АУДІО-ВІЗУАЛЬНИЙ ТВІР

Скачати сертифікат учасника

Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Учитель, викладач, консультант, що підготував конкурсанта Назва навчального закладу Адреса: область  
Білінська Вікторія Володимирівна 8-9 Про се співати можна, а сказати слів не стає... Настишин Марія Володимирівна Веринський ЗЗСО І-ІІ ст. Львівська І місце
Галицька кіношкола 8-9 "Давня казка" Наталя Рибалкіна Будинок учнівської творчості Трускавця Львівськи І місце
Тищенко Анна Олександрівна 10-11 Життя і творчість Лесі Українки у загальносвітовому контексті Тищенко Олена Анатоліївна Ватутінський ліцей Харківська І місце
Народний художній колектив ансамбль танцю « Дивограй» 8-9 Жила колись на світі Леся Чаленко Надія Михайлівна Коломийський будинок дитячої та юнацької творчості Івано-Франківська І місце
Сапіга Валерія Василівна 8-9 Крим очима Лесі Українки Мамієнко Ольга Михайлівна, Тальнівський НВК Черкаська І місце
Прядка Софія Сергіївна 10-11 До мого фортепіано Струк Ольга Дмитрівна Кременчуцький ліцей N10 “Лінгвіст» Полтавская область І місце
Цариняк Вікторія Романівна *1-4 Мамо, іде вже зима... Тетяна Суховієнко - вчитель укр.мови в Українській школі в ОАЕ « Софія» Bedford South school Канада, провінція Нова Скошія І місце
Андрійченко Валерія Сергіївна *10-11 До 150-річчя Лесі Українки Суботня школа "Веселка" при громадській організації Союз журналістів "Будинок грузинсько-української преси та книги" Голова організації Валентина Марджанішвілі Грузія І місце
'Кислиця Олена Володимирівна' '10-11' '"Вплив жінок на долю Лесі Українки"' 'Варава Олена Геннадіївна (Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 6, вчитель української мови та літератури)' 'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 6' 'Донецька' ІІ місце
Ілюк Діана, Гриш Дарина 5-7 Тиша морська Грідіна Олена Іванівна Дитяча студія кераміки "Ґоґодзи" Івано-Франківська ІІ місце
Онищенко Світлана Русланівна 8-9 Леся Українка та мій рідний край Ігнатюк Альона Борисівна Ліцей номер 4 Житомирська ІІ місце
Петровцева Анастасія Сергіївна Студент Леся Українка та кохання в її житті і творчості Марчук Лідія Іванівна Волинський фаховий коледж культури і мистецтв Волинська ІІ місце
Посполітак Герман '10-11' О, знаю я багато ще промчить Домоцька К.І. (вчитель української мови та літератури) Чернігівської ЗОШ №27 Чернігівська ІІ місце
Самойлова Юлія Сергіївна студент Ні, я жива, я вічно буду жити! Будиліна О.О., Самойлова Н.М. Херсонський державний унiверситет Херсонська ІІІ місце
Олексюк Уляна Валеріївна студент Леся Українка та Волинь Марчук Лідія Іванівна Волинський фаховий коледж культури і мистецтв Волинська ІІІ місце
'Карпенко Єлизавета Ігорівна' '10-11' '"Життєва історія Лесі у п'яти етюдах..."' 'Білаш Олена Володимирівна, керівник гуртка-методист, Кобеляцький БДЮТ' 'Кобеляцький будинок дитячої та юнацької творчості імені М.А.Касьяна,' 'Полтавська' ІІІ місце
Театральний гурток «Мистецтво слова» '8-9' Хто вам сказав,що я слабка? Миронова Анна Сергіївна,керівник гуртка Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді Запорізька ІІІ місце
'Горбова Анастасія' '8-9' '"Як я люблю оці години праці..."' 'Конотоп Інна Сергіївна, Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, учитель української мови та літератури, ІІ кваліфікаційна категорія' 'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Лиманської міської ради Донецької області' 'Донецька' Подяка
'Кутя Андрій Романович' '10-11' '«Життя і творчість Лесі Українки у загальносвітовому контексті»' 'Дуріцька О. О., вчитель української мови та літератури Волноваської ЗОШ І_ІІІст. №7' 'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7' 'Донецька' Подяка
'Народний драматичний театр ім.В.Симчича ( Ольга Курчій)' '10-11' 'Спільний спроект «Лесина веснянка»' 'Ольга Курчій' 'МПК «Народний дім»' 'Івано-Франківська' Подяка
'Народний театр танцю «Ерідан» ( Надія Чаленко)' '10-11' 'Спільний проект «Лесина веснянка»' 'хореограф Тетяна Романенчук' 'МПК «Народний дім»' 'Івано-Франківська' Подяка
'ОЛЬГА КУРЧІЙ' 'Студент' 'Спільний проект «Лесина веснянка»' 'Ольга Курчій' 'МПК «Народний дім»' 'Івано-Франківськ' Подяка
'Пудло Валерія Мар'янівна' '8-9' 'Леся Українка- геніальна донька українського народу' 'Пудло Діана Степанівна, викладач української мови та літератури, Боринський професійний ліцей народних промислів і ремесел,вища категорія' 'Боринський НВК' 'Львівська' Подяка
Михальчук Анастасія Олександрівна студент Вплив релігії та грецьких міфів на твори Лесі України Марчук Лідія Іванівна Волинський фаховий коледж культури і мистецтв Волинська Подяка
Єфремова Тетяна, Литвак Максим, Романов Олександр 10-11 «Леся Українка і Сергій Мержинський» Іваненко Тетяна Сергіївна Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Донецька Подяка
Хома Вікторія 10-11 Твої листи завжди пахнуть зів'ялими трояндами... Малішевська Яна ДНЗ " Тернопільський центр професійно-технічної освіти" Тернопільська Подяка
             
Кисіль Кирил Ігоревич 10-11 Вітальне слово на честь Лесі Українки Кодиш Ірина Євгеніївна Одеська загальноосвітня школа 73 І-ІІІ ступенів Одеська Подяка

Контакти з організаторами

Телефон - (050) 1900-887 (050) 1900-887
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?