ОНЛАЙН-ПРОЄКТ
молодих талантів
«LESYA TEAM»
Учнівська та студентська творчість
Lesya Team - що це?
Це хороший поштовх і стимул для розвитку особистого "бренду" колективу чи молодого таланту. Якщо ви - колектив, молодий музикант, співак, актор, художник, автор чи інша творча особистість, то це для вас.
Як стати учасником проєкту?
1
Реєстрація та заповнення анкети
Щоб ми "познайомились" і дізналися про Вас більше, необхідно заповнити анкету. Підходити до цього треба відповідально, тому що від цього залежить ваша участь у онлайн-проєкті
Заповнити анкету
2
Створення особистого кабінету
Після отримання Вашої анкети, ми перевіряємо дані на коректність. Якщо все вірно, то ми створюємо Вам унікальний акаунт та Особистий кабінет на сайті
Приклад кабінету
3
Безкоштовний тариф "Початковий"
Кожен учасник проєкту автоматично отримуєте безкоштовний тарифний план "Початковий": створення особистого кабінету, картка учасника на сайті - у блоці "Учасники проєкту" буде фото, ім'я або назва колективу та категорія
Приклад картки учасника
4
Перехід на платні тарифи
За бажанням кожен учасник може у своєму особистому кабінеті перейти на платні тарифні плани. Головна перевага яких, це наявність персональної візитної сторінки на сайті! Про всі переваги тарифів читайте нижче.
Приклад персональної сторінки
Переваги
Початковий
Оптимальний
Кількість місць - обмежена
Кращий
Кількість місць - обмежена
Електронна подяка для учасників конкурсів
Місце в "актуальному" у Instagram, Facebook, YouTube
Прямий чат із адміністратором
Блок ваших новин на персональній сторінці
Зразкова театральна студія "Бешкетники"
Шрай Марта
Актор
Лесік Оксана
Музикант
Школа лідера
Гурток
Клуб журналістики "ЯМБ" (Я Можу Більше)
Гурток
Грицай Альона
Актор
Крок у майбутнє
Драматичний гурток
Ціскарадзе Ліана
Співак
Алeгорія
Колектив
Михайлюк Валерія
Співак / Актор
Горбатюк Ярослав
Актор
Герус Діана
Автор
Я відправив анкету, але мені не створили особистого кабінету?
Після отримання Вашої анкети, ми перевіряємо дані на коректність. Якщо все вірно, то ми створюємо Вам унікальний акаунт та Особистий кабінет на сайті. Це займає в середньому 2-3 робочих дні. 

Реєстрації, що не відповідають вимогам, до участі у онлайн-проєкті не допускаються. Про що ми Вам повідомимо електронним листом.
як мені ввійти у свій особистий кабінет?
Після успішному реєстрації, ми створюємо Вам унікальний акаунт та Особистий кабінет на сайті. Доступ (логін і пароль) до Особистого кабінету Ви отримаєте на електронну адресу.

  1. Натисніть на "Вхід" - ця кнопка знаходиться в правому верхньому кутку.
  2. Введіть логін і пароль, що Ви отримали в електронному листі.
на сайті з'явилося моє фото в блоці "Учасники", але немає перехода на персональну сторінку. чому?
Участь у онлайн-проєкті LESYA TEAM - безкоштовна! Але щоб ми створили для Вас персональну сторінку на сайті, необхідно перейти на платний тарифний план.

Перейдіть у свій особистий кабінет, оберіть тариф і термін оплати. Натисніть "Оплатити". 
Де і як мені оплатити обраний тарифний план?

У своєму особистому кабінеті Ви можете оплатити послугу, за допомогою платіжної картки Visa та MasterCard будь-якого банку та за допомогою платіжної системи Privat24.


Для оплати послуги за безготівковим розрахунком Вам необхідно написати нам на пошту lesya.team@konkurs-lesya.com.ua, вказати у листі, що Вам потрібно рахунок. Вам на електронну пошту буде надіслано рахунок-фактуру. При оформленні замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи: свідоцтво реєстрації підприємства, свідоцтво платника ПДВ (за наявності), свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Я хочу змінити / видалити / додати інформацію, фото, відео тощо. Як мені це зробити?
Вам необхідно написати про це нам на пошту lesya.team@konkurs-lesya.com.ua і надіслати контент - ми, після модерації Вашого контенту, завантажимо його.

Якщо Ви власник тарифного плану "Кращий", то в Особистому кабінеті є блок для швидкого контакту з адміністратором, та інструменти для завантаження контенту. Тобто Вам не потрібно надсилати контент через пошту.

Також в "Кращому" Ви можете розміщувати свої новини, статті блогу на своїй персональній сторінці.
Ідея створення каналу виникла у 2021 році після завершення І Міжнародного (VII Всеукраїнського, XVII Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя», присвяченого Лесі Українці.

Зараз на каналі «Змагаймось за нове життя» більше 5000 підписників.