ІНСЦЕНУВАННЯ

Скачати сертифікат учасника

Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Учитель, викладач, консультант, що підготував конкурсанта Назва навчального закладу Адреса: область  
'Калініченко Максим Романович', Толстой Ілля Олександрович, Лебеденкова Софія Дмитрівна '8-9' '"Лісова пісня"' 'Олійник Олена Валентинівна, вчитель української мови та літератури, вища категорія, старший вчитель' 'Глобинська гімназія №1 ім.В.Є.Курченка,Полтавська обл.' 'Полтавська' І місце
'Чеверда Валентина, Мусієнко Денис, Алєксєєв Ігор, Бабак Дмитро' '10-11' 'Уривки з театральної постановки "Лісова пісня"' 'Пруднікова Валентина Ігорівна - заступник директора з виховної роботи, Латкіна Тетяна Валеріївна - керівник гуртка "МеТа", Кочубей Світлана Василівна - педагог-організатор' 'Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6' 'Полтавська' І місце
'Зразковий дитячий театр "Дивосвіт" Козова' '5-7' 'Ох' 'Кулька-Ткаченко Людмила Василівна, керівник театру' 'Центр культури та дозвілля Козівської селищної ради' 'Тернопільська' І місце
ЦИГАНОК ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ '8-9' INTERVIEW"/"ІНТЕРВ`Ю Жорнік Інна Леонідівна, керівник театрального гуртка "ТАНДЕМ" СМ ЦДЮТ (керівник гуртка-методист) Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості Луганська  І місце
Григоренко Дар'я, Пітеров Максим, Прядко Катерина       Театральна студія "Альянс" Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області Донецька І місце
Литвиненко Віолета       Балетна студія «Престиж»   І місце
Ситник Владислав Сергійович і Якимець Катерина Геннадіївна Студент Поема " Самсон" Ситник Софія Анатоліївна КЗ Давидівська ЗОШ Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька І місце
Олена Стрілка , Даниїла Кулина, Катерина Михайлишин, Максим Кізан, Степан Блонарович, Андрій Петрух, Тарас Гнатів, Денис Андрусишин, Святослав Єрміхін Студент Ожива світлина в пам'яті народу Ганна П'єнтак, Олександра Бойко, викладачі української мови та літератури Бережанського фахового коледжу ВСП "Бережанський фаховий коледж НУБіП України" Тернопільська І місце
'Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України театральний колектив "Веселята"' '10-11' '"Лісова пісня"' 'Олійникова Олена Олексіївна, вчитель- методист початкової школи, керівник театрального колективу' 'Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради' 'Херсонська' ІІ місце
Мистецька школа "N-Kids"     Роксолана Гоменюк, Інна Лиховид, Марія Городечна, Наталя Куциняк Личаківський БДЮТ м. Львова Львівська ІІ місце
Даниїл Лазуркевич-Лабай, Анастасія Вольф, Катерина Куренкова *8-9 Лісова пісня . Уривок Роксолана Лазуркевич-Лабай Театральна студія "Mandragora" Львівська ІІ місце
Анастасія Келюх, Кароліна Панько, Анастасія Вольф, Катерина Куренкова   Лісова пісня . Уривок Роксолана Лазуркевич-Лабай Театральна студія "Mandragora" Львівська ІІ місце
Студія Народного театру "Березіль" Національного університету біоресурсів і природокористування України Студент   Старший викладач кафедри культурології та режисер Народного театру "Березіль " Національний університет біоресурсів і природокористування України Київська ІІ місце
'учні 9-А класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Хмельницької області: Софія Дудіна, Владислав Кобильник, Павло Дякін, Назар Шевченко' '8-9' '"Усе одбивається в пісні, як в морі..."' 'Рудніцька Наталія Павлівна, учитель української мови та зарубіжної Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Хмельницької області, учитель-методист' 'Кам’янець-Подільська загальноосвітняї школа І-ІІІ ступенів №17 Хмельницької області' 'Хмельницька' ІІІ місце
'Чернюк Анастасія Сергіївна, Зімич Анна Іванівна, Бишевич Софія Ярославівна' '8-9' 'Петро Маг "Перша Лесина казка"' 'Горщар Любов Федорівна, вчитель української мови та літератури, вища категорія, Шукалович Наталія Улянівна, вчитель початкових класів, вища категорія' 'Заклад загальної середньої освіти "В'язівненська гімназія"' 'Волинська' ІІІ місце
Театральний гурток "ФЕЄРІЯ" БДЮТ   Давня весна" Іванна Оленюк, керівник гуртка "ФЕЄРІЯ" при Поповицькому НВК Поповицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Шегинівської сільської ради Мостиського району Львівської області Львівська ІІІ місце
Татарінова Каріна Олексіївна, Макар Лера Олексіївна, Шуліков Михайло Олександрович *8-9 Новела "Школа" Макар Тамара Геннадіївна, Сонячна ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури І категорії Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька ІІІ місце
Гурток "Мистецтво слова" *8-9 Уривок з драми-феєрії "Лісова пісня" Лесі Українки Турич Юлія Миколаївна (культорганізатор, кер.гуртка "Мистецтво слова"), Панасюк Тетяна Іванівна (художній керівник ПУМ, кер. гуртка "Мистецтво слова" Палац учнівської молоді м.Луцьк Волинська ІІІ місце
Театр-студія "Витівники": Рєзнікова Альона, Доброхотова Олеся, Бабушкіна Вероніка *10-11 Леся Українка "Така її доля" Соломатіна Людмила Іванівна, Покровський ліцей, педагог-організатор, "спеціаліст вищої категорії" Покровський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська ІІІ місце
Реуцька Юлія, Панасюк Богдан *10-11 Диптих "Питання" - "Відповідь" Власова Світлана Едуардівна, вчитель української мови та літератури Діанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Хлібодарівської сільської територіальної громади Волноваського району Донецької області. Вчитель І категорії Діанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Хлібодарівської сільської територіальної громади Волноваського району Донецької області Донецька ІІІ місце
Скрипнюк Настя, Химич Іліано       Коломийський ліцей №8   ІІІ місце
Грудік Яна-Марія Василівна, Грудік Владислав Васильович *8-9 Леся Українка уривок з драми-феєрії "Лісова пісня" Пахолюк Зоя Михайлівна, ЗОШ І-ІІ ст. с.Хорлупи, вчитель, вища ЗОШ І-ІІ ст. с.Хорлупи Волинська Подяка
Шляхова Луїза,Огуй Владислав *8-9 Лісова пісня Гріневич Н.А Малоперещепинський ЗЗСО l-lll ступенів Малоперещепинський ЗЗСО l-lll ступенів Полтавська  Подяка
Провороцький Ростислав Віталійович, Кирлик Вадим Юрійович, Шкуровська Ілона Вікторівна   Уривок з драми -феєрії "Лісова пісня" Шевченко Наталія Михайлівна Рунівщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради Полтавської області Полтавська Подяка

Контакти з організаторами

Телефон - (050) 1900-887 (050) 1900-887
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?