2017

Номінація «Малюнок»

 

Беш Андрій

7 кл

Берданська ЗОШ І-ІІІ ст. Донецька область

III місце

 

Бойко Анастасія

4(8)-А кл

Заліщицька державна гімназія

I місце

 

Герасименко Наталія

11 кл

Огіївський НВК Сахновщинської районної ради Харківської області.

ІІ місце

 

Гладкий Олексій

2 – А кл

Спеціалізована школа № 207 м. Київ

II місце

 

Горбачова Валерія

11кл

Кремінська школа-гімназія Кремінської районної ради Луганської області

I місце

 

Гурка Анастасія

4 кл

Хтопчицька СЗШ І-ІІІ ст.

III місце

 

Делендик Дар’я

3 кл

КЗ «ЛЗШ І-ІІІ ст. №13»

II місце

 

Дмитренко Марина Олександрівна

10 клас

Рай-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Донецька область Слов’янський район с. Рай-Олександрівка

III місце

 

Драньов Віталій

5-а кл

Кремінська школа-гімназія Кремінської районної ради Луганської області

II місце

 

Дрот Дар҆я

8-Б кл

Гірська багатопрофільна гімназія, Луганська обл., Попаснянський район, м. Гірське

II місце

 

Ена Аліна

8 кл

ЗОШ ЗОШ І-ІІ ст.№4 Дружківської міської ради Донецької області

II місце

 

Єфремова Аліна Володимирівна

8 клас

Нижнєнський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» № 35 Луганська обл.. Попаснянський р-н смт. Нижнє-1

III місце

 

Жураковська Анастасія Яремівнна

8-А клас

Коломийський НВК № 9 « Школа природничо-математичний ліцей», Івано-Франківська область, м.Коломия

III місце

 

Заяковська Надія

4(8)-Б кл

Заліщицька державна гімназія

IІІ місце

 

Іващенко Аліна

9 клас

Гродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області, смт. Гродівка, Покровський район, Донецька область

III місце

 

Ісопенко Тетяна

 

Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст.№38

III місце

 

Кацапова Галина

2 клас

Комунальний початковий спеціалізований навчальний заклад "Школа мистецтв    м.Курахове", Донецька обл., Мар'їнський р-н,   м.Курахове

I місце

 

Кириченко Анастасія

11 клас

Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Нововолинської міської ради Волинської області

II місце

 

Ключнікова Анастасія Дмитрівна

ІІ курс,

 

ДПТНЗ «Орджонікідзевське професійно-технічне училище»

III місце

 

Ковальчук Катерина

7 клас

 

НВК, смт Любешів, Любешівський район, Волинська область

I місце

 

Ковбаса Анастасія

3 клас,

 

Золочівський НВК, Школа радості» - ДНЗ»

II місце

 

Колесова Марія

6-в клас

КЗ «Гуманітарна гімназія №1 Вінницької міської ради»

I місце

 

Кратік Юлія

11 клас

 

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірки, Любешівський район, Волинська область

I місце

 

Кузбит Андріана

4 кл

Хтопчицька СЗШ І-ІІІ ст.

III місце

 

Курінна Катерина

8 кл

Лиманський навчально-виховний комплекс “Гімназія -ЗОШ І ст.”

II місце

 

Куцик Юлія

 

КЗ «Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. №19 Луцької міської ради »

I місце

 

Кучерява Анжеліка

11-Б клас,

 

Школа І-ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва

III місце

 

Майструк Єлизавета

10 кл

Нововолинська гімназія, Нововолинської міської ради Волинської області

II місце

 

Матвєєва Альбіна

8-Б клас

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30  Лисичанської міської ради Луганської області

III місце

 

Мельничук Олександр

7 клас

Тилявський НВК, с. Тилявка Шумського району Тернопільської області

II місце

 

Микитюк Юлія

2 курс

Глибоцький професійний ліцей (Чернівецька обл)

III місце

 

Міхєєва Анісія

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

I місце

 

Новікова  Софія

6клас

Комунальний початковий спеціалізований навчальний заклад "Школа мистецтв    м.Курахове" Донецька обл., Мар'їнський р-н

II місце

 

Нягу Христина Георгіївна

ІІ курс

ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки»

III місце

 

Обломій Катерина

11 кл

Рубіжанська СШ ЗОШ І-ІІІ ст. №2

III місце

 

Павленко  Єлизавета

6клас

Комунальний початковий спеціалізований навчальний заклад "Школа мистецтв    м.Курахове" Донецька обл., Мар'їнський р-н   м.Курахове

III місце

 

Першин Денис Володимирович

3-А кл

 

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Покровської міської ради Донецької області

I місце

 

Понич Анастасія

3 кл

Чернівецький багатопрофільний ліцей №4

III місце

 

Пономаренко Катерина
Стрижак Катерина

8 кл

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ст. №24

III місце

 

Приходько Інна

11 клас

Огіївський НВК Сахновщинської районної ради Харківської області. В. Дружби, 1

II місце

 

Рубанець Софія

3 кл

Чернівецький багатопрофільний ліцей №4

I місце

 

Рябоконенко Юлія

6 кл

Глибоцька гімназія

II місце

 

Світлична  Альбіна

10-А кл

Міловська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області

III місце

 

Скляр Вікторія

3 кл

НВК м. Олександрії

II місце

 

Слаба Поліна

5-б клас

Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 23

III місце

 

Солодка Ксенія

3  клас

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30  Лисичанської міської ради Луганської області

I місце

 

Сліпченко Анастасія

 

10 клас

Красноградський навчально виховний комплекс (Загальноосвітня школа I-III ступенів  – дошкільний навчальний заклад)  № 2 Красноградської районної державної адміністрації  Харківської області

II місце

 

Суровцева Вікторія Сергіївна

11 клаc

Новофедорівська ЗОШ( Голопристанський р-н, Херсонська обл.)

III місце

 

Тарелко Юлія

7-А кл

Гірська багатопрофільна гімназія. 93292, Луганська обл., Попаснянський район, м. Гірське

III місце

 

Тренбач

Каріна

8-А кл

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10

III місце

 

Хоменко Анна Юріївна

10 клас

Новомиргородська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

II місце

 

Чепель Ангеліна

11 кл

Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.

III місце

 

Чепурко Аліна Валентинівна

9 кл

НВК "Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

II місце

 

Чернишова Вероніка Олегівна

ІІ курс

Вище професійне училище № 92

II місце

 

Шабрацька Дар’я

9 клас

КЗ  «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №29 Лисичанської міської ради Луганської області» м. Привілля

 

I місце

 

Шишута Анна

9-б клас

КЗ «Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. №19 Луцької міської ради »

I місце

 

Шмиглик Ольга

4(8)-А кл

Заліщицька державна гімназія

ІI місце

 

Шотропа Богдана

6-А кл

Глибоцька гімназія

Глибоцької селищної ради Глибоцького району Чернівецької області

I місце

 

Шпак Катерина

3 курс

 

Київський національний університет технологій та дизайну

III місце

 

Янкович Ольга

7-а кл

КЗ «Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. №19 Луцької міської ради »

I місце

 

Декламація

 

Алдошкіна Євгенія

9 - б клас

 

КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13  Лисичанської міської ради Луганської області»

І місце

 

Алласов

Руслан

1-А клас

Красноградський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) № 2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

ІІ місце

 

Алманова Амалія Романівна

4 клас

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №9, м. Лисичанськ,

ІІ місце

 

Анашкіна Софія

4 кл

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Волноваської районної ради Донецької області

ІІІ місце

 

Балабаш Микола

9-Б кл

Комунальний заклад «Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області»

ІІІ місце

 

Барановський Богдан

4-А кл

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

ІІ місце

 

Бас Єлизавета Валеріївна

5 кл

 

Залізницький НВК «загально-освітня школа І-ІІІ ст.  – дитячий садок»

ІІ місце

 

Богданова Поліна

7-а клас

Гірська багатопрофільна гімназія, Луганська обл., Попаснянський район, м. Гірське

ІІ місце

 

Бринчук Анна Анатоліїв-на

8-Б кл.

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Седлище, Любешівський район, Волинська область

ІІ місце

 

Бурцева Ірина Валеріївна

11 клас

Нововоскресенська  ЗОШ, с. Нововоскресенське, Нововоронцовський р-н, Херсонської області.

ІІІ місце

 

Бут Яна

8 клас

Комунальний заклад «Навчально – виховний комплекс Сватівсаька загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»

ІІІ місце

 

Варава Алла

10 кл

Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Волноваської районної ради Донецької області

ІІ місце

 

Веретеннікова Світлана

5-А клас

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Лисичанської міської ради Луганської області, м. Лисичанськ

ІІ місце

 

Виблова Карина

10 клас

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Лисичанської міської ради Луганської області, м. Лисичанськ

ІІ місце

 

Віжанська Дарина

7-З кл

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради»

ІІ місце

 

Гаврилюк Дарина Романівна

4 клас

Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Кисилин (вул.40-річчя Перемоги, с.Кисилин, Локачинський район, Волинська область, 45514

ІІІ місце

 

Гладич Дарина Вікторівна

8 кл

ЗОШ І-ІІ ст. с.Цир  вул. Шкільна,11 с. Цир Любешів-ський район Волинська область

І місце

 

Деменік Дарина

4-А кл

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ст. № 22-ліцей Луцької міської ради»

І місце

 

Дзірба Софія

9-Б кл

Комунальний заклад «Луцька Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Луцької міської ради»

ІІІ місце

 

Дзюбинська Валерія

3а кл

Тернопільська ЗОШ І ступеня з поглибленим вивченням основ економіки

ІІ місце

 

Дученко Арсен

6-В клас

Коломийський НВК № 9 « Школа природничо-математичний ліцей», Івано-Франківська область, м.Коломия

ІІІ місце

 

 

Жембровська Вікторія Володимирівна

8 клас

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук – ліцей № 293»

(м. Київ)

І місце

 

Каліджева Поліна

8 кл

Лиманський навчально-виховний комплекс “Гімназія — загальноосвітня школа І ступеня” Лиманської міської ради Донецької області

І місце

 

Кацель Вадим

8 кл

Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

І місце

 

Квят Софія

6-в клас

КЗ «Гуманітарна гімназія №1 Вінницької міської ради»

IІІ місце

 

Кисіль Анастасія Ростиславівна

10-А кл

 

Волинська обл., Любешів-ський р-н, с.Залізниця, Залізницький НВК «загально-освітня школа

І-ІІІ ст.  –дитячий садок»

І місце

 

 

Кобцев Іван

9 кл

Лиманський навчально-виховний комплекс “гімназія — загальноосвітня школа І ступеня” Лиманської міської ради Донецької області

ІІ місце

 

Коваленко Анастасія

7 кл

Новогнатівська ЗОШ І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

ІІІ місце

 

Колеснікова Софія

4 клас

Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка Валківської районної ради Харківської області, Валківський район, село Олександрівка,

ІІІ місце

 

Конах Анна  Миколаївна

10-Б кл

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Седлище, Любешівський район

Волинська область

І місце

 

Копич Олександр

2 –А кл

Спеціалізована школа № 207

м. Київ

ІІ місце

 

Кравченко Альбіна

Юріївна

5 клас

Гімназія  № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва

ІІІ  місце

 

Крайська Дана

1 клас

Червонодібровський НОК, с. Червона Діброва, Глибоцького р-ну, Чернівецької обл..

ІІІ місце

 

Крайський Андрій

4 клас

Червонодібровський НОК, с. Червона Діброва, Глибоцького р-ну, Чернівецької обл..

ІІмісце

 

Кручко

Анастасія

4-В клас

Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради Глибоцького району Чернівецької області

ІІмісце

 

Кульшова Ярослава

3 кл

Олександрівська ЗОШ Донецька обл

ІІ місце

 

Кутковий Максим

10 кл

 

КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії»

ІІІ місце

 

 

Кушнір Софія

7-Г кл

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради»,

ІІ місце

 

Кушнір Юлія

11-Г кл

Комунальний заклад «Луцька вечірня (змінна) школа Луцької міської ради»

І місце

 

 

Левченко Діана

2 – Б кл

спеціалізована школа № 207

м. Київ, пр - т Лісовий,33 -А

ІІ місце

 

Лосєва Яна

6 клас

Прелеснянська ЗОШ I-III ступенів Черкаської об’єднаної територіальної громади Слов’янського району Донецької області

ІІ місце

 

Ляшок Кароліна

4 кл

Діанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

І місце

 

Максимчук Христина

6-В клас

Коломийський НВК № 9 « Школа природничо-математичний ліцей», Івано-Франківська область, м.Коломия

І місце

 

 

Максимюк Олександр

1-Б

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

ІІ місце

 

Макуєва Дар’я

5-Б клас

Школа І-ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва

ІІІ місце

 

Мамедова Діана

8-А кл

Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області

І місце

 

Мартинюк Андрій

4-Д кл

Комунальний заклад «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

І місце

 

 

Матюк Марія Миколаїв-на

6-Б кл.

 

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Седлище, Любешівський район, Волинська область

ІІІ місце

 

Михайленко Марія

2 клас

Лисичанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6 Лисичанської міської ради Луганської області

І місце

 

Нагpебецька Маp’яна

9 кл

Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чортківський p-н,

Тернопільська обл.

ІІ місце

 

Назаришин Олександр

 

10 клас

Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради Глибоцького району Чернівецької області

ІІ місце

 

Небава Олена

6-в клас

КЗ «Гуманітарна гімназія №1 Вінницької міської ради

IІ місце

 

Несторенко Анастасія

Павлівна

11А кл

 

Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Херсонська обл, смт Новотроїцьке

ІІІ місце

 

Нехаєнко Ольга

 

9 клас

.

 

Містківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Сватівської районної ради Луганської області, с. Містки

ІІ місце

 

Ногас Віктор

2-Б кл

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

ІІІ місце

 

Носулько Софія

3 кл

Олександрівська ЗОШ Донецька обл

І місце

 

Остапчук Влада

10-А кл

Першотравенська загальноосвітня школа I-II ступенів  № 4

ІІІ місце

 

 

Павлів Остап

6-В клас

Коломийський НВК № 9 « Школа природничо-математичний ліцей», Івано-Франківська область, м.Коломия

 

ІІ місце

 

Перфілова Софія

4 кл

Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

І місце

 

Петрук Ольга

11-В кл

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ст. № 22-ліцей Луцької міської ради»

І місце

 

Полюх Вікторія

2 – Б кл

Спеціалізована школа № 207 м. Київ

І місце

 

Пономар Анна

7 клас

Лучанська загально-освітня школа І-ІІ ступенів

Липоводолинської районної ради Сумської області

І місце

 

Прийма Олександр Дмитрович

9 клас

Комунальний заклад освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа №22» ДМР

І місце

 

Прокопик Мар’яна

2-В кл

Тернопільської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

ІІ місце

 

Прядко Катерина

9 кл

Красноградський нвк №2 Харківська обл

І місце

 

Радіонова Діана

Олександрівна

8В кл

Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Херсонська обл, смт Новотроїцьке

ІІІ місце

 

Романюк Юлія

11-Г кл

Комунальний заклад «Луцька вечірня (змінна) школа Луцької міської ради», Волинська обл., м. Луцьк,

ІІ місце

 

Симоненко Софія

7 кл

Новогнатівська ЗОШ І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

ІІ місце

 

Сітчук Богдана

9-А кл

Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука,

43026, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Кравчука, 14

ІІ місце

 

Скірневський

Данило

7-А клас

Школа І-ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва

ІІ місце

 

Склянчук Анна Олександрівна

8 клас

Любомльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (область Волинська, місто Любомль)

 

І місце

 

Скрипнюк Юлія

8 клас

Коломийський НВК № 9 « Школа природничо-математичний ліцей».

І місце

 

 

Слупіцька Лідія

3 – А кл

Спеціалізована школа № 20 м. Київ

ІІ місце

 

Смалій Марія

2- а клас

КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13  Лисичанської міської ради Луганської області»

І місце

 

Собуцька Ірина

9-Б кл

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Луцької міської ради»,

І місце

 

Сотніков Антон

10 кл

КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії»

ІІ місце

 

Суковач Тетяна

11 кл

Черкаська загальноосвітня школи  I – III ступенів №2 Черкаської міської ради

ІІІмісце

 

Туpчак Юлія

4 кл

Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чортківський p-н,

Тернопільська обл.

І місце

 

Філіппов Максим

9 кл

Новогнатівська ЗОШ І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

І місце

 

Хаєцька Марта

10-Б кл

ТСШ №3, вул. Грушевського, 3

ІІІ місце

 

Харуненко Софія

4 кл

Златоустівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

ІІІ місце

 

Худоб’як Діана Ярославівна

8 клас,

Комунальний заклад Білецької ЗОШ I-II ст. Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Біла

ІІ місце

 

Цуркан Віталіна

1 клас

Червонодібровський НВК, с. Червона Діброва, Глибоцького р-ну, Чернівецької обл..

ІІІ місце

 

Цюприк Анастасія

4-А кл

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

ІІ місце

 

Чуприна Святослава

9 кл

Красноградський нвк №2 Харківська обл

ІІІ місце

 

Шемедюк Дарина

5-Г кл

Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука,

43026, Волинська обл., м. Луцьк

ІІ місце

 

Шепілова Юлія

9 кл

Лиманський навчально-виховний комплекс “Гімназія — загальноосвітня школа І ступеня” Лиманської міської ради Донецької області

ІІІ місце

 

Шипова Дарія

10 клас

Містківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Сватівської районної ради Луганської області, с. Містки

ІІІ місце

 

Щербакова Аліна Юріївна

8 клас.

Прелеснянська ЗОШ І-ІІІст., область Донецька, район Слов’янський, Черкаська селищна рада, село Прелесне

ІІІ місце

 

Юрчак Вікторія

2-Б кл

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

ІІ місце

 

Якібчук Максим

6-В клас

Коломийський НВК № 9 «Школа природничо-математичний ліцей». Івано-Франківська область, м.Коломия

ІІІ місце

 

Яцун Анастасія

1-Б кл

Тернопільської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

ІІ місце

 

Науково-пошукова робота

 

П’ятаха Ольга Миколаївна,

8 клас

Глобинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3

I місце
(заочний)

Тюріна Карина

11 клас,

Драбинівський НВК «Загально освітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» Новосанжарської районної ради Полтавська обл.

I місце
(заочний)

Лисокобилка Іван

10 клас

Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області

II місце
(заочний)

Жара Карина Андріївна

10 клас

Заводська загальноосвіт ня школа І-ІІІ ступенів №1 Лохвицької районної ради Полтавської області

III місце
(заочний)

Єсін Віталій

2 курс

Полтавський інститут економіки і права Університету «Україна»

I місце
(заочний)

Заброда Олександр

студент гр.ФЕПГО- 11

Миргородський художньо- промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

II місце
(заочний)

Павлик Ірина Анатоліївна

11 клас

Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великобагачанського району Полтавської області

Подяка

Твір

Цимбалюк Артем

1 курс

Полтавський юридичний інститут національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого

I місце
(заочний)

Подловська Альона

7 клас

Глобинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3

I місце
(заочний)

Дейнека Анна

8-В клас

КЗ « Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11»

II місце
(заочний)

Сальник Софія

9 клас

Гребінківська гімназія, Полтавська область

II місце
(заочний)

Жеребець Ірина

9 клас

Кобеляцький районний будинок дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна

III місце
(заочний)

Свинаренко Анна

 

9 клас

Новогалещинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області

III місце
(заочний)

Розумій Людмила

9 клас

Новооріхівська ЗШ I-III ступенів ім. О.Г. Лелеченка

III місце
(заочний)

Базанова Софія

11 клас

Великообухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області

I місце
(заочний)

Бурлак Данііл

10 В клас

Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6. м. Лубни

II місце
(заочний)

Ковальова

Олена

10 клас

Кобеляцька Спеціальна загальноосвітня школа інтернат Полтавської

обласної ради

II місце
(заочний)

Стеценко Валерія

10 клас

 

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської міської ради»

III місце
(заочний)

Карповець Раслана

11 клас

Новооріхівська ЗШ I-III ступенів ім. О.Г. Лелеченка

III місце
(заочний)

Скорбатюк Олександр

10 клас

 

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської міської ради»

III місце
(заочний)

Молчан Аліна

І курс

Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

I місце
(заочний)

Волох Марія Олександрівна

ІІ курс, група    ІІ-В

Комунальний вищий навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавське музичне училище імені М. В. Лисенка»

II місце
(заочний)

Щербина Вікторія Олександрівна

І курс, група 
  І-А

Комунальний вищий навчальний заклад Полтавської обласної ради

«Полтавське музичне училище імені М. В. Лисенка»

III місце
(заочний)

Катерина Вранчан

стедентка

Лубенський фінансово-економічний коледж

III місце
(заочний)

Крахмілець Богдан

9 клас,

 

Великобагачанська ЗОШ I – III ступенів Великобагачанської районної ради

I місце
(заочний)
поезія

Лісовська Вікторія

9-А

Полтавська гімназія № 13

I місце
(заочний)

Дуденко Ольга

9-А

Полтавська гімназія №17

II місце
(заочний)

Гусар Анастасія

8-Б

 

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської міської ради»

II місце
(заочний)

Камбулов Богдан

7 клас

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Карлівської рай. ради Полтавської області.

III місце
(заочний)

Таран Анна Сергіївна

7-А клас

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Карлівської районної ради Полтавської області

III місце
(заочний)

Писаренко Валерія

7-А

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Полтавської міської ради Полтавської області

III місце
(заочний)

Зінчук Валерія Олександрівна

9 клас

Миргородська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Миргородської міської ради Полтавської області

Подяка

Хрєннікова  Єва

9-А

Комунальний заклад «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області»

Подяка

Шульга Аліна

9-Б

Полтавська гімназія №17

Подяка

Шевченко Валерія

11 клас

 

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Полтавської міської ради Полтавської області»

I місце
(заочний)

Макієнко Анна

10 клас

КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1» ім. Котляревського Полтавської міської ради

II місце
(заочний)

Краснопір Владислава Валеріївна

11 клас

 

Спеціалізована загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо‑математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

II місце
(заочний)

Тищенко Софія

11 клас

Гребінківська гімназія Гребінківської районної ради Полтавської області

III місце
(заочний)

Шевченко Вероніка

10 клас

КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1» ім. Котляревського Полтавської міської ради

Подяка

Шевченко Данііл

10-А кл.

Лубенська спеціалізована школа I- III ступенів № 6 вул.Монастирська, 36

Подяка

Яненко Вікторія

Група Л-8 А

Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка

I місце
(заочний)

Калініченко Ілона

 

І курс

Полтавський професійний ліцей

II місце
(заочний)

Біла Ярина

Група Л-11Г

Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка

II місце
(заочний)

Ніколенко Наталія Анатоліївна

І курс

 

ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки

III місце
(заочний)

Ворчак Ярослава

 

25гр.

 

ВДНЗУ «УМСА»

III місце
(заочний)

Литвин Юлія

II курс

Полтавський професійний ліцей сфери послуг

III місце
(заочний)

Малюнок

Калайтан Анна

3-Б

 

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської міської ради»

III місце
(заочний)

Мішкова Еліана

4 - А

Полтавська гімназія №13

I місце
(заочний)

Рудько Анастасія

1-В

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської обл.

II місце
(заочний)

Шабатько Єва

3 - А

Полтавська гімназія № 13

Подяка

Влашпенко Євгенія

2-б

Кобеляцька ЗОШ I-III ступенів №2 ім. Гончара

Подяка(заочний)

Альошина Мілана

6-А

Полтавська гімназія №17

I місце
(заочний)

Гришко Юлія

7 клас

Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вул..Перемоги,49, с.Вирішальне, Лохвицький район, Полтавська область

Подяка

Худик Ірина

7 клас

Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

III місце
(заочний)

Татарко Вікторіяк

5-А

Кобеляцька спеціальна ЗОШ-інтернат

I місце
(заочний)

Інозамцева Ксенія

5 клас

Полтавська Дитяча Художня школа

I місце
(заочний)

Говтвяниця Катерина

5 клас

Полтавська Дитяча Художня школа

Подяка

Жеревчук Сергій

5 клас

Ковердинобалківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

II місце
(заочний)

Іванова Валерія

8 клас

ПМШМ "Мала Академія мистецтв" ім.Р.Кириченко

Подяка

Казюбіна Олександра

10 клас

Лівенський НВК Новосанжарського району Полтавської області

III місце
(заочний)

Кириленко Олена

 

8 клас

 

ПМШМ"Мала Академія мистецтв" ім.Р.Кириченко

I місце
(заочний)

Марченко Дмитро

9 клас

 

Комунальний заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1

імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

Подяка

Павлюк Аліна

8 клас

ПМШМ "Мала Академія мистецтв" ім.Р.Кириченко

I місце
(заочний)

Полтавець Діана

9-Б клас

Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лохвицької районної ради

I місце

Cушко Тетяна

8 клас

Полтавська міська школа мистецтв “Мала академія мистецтв” імені Раїси Кириченко

Подяка

Токар Анна Вікторівна

9-Б

Лохвицька гімназія №1 Лохвицької районної ради Полтавської області

м.Лохвиця вул.Дружби,10

III місце
(заочний)

Філоненко Владислава

9 кл.

Високовакулівська зош І-ІІ ступенів Козельщанський, р-н Полтавська обл.

Подяка

Черкас Анна

8 клас

ПМШМ "Мала Академія мистецтв" ім.Р.Кириченко

Подяка

Баженова Тетяна

11 клас

Комунальний  заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1

імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

I місце
(заочний)

Богодюк Катерина

11 клас

Комунальний  заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1

імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

I місце
(заочний)

Говтвяниця Катерина

10 клас

Комунальний  заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1

імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

II місце
(заочний)

Іноземцева Ксенія

10 клас

Комунальний  заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1

імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

III місце
(заочний)

Шерстюк Влада

11-А

Лохвицька гімназія №1 Лохвицької районної ради Полтавської області

III місце
(заочний)

Орзулова Марина

10 клас

Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7. Дошкільний навчальний заклад»

III місце
(заочний)

Балабуха Анастасія Вікторівна

І курс

Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

III місце
(заочний)

Євтодієва Анастасія Геннадіївна

ІV курс

Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

II місце
(заочний)

Мешко Анна Іванівна

ІV курс

Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

I місце
(заочний)

Помінова Олена Олегівна

ІІІ курс

Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Подяка

Юрченко Владислава

4 курс

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка

I місце
(заочний)

Кутас Валерія Олександрівна

 

У-31, ІІІ курс

 

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка

I місце
(заочний)

Тристан Марина Анатоліївна

У-31, ІІІ курс

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка

Подяка

Павленко Марія Андріївна

У-31, ІІІ курс

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка

 

II місце
(заочний)

Собканюк Кирило

ІІ курс, (11 клас)

Полтавський професійний ліцей транспорту

I місце
(заочний)

Старченко Денис

7 клас

Пирогівська загальноосвітня школа I-III ст.0

Подяка

Шейко Владислава

11 клас

Комунальний заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1

імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

I місце
(заочний)

Спека Катерина

2

ПСНВК №10

I місце
(заочний)

Бардіна Катерина Юріївна

9-А

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34» м. Полтава

I місце
(заочний)

Аудіо-візуальний твір

Стадніченко Аліна Андріївна

7-Б клас

Лохвицька гімназія №1 Лохвицької районної ради Полтавської області

Подяка

Шкіль Марина

ІІ курс

Полтавський професійний ліцей

III місце
(заочний)

Сергієнко Даниїл Ігорович
Бут Софія Олегівна

12 клас
I курс

ПНВК "Паросток" м. Полтава
ВНЗ УКООПСПІЛКИ «Полтавський Університет Економіки і торгівлі»

I місце
(заочний)

Фiлiп Богдана, Черниш Раiса

 

Канавська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Канави Кобеляцького району Полтавської області

Подяка

Дешева Ярослава

ІІ курс

Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

II місце
(заочний)

Дідич Інна

ТВ «ЛТАВА»

«ЛЕСИНИМИ стежками»

І місце

             

 

Контакти з організаторами

Адрес - Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87 Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87
Телефон - (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210 (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?