2020

Скачати сертифікат учасника

НОМІНАЦІЯ «АУДІО-ВІЗУАЛЬНИЙ ТВІР»

 

Прізвище, ім'я, по батькові учасника

Вікова категорія

Назва твору

Учитель, викладач, консультант

Назва навчального закладу

Місце

1

Мазко Каріна

 

 

 

Кулижинська  ЗОШ

1 місце

2

Гурток «Калинонька»

 

 

 

Михнівська ЗОШ

1 місце

3

Чорман Дмитро, Зупан Владлена

 

 

 

Гранітненська ЗОШ

1 місце

4

Палійчук Євгенія

 

Лист до Криму

 

Прикарпатський унів.

1місце

5

Коновчук Степан, Козерян Арман, Костинян Андрій

'Студент'

'«…Подумки з вами я дуже часто спілкуюсь...»'

'Філіп Юлія Леонтіївна, завідувач редакційно-видавничого відділу ІППО ЧО, викладач української мови та літератури Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки'

'Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки'

1місце

6

'Шемчук Діана Олександрівна'

'10-11'

'"Леся Українка і Поділля"'

'Дивдик Зоя Анатоліївна, Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Шемчука, вчитель української мови та літератури, І категорія'

'Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Шемчука'

2 місце

7

Цуркан Юрій, Дуда Іван

 

 

 

Вищебулатенська зош

2 місце

8

'Ліпинський Леонід Костянтинович,Бердник Олена Валентинівна'

'10-11'

'ДУША В КОНВЕРТІ: ЛЕСИНІ ЛИСТИ'

'Кольва Альона Іванівна, Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів, заступник директора з виховної роботи

 Пархоменко Галина Анатоліївна, тКомишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів, заступник директора з навчально-виховної роботи'

2місце

9

'Назаренко Руслан Дмитрович'

'5-7'

'Цікаві факти про Лесю Українку'

'Назаренко Вікторія Федорівна, вчитель української мови та літератури, вчитель І категорії'

'Бойовська ЗОШ І-ІІ ступенів- філія опорного закладу- КЗ «Нікольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Якименка А. Д. Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа'

3 місце

10

'Ткачов Віктор, Макар Ліана'

'10-11'

'Леся Українка і Крим'

'Войтенко Інна Миколаївна (Сонячна ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області, учитель української мови та літератури, І категорія, старший учитель)'

'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волновасмької районної ради Донецької області'

3 місце

11

'Абрамова Дар'я Михайлівна'

'8-9'

'"Осінь"'

'Мерзловська О.В. .Черкаська ЗОШ І-ІІ ст. , учитель української мови та літератури , І категорія

 Зеніна І.О., Черкаська ЗОШ І-ІІ ст., вчитель німецької мови, ІІ категорія'

подяка

12

'Сиса Анастасія Володимирівна'

'10-11'

'Життя і творчість Лесі Українки у загальносвітовому контексті'

'Примаченко Валентина Вікторівна, Мангуська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель української мови та літератури, І категорія'

'Мангуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1'

подяка

13

'Кислиця Олена Володимирівна'

'8-9'

'Кохання в житті Лесі Українки'

'Дуріцька Ольга Олександрівна, учитель української мови та літератури Волновасьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7, вищої категорії'

'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Волновасьської районної ради Донецької області'

подяка

14

Лось Олександра, Стародубцева Анастасія

 

 

 

 

Подяка

15

'Склянчук Анна Олександрівна'

'10-11'

'Колодяжне- музей садиба Лесі Українки'

'Вчителька української мови та літератури Любомльського закладу загальної середньої освіти номер два'

'Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів номер 2'

подяка

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ»

 

Прізвище, ім'я, по батькові учасника

Вікова категорія

Назва твору

Учитель, викладач, консультант

Назва навчального закладу

Місце

1

'Корх Михайло Михайлович'

'10-11'

'До тебе, Україно струна моя перша озоветься...'

'Ліштван Неля Василівна'

'Опорний заклад загальної середньої освіти "Любешівський ліцей"'

1 місце

2

Домашенко Мілєна

 

 

Донецька зош №2

 

1 місце

3

Гребеняк Василина

 

 

Тернопільський ліцей

 

1місце

4

'Дует Космина Анастасія та Пиріг Софія'

'10-11'

'"Пісня" вірші Лесі Українки, музика О. Левицького'

'Купецька О.А. завідувачка теоретично-хоровим відділом Тернопільського ліцею №21 - спеціалізованої мистецької школи ім.І.Герети, викладач-методист'

'Тернопільський ліцей №21 - спеціалізована мистецька школа ім. Ігоря Герети'

2 місце

5

'Бринчук Анна Анатоліївна'

'10-11'

'Contra spem spero!'

'Федчик Тетяна Вікторівна, вчитель української мови та літератури, спеціаліст другої категорії, ЗЗСО "Седлищенський ліцей"'

'Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради'

2 місце

6

'Богунська Ірина Віталіївна'

'8-9'

'"Стояла я і слухала весну"'

'Пригода Інна Юріївна Нововодянська ЗОШ І - ІІ ступенів , учитель української мови та літератури'

'Нововодянська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Добропільської районної ради'

2 місце

7

'Грипась Софія Андріївна'

'10-11'

'"Contra spem spero!"'

'Левковська Світлана Сергіївна учитель української мови та літератури вища категорія'

'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4'

2 місце

8

'Бодянчук Анна Русланівна'

'10-11'

'"Була весна"'

'Кадельник Тетяна Леонідівна, учитель музичного мистецтва'

'Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Шишківці, Сокирянськогго району, Чернівецької області, інд.60221'

3 місце

9

'Кулибанич Регина Володимирівна'

'10-11'

'"Давня весна"'

'Березіна Тетяна Іванівна, Мангуська ЗОШ І-ІІІ ст.№1, вчитель музичного мистецтва, І категорія'

'Мангуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Першотравневої районної ради Донецької області'

3 місце

10

'Артамонова Мар'яна Вікторівна'

'5-7'

'Давня весна'

'Шпак С. М. , педагог-організатор'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1'

3 місце

11

Славінська Валентина

 

 

Тернопільський НВК

 

3 місце

12

'ЗХК ДЮВА "Усмішка"'

'10-11'

'Мелодія по колу №3 ("Горить моє серце")'

'Панаріна Ольга Валентинівна, керівник гуртка ЗХК ДЮВА "Усмішка" СМ ЦДЮТ'

'Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості'

3 місце

13

'Миколенко Вероніка Андріївна'

'1-4'

'"Давня весна"'

'Карпова Олена Анатоліївна, учитель початкових класів Красноградського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області,  "вища категорія", "старший учитель"'

'Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області'

подяка

14

'Полякова Тетяна Дмитріївна'

'5-7'

'"На зеленому горбочку"'

'Хара Алла Миколаївна'

'Гранітненстка загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради'

подяка

15

'Вокально-хореографічний ансамбль "Кудряшівські козаченьки"'

'8-9'

'"Надія"'

'Красноштан Анна Олександрівна (учитель української мови та літератури Кудряшівської ЗОШ І-ІІ ступенів Кремінської РДА Луганської області), Красюк Ніна Олексіївна (учитель історії та музики у Кудряшівській ЗОШ І-ІІ ступенів)'

'Кудряшівська ЗОШ І-ІІ ступенів Кремінської РДА Луганської області'

подяка

16

'Поляков Антон Павлович'

'5-7'

'На зелёному горбочку'

'Сахно Людмила Миколаївна, Донецька ЗОШ І-ІІІ ст. 2, вчитель зарубіжної літератури, вища кваліфікаційна категорія, старший учитель'

'Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2 Балаклійської районної ради Харківської області'

подяка

17

'Штефан Катерина Миколаївна'

'10-11'

'"Тішся , дитино, поки ще маленька..."'

'Пухлій Любов Андріївна , вчитель української мови та літератури  Лебединського НВК №2'

'Лебединський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області'

подяка

18

'Григораш Світлана'

'10-11'

'Пісня "Досадонька"'

'Авгітопуло Наталія Юріївна, Ялтинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2, учитель української мови та літератури, І категорія'

'Ялтинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради'

подяка

19

'Вокальний ансамбль "Василечки"'

'8-9'

'"Давня весна" музика Сергія Котовського, слова Лесі України'

'Соломатіна Людмила Іванівна, Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, педагог-організатор, "спеціаліст вищої категорії"'

'Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради Луганської області'

подяка

20

'Прусова Поліна Сергіївна'

'5-7'

'"Колискова"'

'Погребняк В.І. , Лиманський НВК "гімназія-ЗОШ I-III ступеня ", учитель музичного мистецтва , вища категорія'

'Лиманський НВК "гімназія-ЗОШ I-III ступеня "'

подяка

21

'Берегуляк Софія Олександрівна'

'10-11'

'"Стояла я і слухала весну"'

'Боднарчук Галина Вікторівна, ТСШ №7, вчитель української мови і літератури, вища, методист'

'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов'

подяка

22

'Кошова Уляна Миколаївна'

'8-9'

'Давня весна'

'Берегова Аліна Петрівна (Сонячна ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області, учитель української мови та літератури, І категорія)'

'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

подяка

23

МорозНадія, МолодиняНаталія

'10-11'

'Давня весна'

'Свищ Мирослава Володимирівна'

'Загальноосвітня школа I-III ступенів №2 м.Заліщики Тернопільської області'

подяка

24

'Стрельчук Олександра'

'8-9'

'Стояла я і слухала весну...'

'Крючко Ірина Петрівна, вчитель української мови та літератури , спеціаліст вищої категорії , старший вчитель'

'Глибоцька гімназія'

подяка

25

'Угінова Аліна Акіфовна'

'10-11'

'Давня весна'

'Лежепекова Людмила Олександрівна вчитель української мови та літератури І категорія'

'Костянтинопольський заклад загальної середньої освіти'

подяка

26

Квартет Заграва

'10-11'

 

'Зарудна Ганна Володимирівна, Стародубівська ЗОШ , вчитель'

'Стародубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

Подяка

27

АлтуховаГ.,Разумовська О.,Таранська С.

 

 

 

 

подяка

28

Склянчук Анна

11

 

Любомльська ЗОШ №2

 

подяка

29

Зупан Владлена

 

 

Гранітненська ЗОШ

 

подяка

30

Ревун Дар*я, гурова  Юлія

 

 

Свободненська ЗОШ

 

подяка

31

Книги Кіра

 

 

Володимирська ЗОШ  №1

 

подяка

32

ЯщишинВікторія

 

 

Тернопільська ЗОШ №16

 

подяка

33

Петуніна Надія

 

 

Приазовська ЗОШ

 

подяка

34

Лагус Єва

 

 

ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2

 

подяка

 

      НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»

Прізвище, ім'я, по батькові учасника

Вікова категорія

Назва твору

Учитель, викладач, консультант

Назва навчального закладу

Місце

1

'Середюк Злата Юріївна'

'1-4'

'Уривки з циклу поезій «Кримські спогади»'

'Хаїнський Вадим Вікторович Режисер театралізованих заходів та свят в Палац культури міста Луцька. Керівник та викладач в Зразкова театральна студія "БЕШКЕТники"'

'Палац культури міста Луцька'

1 місце

2

'Сінчук Ірина та Сінчук Іванна'

'10-11'

'"Сльози-перли"'

'Ліштван Неля Василівна'

'ОЗЗСО"Любешівський ліцей"'

1 місце

3

'Зімич Анна Іванівна'

'8-9'

'Леся Українка "Як я люблю оці години праці..."'

'Горщар Любов Федорівна, вчитель української мови та літератури, вища категорія'

'Заклад загальної середньої освіти "В'язівненська гімназія"'

1 місце

4

'Джуманюк Маргарита Олегівна'

'5-7'

'Леся Українка "Конвалія"'

'Шукалович Наталія Улянівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія - вища'

'Заклад загальної середньої освіти "В'язівненська гімназія"'

1 місце

5

'Макаров Олександр Вадимович'

'1-4'

'Contra spem spero! лат.Без надії сподіваюсь'

'Павленко Інна В‘ячеславівна'

'Лиманська ЗОШ 1-3 ступенів ~ 4'

1 місце

6

'Мілюков Микита Владиславович'

'10-11'

'Поет під час облоги'

'Балуєва Олена Володимирівна, директор школи, вчитель української літератури, спеціаліст вищої категорії'

'Гірницька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№17'

1 місце

7

'Ткачов Віктор'

'10-11'

'Коли вже зачепили сі питання'

'Войтенко Інна Миколаївна (Сонячна ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області, учитель української мови та літератури, І категорія, старший учитель)'

'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

1 місце

8

'Макар Ліана'

'10-11'

'Монолог Рахіль із твору "Прокляття Рахілі"'

'Войтенко Інна Миколаївна (Сонячна ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області, учитель української мови та літератури, І категорія, старший учитель)'

'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

1 місце

9

'Коваленко Анастасія Миколаївна'

'10-11'

'Вірш "Я подалати її не зумію"'

'Перфілова Наталя Сергіївна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії учитель-методист'

'Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

1 місце

10

'Лапта Дмитро Валерійович'

'1-4'

'Вірш "На роковини"'

'Боришкевич Рита Миколаївна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель'

'Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

1 місце

11

'Сентіссі Алія Аділівна'

'5-7'

'До мого фортепіано'

'Красноштан Анна Олександрівна (учитель української мови та літератури Кудряшівської ЗОШ І-ІІ ступенів Кремінської РДА Луганської області)'

'Кудряшівська ЗОШ І-ІІ ступенів Кремінської РДА Луганської області'

1 місце

12

'Чумак Софія Аділівна'

'8-9'

'To be or not to be?'

'Красноштан Анна Олександрівна (учитель української мови та літератури Кудряшівської ЗОШ І-ІІ ступенів Кремінської РДА Луганської області)'

'Кудряшівська ЗОШ І-ІІ ступенів Кремінської РДА Луганської області'

1 місце

13

'Елві Маріанна Аміра'

'1-4'

'Надія'

'Елві Олеся Олександрівна (Українська школа в ОАЕ "Софія", учитель, -, магістр: фолькролристика,  українська мова та література)'

'Українська школа в ОАЕ "Софія"'

1 місце

14

'Гірська Соломія Віталіївна'

'5-7'

'Забуті слова'

'Учитель української мови та української літератури, категорія- вища, учитель - методист Сольник Наталія Іванівна, Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів номер 14 імені Богдана Лепкого'

'Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів номер 14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради'

1 місце

15

'Закордонець Соломія Миколаївна'

'8-9'

'Перемога'

'Качанова Ірина Володимирівна, вчитель української мови і літератури, вчитель вищої категорії'

'Тернопільська Загальнооствітня школа 1-3 ступенів #16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області'

1 місце

16

'Підгребя Владислава Ярославівна'

'5-7'

'Леся Українка "Хто вам сказав, що я слабка..."'

'Підгребя Надія Михайлівна, учитель-методист української мови і літератури вищої кваліфікаційної категорії спеціалізованої школи І-ІІІ ст. ім. О.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій і технологічних дисциплін м. Заліщики'

'Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. О.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій і технологічних дисциплін м. Заліщики'

1 місце

17

'Худякова Анна Юріївна'

'1-4'

'"Останні квітки"'

'Славчева Оксана Сергіївна, учитель початкових класів Красноградського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області,  "вища категорія"'

'Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області'

1 місце

18

'Зубко Катерина Іванівна'

'1-4'

'"Літо краснеє минуло..."'

'Славчева Оксана Сергіївна, учитель початкових класів Красноградського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області,  "вища категорія"'

'Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області'

1 місце

19

'Єріна Валерія Андріївна'

'1-4'

'"Давня весна" Леся Українка'

'Головачова  О.  І. , вчитель вищої категорії'

'Донецька ЗОШ І-ІІІ. 2 Балаклійської районної ради Харківської області'

1 місце

20

'Галиця Христина Володимирівна'

'Студент'

'"Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами..."'

'Остафійчук Ольга Степанівна, Педагогічний коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича, вчитель української мови та літератури, викладач-методист'

'Чернівецький Педагогічний коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича'

1 місце

21

'Гут Анастасія Сергіївна , Гут Дмитро Сегійович'

'5-7'

'"Музичні химери" (гумореска)'

'Вчитель української мови та літератури Милівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Чортківського району, Тернопільської області - Пасечка Оксана Михайлівна (Старший вчитель)'

'Милівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чортківської РДА, Тернопільської області'

1 місце

22

'Малєєв Єгор'

'8-9'

'Напис на руїні'

'Сиротенко Н.В., Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Учитель української мови та літератури, вища категорія, учитель-методист'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області'

1 місце

23

'Співаковська Тамара Сергіївна'

'1-4'

'На роковини'

'Співаковська Тетяна Володимирівна, заст.директора Української школи в ОАЕ "Софія", вчитель української мови, Ph,D, доцент'

'Українська школа в ОАЕ "Софія"'

1 місце

24

'Буняк Яна Ярославівна'

'5-7'

'Леся Українка "До мого фортепіано"'

'Сагайдак Вероніка Зіновіївна (ТСШ №3, вчитель української мови та літератури, вища категорія, вчитель-методист)'

'Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області'

1 місце

25

'Стоян Крістіна'

'5-7'

'Уривок з драми - феєрії "Лісова пісня" Лесі Ураїнки (Монолог Мавки)'

'Чугуєва Наталя Василівна, Глибоцька гімназія ,вчитель української мови літератури , спеціаліст вищої  категорії , вчитель-методист'

'Глибоцька гімназія'

1 місце

26

'Робота Анна Олександрівна'

'1-4'

'Мріє, не зрадь!'

'Учитель Котляр Алла Вікторівна, КЗ "Зорянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області", вчитель вищої категорії.'

'КЗ "Зорянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області"'

1 місце

27

 Карина Гродецька

студент

Леся Українка, поема "Одержима" (уривок)

Дмитро Павлюк

театр-студія "Маска" Центру культури та дозвілля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, студентка ІІ курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин

1 місце

28

 Федчишин Єва , та Лебідь Марія

08.сен

 

Козак Ольга Богданівна

Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1 місце

29

Цьох Софія 

5

 

Злепко Галина Миколаївна

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленним вивченням іноземних мов.

1 місце

30

Мусенко Марія

2

 

Гошкович Наталія Миколаївна, 

Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16

1 місце

31

Марта Шрай,

 

 

 

 Рожищенський ліцею № 4 

1 місце

32

Перфілова Софія

7

'Вірш "Я подалати її не зумію"'

Кулик Валентина Дмитрівна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії учитель-методист'

'Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

1 місце

33

'Чакір Валентина Віталіївна'

'5-7'

'Цикл "Подорож до моря". Поезія "Ой високо сонце в яснім небі стало..."'

'Гутник Наталя Федорівна (Ярославська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області, учитель української мови та літератури, вища, старший учитель)'

'Ярославська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області'

1 місце !!

34

'Островська Ангеліна Романівна'

'1-4'

'"Конвалія"'

'Вчитель Куц Ольга Василівна'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26 ім.Дмитра Заплітного'

1 місце !!!

35

'Лонк Софія Ігорівна'

'1-4'

'"Уста говорять..."'

'Вчитель Куц Ольга Василівна'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26 ім.Дмитра Заплітного'

1 місце !!!

35

'Ярош Соломія Ярославівна'

'1-4'

'Сім струн'

'Мельничук Наталія Володимирівна'

'КЗЗСО "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області"'

1 місце

36

'Луканюк Соломія Тарасівна'

'1-4'

'"Забуті слова"'

'Боднарчук Галина Вікторівна, ТСШ №7, вчитель української мови і літератури, вища, методист'

'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов'

1 місце!!!

37

'Сищик Ірина Віталіївна'

'5-7'

'Леся Українка " В магазині квіток"'

'Тимонік Світлана Григорівна, вчитель української мови та літератури ЗЗСО "Цирська гімназія", І- категорія'

'Заклад загальної середньої освіти "Цирська гімназія"'

2 місце

38

'Черевко Христина Геннадіївна'

'5-7'

'"В магазині квіток"'

'ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І. Пасевича", вчитель української мови та літератури, І категорія'

'Заклад загальної середньої освіти "Залізницький ліцей ім. І. Пасевича"'

2 місце

39

'Кметь Марія'

'5-7'

'Леся Українка "Тиша морська"'

'Панасюк Тетяна Іванівна'

'Палац учнівської молоді, м.Луцьк  гурток "Мистецтво слова"'

2 місце

40

'Киркач Еліна Костянтинівна'

'1-4'

'"Contra spem spero!"'

'Сиротенко Світлана Миколаївна,  Шандриголівської загальноосвітньої школи І-Ііі ступенів Лиманської міської ради Донецької області, учитель початкових класів,, вища категорія, старший учитель'

'Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області'

2 місце

41

'Савченко Таміла Олександрівна'

'1-4'

'"Мамо, іде вже зима" Леся Українка'

'Терещенко Вікторія Вікторівна, Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради донецької області, заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури, І категорія, старший учитель'

'Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області'

2 місце

42

'Шатерін Олексій'

'5-7'

'"Бахчисарайський дворець"'

'Сверида Ірина Євгеніївна вчитель української мови та літератури'

'КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області»'

2 місце

43

'Ляментовський Артем Віталійович'

'5-7'

'"Мамо, іде вже зима"'

'Голубенко Анжела Олександрівна учителька І категорії Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області'

'Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області'

2 місце

44

'Кагаловська Альона'

'5-7'

'Одержима'

'Оноприюк Ольга Ігорівна'

'ЗОШ 9'

2 місце

45

'Блажко Поліна Костянтинівна'

'1-4'

'Конвалія. Леся Українка'

'Іванова Ольга Миколаївна, Комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області Посада: учитель початкових класів. Категорія: вища, учитель-методист.'

'Комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області'

2 місце

46

'Бабушкіна Аліна'

'1-4'

'Леся Українка.Казка "Три метелики"'

'Соломатіна Людмила Іванівна, Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, педагог-організатор, "спеціаліст вищої категорії"'

'Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради Луганської області'

2 місце

47

'Радченко Ярослав Романович'

'1-4'

'"І все-таки до тебе думка лине..."'

'учитель: Васюкова Світлана Миколаївна  Місце роботи: КУ Сумська ЗОШ №6  Посада: учитель початкових класів.  Категорія: спеціаліст вищої категорії, "старший учитель".'

'Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, м. Суми, Сумської області'

2 місце

48

'Танташева Анастасія Рашидівна'

'8-9'

'Одержима'

'Роженко Вікторія Сергіївна, педагог-організатор'

'Сумський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів номер 19 ім. М. С. Нестеровського Сумської міської ради'

2 місце

49

'Стадник Іванна Іванівна'

'Студент'

'Лист Лесі Українки до Сергія Мержинського'

'Бабій Олександра Ігорівна,викладач української мови та літератури,заступник директора з виховної роботи.'

'Чернівецький коледж Львівського Національного Аграрного Університету'

2 місце

50

'Яблочнікова Юлія Юріївна'

'5-7'

'"До мого фортепіано"'

'Закревська Тетяна Анатоліївна , учитель української мови та літератури'

'Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Шишківці, Сокирянськогго району, Чернівецької області, інд.60221'

2 місце

51

'Рак Маргарита Миколаївна'

'1-4'

'Літо краснеє минуло'

'Позня Аксенія Іванівна, Козелецька гімназія №1, вчитель початкових класів, вища категорія'

'Козелецька гімназія №1 Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області'

2 місце

52

'Карась Іван Миколайович'

'1-4'

'Конвалія'

'Мироненко Лариса Петрівна, Козелецька гімназія №1, вчитель початкових класів, вища категорія'

'Козелецька гімназія №1 Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області'

2 місце

53

'Карпо Дана'

'1-4'

'Contra spem spero!'

'Губчак Оксана Василівна'

'Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

2 місце

54

'Вітик Арсеній Андрійович'

'5-7'

'"Сльози-перли"'

'Луканюк Марія Степанівна, ТСШ №7, вчитель української мови і літератури, вища, методист'

'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов'

2 місце

55

'Кулаков Євген Романович'

'10-11'

'" Коли дивлюсь глибоко в любі очі"'

'Малашенкова Олена Миколаївна Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1     Учитель української мови та літератури  вища категорія'

'Курахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Мар'їнської районної ради Донецької області'

2 місце

56

'Шаповалова Вікторія Дмитрівна'

'10-11'

'"Уста говорять: він навіки згинув !"'

'Малашенкова Олена Миколаївна Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1     Учитель української мови та літератури  вища категорія'

'Курахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Мар'їнської районної ради Донецької області'

2 місце

57

'Гончарова Марія Вячеславівна'

'5-7'

'Леся Українка «Стояла я і слухала весну…», «Перемога»'

'Сивочуб Тетяна Петрівна, ЗОШ №25, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 з профільним навчанням'

2 місце

58

'Сінько Роксолана'

'1-4'

'«Конвалія»'

'Картавих Олена Володимирівна. Новотроїцька ЗОШ |-||| ступенів, класний керівник.'

'Новотроїцька ЗОШ № 1 |-||| ступенів'

2 місце

59

'Тригубка Марія Олексіївна'

'8-9'

'Іфігенія в Тавріді'

'Шаруділова Лідія Володимирівна, учитель української мови та літератури, Новотроїцький ліцей №2, вища категорія'

'Новотроїцький ліцей №2 Новотроїцької районної ради Херсонської області'

2 місце

60

'Кіт Аристарх Євгенійович'

'1-4'

'Казка про Оха-чародія'

'Плакаєва Олена Володимирівна, керівник театральної студії "Мельпомена", Новотроїцький ліцей №2, спеціаліст'

'Новотроїцький ліцей №2 Новотроїцької районної ради Херсонської області'

2 місце

61

'Монатік Юліана'

'1-4'

'Леся Українка Казка про Оха-чародія'

'Руслана Порицька, керівник театру-студії "Гармидер" та режисер дитячої театральної студії "Догори дригом"'

'Дитяча театральна студія "ДогориДриґом"'

2 місце

62

'Попович Юлія Олександрівна'

'10-11'

'Монолог Мавки із "Лісової пісні"'

'Бабій Ольга Валентинівна, вчитель загальноосвітньої школи I-III ступенів села Вашківці, II категорія'

'загальноосвітня школа I-III ступенів'

2 місце

63

'Камінська Ольга Володимирівна'

'10-11'

'"Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами..."'

'Лук'янченко Лариса Володимирівна (Ірпінський академічний ліцей НУБіП України, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категоріі, учитель-методист)'

'Ірпінський академічний ліцей Національного університету біоресурсів і природокористувння України'

2 місце

65

'Базилевич'

'5-7'

'Слово,чому ти не твердая криця'

'Стефанців Марина Іванівна'

'Коломийський ліцей 9'

2 місце

66

Шеліга Наталія

10

 

Писуляк Наталія Павлівна

Тернопільського ліцею № 21 - спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети

2 місце

67

 Сівак Поліна

10

 

Скорнякова Наталія Миколаївна

ДНЗ «Еврика» Кам’янської міської ради

2 місце

68

Погребняк Єлизавета

 

Твої листи пахнуть…

Молдова (ПМР) м.Бендери 

 

2 місце

69

Микола Варцаб'юк

(5 років) 

 

 

Зразкова театральна студія "БЕШКЕТники"

2 місце

70

'Максимчук Антон Віталійович'

'10-11'

'"Напис в руїні"'

'Радкевич Людмила Анатоліївна, ОЗЗСО"Любешівський ліцей", вчитель української мови та літератури, вища категорія, "старший вчитель"'

'Опорний заклад загальної середньої освіти "Любешівський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області'

2 місце

71

Іванченко Ксенія  

6

 "Коли дивлюсь глибоко в любі очі"

Максименюк Валентина Ігорівна

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери МОЗ"Бендерський теоретичний ліцей"

2 місце

72

'Радкевич Орина Андріївна'

'1-4'

'"Contra spem spero!"'

'Гусарова Наталія Юріївна, школа, вчитель початкових класів, вища, старший вчитель'

'Привільненська ЗОШ І - ІІІ ступенів  Волноваська ДА'

2місце

72

Мироненко Анастасія

'1-4'

Вишеньки-черешеньки

Крутій Наталія Петрівна

Нікопольської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9

2місце

73

'Маньчик Інна Андріївна'

'5-7'

'"Давня весна"'

'Бурдак Людмила Петрівна, ЗЗСО "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії'

'Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області'

3 місце

74

'Королюк Єлизавета'

'5-7'

'О.Богачук "Я-Мавка"'

'Панасюк Тетяна Іванівна'

'Палац учнівської молоді, м.Луцьк  гурток "Мистецтво слова"'

3 місце

75

'Власов Олександр Євгенович'

'1-4'

'"На роковини"'

'Коломоєць Світлана Олексіївна, вчитель початкових класів вищої категорії Діанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

'Діанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

3 місце

76

'Коваленко Єлизавета'

'1-4'

'Мама, йде вже зима'

'Д'яченко Людмила Петрівна, Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчителька початкових класів, І категорія, старший учитель'

'Керменчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області'

3 місце

77

'Дубіна Єлизавета Едуардівна'

'1-4'

'Contra spem spero!'

'Максименко Любов Григорівна, вчитель початкових класів, спеціаліст, старший вчитель'

'РІВНОПІЛЬСЬКА   ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВОЛНОВАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ'

3 місце

78

'Головін Владислав Вікторович'

'10-11'

'Леся Українка. Пісні про волю.'

'Богданець Н. І. Учитель української мови та літератури, вища категорія.'

'Волноваський опорний заклад ЗСО 1-3ступенів.'

3 місце

79

'Курмаз Діана Андріївна'

'1-4'

'"Мамо, іде вже зима..."'

'Бакаєва Валентина Іванівна, ЗОШ І-ІІІ ступенів 4 , вчитель початкових класів'

'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 4'

3 місце

80

'Чебакова Дарія Павлівна'

'1-4'

'Скрізь плач і стогін'

'Оксана Володимирівна'

'Школа інтернат #19'

3 місце

81

'Рябцун Марія Юріївна'

'1-4'

'Лісова пісня (уривок) "...Я не кохала?"'

'Іванова Ольга Миколаївна, Комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області Посада: учитель початкових класів. Категорія: вища, учитель-методист.'

'Комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області'

3 місце

82

'Маркітан Любов Сергіївна'

'1-4'

'Contra spem spero! Без надії сподіваюсь! Леся Українка'

'Іванова Ольга Миколаївна, Комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області. Посада: учитель початкових класів. Категорія: вища, учитель-методист.'

'Комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області'

3 місце

83

'Попович Єлисей Васильович'

'1-4'

'Мамо, іде вже зима'

'Ганна Іванівна Кудінова вчитель початкових класів практичний психолог'

'Комунальний заклад "Ліцей "Надія"'

3 місце

84

'Домарева Софія Сергіївна'

'10-11'

'До мого фортепіано'

'Черевата Оксана Леонідівна, Старобільський професійний ліцей,'

'викладач української мови та літератури,  І категорія'

3 місце

85

'Круглик Анастасія Леонідівна'

'5-7'

'"Contra spem spero"'

'Лежавська Ірина Миколаївна.Ввчитель. Спеціаліст'

'Глушицька ЗОШ l-ll ступенів'

3 місце

86

'Коломієць Анастасія Сергіївна'

'8-9'

'На мотив з Міцкевича'

'Головко А.В., КУ ССШ Ґ№10 м.Суми, вчитель української мови та літератури, вища категорія, старшиц учитель'

'КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІс.№10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка м.Суми, Сумської області'

3 місце

87

'Крушельницька Анастасія іванівна'

'8-9'

'"Так прожила я цілу довгу зиму"'

'Похила Лілія Володимирівна, вчитель української мови та літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області'

'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області'

3 місце

88

'Кальчук Зоряна Йосипівна'

'5-7'

'Леся Українка "Перемога"'

'Зубик Наталія Василівна, Заліщицька державна гімназія, учитель української мови та літератури, кандидат філологічних наук, учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель'

'Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільської обл.'

3 місце

89

'Швайка Михайло Костянтинович'

'1-4'

'Літо краснеє минуло'

'Ломака Вікторія Євгенівна,Красноградський багатопрофільний ліцей,вчитель початкових класів, вища категорія'

'Красноградський багатопрофільний ліцей'

3 місце

90

'Загарія Ілона Сергіївна'

'5-7'

'Леся Українка "Давня весна"'

'Загарія Марія Іванівна, вчитель зарубіжної літератури'

'Скибинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради'

3 місце

91

'Веремієць Надія Олександрівна'

'1-4'

'"На зеленому горбочку..."'

'Кубар Людмила Олександрівна,вчитель-реабілітолог першої категорії'

'Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради'

3 місце

92

'Лещенко Вероніка Олександрівна'

'1-4'

'Казка про Оха-чудотвора'

'Мироненко Лариса Петрівна, Козелецька гімназія №1, вчитель початкових класів, вища категорія'

'Козелецька гімназія №1 Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області'

3 місце

93

'Демчишина Кіра'

'1-4'

'Тішся дитино'

'Дарменко Лариса Богданівна'

'Нікольська гімназія «Софія»'

3 місце

94

'Двірничук Василь'

'1-4'

'"На роковини Шевченка"'

'Павлінчук Ганна Сергіївна'

'Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

3 місце

95

'Мундак Тетяна Геннадіївна'

'10-11'

'Твої листи пахнуть зов'ялими трояндами'

'Плакаєва Олена Володимирівна, керівник театральної студії "Мельпомена", Новотроїцький ліцей №2, спеціаліст'

'Новотроїцький ліцей №2 Новотроїцької районної ради Херсонської області'

3 місце

96

'Комлєва Аліса Дмитрівна'

'5-7'

'Тиша морська'

'Комлєва Ганна Володимирівна, учитель англійської мови, Новотроїцький ліцей №2, ІІ категорія'

'Новотроїцький ліцей №2 Новотроїцької районної ради Херсонської області'

3 місце

97

'Дзвінник Ірина Володимирівна'

'8-9'

'Ліна Костенко "Біль єдиної зброї", присвячено Лесі Українці'

'Зарихта Ольга Володимирівна, гімназія "Гармонія" Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола, вчитель української мови та літератури, вища категорія, вчитель-методист'

'Гімназія "Гармонія" Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола'

3 місце

98

'Катеринчук Анна-Марія'

'5-7'

'До мого фортепіано'

'Лотиш Ольга Михайлівна'

'Коломийський ліцей 9'

3 місце

99

'Павлів Остап Борисович'

'8-9'

'Північні думи'

'Стефанців Марина Іванівна'

'Коломийський ліцей 9'

3 місце

100

Безбородов Дєні

 

 

керівник гуртка Інна Жорнік

 Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості

3 місце

101

Моцок Анастасія, Репужинецький НВК

 

 

Бардашевська Ольга Миколаївна

 

3 місце

102

Житник Вероніка

 

 

 

   Українського культурно-мистецького центру «EtnoDim» м.Бергамо, Італія

3 місце

103

ГЛОВ'ЯК ЄВА

 

 

 

Добропільського навчально - виховного комплексу "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4

3 місце

104

'Труш Євгенія Сергіївна та Андрєєв Віктор Дмитрович'

'1-4'

'"Мамо, іде вже зима..."'

'Гришина Олена Василівна'

'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 4'

3місце

105

'Іващенко Марія Вячеславівна'

'1-4'

'"Хто вам сказав,що я слабка?"'

'Якута Олена Григорівна'

'Красноградська гімназія "Гранд" Красноградської районної ради Харківської області'

3місце

106

'Гоман Вікторія Сергіївна'

'1-4'

'Contra spem spero'

'учитель молодших класів,керівник 2-Акласу Крутій Наталія Петрівна'

'Нікопольська середня загальноосвітня школа 1-3 ступенів'

з місце

 

'Семчишин Юлія Олегівна, Ватраль Віталій Володимирович'

'8-9'

'"Уста говорять: він навіки згинув!..."'

'Ходоровська Христина Степанівна - учитель української мови та літератури (І категорія) в Колиндянській ЗОШ І-ІІІ ступенів'

'Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ступенів'

з місце

 

'Ткачук Єлізавета Віталіївна'

'1-4'

'"Давня весна"'

'Цуркан Людмила Миколаївна, ОНЗ "Романковецька гімназія ім. К. Ф. Поповича", вчитель початкових класів, вища'

'Опорний навчальний заклад  "Романковецька гімназія імені академіка Костянтина Федоровича Поповича Сокирянського району Чернівецької області"  "'

з місце

107

'Кушнір Софія Сергіївна'

'10-11'

'Леся Українка " Ти, дівчино, життям розбита, грай!"К'

'Крейніна С.О.,учитель української мови та літератури, учитель- методист'

'Комунальний заклад  " Луцький НВК № 26 Луцької міської ради Волинської області"'

подяка

108

'Склянчук Анна Олександрівна'

'10-11'

'На пам'ять 31 іюля 1895'

'Вчителька української мови та літератури Любомльського закладу загальної середньої освіти номер два'

'Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів номер 2'

подяка

109

'Бас Єлизавета Валеріївна'

'8-9'

'"Про Велета"'

'Масюк Руслана Василівна ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І. Пасевича", вчитель української мови та літератури, І категорія'

'Заклад загальної середньої освіти "Залізницький ліцей ім. І. Пасевича"'

подяка

110

'Комар Максим Сергійович'

'5-7'

'Тішся, дитино, поки що маленька'

'Мирошниченко Катерина Іванівна (ліцей, учитель,спеціаліст вищої категорії)'

'ЗЗСО "Седлищенський ліцей"Любешівської селищної ради Волинської області'

подяка

111

'Шафранський Сергій'

'8-9'

'Леся Українка "Поет під час облоги" (уривок)'

'Панасюк Тетяна Іванівна'

'Палац учнівської молоді, гурток "Мистецтво слова"'

подяка

112

'Блажко Вероніка'

'5-7'

'"Північні думи"'

'Андрієвич Катерина Юріївна, вчитель української мови та літератури'

'Майська філія І-ІІ ступеня КОЗО "Кислянська ЗШ І-ІІІ"'

подяка

113

'Чавдар Неоніла Миколаївна'

'1-4'

'Леся Українка "Конвалія"'

'Губерна Ольга Вікторівна, вчитель першої категорії, КЗ "Малоянисольська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.В.Балабана Нікольського району, Донецької області"'

'КЗ "Малоянисольська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.В.Балабана Нікольського району, Донецької області"'

подяка

114

'Єрьоменко Єлізавета Павлівна'

'1-4'

'На зеленому горбочку'

'Ситнік Світлана Вікторівна, Стародубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,вчитель, І категорія.'

'Стародубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

подяка

115

'Троян Марина Віталіївна'

'1-4'

'"В магазині квіток"'

'Гусарова Наталія Юріївна, школа, вчитель початкових класів, вища, старший вчитель'

'Привільненська ЗОШ І - ІІІ ступенів  Волноваська ДА'

подяка

116

'Пісоцька Юлія'

'10-11'

'"До мого фортеп`яно"'

'Сверида Ірина Євгеніївна вчитель української мови та літератури'

'КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області»'

подяка

117

'Рязанцева Альбіна Олександрівна'

'1-4'

'"Вечірня година"'

'Терещенко Валентина Анатоліївна, вчитель початкових класів Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ст.,вища категорія'

'Прелесненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

подяка

118

'Пархоменко Єлизавета Ігорівна'

'5-7'

'"Як дитиною бувало..."'

'Терещенко Валентина Анатоліївна, вчитель початкових класів Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ст.,вища категорія'

'Прелесненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

подяка

119

'Аврамова Поліна Олександрівна'

'1-4'

'Леся Українка "Літо краснеє минуло..."'

'Назюта Зоя Іванівна СШ № 40, вчитель початкових класів, вища категорія, вчитель-методист.'

'КЗ "Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 40 імені Миська Євгена Михайловича Маріупольської міської ради Донецької обасті.'

подяка

120

'Бачуріна Марія Андріївна'

'1-4'

'Хто вам сказав, що я слабка'

'Чурсіна Вікторія Олександрівна учитель початкових класів l категорія'

'Святогірська загальноосвітня школа'

подяка

121

'Куліна Катерина Сергіївна'

'10-11'

'Contra spem spero'

'Шаповалова Зоя Іванівна, Валер'янівська ЗОШ І-ІІІ ст. Волноваської районної ради Донецької обл., учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії'

'Валер'янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

подяка

122

'Клочно - Доля Валерія Анатоліївна'

'8-9'

'Конвалія'

'Валюх Ольга Борисівна вчитель української мови та літератури, директор Святогірської ЗОШ вища категорія'

'ЗЗСО Святогірська ЗОШ I - III ступенів'

подяка

123

'Єфімова Катерина Миколаївна'

'1-4'

'Без надії сподіваюсь'

'Чурсіна Вікторія Олександрівна вчитель початкових класів Святогірська ЗОШ I категорія'

'ЗЗСО Святогірська ЗОШ I - III ступенів'

подяка

124

'Безрека Тимур Олегович'

'1-4'

'уривок з "Казки про Оха-чародія"'

'Кучина Анастасія Олегівна, педагог-організатор Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, І категорія'

'Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1'

подяка

125

'Мельник Олексій Володимирович'

'5-7'

'"На роковини"'

'Дубініна Юлія Олександрівна Дмитрівська ЗОШ I-II ступенів, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Дмитрівська загальноосвітня школа I-II ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

подяка

126

'Стадніченко Карина Віталіївна'

'1-4'

'"Contra spem spero!"'

'Личак Ірина Володимирівна, Благодатненська ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІ категорія'

'Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІ стуренів'

подяка

127

'Плахтій Поліна Олександрівна'

'1-4'

'"Конвалія"'

'Романченко Інна Вікторівна, Благодатненська ЗОШ І-ІІ ступенів, І категорія'

'Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІ стуренів'

подяка

128

'Васильєв Юрій Ігороіич'

'5-7'

'поезія " Конвалія"'

'Шмикова Ірина Вікторівна, учитель, І категорія'

'Білозерська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 14 Добропільської міської ради Донецької області,'

подяка

129

'Скиданюк Тетяна Григорівна'

'1-4'

'Надія'

'Юркевич Надія Богданівна'

'Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області'

подяка

130

'Панченко Анастасія Юріївна'

'8-9'

'Сосна'

'Юркевич Надія Богданівна'

'Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області'

подяка

131

'Коростенська Ельвіра Михайлівна'

'5-7'

'Східна мелодія'

'Кугенєва Ольга Андріївна, учитель початкових класів, Малинівський НВК -філія опорного закладу'

'"Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Нікольської районної ради Донецької області - філія опорного закладу КЗ "Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області" - опорна школа'

подяка

132

'Федоряка Тетяна Григорівна'

'5-7'

'"Сафо"'

'Обідченко Оксана Олександрівна, учитель української мови та літератури Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області. Вища кваліфікаційна категорія'

'Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області'

подяка

133

'Попкова Вікторія Артемівна'

'1-4'

'Уривок "Казки про Оха-чародія" Лесі Українки'

'Давидова Наталія Павлівна, Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради, учитель початкових класів, "Старший учитель"'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради'

подяка

134

'Коновалов Богдан Олександрович'

'1-4'

'Красо України, Подолля'

'Зарагулова Н.В.'

'Авдіївська загальноосвітня школа І -ІІ ступенів № 1 Авдіївської міської ради'

подяка

135

'Татарінова Каріна Олексіївна'

'8-9'

'Вірш "Свята ніч"'

'Макар Тамара Геннадіївна  Сонячна ЗОШ І-ІІІ ст. Волноваської районної ради Донецької області  учитель І категорії'

'Сонячна ЗОШ І-ІІІ ступенів  Волноваського району Донецької області'

подяка

136

'Растєгаєва Дар'я Артемівна'

'1-4'

'Леся Українка "Мамо, іде вже зима"'

'Назюта Зоя Іванівна СШ № 40, вчитель початкових класів, вища категорія, вчитель-методист.'

'КЗ "Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 40 імені Миська Євгена Михайловича Маріупольської міської ради Донецької обасті.'

подяка

137

'Чернишова Аріна Олегівна'

'1-4'

'"Хто  вам сказав, що я слабка..."'

'Гришина Олена Василівна'

'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4'

подяка

138

'Кузьміна Марія Олександрівна'

'1-4'

'Леся Українка поема "Русалка"(уривок)'

'Мацюра Оксана Олександрівна Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 вчитель початкових класів (спеціаліст)'

'Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16'

подяка

139

'Гриценко Злата Оділбеківна'

'1-4'

'Хто вам сказав, що  я  слабка...'

'Гади Марина Миколаївна, Діанівська  загальноосвітня школа І-ІІІступенів,  учитель початкових класів, ІІ категорія'

'Діанівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

подяка

140

'Хавалиць Марія Сергіївна'

'1-4'

'Леся Українка Contra spem spero!'

'Джетимова Людмила Григоріївна, Мангуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель вищої категорії'

'Мангуська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Першотравневої районної ради Донецької області'

подяка

141

'Нікуліна Вікторія Олександрівна'

'1-4'

'Вечірня година. Коханій мамі'

'Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель зарубіжної літератури, вища категорія'

'Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради'

подяка

142

'Анна Потапова'

'8-9'

'Др мого фортепіано'

'Макогон Галина Іванівна'

'Бахмутська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням'

подяка

143

'Волока Альона  Ігорівна'

'5-7'

'На роковини'

'Герук Наталя Лазарівна ( вчитель української літератури в КЗ "Республіканська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області", вища'

'КЗ " Республіканська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області"'

подяка

144

'Гулюватенко Дар'я Геннадіївна'

'10-11'

'Уста говорять: він навіки згинув'

'Сиротенко Н.В., Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Учитель української мови та літератури, вища категорія, учитель-методист'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області'

подяка

145

'Двуречанська Поліна Віталіївна'

'1-4'

'"Вечірня година" (коханій мамі)'

'Мірошниченко Світлана Іванівна, вчитель початкових класів'

'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 4'

подяка

146

'Нечволода Анастасія Павлівна'

'1-4'

'"Contra spem spero!"'

'Бакаєва Ірина Сергіївна, ЗОШ І-ІІІ ступенів 4 , вчитель початкових класів'

'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 4'

подяка

146

'Нотич Аріна Володимирівна'

'1-4'

'"Вечірня година" Леся Українка'

'Мама Нотич Інна Василівна'

'Дошкільний навчальний заклад №2 "Ромашка"'

подяка

147

'Стрельник Софія Сергіївна'

'5-7'

'Давняя весна'

'Косолап О.О. Селидівська загальноосвітня гімназія, учитель української мови та літератури, учитель методист'

'Селидівська загальноосвітня гімназія'

подяка

148

'Дяков Микита Сергійович'

'1-4'

'"Сторононько рідна"'

'Дякова Катерина Володимирівна, Міньківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ", вчитель образотворчого мистецтва,'

'Міньківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"'

подяка

149

'Конюшок Ксенія Тимофіївна'

'5-7'

'Якщо прийде журба'

'Хлюбко Ніна Іванівна, Вільненська ЗОШ, вчитель історії, вища категорія'

'Вільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

подяка

150

'Сердюк Асія Михайлівна'

'8-9'

'"Хто вам сказав що я слабка..."'

'Учитель: Кравцова Галина Федорівна ,вища категорія'

'Новогродівський ОпорнийЗаклад  Загальної Середньої освіти 1-3ступені номер 7'

подяка

151

'Землянська Софія Михайлівна'

'1-4'

'"Літо краснеє минуло"'

'Каліджеєва Вікторія Юріївна, учитель Лиманської ЗОШ I-III ступенів №2 Лиманської міської ради  Донецької області, 1 категорія'

'Лиманська ЗОШ I-III ступенів №2 Лиманської міської ради  Донецької області'

подяка

152

'Тєбєнєва Анастасія Сергіївна'

'1-4'

'"Конвалія"'

'Любичева Галина Олексіївна, Златоустівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, класний керівник'

'Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

подяка

153

'Савченко Катерина'

'5-7'

'«На роковини»'

'Юрченко Марія Геннадіївна'

'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29'

подяка

154

'Тимошенко Софія Олександрівна'

'1-4'

'Леся Українка "На зеленому горбочку"'

'Тимошенко Валентина Василівна, учитель української мови та літератури, вищої категорії Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької обласі'

'Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області'

подяка

155

'Осауленко Антонiна'

'1-4'

'Колискова'

'Ольга Ігорівна Оноприюк'

'ЗОШ 9'

подяка

156

'Городиська Анна'

'5-7'

'Сон'

'Ольга Оноприюк'

'ЗОШ  9'

подяка

157

'Нісфоян Катерина Аксентіївна'

'8-9'

'"В'язень"'

'Дорофєєва Тамара Георгіївна, Смолінське НВО, культорганізатор'

'Смолінське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія-позашкільний навчальний заклад" Смолінської селищної ради'

подяка

158

'Усатюк Ірина Володимирівна'

'1-4'

'Вечірня година (коханій мамі). Леся Українка'

'Іванова Ольга Миколаївна, Комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області Посада: учитель початкових класів. Категорія: вища, учитель-методист.'

'Комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області'

подяка

159

'Солонина Вікторія Андріївна'

'5-7'

'вірш "Конвалія"'

'Коцина Світлана Василівна, Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель української мови та літератури, І категорія'

'Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

подяка

160

'Андрющенко Анна Андріївна'

'10-11'

'"Горить моє серце..."'

'Бондар Олена Геннадіївна, Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель української мови та літератури, І категорія'

'Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області'

подяка

161

'Токар Анжеліка Миколаївна'

'5-7'

'Леся Українка "Співець"'

'Шелемех Леся Степанівна (Середкевицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" с.Середкевичі, Яворівський район, Львівська область, учитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії"'

'Середкевицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"'

подяка

162

'Войтенко Софія Вікторівна'

'1-4'

'"До мого фортепіано"'

'Войтенко Анна Іванівна, КУ ССШ № 10, вчитель української мови та літератури, категоріія І'

'Комунальна установа  Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10  ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка,  м. Суми, Сумської області'

подяка

163

'Рудь Максим Вадимович'

'1-4'

'"Літо краснеє минуло..."'

'Костюченко Олександра Анатоліївна, Красноградський НВК 2, учитель початкових класів, друга категорія'

'Красноградський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад) 2 Красноградської районної державної ради Харківської області'

подяка

164

'Склярова Дар'я Сергіївна'

'1-4'

'Мамо, іде вже зима...'

'Ворона Олена Вікторівна Красноградський НВК,вчитель,І категорія'

'Красноградський навчально-виховний комплекс(заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів заклад дошкільної освіти)№2'

подяка

165

'Грищенко Ірина Валеріївна'

'1-4'

'Тиша морська'

'Мироненко Олена Володимирівна, Куп'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів #1, вчитель початкових класів, ІІ категорія'

'Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1'

подяка

166

'Слюсаренко Уляна'

'1-4'

'Казка про Оха-чудодія'

'Ємельяненко Оксана Миколаївна вчитель початкових класів вища категорія'

'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 Генічеської районної ради Херсонської області'

подяка

167

'Новіков НІкіта, Влайко Ангеліна'

'5-7'

'Леся Українка "Королівна"'

'Гордуна Віолетта Аурелівна, Чернівецька ЗОШ № 8, вчитель української мови та літератури, 2 категорія'

'Чернівецька ЗОШ № 8'

подяка

168

'Дирда Анна-Марія'

'8-9'

'Вірш "Уста говорять:"Він навіки згинув!"'

'Гавка Марія Флорівна, НВК "Боянська гімназія", вчитель української мови і літератури, І категорія'

'Навчально-виховний комплекс "Боянська гімназія"'

подяка

169

'Ісак Діана Валентинівна'

3 роки

'"На зеленому горбочку"'

'Лівшіць Маріанна Анатоліївна.Вихователь Старожадівської НВК.'

'Старожадівський НВК'

подяка

170

'Лівшіць Анастасія Павлівна'

'1-4'

'"Вечірня година"'

'Мацків Єлизавета Несторівна'

'Старожадівська гімназія'

подяка

171

'Косован Наталія Вікторівна'

'1-4'

'Надія'

'Деревянко Наталія Василівна, вчитель початкових класів Старожадівського навчально-виховного комплексу'

'Старожадівський навчально-виховний комплекс'

подяка

172

'Купецька Ханна Віталіївна'

'1-4'

'Як дитиною бувало...'

'Богдан Валентина Дмитрівна, вчитель початкових класів Глибоцького ліцею, вища категорія, вчитель-методист'

'Глибоцький ліцей'

подяка

173

'Ічанська Альона Віталіївна'

'5-7'

'"Коли дивлюсь глибоко в любі очі..."'

'Кубар Людмила Олександрівна,вчитель-реабілітолог першої категорії'

'Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради'

подяка

174

'Удовиченко Данііл Андрійович'

'5-7'

'"Скрізь плач, і стогін, і ридання..."'

'Кубар Людмила Олександрівна,вчитель-реабілітолог першої категорії'

'Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради'

подяка

175

'Закордонець Соломія Миколаївна'

'8-9'

'Перемога'

'Качанова Ірина Володимирівна, ТЗОШ І-ІІІ ст №16 ім.В.Левицького, вища категорія'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області'

подяка

176

'Каліджеєва Поліна Андріївна'

'10-11'

'"Квіток, квіток, як можна більше квітів...."'

'Полєжаєва А.В , Лиманський НВК "гімназія-ЗОШ I-III ступеня ", учитель української мови та літератури , вища категорія'

'Лиманський НВК "гімназія-ЗОШ I-III ступеня "'

подяка

177

'Лайбіда Тетяна Петрівна'

'1-4'

'Мїй шлях'

'Осадчук Т.І. ТКГ, вчитель, вища категорія, старший вчитель'

'Тернопільська класична гімназія'

подяка

178

'Олійник Надія Олексіївна'

'10-11'

'«До тебе Україно, наша бездольная мати, струна моя перша озветься»'

'Бондаренко Л.В., керівник зразкової дитячо-юнацької телестудії"Ми", комунального закладу"Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді" Шполянської міської ради ОТГ'

'Комунальний заклад "Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді" Шполянської міської ради ОТГ'

подяка

179

'Раєвська Софія'

'1-4'

'Плач польової русалки'

'Івченко Валентина Вікторівна (Сонячна ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області, учитель української мови та літератури, І категорія)'

'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волновасмької районної ради Донецької області'

подяка

180

'Демчишина Кіра'

'1-4'

'Тішся дитино'

'Дарменко Лариса Богданівна'

'Нікольська гімназія «Софія»'

подяка

181

'Коломоєць Діана Павлівна'

'8-9'

'"На роковини"'

'Дмитрієва Людмила Михайлівна, Волноваський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, І категорі'

'Волноваський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Волноваський районної ради Донецької області'

подяка

182

'Кононенко Єлизавета Анатоліївна'

'10-11'

'"Уста говорять: він навіки згинув"'

'Романюк Галина Петрівна, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель української мови та літератури, вища категорія, учитель- методист'

'Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області'

подяка

183

'Комарова Дар’я Михайлівна'

'10-11'

'"Твої уста пахнуть зов’ялими трояндами"'

'Романюк Галина Петрівна, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учитель української мови та літератури, вища категорія, учитель- методист'

'Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області'

подяка

184

'Cачевчич Владислав Ігорович'

'Студент'

'Коли дивлюсь глибоко в любі очі...'

'Новікова Ольга Олександрівна, Донецький юридичний інститут МВС України, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук'

'Донецький юридичний інститут МВС України'

подяка

185

'Стадник Дарина Віталіївна'

'1-4'

'"Вечірня година"'

'Стадник Катерина Альбертівна (Сонячна ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель початкових класів, спеціаліст)'

'Сонячна ЗОШ І-ІІІ ступенів'

подяка

186

'Додух Ярослав Григорович'

'1-4'

'"Давня весна"'

'Ковбаса Галина Іванівна, місце роботи: Шосткинський навчально-виховний комплекс:Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 - Дошкільний навчальний заклад, вчитель початкових класів, першої категорії'

'Шосткинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 - Дошкільний навчальний заклад'

подяка

187

'Ковальова Катерина Ігорівна'

'10-11'

'"Мріє, не зрадь!"'

'Дудка Надія Миколаївна, Новоукраїнський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, перша кваліфікаційна категорія'

'Новоукраїнський загальний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області'

подяка

188

'Ілащук Ольга, Боднарюк Кароліна'

'8-9'

'"Твої листи завжди пахнуть зав'ялими трояндами"'

'Желіховська Марина Олександрівна'

'Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

подяка

189

'Сергієнко Вероніка Андріївна'

'5-7'

'"Конвалія"'

'Гапчук Тетяна Вікторівна, Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Авдіївської міської ради Донецької області'

подяка

190

'Туз Єгор Павлович'

'5-7'

'"Літо краснеє минуло"'

'Волошина Маргарита Андріївна'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4'

подяка

191

'Бала Іван Олександрович'

'8-9'

'"На роковини Шевченка"'

'Харитоненко Наталія Олександрівна'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4'

подяка

192

'Обіщенко Оксана Сергіївкна'

'8-9'

'"На роковини Шевченка"'

'Гапчук Тетяна Вікторівна, Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Авдіївської міської ради Донецької області'

подяка

193

'Лучак Ліна Володимирівна'

'Студент'

'«Contra spem spero!»'

'Вчитель української мови та літератури'

'Педагогічний коледж Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича'

подяка

194

'Гашенко Діана'

'1-4'

'Сафо'

'Степура Інна Володимирівна, Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №13 Донецької обласної ради, вчитель початкових класів, вища кваліфікаційна категорія'

'Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №13 Донецької обласної ради'

подяка

195

'Аврора  Елізабет Солодка Сюнде 4 роки'

'1-4'

'Пісня весняноі води з Лісовоі пісні.Л.Украінка'

'Анастасія Засієнко'

'Школа Елісів'

подяка

196

'Бринчук Анна Анатоліївна'

'10-11'

'"До мого фортепіано"'

'Федчик Тетяна Вікторівна, вчитель української мови та літератури, спеціаліст другої категорії, ЗЗСО "Седлищенський ліцей"'

'Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради'

подяка

197

'Бичек Марія'

'5-7'

'Леся Українка «Тішся, дитино, поки ще маленька…»'

'Сивочуб Тетяна Петрівна, ЗОШ №25, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 з профільним навчанням'

подяка

198

'Василець Дар"я Леонідівна'

'8-9'

'"Мріє, не зрадь..."'

'Халілова Марина Миколаївна  Партизанська ЗОШ І - ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури,  учитель вищої категорії'

'Партизанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області'

подяка

199

'Безрека Тимур Олегович'

'1-4'

'Леся Українка "Казка про Оха-чародія"(уривок)'

'Кулікова Марина Валентинівна,класний керівник,спеціаліст,Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1'

'Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІі ступенів №1Волноваської районної  ради Донецької області'

подяка

200

'Соколова Єлизавета Григорівна, Кучанська Дар'я Володимирівна'

'10-11'

'«Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами…»'

'Кожома В. Ю. (кчитель української мови та літератури), Таранущенко Анжела Дмитрівна (учитель  української мови та літератури), Шпак Світлана Миколаївна (учитель математики)'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1'

подяка

201

'Бодруг Наталія Миколаївна'

'5-7'

'Стояла я і слухала весну'

'Клим'юк Ганна Василівна, Лючанська гімназія, вчитель української мови і літератури, вища, старший вчитель'

'Лючанська гімназія Яблунівської селищної ради об'єднаної територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області'

подяка

202

'Рязанцева Софія Ігорівна'

'Студент'

'Contra, spem, spero'

в.о. Голови виховного відділу Зінченко Світлана Володимирівна

'Сумський Національний Аграрний Університет'

подяка

203

'Бринчук Вікторія Анатоліївна'

'1-4'

'"Давня весна" Леся Українка'

'Невар Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії, ЗЗСО "Седлищенський ліцей"'

'Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради'

подяка

204

'Бовкун Анастасія'

'10-11'

'"Уста говорять: він навіки згинув!"'

'Ігнатенко Ірина Володимирівна, Білозерська ЗОШ І - ІІІ ст. 18, вчитель вищої категорії'

'Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільського міської ради'

подяка

205

'Кравченко Альбіна Юріївна'

'8-9'

'Лісова пісня (Уривок)'

'Гуцало Лариса Петрівна'

'Гімназія #59 імені О. М. Бойченка'

подяка

206

'Худяк Злата'

'1-4'

'Тішся дитино'

'Соломенна Любов Володимирівна, вчитель початкових класів'

'Новогродівський ОЗЗСО I-III ст. #7'

подяка

207

'Ратушняк Надія Юріївна'

'Студент'

'"Коли дивлюсь глибоко в любі очі"'

'Гейдел Алла Михайлівна , викладач вищої категорії  Харківського коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради'

'Харківський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної рад'

подяка

208

'Грумеза Олександра'

''

'Горить моє серце'

'Більчук Юлія'

'Український культурно-мистецький центр «EtnoDim» м.Бергамо,Італія'

подяка

209

'Апшай Маріанна'

''

'Леся Українка «Contra spem spero»'

'Більчук Юлія'

'Український культурно-мистецький центр «EtnoDim»'

подяка

210

'Гродецька Карина Степанівна'

'Студент'

'"Сон"'

'Дмитро Васильович Павлюк - завідувач Центру культури та дозвілля, керівник театру-студії «Маска»'

'Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича'

подяка

211

'Пітаєва Анастасія'

'5-7'

'"Тиша морська"'

'Юрченко Марія Геннадіївна'

'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29'

подяка

212

'Білоус  Крістіна Олегівна ,  Андрієвський Арсеній Максимович.'

'1-4'

'Леся Українка "Мамо, іде вже зима."'

'Коваль О. М.  Вчитель початкових класів,  вища категорія, старший учитель.'

'Комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради'

подяка

213

'Серкутан Ангеліна Іванівна'

'1-4'

'Епілог'

'Учитель Котляр Алла Вікторівна, КЗ "Зорянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області", вчитель вищої категорії.'

'КЗ "Зорянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області"'

подяка

214

'Остах Іван Ігорович'

'1-4'

'Леся Українка "Вечірня година"'

'Крамар Людмила Петрівна учитель початкових класів вищої категорії'

'опорний заклад-Остерська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького Остерської міської ради Чернігівської області'

подяка

215

'Максимчук Христина Василівна'

'8-9'

'Квіток, квіток, як можна більше квітів...'

'Стефанців Марина Іванівна'

'Коломийський ліцей 9'

подяка

216

'Юрійчук Соломія Іванівна'

'10-11'

'На роковини'

'Лотиш Ольга Михайлівна'

'Коломийський ліцей 9'

подяка

217

'Майборода Вероніка Василівна, Андронік Артем Миколайович'

'1-4'

'"Мамо, іде вже зима"'

'Цуркан Людмила Миколаївна, ОНЗ "Романковецька гімназія ім. К. Ф. Поповича", вчитель початкових класів, вища'

'Опорний навчальний заклад  "Романковецька гімназія імені академіка Костянтина Федоровича Поповича Сокирянського району Чернівецької області"  "'

подяка

218

'Вакарева Поліна Романівна'

'10-11'

'"Одержима"'

'Литвинова Наталя Володимирівна, Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області, вища категорія'

'Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19'

подяка

219

'Худіна Маргарита Геннадіївна'

'10-11'

'ОСТАННІ КВІТКИ'

'Несінова Анастасія Олександрівна, Авдіївська ЗОШ І-ІІ ст. № 1, вчитель української мови і літератури, І категорія.'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 1'

подяка

220

'Радченко Артур Артемович'

'5-7'

'"До тебе, Україно, наша бездольная мати, струна моя перша озветься"'

'Матійчук Світлана Володимирівна'

'Білозерська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 18 Добропільської міської ради'

подяка

221

'Смола Анастасія Олександрівна'

'8-9'

'До мого фортепіано'

'Коломоєць Тетяна Василівна'

'Мангуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області'

подяка

222

'Біла Аміна Олександрівна'

'8-9'

'"Перемога" Леся Українка'

'Чокинюк Віта Михайлівна, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області'

подяка

223

Більчук Софія            лія

 

«EtnoDim»

 

   Українського культурно-мистецького центру «EtnoDim» м.Бергамо, Іта

подяка

224

Грумеза Олександра

 

 

 

   Українського культурно-мистецького центру «EtnoDim» м.Бергамо, Іта

подяка

225

Церковна Соломія

1

 

Лук'янчук Любов Дмитрівна

Ройлянської ЗОШ I-III ступенів
Саратського району
Одеської області

подяка

226

Кучерянова Юлія

 

 

 

 

подяка

227

'Грисюк Олена та Грисюк Ольга'

'1-4'

'Давня весна'

'Грисюк Тетяна Іванівна, вчитель першої категорії'

'ЗЗСО l-lll ст. «Ліцей с. Забороль»'

Продяка

228

'Лугомирська Анна Олександрівна'

'1-4'

'Скрізь плач, і стогін, і ридання.'

'Кравчук Наталя Семенівна(учитель початкових класів)'

'Старожадівський НВК'

Продяка

229

'Яровий Артем Олександрович'

'1-4'

'Надія'

'Кравчук Наталя Семенівна, вчитель початкових класів'

'Старожадівський навчально виховний комплекс'

Продяка

230

'Шамбра Анна Романівна'

'1-4'

'"Вишеньки"'

'Цуркан Людмила Миколаївна, ОНЗ "Романковецька гімназія ім. К. Ф. Поповича", вчитель початкових класів, вища'

'Опорний навчальний заклад  "Романковецька гімназія імені академіка Костянтина Федоровича Поповича Сокирянського району Чернівецької області"  "'

Продяка

231

'Ваданюк Валерія Валеріївна'

'1-4'

'"Без надії сподіваюсь!"'

'Цуркан Людмила Миколаївна, ОНЗ "Романковецька гімназія ім. К. Ф. Поповича", вчитель початкових класів, вища'

'Опорний навчальний заклад  "Романковецька гімназія імені академіка Костянтина Федоровича Поповича Сокирянського району Чернівецької області"  "'

Продяка

232

'Шелемех Аліна-Марія Василівна'

'10-11'

'Леся Українка "Поет під час облоги"'

'Шелемех Леся Степанівна (Середкевицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" с.Середкевичі, Яворівський район, Львівська область)'

'Середкевицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"'

Продяка

 

НОМІНАЦІЯ «Інсценування»

 

Прізвище, ім'я, по батькові учасника

Вікова категорія

Назва твору

Учитель, викладач, консультант

Назва навчального закладу

Місце

1

'Оласюк Роман, Комар-Стаховська Катерина'

'8-9'

'"Музині химери"'

'Кух Віра Платонівна, ЗЗСО "Великокурінський ліцей", учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Заклад загальної середньої освіти "Великокурінський ліцей" Любешівської селищної ради, Волинської області'

1 місце

2

'Козак Софія Віталіївна(9 клас), Литвин Ольвія-Соломія(10 клас), Атаманчук Елеонора Богдана(2 курс)'

'10-11'

'"Із співом на устах"'

'Вчитель мистецтва ТЗОШ №25 Атаманчук Лілія Богданівна, вища категорія, "вчитель-методист"'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 та Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка'

1 місце

3

'Літвінчук  Єлизавета Сергіївна, Чернюк Катерина Сергіївна, Муравська Оксана Вікторівна'

'5-7'

'Літературна композиція. Леся Храплива "Колись весною на Волині"'

'Шукалович Наталія Улянівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія - вища'

'Заклад загальної середньої освіти "В'язівненська гімназія"'

1 місце

4

'Шпак Олександр Олександрович, Соколова Єлизвавета Григорівна, Байрачна Вікторія Максимівна'

'10-11'

'Осіння казка'

'Кожома В. Ю. (кчитель української мови та літератури), Таранущенко Анжела Дмитрівна (учитель  української мови та літератури), Шпак Світлана Миколаївна (учитель математики)'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1'

1 місце

6

'Андріана Ковальська, Анатолій Кметко, Юлія Шулик, Тетяна Миськів'

'Студент'

'Хотіла б я тебе, мов плющ, обняти...'

'Ганна П'єнтак, Олександра Бойко'

'ВП НУБіП УКРАЇНИ "БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ"'

1 місце

7

Дитячий ансамбль "Жайворонки"

 

Веснянки з Колодяжного, записані Лесею Українкою

керівник Тетяна Ціхоцька

м. Луцьк

1 місце

8

Москальова Валерія, Кігніцька Еліза, Григорків Юлія, Юркевич Владислав

 

Леся Українка «Лісова пісня»

Більчук Юлія

Українського культурно-мистецького центру «EtnoDim» м.Бергамо, Італія.

1 місце

9

'Максимюк Олександр. Стец Амалія. Палагнюк Даша'

'1-4'

'З Лесею Українкою в сердці'

'Дудчак Жанна Іванівна'

'Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4:'

1місце

10

'Реуцька Юлія, Панасюк Богдан'

'10-11'

'"На давній мотив"'

'Власова Світлана Едуардівна, вчитель української мови та літератури І категорії Діанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

'Діанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

2 місце

11

'Синіцький Юрій Володимирович, Данилець Анастасія Анатоліївна'

'10-11'

'Уривок з драми-феєрії "Лісова пісня"'

'Боднарчук Галина Вікторівна, ТСШ №7, вчитель української мови і літератури, вища, методист'

'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов'

2 місце

12

'Сінько Тетяна Павлівна, Щербина Дарина Андріївна, Порицька Анна Тимофіївна, Малишак Дар'я Олександрівна'

'8-9'

'Кассандра (уривок із поеми)'

'Плакаєва Олена Володимирівна, керівник театральної студії "Мельпомена", Новотроїцький ліцей №2, спеціаліст'

'Новотроїцький ліцей №2 Новотроїцької районної ради Херсонської області'

2 місце

13

'Панцир Діана Василівна, Шмідт Тетяна Ігорівна'

'Студент'

'Літературна акварель "Сила духу, мужності й краси" (за мотивами поезії Лесі Українки "Товаришці на спомин").'

'Марко Ірина Вікторівна,  Коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, викладач вищої категорії, кандидат філологічних наук.'

'Коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича'

2 місце

14

'Берфман Деніс. Демідко Валерія. Пісоцька Юлія. Гвоздікова Марія.'

'10-11'

'"Ізольда Білорука"'

'Сверида Ірина Євгеніївна, вчитель української мови та літератури, вища кв.категорія, Скорова Олена Олексіївна, вчитель української мови та літератури, і кв.категорія, Кулькова Світлана Леонідівна, вчитель української мови та літератури, і кв.категорія'

'КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області»'

3 місце

15

'Ковальова Дар`я Андріївна, Дмитров Владислав Сергійович, Степашилін Владислав Вадимович'

'8-9'

'"Давня казка"'

'Скорова Олена Олексіївна, вчитель української мови та літератури, і кв.категорія, Кулькова Світлана Леонідівна, вчитель української мови та літератури, і кв.категорія'

'КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області»'

3 місце

16

'Театр-студія "Витівники"'

'10-11'

'Леся Українка. Уривок із драми - феєрії "Лісова пісня"'

'Соломатіна Людмила Іванівна, Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, педагог-організатор, "спеціаліст вищої категорії"'

'Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради Луганської області'

3 місце

17

'Бурак Анна Андріївна, Мандрика Олексій Сергійович'

'10-11'

'Уривок з драми-фейєрії "Лісова пісня"'

'Колішенко Олена Федорівна. Старший учитель, вища категорія'

'загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів сел.Донське'

подяка

18

'Лащівська Ірина Євгенівна'

'1-4'

'Мамо.є іде вже зима!'

'Смолякова Людмила Леонідівна старший вчитель Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст№7'

'Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ст № 7'

подяка

19

'Ручка Аліна Олександрівна'

'10-11'

'До мого фортепіано'

'Касьян Катерина Вікторівна'

'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Волноваської районної ради'

подяка

20

'Мінжулін Євгеній, Лозовий Кирило, Драголюб Катерина'

'8-9'

'Драма-феєрія "Лісова пісня" (уривок)'

'Санжара Олена Дмитрівна , педагог-організатор,

Баранчук Оксана Степанівна, вчитель української мови та літератури, вища категорія'

 Гімназія імені Олександра Пушкіна Міської ради Міста Кропивницького

подяка

21

'Зразкова театральна студія "Бешкетники"'

'1-4'

'"Біда навчить" Леся Українка'

'Хаїнський Вадим Вікторович'

'Зразкова театральна студія "Бешкетники" Палацу культури міста Луцька'

подяка

22

'Янько Артем, Спольницький Олександр,Супрун Каміла, Супрун Віра, Гармаш Вікторія'

'5-7'

'казка "Три метелика"'

'Галицька Наталя Валеріївна,Кірова Галина Василівна,Онекіїнко Ніна Григорівна - асистенти вчителів інклюзивної освіти Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів і'

'Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

подяка

22

Дерев*янко С.,Грицай Є, Чирва Н., Данілова Т.В.

 

 

 

 

подяка

22

Порадюк Влад

 

 

 

ТНВК ШПЛ №2

Подяка

23

'Турчак Юлія Вікторівна, Бей Дмитро Іванович'

'8-9'

'"Лісова пісня"'

'Ходоровська Христина Степанівна - учитель української мови та літератури (І категорія) в Колиндянській ЗОШ І-ІІІ ступенів'

'Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ступенів'

Подяка

 

НОМІНАЦІЯ «МАЛЮНОК»

Прізвище, ім'я, по батькові учасника

Вікова категорія

Назва твору

Учитель, викладач, консультант

Назва навчального закладу

Місце

1

'Зелінська Дар"я Андріївна'

'5-7'

'" Рідна Волинь"'

'Костюк Людмила Йосипівна, комунальний заклад " Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова вінницької міської ради", вчитель української мови та літератури, вчитель- методист, вища категорія'

'комунальний заклад " Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради"'

1 місце

2

'Зелінська Анастасія Андріївна'

'8-9'

'" Хвилини в хвилях" ( поезія Л.Українка " Тиша мовська")'

'Костюк Людмила Йосипівна, комунальний заклад " Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова вінницької міської ради", вчитель української мови та літератури, вчитель- методист, вища категорія'

'комунальний заклад " Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради"'

1 місце

3

'Багірова Катерина Дмитрівна'

'8-9'

'Весняні зорі'

'Северіна Марина Володимирівна ЗОШ І-ІІІ ст.№ 14 Покровської міської ради, учитель української мови та літератури, спеціаліст'

'загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Покровської міської ради Донецької області'

1 місце

4

'Айдаєва Софія Ігорівна'

'8-9'

'Давня весна'

'Сиротенко Н.В., Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Учитель української мови та літератури, вища категорія, учитель-методист'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області'

1 місце

5

'Сухарєва Софія'

'5-7'

'Квіток, квіток, як можна більше квітів…'

'Цинкуш Надія Валентинівна'

'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29'

1 місце

6

'Касяненко Юлія Сергіївна'

'1-4'

'"Ясні зорі"'

'Кравчук Людмила Михайлівна,  викладач  студії "Маленький митець"'

'Студія дитячої творчості м. Васильків "Маленький митець"'

1 місце

7

'Мурзін Ярослав, Матолчі Микола, Шевченко Данило'

'5-7'

'"Метелики"'

'Маршалова Ольга Василівна Новопразька спеціальна загальноосвітня школа -інтернат І-ІІступенів вчитель трудового навчання'

'Новопразька спеціальна загальноосвітня школа -інтернат І-ІІступенів'

1 місце

8

'Лихошапка Анастасія Олександрівна'

'1-4'

'Квіти в житті Лесі Українки'

'Сотніченко Наталія ВІкторівна, Глухівський МЦПО, керівник гуртка'

'Глухівський МЦПО'

1 місце

9

'Сакала Яна Олександрівна'

'5-7'

'Ілюстрація до легенди Лесі Українки "Щастя"'

'Дяків Оксана Іванівна, вчитель образотворчого мистецтва вищої категорії Заліщицької державної гімназії Тернопільської обл.'

'Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільська обл.'

1 місце

10

'Крегель Катерина'

'1-4'

'Барвіночку, мій хрещатий'

'Ємельяненко Оксана Миколаївна керівник гуртка вища категорія Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів 1'

'Генічеська ЗОШ І -ІІІ ступенів 1 Генічеської районної ради Херсонської області'

1 місце

11

'Пісоцька Іванна Михайлівна'

''

'"Три метелики"'

'Дідовець Світлана Вікторівна,Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради,вчитель трудового навчання'

'Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради'

1 місце

12

'Лазарева Дар’я Русланівна'

'8-9'

'Портрет'

'Нещерет Людмила Іванівна, Опорний заклад-Остерська  гімназія Остерської міської ради  Чернігівської області, учитель української мови та літератури , вища, старший учитель,- ступінь'

'Опорний заклад-Остерська  гімназія Остерської міської ради  Чернігівської області'

1 місце

13

'Харченко Кіра'

'8-9'

'Сафо'

'САЄНКО І.В., ІІ КАТЕГОРІЧ  учитель'

'Ку ссш 10'

1 місце

14

'Оласюк Тетяна Сергіївна'

'1-4'

'Напровесні'

'Артисюк Олена Володимирівна'

'Заклад загальної середньої освіти " В' язівненьська гімназія"'

1 місце

15

'Мартюшева Анастасія Олександрівна'

'8-9'

'"Досвітні вогні"'

'Лащ Тетяна Сергіївна'

'Заклад загальної середньої освіти "Любешівськоволянська гімназія" Любешівської селищної ради Волинської області'

1 місце

16

'Кривенко Таїсія Олександрівна'

''

'"Як дитиною бувало..."'

'Дідовець Світлана Вікторівна,Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради,вчитель трудового навчання'

'Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради'

1 місце

17

'Князик Анастасія Володимирівна'

'5-7'

'Конвалія'

'Грицай Ольга Миронівна,вчитель образотворчого мистецтва,категорія «Вища»,звання «Старший вчитель»'

'Стрийська середня школа 10'

1 місце

18

'Галушка Руслан'

'5-7'

'Лісова пісня'

'Журавель Наталя Павлівна, вчитель образотворчого мистецтва, перша категорія'

'Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа ім.і.Герети'

1 місце

19

'Юрчук Домініка Олександрівна'

'10-11'

'Лісова мавка'

'Дивдик Зоя Анатоліївна, вчитель української мови та літератури, І категорія, Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Шемчука'

'Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Шемчука'

1 місце

20

'Дивдик Анастасія Русланівна'

'5-7'

'На зеленому горбочку'

'Дивдик Зоя Анатоліївна, вчитель української мови та літератури, І категорія, Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Шемчука'

'Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Шемчука'

1 місце

21

'Ляшок  Кароліна  Олексіївна'

'5-7'

'"СТОЯЛА Я І СЛУХАЛА ВЕСНУ"'

'Ляшок  Любов  Ростиславівна ( мама )'

'Хлібодарівський  навчально-виховний комплекс'

1 місце

22

'Вікторія Вовк'

'Студент'

'Прийшла весна, ніжна, мила, запашна...'

'Ганна П'єнтак, Олександра Бойко'

'ВП НУБіП УКРАЇНИ "БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ"'

1 місце

23

Стефанюк Олексій Степанович

5

Стояла я і слухала весну

 

Розсошенська гімназія, Полтавська обл.

1 місце

24

Кардінал Вікторія

9

Лісова пісня

Андрюк Ірина Василівна

Кіцьманська гімназія, Чернівецька обл.

1 місце

25

Поляцко Вероніка

студент

Без надії сподіваюсь..

Зозуля Світлана Михайлівна

Галицький коледж ім. В. Чорновола, м. Тернопіль

1 місце

26

Дерев'яник Поліна

11

Леся

Рибчак Наталія Анатоліївна

ТЗОШ № 18, м. Тернопіль

1 місце

27

Проскурова Юлія

 

Стояла я і слухала весну

Пономаренко Т.М.

Марківський ліцей

1 місце

28

Капаніцина Валерія

7

«Коли дивлюсь глибоко в любі очі »

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

МОЗ « БСЗОШ №2», Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

1 місце

29

'Приходько Олеся Олексіївна'

'5-7'

'Сафо'

'Казьонних Олена Павлівна, вчитель початкових класів Торського НВК, спеціаліст'

'Торський навчально-виховний комплекс Костянтинівської районної ради Донецької області'

2 місце

30

'Сємьонова Анастасія Олександрівна'

'8-9'

'Натура гине – вся в оздобах...'

'Янченко Галина Вікторівна (КО КПР, керівник ІЗО студії "Arcobaleno")'

'КО Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом рубіжанської міської ради'

2 місце

31

'Шульга Каріна Русланівна'

'5-7'

'«Вже сонечко в море сіда…»'

'Мартинович Валентина Володимирівна'

'Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов'

2 місце

32

'Крот Діана Олександрівна'

'10-11'

'В небі місяць зіходить смутний'

'Синяк Людмила Сергіївна, Петрівський ЗЗСО І - ІІІ ст., учитель української мови і літератури, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії'

'Петрівський заклад загальної середньої освіти Олександрівської селищної ради Донецької області'

2 місце

33

'Олійник Юлія Вікотрівна'

'1-4'

'"Знов весна і знов надії"'

'Курська Ольга Станіславівна магістр образотворчго мистецтва,керівник мистецької майстерні "Барви натхнення" Черкаська дитяча музична школа №5'

'Черкаська дитяча музична школа №5'

2 місце

34

'Цимбал Анастасія Андріївна,

'1-4'

'"Зоря поезії"'

'Мельничук Світлана Борисівна, Старший учитель, вчитель початкових класів'

'Чернівецький багатопрофільний ліцей №4'

2 місце

35

'Круліковська Каріна Сергіївна'

'Студент'

'Сафо'

'Зорій Ніна Іванівна'

'ВДНЗ "Буковинський державний медичний університет"'

2 місце

36

'Пастушин Мар'яна'

'1-4'

'Як дитиною бувало'

'Дуда Марія Володимирівна'

'Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа ім.і.Герети'

2 місце

37

'Ліщук Юлія Віталіївна'

'Студент'

'Лісова пічня'

'Бернацька Ірина Олегівна, ТСШ І-ІІІ ст. № 7, вчитель мистецтва, друга категорія'

'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов'

2 місце

38

'Стадник Єва Юріївна'

'Студент'

'«Стояла я і слухала весну»'

'Липка Ростислав Богданович, викладач образотворчого мистецтва'

'Галицький коледж імені В`ячеслава Чорновола'

2 місце

39

'Білоус Діана ВолодимирівнаДіана Володимирівна'

'8-9'

'Там мої сестриці, там гірські русалки, вільні літа виці, будуть танцювати коло по травиці, наче блискавиці!...»'

'Фугель Світлана Богданівна, вчитель образотворчого мистецтва , вища категорія'

'Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів – економічний  ліцей № 9» ім. Іванни Блажкевич'

2 місце

40

Заляско Евеліна

4

Вишеньки черешеньки

Швидка Оксана Петрівна

Тернопільська класична гімназія, м. Тернопіль

2 місце

41

Логінов Давид

9

«портрет Лесі Українки»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

МОЗ « БСЗОШ №2», Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

2 місце

42

'Воробйова Анжеліка  Сергіївна'

'5-7'

'"То була тиха ніч чарівниця"'

'Харитоненко Наталія Олександрівна'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4'

3 місце

43

'Лях Анна Юріївна'

'5-7'

'Чи не могли б ви мене розуму навчити?'

'Романюк Віктор Михайлович, Глибоцька гімназія, учитель образотворчого мистецтва, вища, ст.вчитель'

'Глибоцька гімназія'

3 місце

44

'Микула Надія Михайлівна'

'1-4'

'Лісова пісня'

'Батьківська Наталія Іванівна'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25'

3 місце

45

Ісопеску Андрея

5

Мамо йде вже зима

Лазареску Анжеліка Штефанівна

с. Багринівка, Глибоцькаий р-н., Чернівецька обл.

3 місце

46

Хорешко Андрій, Погребняк Богдан

4

На зеленому горбочку

Ващенко Людмила Миколаївна

Красноградська ЗОШ № 1 , Харківськ аобл.

3 місце

47

Завгородня Тетяна

 студент

Як я люблю ці хвилини праці

Ляхова Марина Василівна

Регіональний центр професійної освіти Луганського Національного університету ім. Т. Шевченко

3 місце

48

Северин Ярослав

3

Сафо

Кузнєцова Вікторія Миколаївна НВК №5м. Рубіжне Луганська

 

3 місце

49

Єфіменко Нікіта

'8-9'

'Мавка'

'Цинкуш Надія Валентинівна'

'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29'

3 місце

50

Олов*ян Софія

4

Мавка

Жукова Ольга Петрівна

м. Тернівка

3 місце

51

Шимко Віолетта

8

давня весна

Чоста Людмила Ярославівна Краматорська зош №16

 

3 місце

52

Гдешинський Артем

5

Біда навчить              

Чабан Лариса Григорівна

Маловиськівська зош №3 Кіровоградська обл

3 місце

53

Кузіцка Софія

6

Стояла я і слухала весну 

Журавель М.П.

Тернопільський ліцей №21 - спец мистецька школа

3 місце

54

Цихотська Евіліна

6

«Була весна…»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

МОЗ « БСЗОШ №2», Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

3 місце

55

Челпан Ірина

студент

Тільки з тобою я не одна

Кваснюк Інна Олександрівна, Дмитрик Ольга Вікторівна

Вінницький транспортний коледж

3 місце

56

'Мірошніков Максим Русланович'

'5-7'

'"Тиша морська"'

'Обідченко Оксана Олександрівна, учитель української мови та літератури Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області. Вища кваліфікаційна категорія'

'Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області'

подяка

57

'Корюк Сніжана Олександрівна'

'8-9'

'Ти б не хотів, щоб день уже скінчився?'

'Хаджинова Ольга Леонідівна, Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель мистецтва,спеціаліст І категорії'

'Гранітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

Подяка

58

'Красношапка Роман Олександрович'

'1-4'

'"Вишеньки"'

'Нечай Галина Володимирівна'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #29 з поглибленим вивченням іноземних мов'

Подяка

59

'Надточій Аріна Олегівна'

'5-7'

'«Вже сонечко в море сіда…»'

'Віхтінська Людмила Миколаївна, Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.В. Щепкіна Харківської районної ради Харківської області, вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва, спеціаліст першої  категорії.'

'Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.В. Щепкіна Харківської районної ради Харківської області'

подяка

60

'Гуніна Аліна Миколаївна'

'Студент'

'Contra spem spero!'

'Погоріла Вікторія ІванівнаКрасноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради викладач вищої категорії'

'Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради'

подяка

61

'Згонник Віра Олександрівна'

'10-11'

'Душевна розмова'

'Романюк Віктор Михайлович, Глибоцька гімназія, учитель образотворчого мистецтва, вища, ст.вчитель'

'Глибоцька гімназія'

Подяка

62

'Наливайко Алла Олександрівна'

'5-7'

'Мамо, іде вже зима'

'Кас`ян Катерина Вікторівна'

'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Волноваської районної ради'

подяка

63

'Дуда Ірина'

'5-7'

'І заквітне наше поле, і зазеленіє'

'Журавель Наталя Павлівна, вчитель образотворчого мистецтва, перша категорія'

'Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа ім.і.Герети'

Подяка

64

Захарчук Ярослав

3

Вечірня година

Івченко Валентина Вікторівна

Сонячна ЗОШ І-ІІІ ст., Волноваський р-н., Донецька обл.

Подяка

65

Міль Яна

7

Спів пташині, потіха одна

'Підручняк Ольга Павлівна, ТКГ, вчитель-методист'

'Тернопільська класична гімназія'

Подяка

66

Ємельяненко Олексій

3

Ох

Ємельяненко Оксана Миколаївна

 

подяка

67

Козак Ростислав

5

тиша

Єрмолаєва Ганна Олексіївна

 

подяка

68

Глухої Вікторії

5

«Надія»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

МОЗ « БСЗОШ №2», Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

подяка

69

Гусєва Аріна

6

«Ти добра жінка»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

МОЗ « БСЗОШ №2», Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

подяка

70

Куліковська Олександра

11

«Любо лилися в пташиному хорі пісні голосні»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

МОЗ « БСЗОШ №2», Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

подяка

71

Маслєніков  Миколай

2

«Ох-чародій»»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

МОЗ « БСЗОШ №2», Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

подяка

72

'Ралко Діана Сергіївна'

'10-11'

'Мавка ("Лісова пісня")'

'Циганок Наталія Василівна. викладач спецмалювання Старобільського професійного ліцею І категорія'

'Старобільський професійний ліцей'

Подяка

73

'Красношапка Роман Олександрович'

'1-4'

'"На зеленому горбочку"'

'Нечай Галина Володимирівна'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #29 з поглибленим вивченням іноземних мов'

Подяка

НОМІНАЦІЯ «Науково-пошукова робота»

 

№ же ре ба

Прізвище, ім'я, по батькові учасника

Вікова категорія

Назва твору

Учитель, викладач, консультант

Назва навчального закладу

Місце

1

'Воронін Дмитро Ігорович'

'10-11'

'Духовний аристократизм Лесі Українки'

'Рогова Н.В. КУ ССШ І-ІІІс.№10 м.Суми, Сумської області,вища категорія, старший вчитель'

'КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІс.№10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області'

1 місце

2

'Ілащук Марина Степанівна'

'Студент'

'Колористика ліричного циклу Лесі Українки "Подорож до  моря"'

'Костик Василь Васильович, к.ф.н., доцент'

'Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича'

1 місце

3

'Склянчук Анна Олександрівна'

'10-11'

'Волинськими стежками по життю Лесі Українки'

'Вчителі історії Козачук Ірина Степанівна та Кривдік Григорій Васильович'

'Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів номер 2'

1 місце

4

'Гойда Наталія Сергіївна'

'10-11'

'Одне літо в житті Лесі Українки біля схилів Кременецьких гір у долині річки Іква'

'Михайлів Ганна Степанівна, вчитель української мови та літератури, вища категорія, старший вчитель'

'Бучацький ліцей'

1 місце

5

'Пугач Поліна Олексіївна'

'10-11'

'«Блакитна троянда»  Лесі Українки – перша українська психологічна драма'

'Обідченко Оксана Олександрівна, учитель української мови та літератури Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області. Вища кваліфікаційна категорія'

'Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області'

1 місце

6

'Молчанюк Ірина Віталіївна'

'10-11'

'ЛЕСЯ   УКРАЇНКА У КОЛІ ДРУЗІВ ТА СОРАТНИКІВ'

'Ващенко Людмила Миколаївна учитель української мови  і  літератури  Красноградського  закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної ради  Харківської області вища категорія, старший учитель'

'Красноградський  заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної ради  Харківської області'

2 місце

7

'Сморжанюк Анастасія Ярославівна'

'Студент'

'"Дружба Лесі Українки з Ольгою Кобилянською"'

'Остафійчук Ольга Степанівна, Педагогічний коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича, викладач української мови та літератури, викладач-методист'

'Чернівецький Педагогічний коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича'

2 місце

8

Левчунь Олеся

10

Леся Українка і Кременеччина

Трачук Віра Миколаївна

Кременецький ліцей. Ім. Уласа Самчука,  Тернопільська обл.

2 місце

9

'Олександр Жибоєдов, Данило Кондратенко, Тетяна Порошенко, Євген Янковий'

'Студент'

'Пам’ятники Лесі Українці  в Україні та у світі'

'О. І. Кривобок, викладач української мови та літератури, В.П. Матосова, бібліотекар.'

'ДНЗ "Сєвєродонецьке вище професійне училище"'

3 місце

10

'Клубкова Аліна, Швець Людмила'

'10-11'

'Милуємось тобою крізь століття, твій погляд нам душі окриляє...'

'Ляхович Л.М., Козівський будинок дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка-методист'

'Козівський районний будинок дитячої та юнацької творчості'

3 місце

11

Рубан Карина

11

Крим у творчості Лесі Українки

Юристовська Катерина Михайлівна

Сіверська ЗОШ № 2, Бахмутський о-н., Донецька обл.

3 місце

12

'Ілащук Микола Степанович'

'10-11'

'Історія України крізь призму драматичної поеми Лесі Українки "Бояриня"'

'Ілащук Ольга Григорівна, заступник директора з НВР'

'Колінковецький загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів'

Подяка

13

'Хомін Віталій Русланович'

'10-11'

'Особливості функціонування лексеми мрія в поезіях Лесі Українки'

'Хомін Наталія Михайлівна, учитель укр. мови та літ., вища категорія, вчитель-методист'

'Павлівський ліцей Павлівської сільської ради Волинської області'

Подяка

 

      НОМІНАЦІЯ «ТВІР»

Прізвище, ім'я, по батькові учасника

Вікова категорія

Назва твору

Учитель, викладач, консультант

Назва навчального закладу

Місце

1

'Барабаш Микола Миколайович'

'10-11'

'"У часовій паралелі"'

'Терещенко Вікторія Вікторівна, Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради донецької області, заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури, І категорія, старший учитель'

'Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області'

1 місце

2

'Сорока Ніна Сергіївна'

'Студент'

'"Про що ти думаєш? Про прийдешність?"'

'Пінчук Тетяна Степанівна, кандидат філологічних  наук, професор, декан факультету української філології та соціальних комунікацій ЛНУ імені Тараса Шевченка'

'ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»'

1 місце

3

'Барановська Ульяна Ігорівна'

'8-9'

'Публіцистична стаття "Кримські подорожі Лесі Українки"'

'Пензар Світлана Миколаївна, Мошанецька ЗОШ, вчитель зарубіжної літератури, вища категорія'

'Середня загальноосвітня школа І - ІІ ступенів с. Мошанець'

1 місце

4

'Павлік Дарина Володимирівна'

'10-11'

'« А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний     краю!»                                       ( Леся Українка).'

'Антош Галина Віталіївна, учитель української мови і літератури, вища категорія, "учитель-методист"'

'Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні'

1 місце

5

'Романовський Артем Миколайович'

'8-9'

'"Волинська  чайка на семи вітрах"'

'Романовська Анжела Іванівна, учитель української мови і літератури Вербівського ЗПЗСО Нижньосірогозького району Херсонської області, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель".'

'Вербівський ЗПЗСО Вербівської сільської ради Нижньосірогозького району Херсонської області'

1 місце

6

'Шпак Тарас Сергійович'

'Студент'

'Ви мене любите, мамо?'

'Пономаренко Катерина Вікторівна, Донецький юридичний інститут, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук'

'Донецький юридичний інститут МВС України'

1 місце

7

'Крупа Анна Віталіївна'

'10-11'

'А в серці тільки ти єдиний мій, коханий краю!'

'Крупа Наталія Пилипівна, керівник літературно - поетичної патріотичної студії "Надія України", вища категорія, вчитель-методист'

'Сиваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Новотроїцький район Херсонська область'

1 місце

8

'Краснова Таїсія Володимирівна'

'Студент'

'Слава людському'

'Зорій Ніна Іванівна'

'ВДНЗ "Буковинський державний медичний університет"'

1 місце

9

'Василюк Олена Іванівна'

'10-11'

'«А в серці тільки ти,  Єдиний мій, коханий рідний краю!»  (Леся Українка)'

'Зубик Наталія Василівна, Заліщицька державна гімназія, учитель української мови та літератури, кандидат філологічних наук, учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель'

'Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільської обл.'

1 місце

10

Лещенко Марія

студент

Ессе. Я вийду сама проти бурі…

Савченко Оксана Анатоліївна

Кременчуцький льотний коледж Харківського Національного університету внутрішніх справ

1 місце

11

Сотніченко Сусана

студент

Спогади

доц., Гасанова Валентина Тимофіївна

 м. Сімферополь

1 місце

12

Гнатюк Богдан

6

 Леся Українка і нове братство

Гнатюк Марія Миколаївна

Коломийська гімназія ім. М. Грушевського

1 місце

13

'Щекатунова Дар'я Андріївна'

'10-11'

'Провісниця свободи'

'Щекатунова Наталія Андріївна (КОЗ ,,Теплівський НВК", вчитель української мови та літератури, вища категорія, вчитель-методист, Заслужений вчитель України'

'Комунальний опорний заклад ,,Теплівський навчально-виховний комплекс"'

2 місце

14

'Холодович Вікторія Іванівна'

'8-9'

'" Я вийду сама проти бурі і стану, - поміряєм силу!"'

'Заікіна Тетяна Тимофіївна, ,учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст., Мангушського р-ну, Донецької обл.'

2 місце

15

'Єрашова Ангеліна Анатоліївна'

'10-11'

'Я в серці маю те, що не вмирає...'

'Руднєва Вероніка Юріївна-м.Лиман,Донецька обл., смт Ярова'

'Ярівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів'

2 місце

16

'Іванова Маргарита Іванівна'

'Студент'

'ЛЕСЯ УКРАЇНКА: ЗРИВАЄМО МАСКУ, АБО ЧУЖА ДУША – ТО ТЕМНИЙ ЛІС'

'Посохова Віра Олександрівна, Вовчанський коледж Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка'

'Вовчанський коледж Харківського національного технічного університету сільського гоподартсва імені Петра Василенка'

2 місце

17

Ніколенко Крістіна

11

Берімось краще до роботи

Сверида Ірина Євгенівна

Маріупольська ЗОШ № 68, Донецька обл.

2 місце

18

Московченко Іван

студент

Три осені я бачила в Ялті

Колеснік Світлана Михайлівна

Новоайдарський професійний аграрний ліцей, Луганська обл.

2 місце

19

'Тетерєва Аліса'

'10-11'

'А в серці тільки ти,єдиний мій,коханий рідний краю!'

'Чеснокова Л.М.,учитель української мови та літератури Маріупольського міського технологічного ліцею'

'Маріупольський міський технологічний ліцей'

3 місце

20

'Калініна Вікторія Сергіївна'

'Студент'

'Сторононько рідна! Коханий мій краю!'

'Пінчук Тетяна Степанівна (ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, декан факультету української філології та соціальних комунікацій, професор, кандидат філологічних наук, Заслужений працівник освіти України'

'ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"'

3 місце

21

'Степанова Еліна Андріївна'

'10-11'

'Кумирові'

'Волкова Тетяна Іванівна Партизанська ЗОШ І - ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури,  учитель вищої категорії'

'Партизанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області'

3 місце

22

'Пугач Поліна Олексіївна'

'10-11'

'"А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!" (Леся Українка)'

'Обідченко Оксана Олександрівна, учитель української мови та літератури Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області. Вища кваліфікаційна категорія'

'Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області'

3 місце

23

'Порхавка Діана Ярославівна'

7

'Гаряче серце'

'Кольба Галина Ярославівна ( Бучацька ЗОШ I-III ступенів №2, учитель української мови та літератури, вища, старший учитель)'

'Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №2'

3 місце

24

'Фрицька Олександра Василівна'

'10-11'

'1) "Я вийду сама проти бурі і стану, - поміряєм силу!" 2)  "Про що ти думаєш? Про прийдешність?"'

'Сербін Ольга Василівна, учитель української мови та літератури Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, учитель І категорії'

'Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області'

3 місце

25

Яриз Іванна

8

Поезія. Лесина пісня

Возник Наталія Йосипівна

с. Промінь, Луцький р-н, Волинська обл.

3 місце

26

Кондратенко Ірина

8

А в серці тільки ти…

Железняк Валентина Василівна

Сільницька ЗОШ, Тульчинський р-н, Вінницька обл.

3 місце

27

'Лежавська Альона Ігорівна'

'8-9'

'Спогади про життя та кохання Лесі Українки'

'Лихошапка ОксанаПетрівна, вчитель української мови та літератури'

'комунальний заклад Березівської сільської рди "Слоутський навчально-виховний комплекс: загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Волошка""'

Подґка

28

'Ткачук Катрена Олександрівна'

'8-9'

'До Лесі'

'Захарчук Ірина Степанівна вчитель української мови та літератури, перша категорія'

'Усичівська гімназія-філія ОЗЗСО "Торчинський ліцей Торчинської селищної рди"'

Подяка

29

'Самойленко Катерина Геннадіївна'

'8-9'

'"Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!"'

'Дубініна Юлія Олександрівна (Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель української мови та літератури, вища категорія)'

'Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

Подяка

30

'Горбань Анастасія Юріївна'

'Студент'

'Про що ти думаєш? Про прийдешність?'

'Пінчук Тетяна Степанівна, професор, декан факультету української філології та соціальних комунікацій'

'Луганський національний університет імені Тараса Шевченка'

Подяка

31

'Біла   Ганна   Вікторівна'

'8-9'

'"Змагання   за  життя"'

'Урсол   Галина  Олександрівна.  Першотравенська  ЗШ№ 4.   вчитель   вищої категорії'

'Першотравенська  загальноосвітня   школа  № 4'

Подяка

32

'Шаповалова Анна Андріївна'

'8-9'

'Розмова з Лесею'

'Бочкарьова Олена Михайлівна, учитель української мови та літератури Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області, спеціаліст вищої категорії'

'Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області'

Подяка

33

'Крижановська Юлія Володимирівна'

''

'Чудо'

'Кольба Галина Ярославівна ( Бучацька ЗОШ I-III ступенів №2, учитель української мови та літератури, вища, старший учитель)'

'Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №2'

подяка

34

Бенесь Анна

9

Прощо ти думаєш…

Філонюк Оксана Миколаївна

Смт. Торчин, Луцький р-н., Волинська обл.

Подяка

35

Родюкова Олена

7

«А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю!»

Грудко Катерина Іванівна,

МОЗ « БСЗОШ №2», Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

Подяка

36

Гнатюк Микола

9

Леся Українка

Гнатюк Марія Миколаївна

Коломийська гімназія ім. М. Грушевського

Подяка

37

'Здохлій Ілля Олександроич'

'8-9'

'«Берімось краще до роботи, Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка)'

'Аношкіна Галина Григорівна, учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель філії "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 6 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області'

'Філія "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 6 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області'

Подяка

 

Контакти з організаторами

Телефон - (050) 1900-887 (050) 1900-887
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?