

ІІІ

Струк Анастасія

11 клас

м.Сімферополь «Таврійська школа-гімназія № 20»

ІІІ

Ткаченко Н.

 

КРПТНЗ «Керченський професійний ліцей сфері обслуговування»

І

Трофимова Тетяна

2 курс

КРПТНЗ «Сімферопольське вище професійне училище будівництва та комп’ютерних технологій»

ІІІ

Філімошкіна Катерина

11 клас

Армянський НВК школа – ліцей №2

под

Харахады Мавиле

10 клас

учебно-реабилитационного центра для детей с нарушением зрения

І

Циганок Тетяна

 

Професійний ліцей м.Євпаторія

ІІ

Щведова Валерія

10 клас

Гімназія №11 м.Сімферополь

ІІІ

Шепета Ганна

 

Сімферопольський коледж НУХТ

І

Родигін Євген

10 клас

с. Кольчугине, Сімферопольський р-н

І

Кочунова Катерина

11 клас

Алуштенська ЗОШ № 3

Под

Малишева Ірина

11 клас

Сизівська ЗОШ

Под

Ящук Андрій

1 курс

Сімферопольське вище професійне училище електронного і промислового устаткування

1

Зубцова Вікторія

11 клас

НВК школа – гімназія № 25

под

 

Номінація «Аудіо-візуальний твір»

1. Ісаєва Лемара "Авторський вірш "Присвята" (Кіровський р-н, Кіровський НВК "Школа-гімназія" № 2);

1. Амєліна Олександра Миколаївна "Леся Українка і Крим "Твої листи пахнуть зов ялими трояндами..." (смт. Чорноморське, Чорноморський НВК "Школа-гімназія" № 3);

1. Челік Владислав, Шуляк Ніна, Летюга Дарина "Була ти одержима Українка і з Кримом поріднілася навік" (Красногвардійський р-н, Октябрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1);

2. Сеїт-Меметова Фатіме, 8 кл., Умеров Емір-Амет, 9 кл. "Леся Українка і Крим" (Сімферополь, ЗОШ № 42 ім. Ешрефа Шем ї-заде);

2. Маркова Світлана «Живі твори Лесі Українки» «Живі твори Лесі Українки» (Грушівська ЗОШ м. Саки);

2. Харченко Максим Леся Українка «Досадонька» (м. Сімферополь Навчально-виховний комплекс школа-ліцей «Відкритий космічний ліцей»);

3. Бездітний Владислав «Леся Українка і Крим» (Кримський республіканський вищий навчальний заклад «Сімферопольський технікум радіоелектроніки» м. Сімферополь);

3. Група школярів  « Леся Українка і Крим», телепередача ток- шоу «Що нас єднає ?»( м. Старий Крим, Старокримський НВК № 3 «Школа-ліцей»);

3. Спірідонова Олена "Життя і творчість Лесі Українки в загальносвітовому контексті" (м. Сімферополь "Таврійська школа-гімназія № 20).

Подяки:

1. Подолян ВІкторія, 9 кл., "Леся Українка - вірна дочка українського народу" (Совєтський р-н, Чапаєвська ЗОШ);

2. Адамик Анастасія, 8 кл., "Леся Українка і Крим" (Джанкойська ЗОШ № 1);

3. Вчителям української літератури НВК "Відкритий космічний ліцей" за прищеплення любові до вітчизняної літератури та популяризацію творчості Лесі Українки в Криму;

4. Масляк Ігор, 6 кл., «Життя і творчість Лесі Українки в загальносвітовому контексті» (м. Красноперекопськ, НВК «школа»№1);   

5. Сеїт-Аметова Фатіме, Умеров Емір-Амет, 8, 9 кл., «Леся Українка і Крим» (м. Сімферополь, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 ім. Ешрефа Шем’ї-заде).

 

Номінація «Поезія»

І місце
Волегова Ганна, учениця 8 класу Старокримського НВК №3 «школа-ліцей»
Остапчук Тетяна, учениця 11 класу Азовського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Джанкойського району
Вербицька Юлія, учениця 10 класу Сімферопольської загальноосвітньої школи №27

ІІ місце
Іванова Ксенія, учениця 11 класу Нижньогірського НВК «школа – гімназія »№3
Кравченко Олександра, учениця 7 класу Сімферопольської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24
Зирянова Анастасія, учениця 11 класу Судацької школи – гімназії №1

ІІІ місце

Іщенко Марія, учениця 8 класу Сімферопольської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24
Медведєва Наталя, учениця 8 класу Штормівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – гімназія
Власова Олена, студентка КРПТНЗ «Керченський професійний ліцей сфери обслуговування»
Качалкін Юрій, студент 2 курсу ЄІСН РВНЗ «КГУ», м. Ялта

Номінація «Науково-пошукова робота»

1 місце:

Чос Валерія Юріївна, студентка 4 курсу Євпаторійського інституту соціальних наук

Батенко Карина Вікторівна, студентка 6 курсу РВНЗ «Кримський гуманітарний університет» (м. Ялта)

Манько Альона Миколаївна, студентка 3 курсу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

Усманова Сафіє, учениця 8 класу Загальноосвітньої школи № 42 І-ІІІ ступенів імені Шем’ї заде Сімферопольської міської ради

2 місце:

Кутузов Станіслав Віталійович, учень І курсу Кримського республіканського професійно-технічного закладу «Ялтинское высшее професиональное училище строительных и пищевых технологий»

3 місце:

Крикницька Катерина Іванівна, учениця 11-А класу Гвардійського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 3

Попова Анастасія Павлівна, учениця І курсу Кримського республіканського професійно-технічного закладу «Ялтинське вище професійне училище будівельних і харчових технологій»

Номінація «Прикладне мистецтво»

1 місце:

Пожидаєв Даніїл, учень 8 класу Джанкойської загальноосвітньої школи №4

Рудьковська Марія та Вигонська Надія, учні Щолкінської дитячої школи мистецтв

Смирнова Лілія, учениця 1 класу Сімферопольської загальноосвітньої школи № 5

Мороз Ольга, учениця Сімферопольської загальноосвітньої школи №

2 місце:

Барсуков Євген, учень 4 класу Кіровського НВК «школа - гімназія» №2

Самохвалов Богдан, студент Євпаторійського професійного ліцею

3місце:

Аметова  Джеваїр учениця 11 класу Кольчугінської загальноосвітньої школи №2

Погоріла Аліна, учениця Кіровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Чорноморської районної держадміністрації 

Контакти з організаторами

Адрес - Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87 Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87
Телефон - (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210 (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?