ДЕКЛАМАЦІЯ

Скачати сертифікат учасника

Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Учитель, викладач, консультант, що підготував конкурсанта Назва навчального закладу Адреса: область  
Мацюк Дар'я *1-4 Давня весна Цибуля Оксана. ліцей 25.м.Житомир Житомирська 1 місце
Мальована Діана 5-7 Contra spem spero Діброва Т.В. Лиманська ЗОШ l-lll ступенів № 4 Донецька  1 місце
Лобунець Поліна Вадимівна 5-7 "Лісова пісня" (уривок) Бондарєва Олена Іванівна Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Харківська 1 місце
Шабля Альона Студент Коли дивлюсь глибоко в любі очі...   Відокремлений структурний підрозділ "Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Полтавська 1 місце
Безрека Тимур Олегович *1-4 Казка про Оха-чародія Кучина Анастасія Олегівна, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, педагог-організатор, І категорія Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька 1місце
Копитець Володимир  5-7 Диптих "Питання?"  Тараненко Поліна Сергіївна  Кобеляцький ліцей 2 імені Олеся Гончара Кобеляцької міської ради Полтавської області  Полтавська І місце
Макаров Олександр  5-7    Чернишова Оксана Анатолiïвна  Лиманська ЗОШ 4  Донецької обл. І місце
Шульська Соломія *5-7 Уривок із драми "Лісова пісня" Ступак Галина Василівна   Волинська область І місце
'Авалян Крістіна' '5-7' 'До мого фортепіано' 'Шкаровська Тетяна Володимирівна' 'Ліцей "Наукова зміна"' 'Київська' І місце
'АННА ВЛАСІЙЧУК' 1-4 'Давня весна' 'Оксана Гаращук' 'МПК «Народний дім@' 'Івано-Франківська' І місце
'Безсмертна Анастасія Василівна' '10-11' 'Сторононько рідна' 'Фоменко Світлана Анатоліївна, Вільненський СБК, директорка' 'Вільненський сільський будинок культури' 'Донецька' І місце
'Вознюк Божена Юріївна' '10-11' 'Леся Українка "To be or not to be?.."' 'Ратушинська Валентина Володимирівна. Керівник театрального гуртка "Трамвайчик"' 'ЦПО ім.О.Разумкова театральний гурток "Трамвайчик"' 'Житомирська' І місце
'Волошина Злата Сергіївна' '1-4' 'Одержима' 'Хоміч Наталія Олександрівна' 'Кам'янець-Подільський НВК#14' 'Хмельницька' І місце
'Головчук Софія' '5-7' '"Contra spem spero"' 'Головчук Тетяна Юрівна' 'КГУ "Школа Національного Відродження ім. К.Б.Даржумана"..' 'Павлодарська' І місце
'Дацюк Валерія Володимирівна' '5-7' 'Дочка Ієфая' 'Оноприюк Ольга Ігорівна актриса театру та кіно редисер' 'Театральна студія Мікс' 'Київська' І місце
'Дмишко Дарина Романівна' '5-7' 'Леся Украінка ''Надія"' 'Підгірський Василь Михайлович-учитель украінської мови та літератури вищої категорії Львівська лінгвістична гімназія уривищоі категоріі' 'Львівська лінгвістична гімназія' 'Львівська' І місце
'Зайцева Анастасія Яковлівна' '1-4' '"Як дитиною, бувало"' 'Гапонько Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів' 'Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6' 'Cумська' І місце
'Карпова Софія Петрівна' '10-11' 'Жіночий портрет' 'Граб Тетяна Володимирівна, керівник гуртка "Журналістика" КЗ "Ярмолинецький Будинок дитячої та юнацької творчості"' 'КЗ "Ярмолинецький Будинок дитячої та юнацької творчості"' 'Хмельницька' І місце
'Квятковська Ірина' '1-4' 'Казка про Оха-Чародія (уривок)' 'самостійно' 'Ліцей № 28 Львівської міської ради' 'Львівська' І місце
'Коваленко Тімур Русланович' '1-4' 'Вже сонечко в море сідає' 'Корнєєва Олена Олександрівна Роменська СЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель початкових класів,вища категорія' 'Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе' 'Сумська область' І місце
'Леоненко Вікторія Русланівна' '1-4' 'Вечірня година (Коханий мамі)' 'Негнека Оксана Орестівна, вчитель початкових класів, вища категорія' 'НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1- гімназія" м.Копичинці' 'Тернопільська' І місце
'Лобода Емілія Олександрівна' '5-7' 'Вірш "Перемога" Лесі Українки' 'Ломако А. К. Лиманський НВК "гімназія", бібліотекар.' 'Лиманський навчально - виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Лиманської міської ради Донецької області' 'Донецька' І місце
'Лобунець Поліна Вадимівна' '5-7' '"Лісова пісня" (уривок)' 'Бондарєва Олена Іванівна , Куп'янська ЗОШ №1, вчитель української мови та літератури, вища категорія, "старший вчитель"' 'Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Куп'янська міської ради Харківської області' 'Харківська' І місце
'Луканюк Соломія Тарасівна' '1-4' '"В магазині квіток"' 'Боднарчук Галина Вікторівна (учитель української мови та літератури, Тернопільська СШ І-ІІІ ст. N7 з поглибленим вивченням іноземних мов, вища категорія, учитель-методист)' 'Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів N7 з поглибленим вивченням іноземних' 'Тернопільська' І місце
'Миханчук Анна-Марія Сергіївна' '1-4' 'Тішся, дитино, поки ще маленька...' 'Бардар Олена Анатоліївна' 'Хмельницька середня загальноосвітня школа 18 І-ІІІ ступенів імені В. Чорновола' 'Хмельницька' І місце
'Нога Євангеліна' '1-4' 'На мотив з Міцкевича' 'Мама Нога Інна' 'ЗОШ #90' 'Львівська' І місце
'Омелян Кирилюк' '1-4' 'Вечірня година (Коханій мамі).' 'Кирилюк' 'Норвегія' 'Норвегія' І місце
'Пашинська Валерія' '10-11' '"La" Лесі Українки' 'Захарова Ольга, учитель' 'Новоград-Волинська ЗОШ I-III ст. #5' 'Житомирська' І місце
'Перепелиця Олександра Андріївна' '5-7' 'О, знаю я, багато ще промчить...' 'Гребінківська гімназія, вчителька, 1категорія' 'Гребінківська гімназія' 'Полтавська' І місце
'Порохнавець Каріна Анатоліївна' '10-11' '"Він навік загинув!"' 'Пенська Галина Яківна /директорка Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості керівник студії ведучих " Овація "' 'Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості' І місце
'Сентіссі Алія Аділівна' '5-7' '"В глухім бору..."' 'Красноштан Анна Олександрівна, учитель української мови та літератури Кудряшівської гімназії Рубіжанської міської ради' 'Кудряшівська гімназія Рубіжанської міської ради' 'Луганська' І місце
'Чернюк Анастасія Сергіївна' '8-9' 'Олесь Лупій "Леся Українка пише "Одержиму""' 'Горщар Любов Федорівна, вчитель української мови та літератури, вища категорія' 'Заклад загальної середньої освіти "В'язівненська гімназія"' 'Волинська' І місце
'Чернюк Катерина Сергіївна' '5-7' 'Ніна Горик "Лесина молитва в селі Волошках на Волині"' 'Шукалович Наталія Улянівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія - вища' 'Заклад загальної середньої освіти "В'язівненська гімназія"' 'Волинська' І місце
Елві Маріанна Аміра 5-7 Дихання пустині Елві Олеся Олександрівна Українська школа в ОАЕ "Софія" 2c Street І місце
Захарченко Даніїл Олександрович 5-7 Щастя Уколова Ніна Олександрівна Ліцей "Престиж" м.Києва Київська І місце
Комлєва Аліса Дмитрівна 5-7 Татарочка Комлєва Ганна Володимирівна, Новотроїцький ліцей №2 Херсонська І місце
Віолетта Віталіївна Литвиненко 5-7 Монолог Мавки Шабельська Інна Василівна та Шабельський Віталій Володимировіч Комульний заклад Сумської обласної ради Сумська об. І місце
Щукіна Єлизавета, Мареєв Богдан 5-7 Коли дивлюсь глибоко в любі очі Тімошкіна Н.М Гурток Жит.драмтеатр Житомирська І місце
Кейван Галина Миколаївна 1-4 "Конвалія" Таратова Анна Іванівна Снятинський ліцей "Інтелект" Івано-Франківська І місце
Примак Злата 1-4 Хотіла б я піснею стати Феденко О.Л. Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів чернігівська І місце
Митчик Олександра Володимирівна 1-4 Уривок з поеми "Одержима" Митчик Галина Феодосіївна ЗЗСО "Грудківський ліцей" Волинська І місце
Даценко Марія Володимирівна 1-4 Вишеньки...... Зуб Жанна Станіславівна "Центр дитячої та юнацької творчості" Чернігівська І місце
Шевчук Христина 1-4 "Співець" Никитюк Галина Володимирівна Ліцей №3 імені Лесі Українки Волинська І місце
Погребняк Аліна Олександрівна 1-4 Конвалія Корицька Марина Асхатiвна Лиманська ЗОШ I- III ступенiв √2 Донецька І місце
Сінько Роксолана Романівна 1-4 "Сафо" Картавих Олена Володимирівна, Новотроїцька загальноосвітня школа |-||| ступенів √ 1 Херсонська І місце
Шрай Марта Юріївна 1-4 Зоряне небо Рубік Марія Василівна Рожищенський ліцей №4 Волинська І місце
Скуратова Альбіна Володимирівна 1-4 Надія Карпова Олена Анатоліївна Красноградський ліцей №1 Харківська І місце
Дмитрієва Катерина Ігорівна 1-4 "Як дитиною, бувало...." Бондаренко Любов Іванівна Волноваський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Донецька І місце
Недоступ Марія Володимирівна 1-4 "Мій шлях" Стефанюк Ніна Валентинівна Великомихайлівський НВК Одеська І місце
Захарків Вероніка Павлівна 1-4 Мамо, іде вже зима Захарків Наталія Ярославівна ДНЗ 13 Тернопільська І місце
Карабань Діана та Тімашев Борис 1-4 Уривок з поемі "Давня казка" Загорій Тетяна Петрівна Запорізька гімназія №28 Запорізька І місце
Маліцька Соломія Володимирівна 1-4 Contra spem spero Строєва Анастасія Василівна Баранівський ЗДО «Сонечко» Житомирська І місце
Хасхачих Марія 1-4 У маленькій хатинці, у тихім куточку... Климанчук О.М "Маріупольський навчально-виховний комплекс"колегіум-школа"№28 Донецька І місце
Лагерь Катерина Володимирівна 1-4 «Літо краснеє минуло» Бацула Наталія Володимирівна Харківська гімназія № 152 Харківська І місце
Федчишин Єва Іванівна 8-9 "Ритми " Береза Людмила Михайлівна Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів N7 Тернопільська І місце
Біліченко Вероніка Олександрівна 8-9 «Сповідь. Леся Українка — Сергію Мержинському» Зубрицька Лідія Олексіївна Будинок учнівської творчості Львівська І місце
Деменік Дарина Вікторівна 8-9 Співець Цвігун Тамара Василівна, "Луцький навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ступенів №22-ліцей Волинська область І місце
Миронюк Анастасія Сергіївна 8-9 Сповідь Мавки, Редько Світлана Володимирівна Комунальний заклад ЗОШ I-IIст. № 11 Волинська І місце
Грудік Яна- Марія Василівна 8-9 Так прожила я цілу довгу зиму..." Пахолюк Зоя Михайлівна ЗОШ І-ІІ ст. с.Хорлупи Волинська І місце
Богута Ангеліна Вікторівна 8-9 Уривок із поеми " Одержима" Ванічек Ольга Володимирівна " Одерадівський ліцей № 37 Луцької міської ради"7 Волинська І місце
Шевчук Руслана Павлівна 8-9 «Одержима» монолог Шевчук Ірина Анатоліївна Загальноосвітня школа 1-3 ступенів номер 6 Житомирська І місце
ПРИХОДЬКО ЮЛІЯ 8-9 Уривок "Іфігенія в Тавриді" Сулім Світлана Вікторівна Єланецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївська І місце
Машталір Христина 8-9 "Мій шлях" Світлана Умриш Підволочиський центр дитячої та юнацької творчості Тернопільська І місце
Галаджун Андрій Андрійович 10-11 "І ти колись боролась, мов Ізраїль..." Романюк Євген Володимирович Середня загальноосвітня школа 22 м. Львова Львівська І місце
Кварцяна Марія Олександрівна Студент «Примара» Ажнов Віталій Сергійович Київський Національний університет культури і мистецтв Київська область І місце
Стаканчук Ілля Васильович студент "Одно слово" Віталій Сергійович Ажнов Київський національний університет культури і мистецтв Київська І місце
Гусак Антон Генадійович студент "Щастя" Грінік Тетяна Леонідівна Харківський національний університет мистецтв імені І.П.Котляревського Харківська І місце
Макієвська Альона Миколаївна 10-11 "Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами" Танькова Ірина Іванівна КЗСОР"Сумська обласна гімназія інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей" Сумська І місце
Вініченко Анна Вадимівна 10-11 «To be or not to be?» Лєвшина Альона Сергіївна Херсонська гімназія № 6 Херсонська І місце
Пісміченко Олександра Віталіївна 10-11 Жіночий портрет Стрельчук Світлана Іванівна Каховський навчально-виховний комплекс Херсонська І місце
Корольова Поліна Юріївна 10-11 "Одержима" Рева Олена Валентинівна НВК «Гімназія №11- спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – ДНЗ «Еврика» Дніпропетровська І місце
Тригубка Марія Олексіївна 10-11 Прокляття Рахілі Шаруділова Лідія Володимирівна Новотроїцький ліцей №2 Херсонська І місце
Мирончук Тетяна 10-11 Місячна легенда Сірук Світлана Володимирівна Баранівський ліцейN1 Житомирська І місце
Максимчук Христина Василівна 10-11 "Грішниця" Стефанців Марина Іванівна Коломийський ліцей № 9 Івано-Франківська І місце
Елві Маріанна Аміра 5-7 Дихання пустині Елві Олеся Олександрівна Українська школа в ОАЕ "Софія" 2c Street І місце
Гюндюз Єва 1-4 "Як дитиною бувало..."   Emel Sevgi ilkokul Туреччина І місце
'Пономаренко Анна Олександрівна' '1-4' 'Леся Українка "Як дитиною бувало..."' 'Хатенко Тетяна Федорівна, учитель початкових класів, вища категорія, старший учитель' 'Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради Полтавської області' 'Полтавська' І місце
Перфілова Софія Олегівна *8-9 Північні думи Кулик Валентина Дмитрівна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ольгинської селищної ради Волноваського району, учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ольгинської селищної ради Волноваського району Донецька І місце
Пономар Анна Романівна студент Давня весна Івко Світлана Віталіївна Роменський коледж КНЕУ Сумська І місце
Левченко Богдана Вікторівна *8-9 Contra spem spero Олешко Олена Олександрівна Розбишівська гімназія Сергіївської сільської ради Полтавська І місце
Соколенко Валерія Геннадіївна Студент монолог з поезії "Одержима" Вонсович Лідія Пантелеймонівна викладач української літератури фахового медико-фармацевтичного коледжу Української медичної стоматологічної академії, категорія вища Фаховий медико-фармацевтичний коледж Української медичної стоматологічної академії Полтавська  І місце
Грачова Анастасія, Сова Марта 5-7 На пам'ять.Тепер прощай Микитенко Олександр Анатолійович "Київська академія мистецтва" київська І місце
'Кулик Ірина Євгеніївна' '5-7' '"В магазині квіток"' 'Кононенко Світлана Миколаївна вчитель української мови та літератури вищої категорії вчитель-методист "КЗ Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Полтавської міської ради Полтавської області"' 'КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28" Полтавської міської ради Полтавської області' 'Полтавська' І місце
Куліков Іван Дмитрович, Кулікова Богдана Дмитрівна  *1-4 Три метелики Декусар Вікторія Миколаївна Кременчуцька гімназія №1 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська І місце
Романова Дар*я 10-11 "Одержима" Іванова Ірина Миколаївна Комунальний заклад "Полтавська гімназія №32"  Полтавська І місце
Бовкун Марія 10-11 Одержима Урбановичт Алла Миколаївна Полтавська ЗОШ номер 4 Полтавська І місце
Пущаенко Кристина Владимировна *10-11 На мотив з Мицкевича Енчева Елена Григорьевна Маріупольська загальноосвітня школа l-lll ступенів 57 Донецкая І місце
Демидченко Анастасія 10-11 Забуті слова

Соловей Ніна Іванівна

Шембарьов Віталій Сергійович

Полтавська ЗОШ 10, м. Полтави Полтавська І місце
'Дешева Яна' '5-7' 'Хто вам сказав, що я слабка' 'Суховерська Ольга Мар'янівна, учитель української мови та літератури, вища категорія, звання " Учитель- методист, заступник директора з навчально- виховної роботи' 'Гімназія № 15 імені Степана Бандери Дрогобицької міської ради Львівської області' 'Львівська область' І місце
'Друзюк Євгенія Ігорівна' '5-7' '«Давня весна»' 'Самчук Ірина Титівна' 'Гощанська районна гімназія' 'Рівненська' ІІ місце
Вакуленко Варвара 8-9 Дочка Ієфая
Керівник-Павелко Юлія Миколаївна,
Концертмейстер-Омельницька Наталія Юріївна
Учасниця театрального колективу ,,Арлекін,, Полтавської міської школи мистецтв ,,Мала академія мистецтв,,ім.Р.Кириченко Полтавська ІІ місце
Пустовойтова Єлизавета 10-11 уривок із твору Л. Українки ,,Одержима" Сьомак Ольга Григорівна
КОЗ ,,Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області"
   
Полтавська ІІ місце
Шевчук Дар'я Олегівна 5-7 "Як дитиною ,бувало... " Валентина Монзолевская Вороновицька дитяча школа мистецтв Вінницька ІІ місце
Шило Аріна 5-7 "Метелик" Художні керівники: старший викладач вищої категорії Махевський Миколай Миколайович, старший викладач вищої категорії Нестерова Тетяна Борисівна Запорізька дитяча школа мистецтв №1, театральна майстерня "Fortuna" Запорізька ІІ місце
'Єрмолова Софія' '1-4' 'Леся Українка, " Була весна"' 'Костіна Валентина Олексіївна, Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 6, вчитель початкових класів.' 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 6 Авдіївської міської ради' 'Донецька область' ІІ місце
'Жук Єлизавета Сергіївна' '1-4' 'Вишеньки' 'Корнєєва Олена Олександрівна Роменська СЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель початкових класів,вища категорія' 'Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе' 'Сумська область' ІІ місце
'Заставська Валерія Дмитрівна' '1-4' '"Вже сонечко в море сіда"' 'Константінова Світлана Іванівна, вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії' 'КЗ"Роздольський ліцей" Роздольської с/р, Михайлівського району, Запорізької області' 'Запорізька' ІІ місце
'Зімич Анна Іванівна' '8-9' 'Леся Українка "TO BE OR NOT TO BE?.."' 'Горщар Любов Федорівна, вчитель української мови та літератури, вища категорія' 'Заклад загальної середньої освіти "В'язівненська гімназія"' 'вОЛИНСЬКА' ІІ місце
'Ілащук Дмитро Костянтинович' '1-4' '"На роковини." Вірш присвячено Т.Г. Шевченку' 'Губчак Оксана Василівна, вчитель початкової школи Топорівського ЗЗСО І-ІІІ ст., спеціаліст ІІ категорії' 'Топорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.' 'Чернівецька' ІІ місце
'Кузьмич Євгенія Олександрівна' '1-4' '"Contra spem spero"' 'Тарасюк Валентина Степанівна, вчитель початкових класів Оржівського ліцею Клеванської селищної ради (Рівненська область)' 'Оржівський ліцей Клеванської селищної ради' 'Рівненська' ІІ місце
'Лемешко Анастасія Віталіївна' '8-9" 'уривок із драми Лесі Українки "Лісова пісня"' 'Шаліна І.О. - керівник театру мініатюр, Колеснікова Ганна Вікторівна, вчитель української мови та літератури.' 'КЗ "Сватівський ліцей №7" Сватівської міської ради Луганської області' 'Луганська' ІІ місце
'Назарова Ганна' '1-4' 'Веснянка' 'Афоніні Тетяна Григорівна' 'МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2"' 'Молдова' ІІ місце
'Нечволода Анастасія Павлівна' '1-4' '"Як дитиною, бувало..."' 'Бакаєва Ірина Сергіївна, вчитель початкових класів' 'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4' 'Донецька' ІІ місце
'Одородько Анастасія Богданівна' '1-4' 'Літо краснеє минуло' 'Учитель Чмиренко Наталія Михайлівна' 'Смілянський НВК “ЗОШ І ступеня - гімназія імені В.Т. Сенатора”' 'Черкаська' ІІ місце
'Осауленко Антоніна Андріївна' '5-7' 'Горить моє серце' 'Оноприюк Ольга Ігорівна актриса театру та кіно' 'Театральна студія «Мікс»' 'Київська' ІІ місце
'Рябінчак Олеся Мирославівна' '8-9' 'Contra spem spero' 'Годована Мирослава Елемирівна, вчитель української мови та літератури, словацької мови' 'Перечинська гімназія 2-3 ступенів суспільно-гуманітарного напрямку' 'Закарпатська' ІІ місце
'Сиротюк Анастасія Василівна' '5-7' '"Слово, чому ти не твердая криця"' 'Сюрісь Оксана Василівна' 'Реваківський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів' 'Чернівецька' ІІ місце
'Степанова Надія Олександрівна' '10-11' 'Відповідь' 'Гончарук Людмила Ігнатівна, учитель-методист Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Хмельницької області' 'Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Хмельницької області' 'Хмельницька' ІІ місце
'Урсаки Олександр' '1-4' 'Мамо , іде вже зима' 'Булгакова Валентина Володимирівна' 'МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 17"' 'Молдова' ІІ місце
'Цісар Марія Андріївна' '1-4' 'Вірш "Конвалія"' 'Вчитель початкових класів Хахула Світлана Володимирівна' 'Нововолинський ліцей №8' 'Волинська' ІІ місце
'Шеїн Поліна Павлівна' '10-11' '"Уста говорять:він навіки згинув"' 'Сіренька Наталія Сергіївна, Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лиманської міської ради, вчитель української мови та літератури, І кваліфікаційна категорія' 'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лиманської міської ради' 'Донецька' ІІ місце
'Шушко Олександра Романівна' '1-4' 'Ой вишеньки - черешеньки. Леся Українка' 'Прокопишин Алла Володимирівна' 'Борщівська ЗОШ 1-3 ст. №1' 'Тернопільська' ІІ місце
Головчук Віра 5-7 '"Давня весна"' Головчук Тетяна Юрівна ГУ" Школа Національного Відродження ім. К.Даржумана " Павлодарська ІІ місце
Гаращук Марія Михайлівна 5-7 "До мого фортепіано" Кочерган Марія Михайлівна, Додюк Марина Федорівна Яблуницький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Чернівецька ІІ місце
Балтян Софія 5-7 вірш присвята Лесі Українці "Жива" Піхтіна Неля Миколаївна, Коваленко Наталія Іванівна НВК Дніпропетровська ІІ місце
Баран Ірина Ігорівна 5-7 Тиша морська Іваницька Ганна Іванівна Тернопільська ЗОШ 1-3ст.№8 Тернопільська ІІ місце
Астахова Єлизавета 5-7 Русалка Панфілова Л.О. ЗЗСО1-2ст.,,Художньо-естетична гімназія Донецька ІІ місце
Бінчева Ангеліна Миколаївна 5-7 «Він там, він все сидить так нерухомо…» Барняк Віта Володимирівна, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Запорізька ІІ місце
Варфоломєєва Софія 5-7 Катерина Варфоломєєва Ганна Анатоліївна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 9 Донецька ІІ місце
Непомяща Марія Олександрівна 5-7 "Співець" Малахай Наталя Вікторівна Михайло-Олександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеська ІІ місце
Сябрук Злата 5-7 Казка про Оха чудодія Сірук Світлана Володимирівна Баранівський ліцейN1 Житомирська ІІ місце
Ходорчук Юлія Іванівна 5-7 В магазині квіток Кабак Надія Олександрівна «Жидичинський ліцей № 31 Луцької міської ради» Волинська ІІ місце
Єфімова Катерина Миколаївна 5-7 "Без надії сподіваюсь", "Contra spem spero" Єленко Тетяна Анатоліївна, Святогірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Донецька ІІ місце
Касьян Соломія 5-7 "Часто кажуть: ясні зорі..." Тхоржевська Наталія ОНЗ "Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст." Волинська ІІ місце
Клунна Дар’я Олександрівна 5-7 Хвилина розпачу Мокрушина Поліна Володимирівна Гончарівський ліцей Луганська ІІ місце
Куктенко Роман Ігорович 5-7 Мріє, не зрадь! Возна Світлана Анатоліївна Середня Загальноосвітня Школа№ 201 Київська ІІ місце
Малютіна Євгенія 5-7 "Роберт Брюс, король шотландський" Берчук Надія Володимирівна Панківський НВК Чернівецька ІІ місце
Мозолюк Анна Романівна 5-7 Сльози-перли Кабак Надія Олександрівна «Жидичинський ліцей № 31 Луцької міської ради» Волинська ІІ місце
Павловська Яна Петрівна 5-7 "Ритми " ІІІ Михайлів Петро Ярославович Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів N7 Тернопільська ІІ місце
Первак Микола 5-7 На роковини Сірук Світлана Володимирівна Баранівський ліцейN1 Житомирська ІІ місце
Плахіна Софія Олегівна 5-7 На роковини Гордієнко Надія Анатоліївна Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів #17 Дніпропетровська ІІ місце
Титаренко Назар Валерійович 5-7 "На роковини" Попова Віта Григорівна Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька ІІ місце
Фільварок Катерина Василівна 5-7 На роковини Білейчук Дарія Мирославівна Коломийський ліцей № 9 Івано-Франківська ІІ місце
Хвесик Богдана Юріївна 5-7 Конвалія Петрик Людмила Федорівна ЗЗСО"Любешівськоволянська гімназія" Волинська ІІ місце
Чакір Валентина Віталіївна 5-7 Далі, далі від шумного міста Гутник Наталя Федорівна Ярославський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська ІІ місце
Шевчук- Шлюєва Софія Юріївна 5-7 "To be or not to be" Приступчук Зоя Василівна Ліцей імені Олени Пчілки Волинська ІІ місце
Шинкарук Анастасія Іванівна 5-7 "Дочка Ієфая" Шинкарук Антоніна Михайлівна Гурток художнього слова Волинська область ІІ місце
Юкало Маргарита Юріївна 5-7 «Лісова пісня» Деркач Тетяна Олександрівна "Липовецька ЗОШ І-ІІІ ст. N 1" Вінницька обл. ІІ місце
Юр'єва Дарина Романівна 5-7 "В магазині квіток" Буняк Наталія Олександрівна Кельменецький ліцей-опорний заклад Чернівецька область ІІ місце
Городенчук Тимофій Іванович 5-7 "Лісова пісня" Василюк Лілія Іванівна Шупарська ЗОШ І-ІІ ступенів Тернопільська ІІ місце
Почома Марія Віталіївна 1-4 "Конвалія" Роженко Вікторія Сергіївна Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 19 Сумська ІІ місце
Нотич Аріна Володимирівна 1-4 "Давня весна" Нотич Інна Василівна Южноукраїнської загльноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Миколаївська ІІ місце
Омельченко Поліна 1-4 "Вечірня година" Климанчук О.М "Маріупольський навчально-виховний комплекс"колегіум-школа"№28 Донецька ІІ місце
Коваленко Поліна Дмитрівна 1-4 Стояла я і слухала весну Учитель початкових класів Красноградський ліцей 1 Харківська ІІ місце
Нерівна Аліна 1-4 Давня весна Єрьоменко Галина Іванівна "Загальноосвітня школа І ступеня - дитячий садок" № 3 Донецька ІІ місце
Заставська Валерія Дмитрівна 1-4 "Вже сонечко в море сіда" Константінова Світлана Іванівна КЗ"Роздольський ліцей" Запорізька ІІ місце
Семеренко Злата 1-4 Давня весна Мироненко Олена Володимирівна Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів#1 Харківська ІІ місце
Церковна Соломія Вікторівна 1-4 Вірш "Коханій мамі" Лук'янчук Любов Дмитрівна Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Одеська ІІ місце
Лук’янчук Віра Сергіївна 1-4 Вірш «Літо краснеє минуло…» Лук'янчук Любов Дмитрівна Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Одеська ІІ місце
Кучерянова Юлія Михайлівна 1-4 У МАЛЕНЬКІЙ ХАТИНЦІ, У ТИХІМ КУТОЧКУ Лук'янчук Любов Дмитрівна Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Одеська ІІ місце
Полєжаєва Альбіна Олексіївна 1-4 У маленькій хатинці,у тихім куточку Корицька Марина Асхатiвна Лиманська ЗОШ I- III ступенiв √2 Донецька ІІ місце
Бірін Нікіта Олегович 1-4 Уривок із казки "Про оха-чародія" Шерудило Марина Павлівна Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Сумська ІІ місце
Стрельчук Марія Олександрівна 1-4 Sol (Rondeau) Курган Олена Віталіївна Глухівський ліцей-інтернат Сумська ІІ місце
Гаврилова Тамара Олександрівна 1-4 "Мамо, іде вже зима" Конопельнюк Марія Василівна, "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківська ІІ місце
Сітайло Вероніка Євгенівна 1-4 Хто вам сказав, що я слабка? Берсан Тетяна Володимирівна, Трихатський заклад загальної середньої освіти Миколаївська ІІ місце
Шелева Аріна Сергіївна 1-4 "Літо краснеє минуло ...." Курпітко Людмила Іванівна Красноградський ліцей № 3 Харківська ІІ місце
Паламарчук Софія Богданівна 1-4 "Хотіла б я піснею стати" Савчук Валентина Яківна "Заваллівський ліцей-мистецька школа" Кіровоградська ІІ місце
Зубатенко Неллі Сергіївна 1-4 Тішся, дитино Світлана Анатоліївна Фоменко Вільненський сільський будинок культури Донецька ІІ місце
Зьомбра Олександра Романівна 1-4 "Конвалія" Ярема Любов Іванівна "Винниківська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ступенів" Львівська ІІ місце
Гурток "Мистецтво слова" 1-4 "Тиша морська" Турич Юлія Миколаївна Палац учнівської молоді м.Луцьк Волинська ІІ місце
П'ятничук Марія Федоріана 1-4 Останні квіти Угринчук Мирослава Василівна Отинійський ліцей Івано-франківська ІІ місце
Заяць Юлія Михайлівна 1-4 "Як дитиною бувало" Стецюк Анна Петрівна дитячо-юнацький клуб "Богатир" Івано-Франківська ІІ місце
Чорногуб Соломія Андріївна 1-4 Тішся, дитино, поки ще маленька Нетеча Галина Василівна Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 Хмельницька ІІ місце
Харуненко Микита Романович 1-4 Літо краснеє минуло Грубіян Ірина Петрівна Златоустівська ЗОШ I-III ступенів Донецька ІІ місце
Гришин Ілля Романович 1-4 У маленькій хатинці, у тихім куточку. Мерцалова Аліна Сергіївна Красноградський ліцей №4 Харківська ІІ місце
Лещенко Вероніка Олександрівна 1-4 Конвалія Мироненко Лариса Петрівна Козелецька гімназія √1 Чернігівська область ІІ місце
Мундяк Маргарита Сергіївна 1-4 "Плине білий човник" Домашова Галина Валентинівна "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів" ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ ІІ місце
Сулейманова Олена Олександрівна 1-4 "Конвалія" Козачок Світлана Яківна Юрковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вінницька ІІ місце
Ляшенко Аміна 1-4 До мого фортепіано Беднарчик наталія Стебницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Львівська область ІІ місце
Головіна Ксенія Олегівна 1-4 Давня весна Кубарєва Маріанна Василівна «Школа І – ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська ІІ місце
Мироненко Єгор Віталійович 1-4 "Казка про Оха-чародія" (уривок), Леся Українка Куплевацька Світлана Вікторівна Соледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Донецька ІІ місце
Захарків Христина Павлівна 1-4 Літо краснеє минуло Машталяр Віра Орестівна Тернопільський навчально-виховний комплекс Тернопільська ІІ місце
Ткаченко Анастасія Олександрівна 8-9 "Забуті слова" Коссе Олександра Степанівна Гранітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Донецька ІІ місце
Маргарита Орлова 8-9 "Квіток,квіток,як можна більше квітів!" Олена Місюра Гімназія с.Доротище Волинська ІІ місце
Ірина Самсонова 8-9 Лист Лесі Українки Інна Валуйко Кіровоградський обласний ЦДЮТ Кіровоградська ІІ місце
Закордонець Соломія Миколаївна 8-9 "Лісова пісня" (уривки) Качанова Ірина Володимирівна Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів # 16 Тернопільська область ІІ місце
Чумак Софія Аділівна 8-9 "Так...В кожній країні є спогади раю..." Красноштан Анна Олександрівна Кудряшівська гімназія Луганська ІІ місце
Верещинська Катерина Василівна 8-9 "Біль єдиної зброї" Ткачук Лілія Миколаївна Шумський ліцей Тернопільська область ІІ місце
Богатирьова Майя Едуардівна 8-9 Contra spem spero Шпачук Неля Григорівна Тернопільський ліцей номер 21 Тернопільська ІІ місце
Аносова Марія Володимирівна 8-9 Монолог Мавки Мелешко Наталя Андріївна "Великотернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Запорізька область ІІ місце
Тендітна Поліна Миколаївна 8-9 ЛИСТ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ДО СЕРГІЯ МЕРЖИНСЬКОГО Петрова Любов Василівна Лиманська ЗОШ 1-3 ст. № 3 Донецька ІІ місце
Фастівець Дарина Богданівна 8-9 уривок із оповідання -притчі "Метелик" Шарпило Олена Володимирівна Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 Сумська ІІ місце
РУДСЬКА НАДІЯ 8-9 "Ангел помсти" Сулім Світлана Вікторівна Єланецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївська ІІ місце
Голбан Карина В’ячеславівна 5-7 "Забуті слова" Ілащук Марина Степанівна Колінковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чернівецька ІІ місце
Пархоменко Аліса Олександрівна 10-11 Перемога Фоменко Світлана Анатоліївна Вільненський сільський будинок культури Донецька область ІІ місце
Іщук Арсен Михайлович 44510 Місячна легенда Ткачук Лілія Миколаївна Шумський ліцей Тернопільська область ІІ місце
Ситник Владислав Сергійович Студент "Щастя" Ситник Софія Анатоліївна КЗ " Давидівська ЗОШ Запорізька ІІ місце
Каширна Марія Олександрівна студенти "Я бачила. як ти хиливсь додолу..." Драч Олег Тарасович "Київська Академія мистецтв" Київська ІІ місце
Нікітюк Богдан Миколайович студент Do (Гімн. Grave) - Леся Українка   Тернопільський національний педагогічний університет ім.В. Гнатюка Тернопільська ІІ місце
Кілик Анастасія Володимирівна 10-11 "До мого фортепіано" Стратій Любов Йосипівна Загальноосвітня школа I-III ступенів N2 Тернопільська ІІ місце
Півторак Ілля 10-11 "Крізь плач, і стогін, і ридання..." Цимбал Альона Анатоліївна ОКЗ " Карпівська ШЗСО І-ІІІ ступенів " Дніпропетровська ІІ місце
Москальчук Вікторія Вікторівна 10-11 "Одержима" (монолог Міріам) Попадюк Анна Йосифівна Долинський ліцей №7 Івано-Франківська ІІ місце
Повстяна Валерія Валеріївна 10-11 "Одержима" Романенко Н.М. НВК "ЗНЗ 1-3 ступенів №19 - ДНЗ "Лісова казка"" Кіровоградська ІІ місце
Трофімова Галина Олександрівна 10-11 Останній монолог Мавки з "Лісової пісні" Хоптова Олена Іванівна Великомихайлівський опорний заклад загальної середньої освіти Одеська область ІІ місце
Король Христина Василівна 10-11 «До мого фортепіано» Нікішина Зоряна Олександрівна Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівська ІІ місце
Руднік Ангеліна Петрівна 10-11 «Так прожила я цілу довгу зиму...» Ковальчук Людмила Степанівна- ЗЗСО «Березичівський ліцей» Волинська ІІ місце
Рябоконь Владислава Павлівна 10-11 Кохання квітка невгасима Приходько Тетяна Михайлівна Комунальний заклад «Гончарівський ліцей» Луганська ІІ місце
Гізімчук Микита Сергійович 10-11 Слово, чому ти не твердая криця... Толкачова Світлана Іванівна Харківська гімназія №152 Харківська ІІ місце
Козюпа Ірина Сергіївна 10-11 "Коли дивлюсь глибоко в любі очі " Ващенко Людмила Миколаївна Красноградський ліцей № 1 Харківська ІІ місце
Корнієнко Анастасія 10-11 Векониський "Памятаєш?.." Дереш Ліда Петрівна Маринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївська ІІ місце
Мішель Шіманель 1-4 "На зеленому горбочку, у вишневому садочку." Nina Hagen Осло. норвезька школа. Норвеґія. ІІ місце
Корнілова Єва Владиславівна '1-4' Літо краснеє минуло Вовницька Галина Федорівна Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області Сумська ІІ місце
'Рошка Віта' 'Студент' 'Скажи мені, мій любий' 'Ющенко Ю.П., доцент кафедри філософії та суспільних наук, к.філос.н.' 'Українська медична стоматологічна академія' 'Полтавська' ІІ місце
'Татарчук Катерина' '1-4' 'Мелодії до музи' 'Микитенко Олександр Анатолійович викладач театральної гри ла сценичний мов у Муніципальному закладі вищої освіти"Київська академія мистецтва" (Структурний підрозділ «Київська дитяча академія мистецтв імені М.І. Чембержі»)' 'Муніципальний заклад вищої освіти "Київська академія мистецтва" (Структурний підрозділ «Київська дитяча академія мистецтв імені М.І. Чембержі»)' 'київська' ІІ місце
Анастасія Дем'яненко театр-студія "Маска"КОЦДЮТ *10-11 До мого фортепіано Інна Валуйко Кіровоградський обласний ЦДЮТ Кіровоградська ІІ місце
Радай Віра Андріївна   Твої листи пахнуть зов'ялими трояндами Цюрось Марія Іванівна. Куликівський НВК " ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Львівська область ІІ місце
Гергелійник Поліна Олегівна *8-9 До мого фортепіано Федоряк Марина Іванівна, Кельменецький ліцей - опорний заклад, учитель вищої категорії "старший учитель" Кельменецький ліцей - опорний заклад Чернівецька ІІ місце
Булавська Іванна *1-4 Ви щасливі, пречистії зор   ЗОШ 16   ІІ місце
Афанасьєва Діана *1-4     Добровеличківський Ліцей Інтелект Кіровоградська ІІ місце
Ланова Ярослава       Пустовійтівської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Глобинської районної ради Полтавської області Полтавська ІІ місце
Товстоп'ят Кирило Леонідович *5-7 Contra spem spero! Ільчук Алла Іванівна Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, учителька української мови та літератури , вища категорія, старший учитель Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради Полтавської області Полтавська ІІ місце
Мойсюк Станіслав   Леся Українка "Слово, чому ти не твердая криця" Купрійчук Н.А. Ліцею імені Олени Пчілки м. Ковеля (Волинська область) Волинська ІІ місце
Олейнікова Катерина           ІІ місце
Смакоуз Анастасія *5-7 Вірш Лесі Українки "Як я люблю оці години праці..." Олена Смертіна Тернопільської ЗОШ l-lll ступенів #27 ім. Віктора Гурняка   ІІ місце
Томашук Яна Андріївна *5-7 Веснянка Заслужений працівник культури україни Шарко Олена Касянівна режисер аматорського театру Відродження ЗОШ 1,2 ст.номер 2 Волинська ІІ місце
ПРОРОЧУК ЄВГЕНІЯ ЮРІЇВНА *1-4 Керівник театральної студії "Карамелька" ПК "Хортицький" Бріціло Світлана Петрівна Запорізький багатопрофільний ліцей № 99, 3-В клас   Запорізька ІІ місце
Васильченко Даниїл Юрійович Студент «Коли дивлюся глибоко в любі очі…» Філіп Юлія Леонтіївна Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Чернівецька ІІ місце
Максимюк Олександр 5-7     Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів #4 Чернівецька ІІ місце
'Антонюк Софія Олександрівна' '5-7' '«Красо Ураїни,Подолля!»' 'Назарук Євгенія' 'ЗОШ l-lll ст. с.Лище' 'Волинська' ІІІ місце
Абгарян Дарія Миколаївна 8-9 "Давня весна" Галянт Зінаїда Олександрівна, Учитель української мови та літератури Голозубинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.,  Хмельницька ІІІ місце
Підгорна Ірина Олександрівна Студент Уривок з поеми Лесі Українки "Русалка"   Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів Львівська ІІІ місце
'Бойко Софія Юріївна' '1-4' 'Пісенька весняної води' 'Ніколюк Валентина Ростиславівна учитель початкових класів' 'Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1' 'Тернопільська' ІІІ місце
'Бондар Катерина Сергіївна' '8-9' 'Вечірняя зоре' 'Дивдик Зоя Анатоліївна, вчитель Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Шемчука, вища категорія' 'Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Шемчука' 'Хмельницька' ІІІ місце
Іванова Адріана Русланівна 5-7 "Як дитиною,бувало..." Галянт Зінаїда Олександрівна, Учитель української мови та літератури Голозубинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів  Хмельницька ІІІ місце
Кравченко Дар'я Андріївна 8-9 "Мріє,не зрадь!" Чернишова Оксана Анатолiïвна Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів ~4 Донецька ІІІ місце
'Бубир Євгенія Олександрівна' '1-4' 'Леся Українка " Казка про Оха - Чародія"' 'Мама Василенко Тетяна Григорівна' 'Гребінківська гімназія Гребінківської міської ради Полтавської області' 'Полтавська' ІІІ місце
Швець Ангеліна 10-11 Леся Українка «До мого фортепіано» Овчаренко Ірина Петрівна Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко Полтавська ІІІ місце
'Габрилевич Олена Ростиславівна' '8-9' '"Ангел помсти"' 'Онищук Тетяна Іванівна' 'Миколаївська гімназія' 'Рівненська' ІІІ місце
'Геращенко Дар’я Микитівна' '1-4' 'Уривок з твору «Лісова пісня»' 'Скляренко Ольга Олександрівна, загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради, вчитель початкових класів, вища категорія' 'Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів комунального закладу вищої освіти "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради' 'Запорізька' ІІІ місце
'ГОРОДОВА ПОЛІНА' '8-9' 'Літературний диптих за віршами Л.Українки "НАЩО ДАРЕМНІЇ СКОРБОТИ"' 'Жорнік Інна Леонідівна, керівник театрального гуртка "ТАНДЕМ" СМ ЦДЮТ (керівник гуртка-методист)' 'Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості' 'Луганська обл.' ІІІ місце
'Груздюк Ксенія' '5-7' '"Мамо, іде вже зима..."' 'Герман Р.В., вчитель української мови та літератури' 'Кельменецький ліцей-опорний заклад' 'Чернівецька' ІІІ місце
'Губанов Іван Олександрович' '1-4' '"На роковини"' 'Літвінова Лариса Володимирівна, вчитель початкових класів' 'Красноградський ліцей 3' 'Харківська' ІІІ місце
'Загребенна Наталя Володимирівна' '10-11' 'Леся Українка "Так прожила я довгу цілу зиму..."' 'Котляр Світлана Миколаївна (Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школи № 48" Маріупольської міської ради Донецької області, учитель української мови та літератури, учитель-методист)' 'Комунальний заклад "Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школи № 48" Маріупольської міської ради Донецької області"' 'Донецька' ІІІ місце
'Іванюха Єлизавета Дмитрівна' '5-7' 'Вечірня година' 'Керівник гуртка Браціло Світлана Петрівна' 'Гурток "Карамелька" ПК Хортицький' 'Запоріжжя' ІІІ місце
'Каглян Юлія Олександрівна' '8-9' '"Фантазіє"' 'Левінська Антоніна Євдокимівна, керівник гуртка "Мистецтво живого слова"' 'КПЗО "Центр дитячої та юнацької творчоті" Городенківської міської ради' 'Івано-Франківська' ІІІ місце
'Кашпрук Богдана Ігорівна' 'Студент' 'Сфінкс' 'Ольха Оксана Василівна' 'Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Ігоря Федоровича Стравінського Волинської обласної ради' 'Волинська' ІІІ місце
'Клубук Софія Віталіївна' '5-7' 'Гімн' 'Хомич Наталія Петрівна' 'ОЗЗСО «Любешівський ліцей»' 'Волинська' ІІІ місце
'Костенко Ірина Андріївна' 'Студент' 'Тиша морська' 'Костенко Валентина Андріївна (Придністровський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, провідний спеціаліст Центра української культури)' 'Придністровський державний університет ім. Т.Г. Шевченка' 'Придністров'я' ІІІ місце
'Котков Микола Михайлович' '5-7' 'Поет не боїться від ворога смерті' 'Гоменюк Сергій' 'Державна дитяча школа мистецтв #10 м. Львів' 'Львівська' ІІІ місце
'Коткова Лариса Михайлівна' '5-7' 'Літо краснеє минуло' 'Гоменюк Сергій' 'Державна дитяча школа мистецтв #10 м. Львів' 'Львівська' ІІІ місце
'Несвітайло Софія. учасниця театрального колективу "Зелені долоньки"' '5-7' '«ВЕСНЯНКА» Сестрі Олесі' 'Олійникова Олена Олексіївна, вчитель- методист початкової школи, керівник театрального колективу' 'Комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради' 'Херсонська' ІІІ місце
'Нехаєва Ксенія Юріївна' '5-7' 'Святий вечір!' 'Чачанідзе Наталя Григорівна, учитель української мови та літератури' 'Економіко-гуманітарний ліцей № 8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області' 'Донецька' ІІІ місце
'Палій Іван Григорович' '1-4' 'Красо України,Подолля!' 'Марина Палій мама' 'НВК №176,1-А' 'Київська' ІІІ місце
'Процик Маріанна Сергіївна' '10-11' '"Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами"' 'Мушка Руслана Володимирівна, вчитель української мови та літератури' 'ОНЗ " ЗОШ І-ІІІ ступенів села Пнівне"' 'Волинська' ІІІ місце
'Робота Анна' '1-4' 'Перемога' 'Котляр Алла Вікторівна - вчитель початкових класів' 'КЗ "Зорянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"' 'Донецька область' ІІІ місце
'Руссу Володимир' '10-11' 'Слово' 'Грудко Катерина Іванівна' 'МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 17"' 'Молдова' ІІІ місце
'Савченко Таміла Олександрівна' '5-7' '"Давня весна"' 'Терещенко Вікторія Вікторівна, Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради донецької області, заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури, І категорія, старший учитель' 'Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' 'Донецька' ІІІ місце
'Семенюк Антоніна Олегівна' '8-9' 'Весна' 'Косенко Валентина Дмитрівна' 'Навчально-реабілітаційний центр м. Луцьк' 'Волинська' ІІІ місце
'Солодка Маргарита Миколаївна' '1-4' 'Вірш Л. УКРАЇНКИ "Без надії сподіваюсь"' 'Марчук Л.О. КЗ "Хащуватський ліцей",вчитель початкових класів, вища категорія.' 'Комунальний заклад "Хащуватський ліцей" Гайворонської міської ради' 'Кіровоградська область' ІІІ місце
'Солодовник Ганна Сергіївна' '1-4' 'Хотіла б я піснею стати' 'Федішина Лілія Іванівна' 'Новоолексіївська ЗОШ l-ll ступенів' 'Донецька' ІІІ місце
'Усова Карина Олександрівна' '1-4' '"Давня весна"' 'Власова Ольга Віталіївна, Красноградський ліцей 2 Красноградської міської ради Харківської області, вчитель початкових класів, вища категорія.' 'Красноградський ліцей 2, Красноградської міської ради Харківської області' 'Харківська область' ІІІ місце
Кука Григорій 5-7 "Казка про Оха чудодія" Блізнова Лідія Григорівна Родинни по плеанню української культури і мови "Збіжжя" Омська ІІІ місце
Андрійчак Вікторія 5-7 "І все-таки до тебе думка лине.." Салижин Наталія Михайлівна Івано-Франківський міський Центр Івано-Франківська ІІІ місце
Софія Тір'які 5-7   Лариса Боровик школа "Еллісів" Norge ІІІ місце
Козіна Марія Віталіївна 5-7 "До мого фортепіано" Возна Світлана Анатоліївна Середня загальноосвітня школа №201 Київська ІІІ місце
Моргоч Ірина 5-7 " СЛЬОЗИ – ПЕРЛИ Баєтул Тетяна Василівна Суховерхівський ЗЗСО І-ІІ ст. Чернівецька ІІІ місце
Плегуца Ангеліна Дмитрівна 5-7 уривок з драми-феєрії "Лісова пісня" Кочерган Марія Михайлівна, Додюк Марина Федорівна Яблуницький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Чернівецька ІІІ місце
Сальнікова Поліна Олександрівна 5-7 "Три метелики" Браціло Світлана Петрівна КЗ БК " Хортицький" Запорізька ІІІ місце
Сидорук Юліана-Марія Сергіївна 5-7 До мого фортепіано Стефанців Марина Іванівна Коломийський ліцей #9 Івано-Франківська ІІІ місце
Шаповал Софія Анатоліївна 5-7 "На роковини" Грузіна Віра Анатоліївна Сахновщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Харківська ІІІ місце
Бандрівська Соломія Любомирівна 5-7 ,,О,не журися за тіло..." Юрків О.М. Спеціалізована школа І-ІІІступенівN8 Львівська ІІІ місце
Власов Олександр 5-7 "Свята ніч" Власова Світлана Едуардівна, Діанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька ІІІ місце
Кулик Софія Георгіївна 5-7 "Лісова пісня" старший учитель Привільненська ЗОШ І - ІІІ ступенів Донецька ІІІ місце
Радкевич Орина Андріївна 5-7 "Лісова пісня" старший учитель Привільненська ЗОШ І - ІІІ ступенів Донецька ІІІ місце
Цьох Софія Андріївна 5-7 " Забуті слова" Злепко Галина Миколаївна Тернопільська спеціалізована школа №29 l-lll cтупенів Тернопільська ІІІ місце
Шеремета Мирослава Олегівна 5-7 "Жалібний марш" Заблоцька Іванна Іванівна Дубенська ЗОШ |-||| ст. №7 Рівненська область ІІІ місце
Притика Ольга Володимирівна 5-7 Мій шлях Дембіцька Оксана Романівна ЗЗСО 1-3 ступенів Львівська ІІІ місце
Дем`янчук Юлія Петрівна 5-7 "Мій шлях" Левінська Антоніна Євдокимівна КЗПО "Центр дитячої та юнацької творчості" Івано-Франківська ІІІ місце
Додюк Катерина Тарасівна 5-7 "Вже сонечко в море сіда..." Додюк Марина Федорівна Устеріківська гімназія Івано-Франківська ІІІ місце
Загарія Ілона Сергіївна 5-7 "Мій шлях" Загарія Марія Іванівна Скибинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Черкаська ІІІ місце
Клиновий Дмитро 5-7 " Мамо , іде вже зима" Тхоржевська Наталія ОНЗ "Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст." Волинська ІІІ місце
Костюкевич Вікторія 5-7 "FA" Леся Українка Захарова Ольга Анатоліївна Новоград-Волинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 Житомирська ІІІ місце
Курмаз Діана Андріївна 5-7 Колискова Курмаз Катерина Валеріївна Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Донецька ІІІ місце
Ляментовський Артем Віталійович 5-7 "Той, що в скалі сидить" Голубенко Анжела Олександрівна "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів" ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ ІІІ місце
Максимюк Олександр Михайлович 5-7 До 150 річчя Чифурко Ірина Євгенівна Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІступеня #4 Чернівецька ІІІ місце
Малюга Ярослава Юріївна 5-7 "Вечірня година" Лоізова Ольга Василівна, "Мангушський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Донецька ІІІ місце
Опашнянська Анастасія 5-7 "Коли дивлюся глибоко у очі..." Оридорога Ганна Іванівна Новомикільський ліцей Луганська ІІІ місце
Плис Катерина Володимирівна 5-7 ,,Забуті слова" Логвиненко Наталія Іванівна, Заводська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумська ІІІ місце
Погорілий Володимир Олександрович 5-7 Без надії сподіваюсь! Акіньшина Ольга Сергіївна "Сватівський ліцей № 6" Луганська ІІІ місце
Подгурна Валерія Дмитрівна 5-7 "Касандра" Пашинська Людмила Павлівна Шепетівський навчально-виховний комплекс #3 Хмельницька ІІІ місце
Процків Анна-Марія 5-7 "Мріє, не зрадь"   Коломийський ліцей №9 Івано-Франківська ІІІ місце
Троян Марина Віталіївна 5-7 "Лісова пісня" / уривок/   Привільненська ЗОШ І - ІІІ ступенів Донецька ІІІ місце
Шатерін Олексій 5-7 "Кінець подорожі" Сверида Ірина Євгеніївна, КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Донецька ІІІ місце
Швець Софія Володимирівна 5-7 Мамо, йде вже зима Щербань Сніжана В'ячеславівна, Старосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Херсонська ІІІ місце
Ружицька Аліна Олександрівна 1-4 "На зеленому горбочку" Гончар Таїсія Федорівна Вільненська загальноосвітня школа l-lll ступенів Донецька ІІІ місце
Курган Єва Максимівна 1-4 'Мамо, іде вже зима'' Курган Дар'я Олександрівна Глухівська загальноосвітня школа I - III ступенів №2 Сумська область ІІІ місце
Кириченко Маргарита Романівна 1-4 Вже сонечко в море сіда Шерудило Марина Павлівна Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Сумська ІІІ місце
Казачок Вероніка 1-4 Стояла я і слухала весну Климанчук О.М "Маріупольський навчально-виховний комплекс"колегіум-школа"№28 Донецька ІІІ місце
Шило Єлизавета Вадимівна 1-4 Сім струн (Fa. Сонет) Соболь Олена Олександрівна Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 108 Харківська ІІІ місце
Загорюк Аліна Русланівна 1-4 Вечірня година Шестопалова О.О. Часовоярський заклад загальної середньої освіти Донецька ІІІ місце
Борозненко Соломія 1-4 «Скрізь плач, і стогін ,і ридання » Микитенко Олександр Анатолійович "Київська академія мистецтва" київська ІІІ місце
Смерчинський Давид Сергійович 1-4 "Мамо, іде вже зима" Кирнична Валентина Станіславівна Немичинецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Хмельницька ІІІ місце
Сулима Марія Олександрівна 1-4 Як дитиною бувало   Новоприлуцька загальноосвітня школа1-2ступенів. Вінницька ІІІ місце
Галушка Вероніка Віталіївна 1-4 Давня весна Бєлік Яна Артурівна "Сватівський ліцей № 6" Луганська ІІІ місце
Данильченко Карина 1-4 "Слово, чому ти не твердая криця..." Климанчук О.М "Маріупольський навчально-виховний комплекс"колегіум-школа"№28 Донецька ІІІ місце
Яцина Дар'я Андріївна 1-4 Вишеньки, черешеньки Гапич Валентина Василівна, "Сватівський ліцей №1" Луганська ІІІ місце
Грибкова Валерія Вікторівна 1-4 Сафо Іванова Ніна Гаврилівна Михайлівський загальний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів Одеська ІІІ місце
ГАРКУША МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 1-4 КОНВАЛІЯ Іванова Ніна Гаврилівна Михайлівський загальний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів Одеська ІІІ місце
Охмуш Анастасія 1-4 Тішся, дитино, поки ще маленька Ніколенко Людмила Василівна Рибинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Донецька ІІІ місце
Блажко Марія Володимирівна 1-4 Мамо, іде вже зима Приймак Лариса Анатоліївна " Харківський ліцей #8 Харківська ІІІ місце
Кошова Вероніка Олександрівна 1-4 Стояла я і слухала весну... Свиріпа Юлія Володимирівна Волноваська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Донецька обл. ІІІ місце
Бира Андрій Любомирович 1-4 "Літо краснеє минуло" Савчук Любов Іванівна Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва Івано-Франківська ІІІ місце
Романчук Вероніка Геннадіївна 1-4 Сосна Романчук Світлана Миколаївна ЗЗСО Погулянківська гімназія Волинська ІІІ місце
Лівшіць Анастасія Павлівна 1-4 Скрізь плач,і стогін,і ридання. Мацків Єлизавета Несторівна   Чернівецька ІІІ місце
Скляр Анастасія Романівна 1-4 Конвалія Даудова Надія Олександрівна Городнянська гімназія Харківська ІІІ місце
Мисак Ірина Ігорівна 1-4 "Мріє, не зрадь!" Глушник Зоряна Ігорівна Загальносвітня школа І-ІІІ ст. #2 Тернопільська ІІІ місце
Адаменко Єгор Євгенович 1-4 "Мамо,йде вже зима" Приходько Надія Миколаївна Сиваський заклад загальної середньгої освіти №1 Херсонська область, Новотроїцький район ІІІ місце
Чернікова Калерія 1-4 вірш "Конвалія" (уривок) Чернікова Оксана Миколаївна, Дробишевська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька ІІІ місце
Міндрова Владислава Володимирівна 1-4 "Скрізь плач і стогін, і ридання..." Міндрова Оксана Сергіївна Глинянський навчально-виховний комплекс Кіровоградська ІІІ місце
Андрухова Маргарита 1-4 "Давня весна" Сафронюк Т.М. Кам'янець-Подільський ліцей І-ІІІ ступенів Хмельницька ІІІ місце
Іванко Соломія 1-4 Конвалія Луців Наталія Василівна, Гімназія № 15 імені Степана Бандери Львівська область ІІІ місце
Киркач Еліна Костянтинівна 1-4 Співець Сиротенко Світлана Миколаївна   Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ІІІ місце
Войцехівська Анна Олександрівна 1-4 "Тішся,дитино,поки ще маленька" Додукевич Ольга Вячеславівна Київська дитяча академія мистецтв Київська ІІІ місце
Горбатюк Ярослав Дмитрович 1-4 Скрізь плач, і стогін, і ридання Горбатюк Галина Омелянівна Новоселицька гімназія Чернівецька ІІІ місце
Мельничук Аделіна Володимирівна 1-4 "Стояла я і слухала весну..." Вчитель початкових класів Коломийський ліцей № 9 Івано-Франківська обл. ІІІ місце
Бабушкіна Аліна 1-4 Оповідання "Метелик" Соломатіна Людмила Іванівна Покровський ліцей Луганська ІІІ місце
Артюх Милана Олександрівна 8-9 "На човні було нас тільки двоє" Кас’ян Катерина Вікторівна Волноваська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 2 Донецька ІІІ місце
Сищик Ірина Віталіївна 8-9 " Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила..." Тимонік Світлана Григорівна "Цирська гімназія" Волинська обл. ІІІ місце
Барабаш Тетяна Романівна 8-9 "Лист до Сергія Мержинського" Кінаш Марія Петрівна Заклад загальної середньої освіти та заклад дошкільної освіти Львівська область ІІІ місце
Бабаєвська Анжеліка Артемівна 8-9 Кримські спогади Фоменко Світлана Анатоліївна Вільненський сільський будинок культури Донецька область ІІІ місце
Гвілдіс Анна Іванівна 8-9 "Одержима" Букреєва Анна Володимирівна Майська школа філія І-ІІ ступенів Дніпропетровська ІІІ місце
СИДОРЕНКО СОФІЯ 8-9 «Одержима», уривок Сулім Світлана Вікторівна Єланецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївська ІІІ місце
Гурська Ольга Сергіївна 8-9 "Що дасть нам силу?" Хиляк Віра Володимирівна Загальноосвітня школа І-ІІ ст с. Перемилів Тернопільська ІІІ місце
Пасевич Юлія Василівна 8-9 Давня весна Мирошниченко Катерина Іванівна ЗЗСО "Седлищенський ліцей" Волинська ІІІ місце
Комар Максим Сергійович 8-9 Тішся, дитино, поки що маленька Мирошниченко Катерина Іванівна ЗЗСО "Седлищенський ліцей" Волинська ІІІ місце
Галак Вікторія Георгіївна 8-9 Уривок з драматичної поеми Лесі Українки «Одержима» Іванна Ярославівна Онишко «Бориславська санаторна школа» Львівська ІІІ місце
Грицанюк Соломія Тарасівна 8-9 "Україно! Плачу слізьми над тобою..." Стефанців Марина Іванівна Коломийський ліцей № 9 Івано-Франківська ІІІ місце
Ладан Христина Василівна 8-9 "Уста говорять" Понєдельнік Руслана Станіславівна " Мостищенська гімназія" Волинська ІІІ місце
Казинян Маргарита Русланівна 8-9 "Сльози-перли" Богданець Ніна Іванівна Волноваський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Донецька ІІІ місце
Панченко Кристина Сергіївна 8-9 До мого фортепіано Скрупченко Олександра Русланівна МОЗ "Бендерська гімназія №3 ім. І.П. Котляревського" Молдова ІІІ місце
Кононенко Варвара Максимівна 8-9 "Забуті слова" Корнієнко Світлана Миколаївна Кононівська гімназія Луганська ІІІ місце
Добрянська Яна Іванівна 8-9 "Мріє, не зрадь" Добрянська Оксана Сергіївна ЗЗСО І-ІІІст.- ліцей с. Стрілки Львівська ІІІ місце
Гніда Поліна Юріївна 8-9 "Сон літньої ночі" Долженкова Олена Іванівна Красноградський ліцей № 2 Харківська ІІІ місце
Кушнір Софія Сергіївна 10-11 "То, може, станеться і друге диво..." Крейніна С.О. " Луцький НВК № 26 Волинська ІІІ місце
Якимець Катерина Геннадіївна студент "Одержима" Ситник Софія Анатоліївна Кз " Давидівська ЗОШ Якимівської селищної ради Запорізька ІІІ місце
Самарик Вікторія Мирославівна студент "Лист у далечінь" Бойчук Тетяна Василівна «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» Тернопільська область ІІІ місце
Попович Ксенія Юріївна студент "До мого фортепіано" Павлюк Дмитро Васильович Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Чернівецька ІІІ місце
Черняк Владислав Вікторович студент "На роковини" (Вірш присвячений Т. Г. Шевченку) Тиндик Лідія Михайлівна КЗВ КОР Академія мистецтв імені Павла Чубинського Київська ІІІ місце
Павлючек Валерія Миколаївна 10-11 "Одержима" , монолог Міріам Крамаренко Світлана Миколаївна Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №23 Сумська ІІІ місце
Свинаренко Діана 10-11 «У тумані» Рущинська Алла Дмитрівна Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Донецька ІІІ місце
Боднар Вікторія-Анна Володимирівна 10-11 Коли дивлюсь глибоко в любі очі… Вчитель української мови та літератури КЗ ПРР «Борщовицький НВК ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Львівська ІІІ місце
Саїн Софія 10-11 Вечірня година Федірко Леся Леонідівна Гайнц-Берггрюн гімназія Берлін ІІІ місце
Іванченко Ксенія 5-7 "Забуті слова" Максименюк Валентина Ігорівна МОЗ "Бендерський теоретичний ліцей" Молдова ПМР ІІІ місце
Лапінська Тетяна Олегівна 8-9 Contra spem spero! Скрупченко Олександра Русланівна МОЗ "Бендерська гімназія №3 ім. І.П. Котляревського" Молдова ІІІ місце
Павлів Вадим Олександрович 1-4 Вишеньки Більчук Юлія Український культурно-мистецький центр «EtnoDim» Ломбардія ІІІ місце
Головчук Надія 1-4 Вишеньки Головчук Тетяна Юрівна ГУ" Школа Національного Відродження ім. К.Даржумана " Павлодарська ІІІ місце
Лобач Анна Миколаївна 5-7 Тиша морська Сиротенко Н.В. Учитель української мови та літератури Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області; вища категорія; учитель-методист Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька ІІІ місце
Бахал Марія Володимирівна *5-7 Сон літньої ночі Перфілова Наталя Сергіївна Бугаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області учитель української мови вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Бугаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області Донецька область Волноваський район ІІІ місце
Гостєєва Марія Сергіївна та Волков Ілля Русланович Студент На мотив з Міцкевича Світлана Станіславівна Андрейко, Клименко Ольга Романівна, викладач української мови та літератури фахового медико-фармацевтичного коледжу УМСА фаховий медико-фармацевтичний коледж Української медичної стоматологічної академії Полтавська ІІІ місце
'Репецька Єлизавета' '1-4' 'Як дитиною , бувало' 'Репецька Тамара Адамівна, учитель української мови та літератури, школа 300 міста Києва' 'школа І-ІІІ ступенів 247 міста Києва' 'Київська' ІІІ місце
Продан Дар‘я Олегівна *10-11 Коли дивлюсь глибоко в любі очі   Кам‘янець-Подільський ліцей Хмельницька область ІІІ місце
Айбетова Алія Гафуровна студент Твої лиси завжди пахнуть зов'ялими трондами Нікітіна Віталія Ігорівна. Художній керівник ЦКтаД ТДАТУ Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного Запорізька ІІІ місце
Сененко Владислав *8-9 Де тії струни, де голос потужний Босікова Ольга Василівна опорного закладу "Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Ф.Д.Рубцова Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області   ІІІ місце
Жара Софiя Олегiвна *5-7 В магазинi квiток Божок Наталiя Михайлiвна учитель укр.мови та лiтератури, l категорiя Технiчний лiцей ШевченкIвського району Киiвська ІІІ місце
Пащук Богдана 10-11 кл Лісова пісня" Керівник гуртка художнього читання Клубна установа Волинська ІІІ місце
Вороновська Вікторія *8-9 "На роковини" (присвячений Т.Г.Шевченку) Ільків Христина Василівна Долинський науковий ліцей-інтернат Івано-Франківська ІІІ місце
Борищик Дарина *1-4 давня весна Роженко Вікторія Сергіївна, Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 19 ім. М.С. Нестеровського Сумська ІІІ місце
Смородіна Софія Романівна *1-4 Конвалія Корицька Марина Асхатiвна ( Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів ✓2, учитель початкових класів,І категорія) Лиманська ЗОШ I- III ступенiв √2 Донецька ІІІ місце
Бурча Ганна *5-7 Конвалія (уривок), зі збірки Лесі Українки В дитячому крузі. Павліш Ульяна Юріївна Перечинської ЗОШ-інтернату І-ІІ ст Закарпатська ІІІ місце
Гутман Анастасія Володимирівна *5-7 Давня весна Омеляш Ольга Ярославівна, вчитель української мови і літератури, «вища категорія» Довгенська ЗОШ І-ІІ ступнів Тернопільська ІІІ місце
Іванишин Марія Віталіївна 5-7 Коли дивлюся глибоко у твої очі   Комунальний заклад "Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області" Полтавська ІІІ місце
'Jess Fermin' 8-9 'Вечірня година (Коханій мамі)' 'Ulyana Mysan' 'місто Orkanger, Norway.' 'Norge' Подяка
Гулянич Теодор 1-4 Як дитиною бувало...   Сваричівський ліцей Рожнятівської селищної ради Івано-Франківська Подяка
'Айвазова Аріна' '1-4' '"Вишеньки"' 'Бабенко Олена Ганнатуллівна, учитель початкових класів, спеціаліст, старший вчитель' 'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Волновасьської районної ради Донецької області' 'Донецька' Подяка
'Волощук Вікторія Вікторівна' '5-7' '"Конвалія"' 'Басара Галина Миронівна, Козівська бібліотека - філія, бібліотекар' 'Козівський ЗЗСО 1-3 ст. 2' 'Тернопільська обл.' Подяка
'Галка Марія' '1-4' 'Стояла я і слухала весну' 'Учитель початкових класів вищої категорії НВК "Ліцей СЗШ №10 Мітолап Лілія Олександрівна' 'НВК Ліцей-СЗШ №10' 'Дніпропетровська' Подяка
'Гетманчук Станіслав' '8-9' 'Вечірня година' 'Бабій Світлана Любомирівна' 'КЗ ЛОР " Підгірцівська спеціальна школа"' 'Львівська' Подяка
'Годлевська Мілана Максимівна' '1-4' '"Вишеньки"' 'Учитель: Мазяр Віта Анатоліївна. Місце роботи: Новоборівський ліцей. Вчитель початкових класів, І категорія.' 'Новоборівський ліцей Новоборівської селищної ради Хорошівського району Житомирської області' 'Житомирська область' Подяка
'Григорчук Аріна Олексіївна' '5-7' 'На роковини' 'Григорчук Олена Олексіївна, вчитель української мови, української та зарубіжної літератури. Ліцей №2 Таврійської МР Херсонської області, І категорія.' 'Ліцей №2 Таврійської міської ради Херсонської області' 'Херсонська' Подяка
'Грицюк Дарина' '10-11' 'До мого фортепіано' 'Грудко Катерина Іванівна' 'МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 17"' 'Молдова' Подяка
'Гусева Аріна' '5-7' 'Конвалія' 'Грудко Ольга Іванівна' 'МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 17"' 'Молдова' Подяка
Бондарєва Олена Іванівна           Подяка
'Данилець Анастасія Анатоліївна' '10-11' '"Одержима"' 'Боднарчук Галина Вікторівна ( ТСШ №7 , вчитель української мови і літератури, вища, вчитель-методист)' 'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мо' 'Тернопільська' Подяка
'Долгов Андрій Андрійович' '5-7' 'На зеленому горбочку' 'Пігеєва Ольга Олександрівна, Урзуфська ЗЗСО, бібліотекар, спеціаліст' 'Урзуфська ЗЗСО Мангушського району Донецької області' 'Донецька' Подяка
'Доценко Олена Андріївна' '5-7' 'Зорі, очі весняні мої!' 'Похила Лілія Володимирівна, учитель української мови та літератури' 'Тернопільська спеціалізована школа 1-111 ступенів №29' 'Тернопільська' Подяка
'Кайс Оксана Антонівна' '5-7' 'Леся Українка "До мого фортепіано"' 'Котляр Світлана Миколаївна (КЗ "Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школи № 48" Маріупольської міської ради Донецької області", учитель української мови та літератури, учитель-методист)' 'Комунальний заклад "Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школи № 48" Маріупольської міської ради Донецької області"' 'Донецька' Подяка
'Каращук Анастасія та Цупрук Аліана' '5-7' '«Перемога»' 'Савчук Віта Сергіївна' 'Колоденський ліцей Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області' 'Рівненська' Подяка
'Киця Михайло Ігорович' '5-7' '"Казка про велета" уривок із триптиха' 'Гусєва Оксана Андріївна, учитель Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради, старший вчитель' 'Нововолинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради' 'Волинська' Подяка
'Козоріз Анастасія Анатоліївна' '10-11' 'Ти хотів би квіток на дорозі моїй?' 'Похила Лілія Володимирівна' 'Тернопільська спеціалізована школа 1-111 ступенів 29 з поглибленим вивченням іноземних мов' 'Тернопільська' Подяка
'Кольва Маргарита Олександрівна' '1-4' 'До мого фортепіано' 'Кольва Альона Іванівна, Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради, заступник директора з виховної роботи, ІІ категорія' 'Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області' 'Донецька' Подяка
'Кравченко Родіон' '8-9' 'Літо краснеє минуло ...' 'Алексєєнко Ангеліна Володимирівна' 'Бахмутський НВК 11' 'Донецька' Подяка
'Куник Вікторія Олексіївна' '5-7' 'Як дитиною бувало.' 'Черчович Наталія Анатоліївна' 'Красноградський ліцей №4' 'Харківська' Подяка
'Лопатніченко Анна Олександрівна' '5-7' 'Веснянка' 'Брожак Наталія Вікторівна, Манвелівська СЗШ, вчитель, вища категорія' 'Машвелівська СЗШ' 'Дніпропетровська' Подяка
'Лядощук Дар'я' '1-4' '"Вишеньки"' 'Потапова Ольга Миколаївна, Кам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області, завідувачка бібліотекою, І категорія' 'Кам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області' 'Хмельницька' Подяка
'Матюшева Дарина' '10-11' 'До мого фортепіано' 'Олексенко Світлана Станіславівна НВК селища Нове,вчитель украінськоі мови і літератури Іі категорія' 'НВК селища Нове' 'Донецька' Подяка
'Мінєєва Мілена' '1-4' 'Як дитиною бувало' 'Грудко Катерина Іванівна' 'МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2"' 'Молдова' Подяка
'Петрова Анастасія' '' 'Була весна' 'Афоніні Тетяна Григорівна' 'МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2"' 'Молдова' Подяка
'Подобна Злата Сергіївна' '1-4' 'Як дитиною, бувало' 'Кущ Оксана Олексіївна' 'Великобузівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад l-lll ступенів - дошкільний навчальний заклад' 'Полтавська' Подяка
'Попович Андрій Володимирович' '5-7' '"Do (Гімн. Grave)" із циклу "Сім струн"' 'Гусєва Оксана Андріївна, Нововолинський науковий ліцею-інтернат Волинської обласної ради,старший вчитель української мови та літератури' 'Нововолинський науковий ліцею-інтернат Волинської обласної ради' 'Волинська' Подяка
'Сагайдак Юлія Володимирівна' '8-9' 'Мріє, не зрадь' 'Романко Оксана Степанівна' 'Львівська СЗШ#47' 'Львівська' Подяка
'Сухарська Діана Андріївна(4роки)' '' '"Вишеньки,черешеньки"' 'Вихователь дошкільної групи' 'Українська школа ім.Т.Г.Шевченка' 'Португалія' Подяка
'Сухарський Арсеній Андрійович' '1-4' '"Літо краснеє минуло..."' 'Вчитель початкових класів' 'Українська школа ім.Т.Г.Шевченка' 'Португалія' Подяка
Ганущак Анастасія 5-7 Вечірня година 'Братусь Марія, Мудрей Майя' 'Український культурно мистецький центр EtnoDim.' 'Італія' Подяка
'Фарбатюк Дарина Михайлівна' 'Студент' 'На мотив з Міцкевича' 'Карадобрі Світлана Вікторівна ( вчитель української мови та літератури вищої категорії)' 'Кілійський Транспортний Фаховий Коледж' 'Одеська' Подяка
'Фік Любов Володимирівна' '5-7' 'Леся Українка "Тиша морська"' 'Кулешова Алла Степанівна (Долинський клуб Новенської сільської ради, завідувачка) Росла Людмила Олександрівна (Долинська ЗШ І-ІІ ступенів Новенської сільської ради , вчитель української мови та літератури, І категорія)' 'Долинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новенської сільської ради' 'Запорізька' Подяка
'Філоненко Зоряна' '8-9' '"Хотіла б я тебе, мов плющ, обняти"' 'Шпак Валентина Миколаївна, учитель, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії"' 'КУ опорний заклад освіти "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1"' 'Житомирська' Подяка
'Шевченко Катерина Вікторівна' '8-9' '"Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами,.."' 'Іванчина Соломія Олегівна' 'Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва' 'Львівська' Подяка
'Шкорбатюк Серафима Сергіївна' '5-7' '«...Так прожила я цілу довгу зиму.»' 'Бібліотекар' 'Бібліотека-філія с. Смолява' 'Волинська' Подяка
'Шпак Анастасія Юріївна' '5-7' 'Літературно-музична композиція за творами Лесі Українки"Веснянки"' 'Олена Місюра -директор Будинку культури с.Доротище' 'Гімназія с.Доротище' 'Волинська' Подяка
Айнедінова Маргарита 5-7 "Мамо, іде вже зима" Жукова-Якубчак Альона Валеріївна Бахмутський НВК11 Донецька Подяка
Ващенко Анастасія, Колодько Марія, Работягов Максим 5-7 Напровесні Усольцева Олена Євгеньївна "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Запорізька Подяка
Бакумов Данило Євгенович 5-7 Літо краснеє минуло Старостенко Катерина Юріївна Павлоградська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 17 Дніпропетровська Подяка
Борецька Вікторія Дмитрівна 5-7 Як дитиною, бувало... Григорчук Олена Олексіївна Ліцей №2 Херсонська Подяка
Кушнір Аліна Олегівна 5-7 "Сім струн" Король І. П. Анатолівський НВК Одесская область Подяка
Мельник Назарій Сергійович 5-7 «Казка про Оха - чародія» Самчук Ірина Титівна Гощанська районна гімназія Рівненська Подяка
Патицька Софія Олегівна 5-7 "Тішся , дитино, поки ще маленька" Фігура Надія Степанівна "Винниківська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ступенів" Львівська Подяка
Тюріна Крістіна Артемівна 5-7 До мого фортепіано (Елегія) Шило Катерина Вадимівна Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 108 Харківська Подяка
Шевченко Олександра 5-7 Мріє, не зрадь! Жаркова Жанна Іванівна Спеціалізована школа #148 Київська Подяка
Гусак Поліна 5-7 "Вже сонечко в море сіда" Пройдакова Ольга Павлівна "Маріупольський навчально-виховний комплекс "колегіум-школа" №28 Донецька Подяка
Данилків Марія 5-7 "Конвалія" Ільчишин Софія Михайлівна Центр дитячої творчості "Веселка" Львівська Подяка
Денищук Анжеліка Сергіївна 5-7 "Сон літньої ночі" Ющук О.А. Здолбунівська ЗОШ 1-3 ступінів номер 3 Рівненська Подяка
Дуракова Ангеліна Олександрівна 5-7 "Тиша морська" Поліщук Є. І. Добренська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївська Подяка
Дятлова Вікторія Олександрівна 5-7 Літо краснеє минуло Овчинникова Олена Володимирівна Харківська гімназія 82 Харківська Подяка
Коваль Ілона Сергіївна 5-7 Мріє, не зрадь Гладиш Людмила Анатоліївна Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15 Донецька Подяка
Ковальова Єсенія Сергіївна 5-7 Нескорена Смовська Ірина Юріївна Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівська обл. Подяка
Котляр Каріна Анатоліївна 5-7 Із збірки ,,На крилах пісень", ,,Сім струн" Карпич Марина Мартинівський ліцей Черкаська Подяка
Кугук Вікторія 5-7 Уривок із драми-феєрії "Лісова пісня" Іванна Оленюк Поповицький НВК Львівська Подяка
Лисенко Софія 5-7 Твої листи завжди пахнуть зовялими трояндами Микитенко Олександр Анатолійович "Київська академія мистецтва" київська Подяка
Люта Надія Олексіївна 5-7 "Літо краснеє минуло..." Гризодуб Оксана Леонідівна Нікольська гімназія "Софія" Донецька Подяка
Мелеш Марія, Таїсія Козлова 5-7 "Як дитиною бувало..." Луганцова Євгенія Анатоліївна Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #3 Донецька Подяка
Мойсеєва Ірина Андріївна 5-7 Вірш "Відгуки" Макар Тамара Геннадіївна, Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Донецька Подяка
Рябцун Марія Юріївна 5-7 "Уста говорять: "він навіки згинув!.." Шарамко Лариса Миколаївна, "Хащуватський ліцей" Кіровоградська Подяка
Стефанова Валерія Іванівна 5-7 До тебе Україно, наша бездольная мати, струна моя перша озветься Акіньшина Ольга Сергіївна "Сватівський ліцей № 6" Луганська Подяка
Ткачук Дарина 5-7 До мого фортепіано Мар‘яна Кодіна Майстерня комунікативно-театрального мистецтва FoTeJur Івано-Франківська Подяка
Червоняк ЯРОСЛАВ Іванович 5-7 "Легенда" Дячок Олександра Михайлівна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільська область Подяка
Чернявський Даніїл Русланович 5-7 "На давній мотив" Трифонова Жанна Михайлівна «УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА» Одеська Подяка
Ярошенко Кіра Русланівна 5-7 "На давній мотив" Трифонова Жанна Михайлівна «УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА» Одеська Подяка
Григорович Діана Григорівна 5-7 "Надія" Савчук Одарка Іванівна Михайлівський навчально-виховний комплекс Чернівецька обл. Подяка
Грузіна Єлизавета Євгенівна, Мінчак Віктор Васильович 5-7 "Надія" Кіселичник Ольга Василівна Будинок учнівської творчості Львівська обл. Подяка
Богач Віталій Сергійович 5-7 Як дитиною,бувало Бучма О.М. Куличківські філія Великомостівського ОЗЗСО Львівська Подяка
Бойченко Дмитро 5-7 " Літо краснеє минуло " Бурдух Наталія Василівна Старокозацький опорний заклад загаьної середньої освіти Одеська Подяка
Інділо Ангеліна Костянтинівна 5-7 "Коли дивлюсь глибоко в любі очі..." Шевчук Валентина Володимирівна Степівська гімназія Дніпропетровська Подяка
Кармаліта Вікторія Ігорівна 5-7 Сосна Кармаліта Неля Іванівна Стрілковецький навчально- виховний комплекс Тернопільська Подяка
Колесник Крістіна 5-7 "Конвалія" Черній Тетяна Олександрівна, Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Одеська Подяка
Лабачук Катерина Василівна 5-7 "До мого фортеп'яно" вчитель української мови і літератури Коломийський ліцей №9 Івано-Франківська Подяка
Паучак Єва Віталіївна 5-7 "До мого фортепіано" Вчитель вищої категорії Шупарська ЗОШ І-ІІ ступенів Тернопільська Подяка
Пискір Марина Віталівна 5-7 Як дитиною,бувало .... Клименко Олександра Андріївна Секретарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІступенів Одеська Подяка
Плахута Аліна Олександрівна 5-7 Конвалія викладач театральної студії "Маленькі коРолі" Гімназія #31 Чернігівська Подяка
Рибальченко Поліна Олександрівна 5-7 «Горить моє серце, його запалила…» Головко Олексій Вадимович Тимошинська гімназія Луганська Подяка
Розум Михайло Віталійович 5-7 "Конвалія" Баглай Сергій Сергійович Новоукраїнський ЗЗСО Новоукраїнка Подяка
Камеш Михайло Сергійович 5-7 "Де тії струни, де голос потужний..." Книгиницька Марія Петрівна Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Черкаська Подяка
Мярковський Артем Васильович 5-7 "Красо України, Подолля!" Кобиль Марина Анатоліївна Барська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вінницька Подяка
Семенович Августіна 5-7 «Хто вам сказав, що я слабка...» Чепишко Тетяна Георгіівна Великокучурівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецька область Подяка
Скиданюк Тетяна Григорівна 5-7 Уривок з поеми "Місячна легенда" Харченко Марина Леонідівна, Новотроїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька Подяка
Скороход Єгор Віталійович 5-7 Слово, чому ти нeтвeрдая криця Ольшeвська Валeрія Олeксандрівна Підлітковий клуб ”Фантазія” Рівнeнська Подяка
Странадко Павло 5-7 "У маленькій хатинці, у тихім куточку" Парфьонова Олена Вікторівна Дробишевська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька Подяка
Стрєльник Катерина Денисівна 5-7 "До мого фортепіано" Смірнова Ольга Юріївна Селидівська загальноосвітня гімназія Донецька Подяка
Тереля Ольга Ігорівна 5-7 Останні квітки Нестерук Лілія Романівна Нововолинський ліцей 8 Волинська Подяка
Терлецька Христина В’ячеславівна 5-7 "В магазині квітів" Хоптова Олена Іванівна Великомихайлівський опорний заклад загальної середньої освіти Одеська область Подяка
Урсул Антоніна 5-7 "На роковини Шевченка" Воробець Юлія Іванівна Спаський ЗЗСО І-ІІ ступенів Чернівецька Подяка
Юркевич Яна Юріївна 5-7 "Горить моє серце, його запалили..." Лотиш Ольга Михайлівна Коломийський ліцей № 9 Івано-Франківська Подяка
Тульчинська Олеся Дмитрівна 1-4 "Мамо, іде вже зима" Конопельнюк Марія Василівна "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківська Подяка
Косюрка Артем Андрійович 1-4 Надія Клуб Ольга Валентинівна ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Одеська Подяка
Кулікова Олександра 1-4 Конвалія Осередчук Марія НВК «СЗШ 2-гімназія» Львівська Подяка
Уразовська Дарина Олександрівна 1-4 " Як дитиною бувало" Солобчук Неля Миколаївна Парасковіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Донецька Подяка
Туменко Крістіна Анатоліївна 1-4 Конвалія Нехаєнко Ірина Володимирівна Маловисківський ліцей Кіровоградська Подяка
Мельничук Аделіна Володимирівна 1-4 "Стояла я і слухала весну..." Вчитель початкових класів Коломийський ліцей № 9 Івано-Франківська обл. Подяка
Діденко Вікторія Юріївна 1-4 Тиша морська Чорна Світлана Станіславівна КЗ "Заваллівський ліцей" Кіровоградська Подяка
Дарина Шлабан 1-4 На зеленому горбочку Мисак Наталія Орестівна Стебницька гімназія №6 Львівська Подяка
Ржавська Єлизавета 1-4 "Хотіла б я піснею стати" Ільченко Елла Олександрівна «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Донецька Подяка
Діхтяр Анастасія Володимирівна 1-4 Надія Кравець Анна Віталіївна КЗ "Заваллівський ліцей-мистецька школа" Кіровоградська Подяка
Монгольд Валерія Романівна 1-4 Коли дивлюсь глибоко в любі очі Купець Іванна Ігорівна Стебницька гімназія N11 Львівська Подяка
Гаплюк Вікторія Володимирівна 1-4 "Тішся, дитино" "Тішся, дитино" Борщівський будинок дитячої творчості Тернопільська Подяка
Куриленко Дар'я 1-4 "Давня весна" Середа Ірина Леонідівна Саратський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-гімназії Одеська Подяка
Рудь Максим Вадимович 1-4 "Сосна" Костюченко Олександра Анатоліївна Красноградський ліцей №2 Харківська Подяка
Смаль Софія Олександрівна 1-4 На зеленому горбочку Войтович Ірина Геннадіївна Нововолинський ліцей 8 Волинська Подяка
Гречка Діана Сергіївна, Гаврилова Тамара 1-4 "Мамо, іде вже зима". Леся Українка Конопельнюк Марія Василівна "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківська Подяка
Барлет Назар Андрійович 1-4 "Сонечко в море сіда" Максименко Олена Володимирівна "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів" ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Подяка
Кизим Діана Русланівна 1-4 "Вишенькі, черешенькі" Широкорад Катерина Юріївна Театральна студія "Маленькі коРолі" Чернігівська Подяка
Тищенко Таїсія Олександрівна 1-4 Стояла я і слухала весну Карпова Олена Анатоліївна Красноградський ліцей №1 ім О.І.Копиленка Харківська Подяка
Землянська Софія Михайлівна 1-4 "Тішся, дитинко, поки ще маленька" Каліджеєва Вікторія Юріївна Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст № 2 Донецька Подяка
Усенко Аліка 8-9 "Давня весна" Шевчук Валентина Іванівна, КЗ "Кам'янська ЗОШ I-IIIст."ВМР ЗО Запорізька Подяка
Калараш Марія Ігорівна 8-9 Уривок з поеми "Одержима" Білоус Дмитро Валентинович Строїнецький НВК філії Чернівецька обл Подяка
Ятлук Ліза Анатоліївна 8-9 "Contra spem spero" Гаврилюк Ліна Вікторівна Першотравенський ліцей Житомирська Подяка
Мамонова Уляна Романівна 8-9 "Стояла я і слухала весну..." Кас’ян Катерина Вікторівна Волноваська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 2 Донецька Подяка
Калараш Марія Ігорівна 8-9 Уривок з поеми "Одержима" Білоус Дмитро Валентинович Строїнецький НВК Чернівецька обл Подяка
Погребняк Альбіна Олександрівна 8-9 "Подорож до моря" Полєжаєва Алла Василівна Лиманський навчально - виховний комплекс Донецька Подяка
Максимчук Анастасія Вікторівна 8-9 "Мріє, не зрадь!" Цвігун Тамара Василівна "Луцький навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 Волинська область Подяка
Шрамок Богдана 8-9 "Давня весна" Мольченко Людмила Володимирівна Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького Чернігівська Подяка
Савран Віолетта 8-9 Тиша морська Сучкова Лілія Семенівна Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ Запорізька Подяка
Гафарова Каміла Норманівна 8-9 "Прокляття Рахіль" Шаповалова Марія Володимирівна Васюківська гімназія Донецька Подяка
Дарина Святинчук 8-9 Давня весна Ніла Аксьонова Івано-Франківський міський центр дитячої та юнацької творчості Івано-Франківська Подяка
Іванюта Анюта 8-9 " Do (Гімн. Grave)" Уварова Руслана Дмитрівна КЗ "Тетіївський ОЦ - ОЗЗСО І - ІІІ ступенів №3" Київська Подяка
Чумак Злата Миколаївна 5-7 «Мрія,не зрадь» Бурлакова Наталя Михайлівна Краматорська Загальноосвітня школа 1-3 ступенів номер 10 Донецька Подяка
Корчак Юлія 8-9 "FA" (сонет) Ільків Христина Василівна Долинський науковий ліцей-інтернат Івано-Франківська Подяка
Бабій Яніна Вікторівна 8-9 До мого фортепіано Малай Тетяна Віталіївна, Танська гімназія Черкаська Подяка
Грабчак Марта Олександрівна студент «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами…» Нікишина Зоряна Олександрівна Семенівський ЗЗСО I-III ступенів Львівська Подяка
Баранова Діана Володимирівна студент Монолог Мавки "Лісова пісня" Рєка Павло Володимирович КЗ Білгород-Дністровський педагогічних коледж Одеська Подяка
Марченко Сергій Костянтинович 10-11 В магазині квіток Кваша Людмила Федорівна Херсонський ліцей Херсонська Подяка
Жидкович Лілія Василівна 10-11 На роковини Брика Валентина Сергіївна Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дніпропетровська Подяка
Вітюк Віталіна 10-11 Так прожила я цілу довгу зиму... Сірук Світлана Володимирівна Баранівський ліцейN1 Житомирська Подяка
Матаєва Ліана Феліксівна 10-11 «Мріє, не зрадь!» Кравченко Майя Акберівна Саратський опорний заклад загальної середньої освіти Одеська Подяка
Горобець Вікторія Юріївна 10-11 "Мріє, не зрадь!" Зозуля Любов Василівна Технічний ліцей Шевченківського району Київська область Подяка
Лешко Марія Василівна 10-11 Лісова пісня Мартинюк Уляна Володимирівна Гутівський ліцей Івано-франківська область Подяка
Воєдило Анна Віталіївна 10-11 "Одержима" Бірюк Тетяна Миколаївна ЗОШ # 35 м. Чернігова Чернігівська Подяка
Михалюк Анюта 10-11 Тиша морська Сірук Світлана Володимирівна Баранівський ліцейN1 Житомирська Подяка
Резніченко Аріна 8-9 "Давня казка" Максименюк Валентина Ігорівна МОЗ "Бендерський теоретичний ліцей" Молдова ПМР Подяка
Нечаєва Аріна 5-7 "Про велета" Максименюк Валентина Ігорівна МОЗ "Бендерський теоретичний ліцей" Молдова ПМР Подяка
Цвігун Андрій 1-4 Ні долі, ні волі у мене нема Чимпоєш Тетяна Павлівна МОЗ «Бендерська гімназія 3 ПМР Подяка
Щербаченко Вікторія Олегівна 1-4 Давня весна Чимпоєш Тетяна Павлівна МОЗ «Бендерська гімназія 3 їм.І.П.Котляревського» ПМР Подяка
Чимпоєш Ганна Олександрівна 5-7 Як дитиною бувало Скрупченко Олександра Русланівна МОЗ "Бендерська гімназія №3 ім. І.П. Котляревського" Молдова Подяка
Надія Вишняк 5-7 Портрет Грудко Ольга Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 17" Молдова Подяка
Токар Анастасія Юрівна 8-9 Грай моя пісне. Леся Українка Братусь Марія, Мудрей Майя Український культурно мистецький центр EtnoDim. Італія Подяка
Григорків Юлія 10-11 Квіток, квіток, як можна більше квітів Більчук Юлія Український культурно-мистецький центр «EtnoDim» Італія Ломбардія Подяка
Поляк Моніка Дмитрівна 1-4 Вірш "Хотіла б я піснею стати" Дерій Світлана Іванівна Український культурно-мистецький центр "EtnoDim" Ломбардія Подяка
Більчук Вероніка 5-7 «Сафо» Братусь Марія Український культурно-мистецький центр «EtnoDim» Ломбардія Подяка
Собечко Матвій 1-4 Літо краснеє минуло Людмила Шимко ГО "Чорноморська Асоціація Українців "   Подяка
Козарезнюк Артем 5-7 "Вишеньки-черешеньки" Діаспора Emel Sevgi ilkokul Туреччина Подяка
Козарезнюк Артур 1-4 "Вишеньки-черешеньки" Діаспора Emel Sevgi ilkokul Туреччина Подяка
Головчук Любов 1-4 "З гір на долину" Головчук Тетяна Юрівна КГУ "Школа Національного Відродження ім. К.Б.Даржумана".. Павлодарська Подяка
НВК" ЗОШ І - ІІІ ступеня - дитячий садок " с.Річиця     Супрунюк Інна Степанівна   Волинська Подяка
Маргаріта Приходько   Леся Українка "Contra spem spero!" "Гетьте, думи, ви, хмари осінні! То ж тепера весна золота!" Nina Hagen учениця 5 класу норвезької школи. м. Осло, Норвеґія Norge Подяка
Солодухін Александр Дмитрович 44287 На зеленому горбочку Більчук Юлія (вчитель української мови) Український культурно-мистецький центр "Етнодім" Ломбардія Подяка
Златьєва İрина *5-7 Надія Людмила Шимко ГО "Чорноморська Асоціація Українців " м.Самсун, Туреччина   Подяка
Барабаш Анастасія Олександрівна Студент Коли дивлюсь глибоко в любі очі Вонсович Лідія Пантелеймонівна, викладач української літератури, фахового медико-фармацевтичного коледжу української медичної стоматологічної академії, вищої категорії фаховий медико-фармецевтичний коледж української медичної стоматологічної академії Полтавська Подяка
Ніколюк Діана 10-11   Феленюк Тетяна Олександрівна Черняхівська гімназія Житомирська Подяка
Ляшенко Марія *8-9   Урбанович Алла Миколаївна Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів N4 Полтавська Подяка
Щаслива Каріна Вадимівна *8-9 Мій шлях Бойко Оксана Ярославівна Хмельницька загальноосвітня школа №24 Хмельницька Подяка
Вера Білогорська Студент Хто вам сказав,що я слабка Викладач-Синельник Крістіна Анатоліївна (викладач першої катгорії) Центр творчості ,,Шевченківець",філія ,,Сузір'є",театр-студія ,,Stars" київська Подяка
Кравченко Станіслав Олександрович *8-9   Чеберяк Лариса Іванівна, Хорольська гімназія Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області, вища категорія, педагог - організатор Хорольська гімназія Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області Полтавська Подяка
Клевець Карина   Уривок з драми-феєрії "Лісова пісня".   учениця 9-А класу, Коломийського ліцею №3.   Подяка
Ахметханова Марія     Широкорад Катерина Юріївна КП Чернігівський обласний Молодіжний театр, артист 1 категорії. Театральна студія "Маленькі коРолі" м. Чернігів. Чернігівського ліцею №22 Чернігівська Подяка
Полтавець Каріна Іванівна   Леся Українка "Вишеньки-черешеньки" Скрипник Л.О., Новоукраїнський ЗЗСО, вчитель початкових класів, перша категорія Новоукраїнський ЗЗСО Вугледарської міської ради Донецька Подяка
Румянцева Варвара Сергіївна *1-4   Сисоєва Антоніна Кузьмівна Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс № 3 місто Дружківка   Подяка
Беліченко Марія 10-11 Лісова пісня Омельченко Наталія Вікторівна Харківської гімназії #86 Харкiвська Подяка
Мегець Глiб *1-4 На зеленому горбочку Вчитель початкових класiв, спеціаліст вищої категорiї, методист Харківська гімназія №152 Харкiвська Подяка

Контакти з організаторами

Телефон - (050) 1900-887 (050) 1900-887
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?