МАЛЮНОК

Скачати сертифікат учасника

Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Учитель, викладач, консультант, що підготував конкурсанта Назва навчального закладу Адреса: область  
'Ананченко Катерина Василівна' '8-9' 'Лісова пісня' 'Вільхова Надія Леонідівна, КОЗО "Юр'ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Д.П.Запорожченка", І категорія"' 'КОЗО "Юр'ївська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів імені Героя Радянського союзу Д.П.запорожченка"' 'Дніпропетровська' І місце
'Андрієвська Катерина' '10-11' 'Вже сонечко в море сіда' 'Слабка Людмила Андріївна' 'КЗ "Публічна бібліотека" Новосанжарської селищної ради' 'Полтавська' І місце
'Бачманова Єлизавета Олександрівна' '8-9' 'Ілюстрація до поезії " Стояла я і слухала весну"' 'Однолько Ольга Іванівна' 'Щербанівський ліцей, Щербанівської сільської ради, Полтавської області, Полтавського району' 'Полтавська' І місце
'Кодуа Маріамі Гочаївна' '1-4' '" Мавка"' 'Грицина Оксана Володимирівна, ЗОШ № 16, вчитель, кваліфікаційна категорія " Спеціаліст вищої категорії".' 'Рівненська ЗОШ І-ІІ ст. № 16 Рівненської міської ради м. Рівного' 'Рівненська' І місце
'Кондра Вікторія Леонідівна' '10-11' 'Крила знов на волі виростають' 'Пашинська Ірина Ігорівна, викладач І категорії' 'Полтавська дитяча художня школа' 'Полтавська' І місце
'Коновалова Анна Олексіївна' '10-11' 'Журить осінь- сухітниця сонечко, бо нема в ній весняних надій.' 'Учитель Грибан Микола Федорович' 'КЗ "Полтавський міський багатопрофільний ліцей √1 імені І. П. Котляревського"' 'Полтавська' І місце
'Крисанова Софія Сергіївна' 'Студент' 'Портрет Лесі Українки' 'Терещенко Ольга Василівна (Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка, викладач-методист)' 'Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка' 'Полтавська' І місце
'Круліковська Каріна Сергіївна' 'Студент' '"На човні"' 'к.філос.н., доц. Зорій Ніна Іванівна' 'ВДНЗ "Буковинський державний медичний університет"' 'Чернівецька' І місце
'Левченко Софія' '10-11' 'Ох' 'Фенько Наталія Григорівна, керівник дитячої художньої студії "DaVinci"' 'Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1"' 'Полтавська' І місце
'Лунгу Евеліна Русланівна' 'Студент' 'Я в серці маю те, що не вмирає...' 'Бондаренко Олександр Леонідович Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського, викладач' 'Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв імені І.П. Котляревського' 'Полтавська область' І місце
'Рибчуновська Єва Павлівна' '5-7' '"Мавка" ( Лісова пісня)' 'Матвєєнко Валентина Миколаївна, учитель української мови та літератури, вища категорія, учитель-методист' 'Полтавська загальноосвітня школа l-lll ступенів номер 9, Полтавської міської ради Полтавської області' 'Полтавська' І місце
'Сай Вероніка Василівна' '1-4' 'Леся Українка- поетична квітка України' 'Трипутень Тетяна Миколаївна ( Подільська ЗОШ i-ii ступенів, вчитель i категорії)' 'Подільська загальноосвітня школа i-ii ступенів' 'Полтавська' І місце
'Скрипник Ангеліна' '1-4' 'Лелія' 'Фенько Наталія Григорівна, керівник дитячої художньої студії "DaVinci"' 'Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1"' 'Полтавська' І місце
'Степанюк Яна Ігорівна' '5-7' '"Блакитні очі Волині"' 'Скорич Ольга ВІкторівна. Вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІ ступенів № 11 - колегіум' 'ЗОШ І-ІІ ступенів №11-колегіум' 'Волинська' І місце
'Шовкун Катерина Сергіївна' '10-11' 'Ілюстрація до твору Лесі Українки- "Давня казка"' 'Учитель Грибан Микола Федорович' 'КЗ "Полтавський міський багатопрофільний ліцей √1 імені І. П. Котляревського"' 'Полтавська' І місце
Алейнікова Софія Дмитрівна *10-11 Мрійлива поезія Лесі Вчитель української мови та літератури , вищої категорії ,вчитель-методист Киян Світлана Анатоліївна Спеціалізована школа 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Київська І місце
Безрук Дар'я *5-7 Портрет Орел Лідія Полтавська дитяча художня школа Полтавська І місце
Білоногов Євген *5-7 Казка про Оха- чародія Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова І місце
Бурда Анастасія 10 Хотіла б я піснею стати Бурда Тетяна Іванівна Козелецький Будинок Творчості Дітей та Юнацтва Козелецької селищної ради Чернігівська І місце
Бурцева Яна Геннадіївна студент "Квітуче серце України" Кардашова Наталя Григорівна ДНЗ "Мелітопольське вище професійне училище", викладач вищої категорії, "старший викладач" ДНЗ "Мелітопольське вище професійне училище" Запорізька І місце
Величко Аліна Сергіївна Студент Знову весна і знов надії... Л. Українка Пономаренко Тетяна Миколаївна, Марківський професійний аграрний ліцей, керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва, 12 тарифний розряд. Марківський професійний аграрний ліцей Луганська І місце
Волошина Анастасія Іванівна *8-9 "За поезіями Лесі Українки", креативний текстильний живопис Будко Ольга Володимирівна, педагог-організатор НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ "Лісова казка" Кіровоградська І місце
Голубенко Катерина Павлівна студент "Лісова Мавка" Рашковська Наталія Петрівна, викладач , КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж» Комунальний заклад «Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж» Одеська І місце
Гречаник.В.О. студент "Біда навчила" Мироненко.Н.В Відокремлений структурний підрозділ миргородський коледж ім.М.В.Гоголя Національного Університету" Полтавська Політехніка ви.Юрія Кондратюка" Полтавська І місце
Дроздик Марія Олександрівна *5-7 Мозаїка"Портрет Лесі Українки" Ярошик Наталія Анатоліївна,керівник гуртка,вчитель образотворчого мистецтва Опорний навчальний заклад "ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Пнівне" Волинська обл.Камінь-Каширський р-н. І місце
Дутко Діана Андріївна *5-7 "Мавка лісова" Марущак Христина Ігорівна міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, керівник гуртка "Творче дозвілля" Івано-Франківський міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Івано-Франківська І місце
Ємець Ольга Сергіївна   За мотивами життя і творчості Лесі Українки Білоус Людмила Вікторівна Слов'янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецька І місце
Забродський Арсен Євгенійович *8-9 Леся Українка Гросс Вікторія Русланівна; Українська школа мистецтв; викладач Українська школа мистецтв Київська І місце
Зелінська Анастасія Андріївна *10-11 "Улюблені квіти Лесі Українки" Костюк Людмила Йосипівна, вчитель української мови та літератури Комунальний заклад "Гуманітарна гімназія №1 імені М. І. Пирогова ВМР" Вінницька І місце
Зелінська Дар'я Андріївна *5-7 "Давня весна" Костюк Людмила Йосипівна, вчитель української мови та літератури Комунальний заклад "Гуманітарна гімназія №1 імені М. І. Пирогова ВМР" Вінницька І місце
Іванців Аліна Любомирівна *5-7 Мавка Драпак Віроніка Миколаївна , завідувачка художнього відділу ЦРД "Еники_ Беники" Художня школа Центру Розвитку Дитини "Еники - Беники"" Івано- Франківська І місце
Караченцева Діана Дмитриївна *5-7 «Навчиться вірити в казки(за творами Лесі Українки)» Лілія Леонідівна Харківська гімназія № 152 Харківської міської ради Харківської області Харківська область І місце
Ляшок Кароліна Олексіївна *8-9 "Будиночок Оха" Ляшок Любов Ростиславівна ( мама ) Хлібодарівський навчально-виховний комплекс Донецька область І місце
Мороз Марія 11 кл В магазині квіток Тараненко Наталія Василівна Полтавська ЗОШ №2 Полтавська І місце
Олена Єніна студент Лісова пісня Рипунова Ольга Сергіївна, Слов'янський БРЦПО, викладач 2 категорії Слов'янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецька І місце
Скеллі Марія *1-4 Поблискують черешеньки в листі зелененькім Волкова О.В. Викладач вищої категорії образотв. Відділу ПМШМ Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія» їм. Раїса Кириченко Полтавська І місце
Стефурак Анастасія Михайлівна *10-11 Мрії Садула Ірина Володимирівна, вчитель української мови та літератури, спеціаліст Угринівський ліцей Угринівської сільської ради об’єнаної територіальної громади Тисменицького району Івано-Франківської області Івано-Франківська І місце
Стрій Юлія Віталіївна студент "Цариця Волині" Токарева Тетяна Миколаївна викладач вищої категорії ВКНЗ "Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім.А.Ю.Кримського" Волинська І місце
Ступаченко Серафим Леонідович *1-4 Леся на прогулянці Нефьодов Роман Аркадійович КЗ СРР Косівщинська мистецька школа Сумська І місце
Тихолоз Софія Богданівна *1-4 "Мамо, іде вже зима... (Пташки на снігу), "Колискова" (Місяць яснесенький...) Ярема Любов Іванівна, вчителька початкових класів КЗ ЛОР "Винниківська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ступенів" Львівська І місце
Уколова Софія *5-7 "Мавка. Лісова пісня. The Forest Song" Дяків Оксана Іванівна, вчитель образотворчого мистецтва вищої категорії Заліщицька державна гімназія, Тернопільська область Тернопільська І місце
Хандуріна Віта Юріївна студент ПЕРЕМОГА А весна гомоніла: «Послухай мене! Все кориться міцній моїй владі…» Кулікова Тетяна Василівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти та гуманітарних дисциплін Кременчуцький педагогічний коледж імені А. С. Макаренка Полтавська І місце
Христенко Олександра *5-7 Лісова пісня Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова І місце
Черевань Дар'я Денисівна *8-9 "У вишневому садочку притулилася хатинка" Шрамко Ірина Михайлівна (викладач Полтавської дитячої художньої школи, лауреат премії С.Величка) Полтавська дитяча художня школа Полтавська І місце
Шевцова Оксана Андріївна студент Лісова пісня.Мавка Волкова Наталія Володимирівна, викладач, спеціаліст вищої категорії Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Полтавська І місце
Шемчук Діана Олександрівна *10-11 "Ангел помсти" Колесник Інна Юріївна, Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Петра Шемчука, вчитель української мови та літератури, ІІ категорія Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Шемчука Хмельницька І місце
Шліпова Марія *5-7 Портрет поетеси Хоменко Катерина Сергіїївна Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко Полтавська І місце
Юрчик Анна 11 кл Чарівне кохання Манченко Ілля Анатолійович, Гур'єв Сергій Родіонович Маріупольська ЗОШ 30 Донецька І місце
'Довганик Марія Петрівна' '5-7' '«В магазині квіток»' 'Качанова Ірина Семенівна, керівник гуртка «Декоративно – ужиткового мистецтва та малювання»,' 'Комунальний заклад Тернопільської міської ради Станція юних натуралістів' 'Тернопільська' ІІ місце
'Калашнікова Марія Ярославівна' '5-7' 'Соловейко за вікном' 'Вінокурова Олена Вячеславівна' 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' 'Луганська' ІІ місце
'Колотій Алєксанра Сергіївна' '5-7' '"Я - квітка. Я - скеля. Я та, що вічно жива"' 'Зозуля Ольга Василівна, Решетилівська дитяча школа мистецтв, викладач першої категорії' 'Дитяча школа мистецтв Решетилівської міської ради' 'Полтавська' ІІ місце
'Котькало Олександра Олексіївна' '1-4' 'Леся Українка' 'Обравит Інна Анатоліївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва' 'Комунальний заклад Сумської обласної ради - обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю' 'Сумська область' ІІ місце
'Кравець Юлія Юрїївна' '8-9' '"Лісова пісня"' 'Гордовська Алла Петрівна,Глобинська гімназія №1,учитель,вища категорія' 'Глобинська гімназія №1ім.В.Є.Курченка' 'Полтавська' ІІ місце
'Кулібаба Аделіна Володимирівна' '8-9' 'Леся Українка' 'Фенько Наталія Григорівна, керівник дитячої художньої студії "DaVinci"' 'Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1"' 'Полтавська' ІІ місце
'Левцун Анастасія Костянтинівна' '10-11' '"Весни такої не було й не буде, Як та була, що за вікном цвіла"' 'Учитель української мови та літератури. Варченко Тетяна Борисівна. Категорія: вища ( старший вчитель). Комунальний заклад "Шишацький обласний науковий ліцей - інтернат II - III ступенів Полтавської обласної ради"' 'Комунальний заклад "Шишацький обласний науковий ліцей - інтернат II - III ступенів Полтавської обласної ради"' 'Полтавська' ІІ місце
'Лемішко Анна Геннадіївна' '10-11' 'Лісова пісня' 'Шрамко Ірина Михайлівна/викладач Полтавської дитячої художньої школи/Лауреат премії С.Величка' 'Полтавська дитяча художня школа' 'Полтавська' ІІ місце
'Лисенко Ганна' '10-11' '"Перші вірші"' 'Протуренко Неля Афанасіївна' 'Комунальний заклад "Міський Центр дитячої творчості"' 'Одеська' ІІ місце
'Нагорна Анна' '10-11' 'Мавка' 'Фенько Наталія Григорівна, керівник дитячої художньої студії "DaVinci"' 'Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1"' 'Полтавська' ІІ місце
'Островська Ангеліна Романівна' '5-7' '«Мамо, іде вже зима…»' 'Герасимчук Людмила Романівна, учитель образотворчого мистецтва вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «Старший вчитель»' 'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області' ІІ місце
'Сапіжак Данило Олександрович' '5-7' '"Портрет "' 'Дуда Марія Володимирівна Спеціаліст вищої категорії Викладач-методист' 'Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа ім.і.Герети' 'Тернопільська' ІІ місце
'Шамардіна Анастасія Максимівна' '8-9' 'Ілюстрація до твору Лесі Українки''Мавка''' 'Бедюх Валентина Борисівна - вчитель образотворчого мистецтва, вища категорія' 'опорний заклад " Зіньківська спеціалізована школа I-lll ступенів № 1'' Зіньківської міської ради полтавської області' 'Полтавська' ІІ місце
Бодрьонок Юлія Миколаївна *10-11 Подорож уві сні Сиротенко Світлана Миколаївна ( Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області, вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва, вища категорія, старший учитель ) Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області Донецька ІІ місце
В’ячеслав Ігорович Дикало студент «Леся Українка. Лісова пісня. Русалка» Пузиренко Ярина Василівна, к.філол.н., доцентка кафедри культурології Національний університет біоресурсів і природокористування України Національний університет біоресурсів і природокористування України, художня студія "Голосіївська палітра" Київська ІІ місце
Глух Марія Володимирівна студент Відповідь Краснікова Тетяна Михайлівна вчитель Української мови Лохвицький медичний коледж Полтавська ІІ місце
Гредінар Маргарита   над синім морем… Грицай Ірина Вікторівна     ІІ місце
Каминський Данило 14 років лісова пісня Лєпілєна лілія Чеславівна Білозерський освіт.-культ. Центр     ІІ місце
Клименко Владлєна Євгеніївна *10-11 Русалка Сечкар Юлія Олександрівна, учитель історії Терпіннівської ЗШ I-III ст. Терпіннівська загальноосвітня школа I-III ступенів Мелітопольського району Запорізької області Запорізька область, Мелітопольський район ІІ місце
Костинчук Альона Євгеніївна студент "Лісова пісня" Ненчинська Леся Валентинівна спеціаліст вищої категорії, старший викладач Комунальний заклад вищої освіти "Вінницький гуманітарно - педагогічний коледж" Вінницька  ІІ місце
Лунгу Яна '8-9'   Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова ІІ місце
Лупій Анна 10 клас мавка Корнова Христина Ігорівна Львівський художній ліцей при ЛНАМ   ІІ місце
Макаренко Анастасія Олександрівна *1-4 "Вечірня година..." Личак Ірина Володимирівна, Благодатненська ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІ категорія Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІ стуренів Донецька ІІ місце
Махньова Дар'я Вячеславівна *1-4 Окрилена любов'ю до неньки України Конопльова Світлана Миколаївна ПМШМ Мала Академія Мистецтв ім. Раїси Кириченко Полтавська  ІІ місце
Мойсеєнко Денис Віталійович *8-9 "Леся.150" (портрет Лесі Українки) Токарева Тетяна Миколаївна, викладач вищої категорії Арт-студія "Фіглі-Міглі" Волинська обл ІІ місце
Орлов Сергій 3 Лелія Друк Інна Сергіївна Харківська ЗОШ 108 Харківська ІІ місце
Руфф Ангеліна Артемівна *5-7 Розставання Делікатна Лариса Василівна ( школа, вчитель образотворчого мистецтва, ІІ категорія) Комарівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад Вінницька ІІ місце
Самохвалова Ольга   Ой на купала Білоус Людмила Вікторівна Словянський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. Кривоноса Донецька ІІ місце
Сацик Дар'я Сергіївна *10-11 Хотіла б я тебе,мов плющ, обняти, Так міцно,щільно, і закрить од світа Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради, вчитель мистецтва, вища категорія, кандидат педагогічних наук Мелешко Лілія Володимирівна Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради Житомирська ІІ місце
Свистун Інна студент Лісова пісня Мартинюк Леся Георгіївна Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю. Кримського   ІІ місце
Селезньова Тетяна Сергіївна *8-9 Закохана Мавка Трайно Людмила Олександрівна, вчитель образотворчого мистецтва Запорізької гімназії № 77 Запорізька гімназія № 77 Запорізька ІІ місце
Семаньків Софія Андріївна *5-7 " На шлях я вийшла ранньою весною" Ялинчук Оксана Вікторівна, Київська дитяча школа мистецтв √ 3, викладач образотворчого мистецтва, вища категорія Київська дитяча школа мистецтв √3 Київська ІІ місце
Сойма Анастасія Михайлівна *5-7 Contra spem spero! Бордунова Мар'яна Юріївна КЗ '' Дитяча школа мистецтв Тячівської міської ради Закарпатської області '' Закарпатська ІІ місце
Старушко Юлія Максимівна студент "Вечірня година" Волкова Наталія Володимирівна (МФК НУ імені Юрія Кондратюка, викладач, спеціаліст вищої категорії) Полтавська  ІІ місце
Трапізон Поліна Олексіївна *5-7 Тішся дитинко, поки ще маленька... Бояркіна Софія Ігорівна "Мистецька Школа№2селище Опитне" Донецька ІІ місце
Трасковська Тетяна *5-8 Мавка Дещинська Оксана Миколаївна Підгайцівський НВК "ЗОШ I-III ступенів- гімназія" Волинська ІІ місце
Юрчук Домініка   Лісова Мавка" Колесник Інна Юріївна Чепелівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Петра Шемчука   ІІ місце
'Бабінець Наталія Іванівна' '8-9' 'Усміхнена Леся' 'Колодяжна Світлана Григорівна, керівник гуртка Карлівського Будинку дитячої та юнацької творчості' 'Карлівський Будинок дитячої та юнацької творчості' 'Полтавська' ІІІ місце
'Варданян Гаяне Бабкенівна' '10-11' 'Ілюстрація до твору Лесі Українки- "Нікотіана"' 'Учитель Гапон Оксана Миколаївна мистецька студія "Колограй"' 'КЗ "Полтавський міський багатопрофільний ліцей √1 імені І. П. Котляревського"' 'Полтавська' ІІІ місце
'Голодрига Анна-Марія' '8-9' 'Лісова пісня' 'Безкоровайна Ірина Вячеславівна, вчитель образотворчого мистецтва, Вища категорія' 'Тернопільська ЗОШ ІІі ст. №16 ім.В. Левицького' 'Тернопільська' ІІІ місце
'Дробот Олександра Олегівна' '5-7' '"Ой, вишеньки-черешеньки"' 'Лях Таміла Петрівна, учитель української мови та літератури l категорії' 'Слободо-Петрівська ЗОШ l-lll ступенів Гребінківської міської ради' 'Полтавська' ІІІ місце
'Жадько Олександра Сергіївна' '5-7' '"Вишеньки, черешеньки"' 'Вербицька Світлана Анатоліївна, ЗЗСО 10 ім.В.Г.Короленка, ІІ категорія,учитель образотворчого мистецтва, переможниця обласного конкурсу "Учитель року2020"' 'Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 10 ім.В.Г.Короленка Полтавської міської ради Полтавської області' 'Полтавська' ІІІ місце
'Звягінцева Єлизавета Юріївна' '8-9' 'Трембіти чарівного лісу' 'Костенко Олена Юріївна' 'Полтавський мистецький ліцей імені С. Русової' 'Полтавська' ІІІ місце
'Католик Дарина Олександрівна' '5-7' 'Спить озеро, спить ліс і очерет. Верба рипіла все: «Засни, засни…» І снилися мені все білі сни...(за мотивами "Лісової пісні" Лесі Українки)' 'Салуха Тетяна Володимирівна' 'ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей" с.Зимне' 'Волинська' ІІІ місце
'Козел Яна Іванівна' '10-11' '«Як солодко грає, як глибоко крає, Розтинає мені груди, серденько виймає…»' 'Прядко Тетяна Анатоліївна, Безсалівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель образотворчого мистецтва' 'Безсалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лохвицької міської ради' 'Полтавська' ІІІ місце
'Коноваленко Анна Володимирівна' '10-11' '"Тішся дитино,поки ще маленька..."' 'Проскурня Валентина Анатоліївна,учитель-методист,вища категорія,Глобинська гімназія №1' 'Глобинська гімназія №1 ім.В.Є.Курченка' 'Полтавська' ІІІ місце
'Краснорудська Єлизавета' '1-4' 'Мавка' 'Артюшенко Тетяна Макарівна' 'Будинок дитячої та юнацької творчості Великописарівської селищної ради Сумської області' 'Сумська' ІІІ місце
'Лазакович Анастасія Олегівна' '5-7' '„Слово, моя ти єдина я зброє!“' 'Чех Ю.І.' 'Полтавська дитяча художня школа' 'Полтавська' ІІІ місце
'Максим Зубань' 'Студент' '«Леся Українка. Одержима. Триптих»' 'Пузиренко Ярина Василівна, к.філол.н., доцентка кафедри культурології, керівниця художньої студії "Голосіївська палітра"' 'Національний університет біоресурсів і природокористування України' 'Київська' ІІІ місце
'Оганісян Моніка Гайківна' '1-4' 'Колискова' 'Ковшуцька Людмила Іванівна, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти "Лідер", керівник художньої студії "Кольорові олівці"' 'Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти "Лідер"' 'Полтавська' ІІІ місце
'Пономаренко Катерина Євгеніївна' '5-7' 'Конвалія' 'Дунай Олена Миколаївна, Семенівський НВК№1 ім. М.М. Хорунжого, вчитель образотворчого мистецтва' 'Семенівський навчально-виховний комплекс №1 ім. М.М. Хорунжого' 'Полтавська' ІІІ місце
'Середняк Тарас Сергійович' '10-11' 'Конвалія' 'Бандурко Надія Василівна вчитель образотворчого мистецтва 1 категорія' 'Комунальний опорний заклад,, Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області_' 'Полтавська' ІІІ місце
'Сліпко Дарія' '10-11' 'На роковини' 'Слабка Людмила Андріївна' 'КЗ "Публічна бібліотека" Новосанжарської селищної ради' 'Полтавська' ІІІ місце
'Трипольська Анна Борисівна' '8-9' 'Крила' 'Наставник Білик Наталія Іванівна' 'Комунальний заклад "Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області"' 'Полтавська' ІІІ місце
'Фролова Анастасія Геннадіївна' '8-9' '"Вечірня година"' 'Вигівська Вікторія Миколаєвна, Розсошенська гімназія, вчитель української мови і літератури, вища категорія' '38751 вул. Шкільна 18 с. Розсошенці Полтавського району Полтавської області тел. 0532 590214 e-mail: rzsgymn@gmail.com skype: rzsgymn' 'Полтавська' ІІІ місце
'Хоменко Назар Сергійович' '1-4' 'Портрет Лесі Українки' 'Бочкова Юлія Василівна. Лучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької міської ради в Полтавській області. Заступник директора з навчально-виховної роботи. ІІ категорія ( початкові класи)' 'Лучанська загаьноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької міської ради Полтавської області' 'Полтавська' ІІІ місце
'Яцюк Софія Сергіївна' '8-9' 'Стане початком тоді мій кінець...' 'викладач Мотилевич Ірина Сергіївна' 'Полтавська дитяча художня школа' 'Полтавська' ІІІ місце
Арсененко Софія Віталіївна *1-4 Тішся ,дитино, поки маленька… викладач образотворчого мистецтва Перехрест Зореслава Анатоліївна.Вища категорія.Драбівська дитяча школа мистецтв Драбівська дитяча школа мистецтв Черкаська ІІІ місце
Блаженко Анастасія Сергіївна *8-9 "Мавка.Лісова пісня" Чумак Ангеліна Андріївна,викладач КЗ" Приморська мистецька школа" художньо-естетичне відділення Приморської міської ради Приморського району Запорізької області Запорізька область,місто Приморськ , вул.Слов'янська 127а ІІІ місце
Дар'я Шульженко студент Русалка Рипунова Ольга Сергіївна, Слов'янський БРЦПО, викладач 2 категорії Слов'янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецька ІІІ місце
Дубров Тімур '8-9' Була весна Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова ІІІ місце
Калюжна Аліна Олександрівна *8-9 Сестриці-русалоньки Севостьяненко Наталія Іванівна, вчитель української мови і літератури Криворізької гімназії №127, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська ІІІ місце
Кодуа Софіко Гочаївна *1-4 Ностальгія Гнатюк Лілія Богданівна (Рівненська ЗОШ1-ІІ ст.№16,керівник гуртка) РівненськаЗОШ І-ІІ ст.№ 16 Рівненської міської ради Рівненська ІІІ місце
Колотило Карина Артурівна *8-9 "Конвалія біла" Богач Оксана Павлівна, учитель української мови і літератури вищої категорії Сиваського ЗЗСО №1 Сиваський заклад загальної середньгої освіти №1 Новотроїцької селищної ради Генічеського району Херсонської області Херсонська ІІІ місце
Куніцина Марія *5-7 Життєвий шлях Лесі Українки Сотніченко Наталія Вікторівна, керівник творчої майстерні "Сувенірна мозаїка" Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівський міський центр позашкільної освіти Сумська ІІІ місце
Ліщенко Надія *1-4   Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова ІІІ місце
Місяць Ліана Олегівна *8-9 Леся Українка "Лісова пісня" Дудка Тетяна Олександрівна, учитель української мови та літератури вища кваліфікаційна категорія, старший учитель Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #4 Донецька обл. Волноваська районна рада ІІІ місце
Погоріла Дар 6 Мавка Соснина Катерина Олександрівна - вчитель образотворчого мистецтва. Місце роботи - Щасливський НВК', Бородавко Вікторія Вікторівна 'Опорний навчальний заклад "Щасливський навчально-виховний комплекс ліцей - загальноосвітня школа l-lll ступенів - дитячий садок" Пристоличної міської ради' 'Київська' ІІІ місце
Процко Анастасія Олексіївна *5-7 До мого фортеп'яно Леонович Марина Миколаївна, старший викладач образотворчого мистецтва ПМШМ "Мала академія мистецтв" ім. Р.Кириченко Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко Полтавська  ІІІ місце
Радченко Владислава 6 Лісова пісня Беркутенко Олена Борисівна, старший викладач, відділу образотворчого мистецтва Українська школа мистецтв Київська ІІІ місце
Русилова Катерина Володимирівна *5-7 "Лісова пісня" Артисюк Олена Володимирівна( вчитель мистецтва 2категорії) Заклад загальної середньої освіти" В'язівненська гімназія" Волинська  ІІІ місце
Русу Олексій *5-7 «Портрет Лесі Українки» Романюк Віктор Михайлович, вища, старший учитель Глибоцька гімназія Чернівецька ІІІ місце
Савченко Ганна Петрівна *10-12 Давня казка Берегова Аліна Петрівна учитель вищої категорії Сонячної ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хлібодарівської СТГ Волноваського району Донецької області Сонячна загальносвітня школа І-ІІІ ступенів Донецька ІІІ місце
Салькіні Діана *1-4 Сон(Тепло та ясно... Чи се Єгипет?) Пишняк Надія Михайлівна вихователь гпд, Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, І категорія Комунальна установа опорний заклад освіти Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області Житомирська ІІІ місце
Санак Маргарита *5-7 Лісова іділія Смовська Ірина Остерська ЗОШ І - ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького Чернігівська ІІІ місце
Сапчева Діана Миколаївна *1-4 "Сон літньої ночі" Лохматова Надія Миколаївна, вчитель образотворчого мистецтва вища категорія старший вчитель Городненський заклад загальної середньої освіти Городненської сільської ради Болградського району Одеської області Одеська ІІІ місце
Сверида Софія *1-4 малюнок до трилогії "Весна в Єгипті" вірш "Хамсін" Сверида Ірина Євгеніївна, вчитель української мови та літератури, вища кв.категорія, Скорова Олена Олексіївна, вчитель української мови та літератури, і кв.категорія, Кулькова Світлана Леонідівна, вчитель української мови та літератури, і кв.категорія КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька ІІІ місце
Сидоренко Валерія Едуардівна *10-11 Ілюстрація до твору Лесі Українки «Давня казка» Будник Олена Валеріївна, Слов'янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім.П.Ф.Кривоноса; викладач вищої категорії, професійно-теоретичної підготовки з професії "Перукар". Слов'янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім.П.Ф.Кривоноса Донецька ІІІ місце
Скорохід Діана Володимирівна *5-7 "Стояла я і слухала весну" Керівник гуртка "Юний художник" Чайковська Любов Мирославівна Борщівський будинок дитячої творчості Тернопільська ІІІ місце
Туюсов Іван Андрійович студент "Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає" Учитель Шаповал Юлія Дмитрівна, кандидат педагогічних наук Балаклійський педагогічний фаховий коледж Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради Харківська ІІІ місце
Царенко Аліна Олександрівна *8-9 "Лісова Мавка" Омельченко Ольга Григорівна, КЗ "Дитяча музична школа Долинської міської ради", викладач, спеціаліст І категорії. Комунальний заклад "Дитяча музична школа Долинської міської ради" Кіровоградська ІІІ місце
Цихоцька Евеліна *5-7 Тішься дитино Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова ІІІ місце
Шевчук Софія Вікторівна *5-7 Мавка Делікатна Лариса Василівна ( школа, вчитель образотворчого мистецтва, ІІ категорія) Комарівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад Вінницька ІІІ місце
Шульга Дар‘я *5-7 «Мамо, зима вже іде...» Малишева Лідія Степанівна, викладач дитячої художньої школи №2, 1 кат. МКЗК ДДХШ №2 м. Дніпро Дніпропетровська ІІІ місце
Ягмур Анджеліна Талич *5-7 Леся Українка Людмила Шимко ГО "Чорноморська Асоціація Українців " м.Самсун, Туреччина Туреччина ІІІ місце
Яців Каріна Євгенівна *5-7 Малюнок до творів Лесі Українки Бондар Олена Геннадіївна,Пісківський ЗЗСО1-3ступенів, Луганської обл, Новопсковського району, перша категорія, вчитель української мови та літератури Пісківський ЗЗСО 1-3 ступенів Новопсковської громади Луганська ІІІ місце
'Береговська Ельвіра Олегівна' '10-11' 'На зеленому горбочку...' 'Сириця Олена Сергіївна, учитель вищої категорії' 'Попівський НВК №1Карлівської районної ради Полтавської області' 'Полтавська' Подяка
'Білокінь Руслана Степанівна' '8-9' 'Леся Українка "Тиша морська"' 'Яценко Юлія Олександрівна (педагог-організатор)' 'Калашниківський навчально-виховний комплекс Мачухівської сільської ради' 'Полтавська' Подяка
'Галаган Надія Олександрівна' '8-9' 'Східна мелодія' 'Рибка Л.О., ОЗ "Кобеляцький ліцей №1",вчитель образотворчого мистецтва, вища категорія' 'Опорний заклад "Кобеляцький ліцей №1"' 'Полтавська обл' Подяка
'Гарбовська Ксенія Олександрівна' '10-11' 'Лісова пісня' 'Сириця Олена Сергіївна, учитель вищої категорії' 'Попівський НВК №1Карлівської районної ради Полтавської області' 'Полтавська' Подяка
'Горюкова Яна Вікторівна' '1-4' 'Ілюстрація до твору Лесі Українки " На зеленому горбочку..."' 'Захарець Наталія Володимирівна, Мокіївська ЗОШ Ленковецької сільської ради, керівник гуртка малювання "Чарівний пензлик"' 'Мокіївська ЗОШ I-III ст. Ленковецької сільської ради.' 'Хмельницька' Подяка
'Гунчак Іванна Степанівна' '1-4' 'Ілюстрація до твору Лесі Українки "Біда навчить""' 'Тимчук Олена В'ячеславівна, керівник гуртка "Образотворче мистецтво" Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва' 'Чернівецький міський палац дітей та юнацтва' 'Чернівецька' Подяка
'Доценко Анастасія' '1-4' 'Ох-чародій' 'Обравит Інна Анатоліївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва' 'Комунальний заклад Сумської обласної ради - обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю' 'Сумська область' Подяка
'Жирулик Юрій Михайлович' 'Студент' '"Подруга"' 'к.філос.н., доц. Зорій Ніна Іванівна' 'ВДНЗ "Буковинський державний медичний університет"' 'Чернівецька' Подяка
'Захарова Ірина Костянтинівна' '8-9' 'Мріє, не зрадь!' 'Тімічева Наталія Миколаївна' 'Кременчуцький ліцей № 10 "Лінгвіст" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області' 'Полтавська' Подяка
'Іванцов Максим' '1-4' '«Вечірня година»' 'Марець Галина Ярославівна , вчитель образотворчого мистецтва' 'Середня загальноосвітня школа №100' 'Львівська' Подяка
'Іващенко Олена Валеріївна' '10-11' 'Леся Українка "Сафо"' 'Трапезнікова Валентина Олександрівна, учитель української мови та літератури, вища категорія' 'Опорний заклад "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради"' 'Полтавська' Подяка
'Касьянова Валентина Олексіївна' '8-9' 'Стояла я і слухала весну.Весна мені багато говорила...' 'Касьянова Тетяна Миколаївна , керівник народної студіїї образотворчого мистецтва' 'Народна студія образотворчого мистецтва, м. Мирноград' 'Донецька' Подяка
'Кіналь Вікторія' 'Студент' '«Стояла я і слухала весну»' 'Питель Наталія Степанівна, завідувач відділу, вища категорія' 'Галицький коледж імені В`ячеслава Чорновола' 'Тернопільська' Подяка
'Кіріченко Софія' '1-4' '"Леся Українка "' 'Артюшенко Тетяна Макарівна' 'Будинок дитячої та юнацької творчості Великописарівської селищної ради Сумської області' 'Сумська' Подяка
'Кліщ Адріана Володимирівна,' '8-9' '«Лелія»' 'Качанова Ірина Семенівнакакерівник гурток «Декоративно – ужиткового мистецтва та малювання»,' Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" 'Тернопільська' подяка
'Кобизька Віталіна Андріївна' '5-7' 'Перший вірш-перша надія повернення на Вкраїну' 'Пашинська Ірина Ігорівна, викладач І категорії' 'Полтавська дитяча художня школа' 'Полтавська' Подяка
'Кондрюк Анастасія Віорелівна' '5-7' '"Конвалія"' 'Лазареску Анжеліка Штефанівна, керівник гуртка Багринівської ЗОШ' 'Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів' 'Чернівецька' Подяка
'Король Богдан Артурович' '1-4' '"Плине білий човник, хвилечка колише...."' 'Пустовіт Наталія Володимирівна, вчитель початкових класів, Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів' 'Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Горішньоплавнівської міської ради, Кременчуцького району, Полтавської області' 'Полтавська' Подяка
'Кривонос Владислав' '5-7' 'Літо краснеє минуло...' 'Артюшенко Тетяна Макарівна' 'Будинок дитячої та юнацької творчості Великописарівської селищної ради Сумської області' 'Сумська' Подяка
'Крисько Соломія Володимирівна' '8-9' '"Мавка.Поклик лісу."' 'Лацик Леся Іванівна,вчитель образотворчого мистецтва у НВК"Загальноосвітній навчальний заклад І—ІІІ ступеня -дошкільний навчальний заклад-учнівське лісництво ім.о.І.Могильницького"с.Міженець' 'НВК"Загальноосвітній навчальний заклад І—ІІІ ступеня-дошкільний навчальний заклад-учнівське лісництво ім.о.І.Могильницького"с.Міженець' 'Львівська' Подяка
'Крохмаль Анастасія Богданівна' '1-4' 'У сонячних променях лісової пісні' 'Колодяжна Світлана Григорівна, керівник гуртка Карлівського Будинку дитячої та юнацької творчості' 'Карлівський Будинок дитячої та юнацької творчості' 'Полтавська' Подяка
'Кундель Надія Феофанівна' '10-11' '"Як солодко грає,' 'Бердник Олена Станіславівна, Бугаська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури вищої категорії, старший науковий співробітник, к. філол. н.' 'Бугаська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської ВЦА Донецької області' 'Донецька' Подяка
'Лесько Олеся' 'Студент' '«Сапфо»' 'Ткачук Юлія Петрівна, Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола, викладач спецдисциплін, спеціаліст другої категорії,' 'Галицький коледж імені В`ячеслава Чорновола' 'Тернопільська' Подяка
'Лучкевич Августин Віталійович' '1-4' 'Лб' 'Тиховська Лілія Орестівна' 'Центр позашкільної освіти' 'Львівська' Подяка
'Лях Юрій Олегович' '5-7' 'Далі,все далі...' 'Рибка Л.О., ОЗ "Кобеляцький ліцей №1",вчитель образотворчого мистецтва, вища категорія' 'Опорний заклад "Кобеляцький ліцей №1"' 'Полтавська обл' Подяка
'Мельник Софія Павлівна' '8-9' 'Стояла я і слухала весну...' 'Учитель Грибан Микола Федорович' 'КЗ "Полтавський міський багатопрофільний ліцей √1 імені І. П. Котляревського"' 'Полтавська' Подяка
'Наконечна Олександра Сергіївна' '5-7' '" Хотіла б я піснею стати"' 'Черненко Тетяна Сергіївна ( Федорівський НВК імені Г.Т.Берегового Карлівської районної ради Полтавської області, вчитель мистецтва, "спеціаліст"' 'Федорівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" імені Г.Т.Берегового Карлівської районної ради Полтавської області' 'Полтавська' Подяка
'Ніколаєва Вікторія Михайлівна' '' '«Мамо, іде вже зима…»' 'Герасимчук Людмила Романівна, учитель образотворчого мистецтва вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «Старший вчитель»' 'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області' подяка
'Нонка Ян' '8-9' 'Мавка' 'Фенько Наталія Григорівна, керівник дитячої художньої студії "DaVinci"' 'Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1"' 'Полтавська' Подяка
'Патраш Патрісія Миколаївна' '5-7' '"Вечірня година"' 'Лазареску Анжеліка Штефанівна, керівник гуртка Багринівської ЗОШ' 'Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів' 'Чернівецька' Подяка
'Петренко Софія Сергіївна' '5-7' 'Лісова пісня' 'Коробка Наталія Миколаївна , вчитель математики , І категорія' 'Рудківська ЗОШ І - ІІІ ступенів Гребінківської міської ради' 'Полтавська' Подяка
'Пилипенко Аліса Олегівна' '1-4' '"Давня весна"' 'Панасенко Марія Іванівна, Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника", вища. "Старший учитель"' 'Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради"' 'Полтавська' Подяка
'Приходченко Єлізавета Сергіївна' '1-4' 'Барвіночку мій хрещатий, зелений, дрібний, ой , я ж тебе викохала, хороший, рясний! Я ж садила, поливала тебе на весні' 'Обравит Інна Анатоліївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва' 'Комунальний заклад Сумської обласної ради - обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю' 'Сумська область' Подяка
'Пугачова Анастасія Олександрівна' '5-7' 'На зеленому горбочку...' 'викладач Мотилевич Ірина Сергіївна' 'Полтавська дитяча художня школа' 'Полтавська' Подяка
'Пушкарьов Олександр Русланович' '5-7' 'Лісова пісня' 'Каратаєва Тетяна Миколаївна' 'Кременчуцький ліцей № 10 "Лінгвіст" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області' 'Полтавська' Подяка
'Радько Олександра' '5-7' 'Дитинство Лесі Українки' 'Фенько Наталія Григорівна, керівник дитячої художньої студії "DaVinci"' 'Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1"' 'Полтавська' Подяка
'Ряполова Ангеліна Юріївна' '5-7' '«Мавка»' 'Козинко Світлина Анатоліївна вчитель ангійської мови' 'комунальний заклад «ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №136 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ імені Героя Радянського Союзу П.Д. Говоруненка»' 'Харківська' Подяка
'Самеляк Єлизавета' '10-11' 'Тиша морська' 'Ткаченко Світлана Іванівна, Великодальницький навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія", учитель вищої категорії, учитель-методист' 'Великодальницький навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"' 'Одеська' Подяка
'Селегень Микола Олександрович' '1-4' '"Давня весна"' 'Канівець Інна Іванівна Опішнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, вчитель вищої категорії едньої освіти І-ІІІ ступенів' 'Опішнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів' 'Полтавська' Подяка
'Солтис Марія Василівна' '8-9' 'Поема «Роберт Брюс, король Шотландський»' 'Палкова Зоряна Федорівна, , вчитель української мови і літератури , вища кваліфікаційна категорія, звання «Старший вчитель»,' 'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області' 'Тернопільська' Подяка
'Сядра Анжела' '5-7' 'Вишеньки - черешеньки.' 'Артюшенко Тетяна Макарівна' 'Будинок дитячої та юнацької творчості Великописарівської селищної ради Сумської області' 'Сумська' Подяка
'Тащева Любава Володимирівна' '1-4' 'Дитинство Л.Українки' 'Бондар Олена Павлівна (Київська дитяча художня школа №9, заступник директора, викладач вищої категорії, старший викладач)' 'Київська дитяча художня школа №9' '-' Подяка
'Тимочко Христина' '10-11' 'Конвалія' 'Хом'як Уляна Ігорівна , І категорія' 'Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа ім.і.Герети' 'Тернопільська' Подяка
'Тирпак Евеліна Петрівна' '5-7' '«Біда навчить»' 'Арабська Валентина Іванівна, вчитель образотворчого мистецтва, перша кваліфікаційна категорія' 'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №28 Тернопільської міської ради Тернопільської області' 'Тернопільська' Подяка
'Топала Марта Костянтинівна' '1-4' '"Літо краснеє минуло"' 'Лазареску Анжеліка Штефанівна, керівник гуртка Багринівської ЗОШ' 'Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів' 'Чернівецька' Подяка
'Умен Дарина Володимирівна' '8-9' 'Давня казка' 'Ярема Людмила Василівна, Заїздська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель образотворчого мистецтва, вища категорія' 'Заїздська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сухополов'янської сільської ради' 'Чернігівська' Подяка
'Фіголь Анастасія Андріївна' '5-7' '"Лесин ясен"' 'Скорич Ольга ВІкторівна. Вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІ ступенів № 11 - колегіум' 'ЗОШ І-ІІ ступенів №11-колегіум' 'Волинська' Подяка
'Хорольська Аліна Миколаївна' '8-9' 'Сумна історія любові' 'Пашинська Ірина Ігорівна, викладач І категорії' 'Полтавська дитяча художня школа' 'Полтавська' Подяка
'Хотинська Анжеліка Андріївна' '10-11' 'Літо краснеє минуло...' 'Андрющенко Алла Анатоліївна' 'Волноваський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області' 'Донецька' Подяка
'Чигрин Анна Анатоліївна' '5-7' 'Олесю, серденько, співай веселенько' 'Зубкова Наталія Вікторівна, вчитель образотворчого мистецтва' 'Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області' 'Полтавська' Подяка
'Чумак Олександра Павлiвна' '10-11' 'Лісова пісня' 'Вигівська Вікторія Миколаївна' 'КЗ"Розсошенська гiмназiя Щербанiвської сільської ради Полтавського району Полтавської області"' 'Полтавська область' Подяка
'Шамшева Ангеліна Олегівна' '1-4' 'Ой вишеньки-черешеньки' 'Конопльова Світлана Миколаївна' 'Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко' 'Полтавська' Подяка
'Шевко Лілія Олександрівна' '10-11' '"Біда навчить"' 'Лутай Наталія Іванівна, Устивицька ЗОШ І - ІІІ ст., учитель української мови та літератури вищої категорії' 'Устивицька ЗОШ І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Миргородського району Полтавської області, вулиця Горєва, 27' 'Полтавська' Подяка
Ангелова Софія *5-7 Малюнок до вірша Максименюк Валентина Ігорівна, вчитель І категорії Молдова ПМР МОЗ "Бендерський теоретичний ліцей" Молдова ПМР подяка
Білик Ілона Володимирівна *1-4 Вишеньки Білик Інна Павлівна, Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів 5, вчитель образотворчого мистецтва, 2 категорія Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 Сумська подяка
Бортюк Каміла *1-4 Спи, мій синочок Ємельяненко Оксана Миколаївна, учитель вищої категорії Генічеський заклад загальної середньої освіти 1 Генічеської міської ради Херсонська подяка
Віхтінська Віталіна Віталіївна *8-9 "Пророцтво Касандри" Віхтінська Людмила Миколаївна, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В. Щепкіна Харківського району Харківської області, вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст першої категорії. Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В. Щепкіна Харківського району Харківської області Харківська подяка
Возіян Аліна '10-11' Лісова пісня Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Гофінгер Соломія Олександрівна *1-4 "Мавка"   КЗ "Чуднівський ліцей" Житомирська подяка
Давидова Катерина '10-11' Вже сонечко в море сіда Чимпоєш Тетяна Павлівна МОЗ «Бендерська гімназія 3 ім. І.П.Котляревського» ПМР подяка
Доценко Анастасія *1-4 Ох-чародій Обравит Інна Анатоліївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва Комунальний заклад Сумської обласної ради - обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Сумська  подяка
Зарицька Людмила Олександрівна *5-7 "О, не журися за тіло!" Крамар Оксана Володимирівна Звенигородська ДМШ Львівська подяка
Капаніцина Валерія '8-9' Спить озеро Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Коваль Аліна *1-4 Казка «Ох чародій» Марець Галина, СЗШ №100, вчитель образотворчого мистецтва Середня загальноосвітня школа № 100 Львівська подяка
Коломейчук Катерина *5-7 Мавка – символ вічно молодої весни Романюк Віктор Михайлович, вища, старший учитель Глибоцька гімназія Чернівецька подяка
Кравцун Анастасія Георгіївна *5-7 "Лісова пісня. Русалка" Герлях Анна Львівна. Керівник гуртка "Образотворче мистецтво". Будинок учнівської творчості. Будинок учнівської творчості Львівська подяка
Курбат Злата *5-7 Квітка- душа Корнійчук Валентина В'ячеславівна Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради Херсонська подяка
Лаврюк Дарина Іванівна *8-9 Водяник Бордунова Мар'яна Юріївна КЗ '' Дитяча школа мистецтв Тячівської міської ради Закарпатської області '' Закарпатська подяка
Лиско Марія Юріївна *5-7 "Мамо, іде вже зима" Керівник гуртка образотворчого мистецтва Казакова Аліна Миколаїва Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N1 Сумська подяка
Маслєніков Микола   Казка про Оха-чародія Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Маслєніков Олександр   Біда навчить Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Моргунова Карина '10-11'   Чимпоєш Тетяна Павлівна МОЗ «Бендерська гімназія 3 ім. І.П.Котляревського» ПМР подяка
Погорілий Ярослав Русланович *1-4 Вже сонечко в море сіда Костюченко Олександра Анатоліївна, Красноградський ліцей №2, вчитель початкових класів, 2 категорія. Красноградський ліцей №2 Красноградської міської ради Харківської області Харківська подяка
Пташкограй Лілія Володимирівна *8-9 Мавка лісова Шередько Оксана Олександрівна, учитель української мови і літератури Кир'яківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Веснянської ОТГ, вища категорія Кир'яківський ЗЗСО І-ІІІ супенів Веснянської ОТГ Миколаївська подяка
Рєзнік Ксенія Станіславівна *5-7 На зеленому горбочку (у вишневому садочку) Сирбу Мар'яна федосіївна, вчитель української мови та літератури, МОЗ "БСЗШ №13" МОУ "Бендерська середня загальноосвітня школа №13" ПМР подяка
Ротар Ганна '10-11' Вічне Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Руденко Софія *1-4 Лесин ліс Юлі Більчук Етно дім ломбардія подяка
Свищ Яна Віталіівна *8-9 Мавка лісова Андріїв Надія Старокропивницький ЗЗСО 1-2 ступенів Львівська подяка
Сердюк Поліна Сергіївна *1-4 Великдень у родині Косачів Нефьодов Роман Аркадійович КЗ СРР Косівщинська мистецька школа Сумська подяка
Сідоріна Дарина *1-4 Тиша морська Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Слиш Вероніка Олександрівна *1-4 Русалонька Оглобліна Тетяна Володимирівна, керівник гуртка "Рукоділля" Комунальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради" Харківська подяка
Смик Аміна Дмитрівна   Мамо, іде вже зима Смірнова Ганна Миколаївна, Майська філія І-ІІ ступенів, вчитель образотворчого мистецтва Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО "Кислянська ЗШ І-ІІІ ступенів" Зайцівської сільської ради Дніпропетровська подяка
Софія Тір'які *5-7 Лесин квітник Лариса Боровик, мама Софії школа "Еллісів" в Осло Norge подяка
Сухарський Арсеній Андрійович *1-4 Мені снились білії лелії.Уривок з поезії"На давній мотив" Учитель початкових класів Українська школа ім.Т.Г.Шевченка Португалія подяка
Тофан Олександр *1-4 Три метелики Афоніні Тетяна Григорівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Фертовой Олександр *1-4 Мамо, іде вже зима Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Цвігун Андрій Вадимович '10-11' Ні долі, ні волі у мене нема Чимпоєш Тетяна Павлівна МОЗ «Бендерська гімназія 3 ім. І.П.Котляревського» ПМР подяка
Цинцовська Тетяна Олександрівна студент "Без надії сподіваюсь!"   Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного Запорізька  подяка
Чаглей Злата *1-4 Леся Афоніні Тетяна Григорівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Черлат Ганна '8-9' На зеленому горбочку Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Ширепер Каріна '8-9' Ти дав мені тернову гілку Грудко Катерина Іванівна МОЗ "Бендерська загальноосвітня школа 2" Молдова подяка
Юрченко Софія Олександрівна *5-7 "Сафо" Керівник гуртка образотворчого мистецтва Казакова Аліна Миколаїва Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N1 Сумська подяка
Ігнатов Макар Романович   Лесені вірші методист ПОІППО ім.М.В.Остроградського Розсошенці Подяка

Контакти з організаторами

Телефон - (050) 1900-887 (050) 1900-887
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?