ТВІР

Скачати сертифікат учасника

Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Учитель, викладач, консультант, що підготував конкурсанта Назва навчального закладу Адреса: область    
Василюк Роман Юрійович *8-9 "Щастячко" Верлата Анна Сергіївна - Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат, вчителька української мови. Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Івано-Франківська І місце Поезія
Скрипнікова Марія Тарасівна *8-9 Поезія Скалецька Наталія Андріївна КЗО "СЗШ 81ДМР" Дніпропетровська І місце Поезія
'Бібік Катерина Володимирівна' '8-9' 'Втрати' 'Колісніченко Наталія Михайлівна, учитель української мови і літератури Опорного закладу "Засульський ліцей Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області", вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист' 'Опорний заклад "Засульський ліцей Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області"' 'Полтавська' І місце Поезія
'Пархоменко Тетяна Віталіївна' 'Студент' 'Я ВИЙДУ САМА ПРОТИ БУРІ І СТАНУ,-ПОМІРЯЄМ СИЛУ!' 'Пархоменко Оксана Вячеславівна' 'Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка' 'Полтавська' І місце Поезія
'Штефанко Наталія Вікторівна' '10-11' 'Мріє, не зрадь, я так довго за тобою тужила' 'Пчельнік Світлана Григорівна, Устивицька ЗОШ І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Миргородського району Полтавської області, учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії' 'Устивицька ЗОШ І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Миргородського району Полтавської області, вулиця Горєва, 27' 'Полтавська' І місце Поезія
'Ющенко Валерія' '8-9' 'поезія' 'Лебеденко Любов Петрівна' 'Полтавська загальноосвітня школа № 29' 'Полтавська' І місце Поезія
Стефанюк Олексій  5-7 Мавка лісова Токар Юлія Леонідівна Розсошенська гімназія Полтавська І місце  
Рухленко Єлизавета Сергіївна студент Мавка (присвячується «Лісовій пісні» Лесі Українки) Тендітна Надія Миколаївна (кандидат філологічних наук, доцент Донбаського державного педагогічного університету) Донбаський державний педагогічний університет Донецька ІІ місце Поезія
Романовський Артем Миколайович *8-9 «Тернистий шлях української душі» Романовська Анжела Іванівна, учитель української мови і літератури вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель" Вербівського закладу ПЗСО Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області Вербівський заклад повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області Херсонська ІІ місце Поезія
Травченко Сергій Миколайович *10-11 Лесі Українці - до ювілею Прокопенко Алла Фаридівна (ХЗОШ № 145, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії) Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 145 Харківська ІІ місце Поезія
Бухтіярова Марія *5-7 А в серці тільки ти…   Харківська гімназія №23 Харківська ІІ місце Поезія
'Пилипенко Дар"я Тимофіївна' '8-9' 'Акровірш "Леся Українка"' 'Щербань Світлана Григорівна, Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко, учитель зарубіжної літератури і російської мови, вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист' 'Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко' 'Полтавська' ІІ місце Поезія
'Католик Дарина Олександрівна' '5-7' '«А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю!» (збірка патріотичних поезій)' '-' 'ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей" с.Зимне' 'Волинська' ІІІ місце Поезія
Лукашевич Аліна Олегівна *8-9 "Змагаймось за нове життя" Костюк Людмила Йосипівна, вчитель української мови та літератури Комунальний заклад "Гуманітарна гімназія №1 імені М. І. Пирогова ВМР" Вінницька ІІІ місце Поезія
Гребенюк Анна Олександрівна *10-11 Нова казка Фабрицька Світлана В’ячеславівна, вчитель української мови та літератури Нетішинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Нетішинський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницька ІІІ місце Поезія
Зарівняк Ірина Іванівна *8-9 "Вірний птах", "Воїн-захисник", "Поетів вогонь" (авторські вірші) Плакида Ніна Петрівна, вчитель української мови та літератури Херсонського ліцею Херсонської обласної ради (вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист) Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська ІІІ місце Поезія
Конотоп Анна Євгенїівна студент Фанфік до твору Лесі Українки "Лісова пісня" Богач Оксана Павлівна, учитель української мови і літератури вищої категорії Сиваського ЗЗСО №1 Сиваський заклад загальної середньгої освіти №1 Новотроїцької селищної ради Генічеського району Херсонської області Херсонська область, Новотроїцький район, смт. Сиваське, вул. Мічуріна б. 8 ІІІ місце Поезія
Коробська Анастасія Володимирівна студент «Я – Українка!», «Жінка», «Знайди свій дух, аби наважитись!», «Я розквітаю знов і знов…» доцент кафедри соціального забезпечення та податкової політики, кандидат економічних наук, доцент – звання, доцент – посада. Тараненко Вікторія Євгеніївна Університет митної справи та фінансів (УМСФ) Дніпропетровська ІІІ місце Поезія
Шабадей Роксолана *10-11 Три подихи весни Чумак Зоя Анатоліївна Камянобрітський ліцей ім. В. Чорновола Житомирська ІІІ місце Поезія
Петренко Нікіта *10-11 Що судилось мавці, щастя чи мука Кияниця Світлана Федорівна Запорізький ліцей 34 Запорізька ІІІ місце Поезія
'Ведмідь Зоряна Віталіївна' '8-9' 'А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!' 'Учитель української мови і літератури КЗ "Корсунівська ЗОШ І-ІІІ ст. Сенчанської сільської ради" Ведмідь С.А. вчитель вищої категорії' 'КЗ "Корсунівська ЗОШ І-ІІІ ст. Сенчанської сільської ради" Полтавської області' ІІІ місце Поезія
'Назаренко Аріана Юріївна' '8-9' '"Історія України у віршах: від сивих віків до сучасності"' 'керівник гуртка "Журналістика" Сенчанського БДЮТ Великодна Алла Ігорівна' 'Сенчанський Будинок дитячої тиа юнацької творчості' 'Полтавська' ІІІ місце Поезія
Штейникова Катерина Володимирівна *10-11 "Щаслива мить життя" . Тема "А в серці тільки ти. коханий рідний краю!" Курліна Зоя Степанівна, Український ЗЗСО І-ІІІ ступенів , вчитель української мови і літератури, І категорія Український ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Миколаївська Подяка Поезія
Ковальова Єсенія Сергіївна *5-7 Нескорена Смовська Ірина Юріївна,учитель української мови та літератури опорного закладу -Остерська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Ю.Збанацького Опорний заклад-Остерська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Ю.Збанацького Чернігівська  Подяка Поезія
Смовський Максим Олександрович *5-7 Душа її так прагнула тепла Смовська Ірина Юріївна,учитель української мови та літератури опорного закладу -Остерська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Ю.Збанацького Опорний заклад-Остерська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Ю.Збанацького Чернігівська  Подяка Поезія
Руднєв Кирило Сергійович *1-4 Я в серці маю те,що не вмирає Доля Алла Вікторівна Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області. вчитель початкових класів Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області Донецька Подяка Поезія
Харченко Олена *10-11 Лесі Українці Мельничук Інна Ростиславівна Підгайцівський НВК "ЗОШ I-III ступенів- гімназія" Волинська Подяка Поезія
Несвятипаска Ольга Сергіївна *8-9 А в серці тільки ти, мій рідний краю! Руднєва Вероніка Юріївга Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області. вчитель української мови та літератури Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області Донецька Подяка Поезія
Рудченко Олексій Андрійович *10-11 Мріє, не зрадь Рудченко Тетяна Володимирівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, вчитель І категорії Комунальний заклад" Бурчацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Є. І.Носаль" Запорізька Подяка Поезія
Толстіков Максим Олександрович *8-9 Пишаюсь тобою, мій краю! (До теми "А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!") Шпаковська Ніна Миколаївна, Одеська загальноосвітня школа № 55 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, вчитель зарубіжної літератури, керівник літературної студії "Живе слово" при ОЗОШ № 55, вища категорія, вчитель-методист Одеська загальноосвітня школа № 55 Одеської міської ради Одеської області Одеська  Подяка Поезія
'Колісник Анна Сергіївна' '10-11' '"Тільки Україна!"' 'Кузема Віта Сергіївна , керівник гуртка-методист літературної студії "Сяйво" Кобеляцького БДЮТ ім. М.А.Касьяна' 'Кобеляцький будинок дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Кобеляцької міської ради Полтавської області' 'Полтавська' Подяка Поезія
'Скрипка Вероніка Романівна' '8-9' 'Лесина доля' 'Борисюк Тетяна Павлівна, Лип'янська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель історії,I кв.категорія.' 'Лип'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів' 'Полтавська' Подяка Поезія
'Капчур Лілія Василівна' '8-9' 'Мій рідний край' 'Борисюк Тетяна Павлівна, Лип'янська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель історії,I кв.категорія.' 'Лип'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів' 'Полтавська' Подяяка Поезія
               
Саїн Софія 44510   Федірко Леся Леонідівна Гайнц-Берггрюн гімназія Берлін І місце  
Василець Дар'я Леонідівна *10-11   Волкова Тетяна Іванівна Риківський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська І місце  
Ісип Анна Олексіївна *8-9 "Зчарував мене сей образ на весь вік!" (інтерв'ю-зарисовка) Тимошенко Валентина Василівна, вчителька української мови та літератури вищої категорії Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області Запорізька І місце  
Попружук Ангеліна Дмитрівна *10-11 Лист до мами Киреєва Тамара Борисівна викладач, Вище професійне училище 22 м.Сарни Рівненська І місце  
Тендітна Поліна Миколаївна *8-9 "А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!" Вчитель української мови та літератури Петрова Любов Василівна Лиманська ЗОШ 1-3 ст. № 3 м. Лиман Донецької області Лиманська ЗОШ 1-3 ст. № 3 Донецька І місце  
Анастасія Кальватинська *8-9 Хотіла б, Лесю, я твоєї криці в піснях моїх, у всіх моїх ділах! Трончук Галина Іванівна Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Дунаєвецької міської ради Хмельницька І місце  
Гелетій Олександр Іванович студент Біблійні мотиви у творчості Лесі Українки Пінчук Тетяна Степанівна (декан, кандидат філологічних наук, професор) Луганський національний університет імені Тараса Шевченка Луганська І місце  
Калініна Вікторія Сергіївна студент Провісниця свободи й добра Тетяна Степанівна Пінчук, рофесор кафедри української літератури, декан факультету української філології та соціальних комунікацій, Заслужений працівник освіти України Державний заклад ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка" Луганська І місце  
Шередько Анна Іванівна студент Ми не вашої породи... Шередько Оксана Олександрівна, учитель української мови і літератури Кир'яківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Веснянської ОТГ, вища категорія Національний університет "Львівська політехніка" Львівська І місце  
Засімович Марина Ігорівна *10-11 Есе «А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!» Ореховська Ірина Сергіївна, Новоград - Волинський ліцей з ПВФП, вчитель української мови та літератури вищої категорії Новоград - Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради Житомирська І місце  
Блохін Ігор Олексійович студент "Мій сон" Ейсмонтович Оксана Михайлівна, викладач української мови та літератури, вища категорія, викладач-методист.Державний навчальний заклад "Херсонське вище професійне комерційне училище" Державний навчальний заклад "Херсонське вище професійне комерційне училище" Херсонська  І місце  
Короття Павло Романович *10-11 Монофон "Лесина любов" Бабіна Майя Олексіївна, учитель української мови та літератури і кваліфікаційної категорії, звання "Старший учитель". Ганнівська загальноосвітня школа Добропільської міської ради Донецька І місце  
Кальчук Зоряна Йосипівна *8-9 Есе на тему: «Незабутня мелодія Лесиної пісні» Зубик Наталія Василівна, кандидат філологічних наук, учитель української мови та літератури Заліщицької державної гімназії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільської обл. Тернопільська І місце  
'Дудник Анастасія Дмитрівна' '8-9' '«Тиха струна мрії»' 'Печонкіна Лариса Андріївна, учитель української мови та літератури СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської, вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист' 'Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області' 'Полтавська область' І місце  
'Кущинська Оксана Григорівна' '8-9' 'Я ВИЙДУ САМА ПРОТИ БУРІ І СТАНУ,-ПОМІРЯЄМ СИЛУ!' 'Пархоменко Оксана Вячеславівна' 'Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області"' 'Полтавська' І місце  
'Логвиновська Аліна Володимирівна' 'Студент' 'Я вийду сама проти бурі і стану, - поміряєм силу! (Леся Українка)' 'Ніколашина Тетяна Іванівна, доцент кафедри української мови, кандидат філологічних наук Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка' 'Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка' 'Полтавська' І місце  
'Портяна Поліна Богданівна' '8-9' '"Лесю, ти тут?"' 'Яненко Світлана Миколаївна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка' 'Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка' 'Полтавська' І місце  
'Чернишенко Тетяна Андріївна' '8-9' '«МРІЄ, НЕ ЗРАДЬ! Я ТАК ДОВГО ДО ТЕБЕ ТУЖИЛА…»' 'Жук Оксана Василівна, директор школи, учитель української мови та літератури Глобинської загальноосвітньої школи №3 Глобинської міської ради Полтавської області, ІІ кваліфікаційна категорія' 'Глобинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 Глобинської міської ради Полтавської області' 'Полтавська' І місце  
'Шмонденко Ольга Андріївна' '8-9' '"Я віршів не люблю..."' 'Гулак Антоніна, ЛЗЗСО №4 ЛМР, учитель української мови і літератури, І категорія' 'Лубенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області' 'Полтавська' І місце  
'Чернецька Єлизавета Володимирівна' '8-9' '"Повірити в себе" (драматичний етюд на одну дію)' 'Заложчик Зоя Володимирівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, керівник літературної студії "Муза"' 'Семенівський навчально-виховний комплекс № 1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради, Семенівський БДЮТ' 'Полтавська' І місце  
'Бодрьонок Юлія Миколаївна' '10-11' 'Подорож на планету Ми́хлес' 'Терещенко Вікторія Вікторівна, Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради донецької області, заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури, І категорія, старший учитель' 'Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' 'Донецька' ІІ місце  
Хлистова Владислава Русланівна *10-11 Дилогія Щастя і Прислухання «Коли втомлюся я життям щоденним» Уколова Ніна Олександрівна, учитель-методист української мови та літератури вищої категорії ліцею "Престиж" м.Києва Ліцей «Престиж» м.Києва Київська ІІ місце  
Шамрай Світлана Вадимівна *10-11 Роздуми про щастя Малярчук Тетяна Андріївна, вчитель української мови КЗ "Тетіївський НВК "Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ступенів", вища категорія, "старший вчитель" Комунальний заклад "Тетіївський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Київська ІІ місце  
Юрчишина Вікторія Олександрівна *10-11 Врятувати мрію Юлія Олександрівна Блізніченко - викладач української мови та літератури ДНЗ "Бердичівське ВПУ" Державний навчальний заклад "Бердичівське вище професійне училище" Житомирська ІІ місце  
Сердюк Анна Артурівна *10-11 Фанфік до твору Лесі Українки "Лісова пісня" Богач Оксана Павлівна, учитель української мови і літератури вищої категорії Сиваського ЗЗСО №1 Сиваський заклад загальної середньгої освіти №1 Новотроїцької селищної ради Генічеського району Херсонської області Херсонська область, Новотроїцький район, смт. Сиваське, вул. Мічуріна б. 1 ІІ місце  
Кондратенко Вікторія Юріївна *8-9 "Про що ти думаєш? Про прийдешність? (монолог Мавки ХХІ століття)" Семків Надія Дмитрівна , учитель української мови та літератури Богородчанський ліцей імені Олекси Гірника Івано-Франківська ІІ місце  
Легенчук Анастасія Миколаївна *10-11 "А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!" Зубчук Марина Анатоліївна, керівник гуртка "Польська мова" Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради Будинок творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради Хмельницька ІІ місце  
Перепьолкіна Юлія Сергіївна *10-11 Злива Семенюк Тетяна Степанівна, Марганецька гуманітарна гімназія ім. Т. Шевченка, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Марганецька гуманітарна гімназія ім. Т. Шевченка Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська ІІ місце  
'Асауленко Софія Григорівна' '8-9' 'Геройство мусить мати нагороду' 'Науковий керівник: Яненко С.М., учитель української мови та літератури Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, керівник гуртка Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді».' 'Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ||-||| ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка' 'Полтавська' ІІ місце  
'Гаркуша Яна Сергіївна' 'Студент' '"Їм, може, треба іншого Месії? Їм, може, Сина Божого не досить?" (на матеріалі драматичної поеми "Одержима")' 'Терещенко Ольга Василівна (Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка, викладач-методист)' 'Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка' 'Полтавська' ІІ місце  
'Лещенко Марія Андріївна' 'Студент' '"Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила..."' 'Савченко Оксана Анатоліївна, викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої квалафікаційної категорії. викладач-методист, КЛК ХНУВС' 'Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ' 'Полтавська' ІІ місце  
'Прокопенко Валерія Андріївна' '8-9' 'Есе "Наодинці з Лесиним гаєм"' 'Недовіс Людмила Іванівна, Краснолуцький ЗЗСО І-ІІ ст., учитель української мови і літератури вищої категорії, старший учитель' 'Краснолуцький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу В.В.Овсяннікова Краснолуцької сільської ради Полтавської області' 'Полтавська' ІІ місце  
'Чорнобель Крістіна Сергіївна' '8-9' '«ТЕМА САМОТНОСТІ ЛЮДИНИ В РЕАЛІЯХ ПРОЖИВАННЯ В ЧУЖІЙ КРАЇНІ…» (НА МАТЕРІАЛІ ДРАМАТИЧНОЇ ПОЕМИ «БОЯРИНЯ» ЛЕСІ УКРАЇНКИ)' 'Жук Оксана Василівна, директор школи, учитель української мови та літератури Глобинської загальноосвітньої школи №3 Глобинської міської ради Полтавської області, ІІ кваліфікаційна категорія' 'Глобинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 Глобинської міської ради Полтавської області' 'Полтавська' ІІ місце  
'Васильєва Аліна Костянтинівна' '10-11' '″А в серці тільки ти , єдиний мій , коханий рідний краю ! ″' 'Ейсмонтович Оксана Михайлівна , Державний навчальний заклад ″ Херсонське вище професійне комерційне училище ″ , викладач української мови і літератури , вища категорія , викладач - методист' 'Державний навчальний заклад ″ Херсонське вище професійне комерційне училище ″' 'Херсонська область' ІІІ місце  
'Гончарова Софія Ігорівна' '8-9' 'Берімось краще до роботи, Змагаймось за нове життя!' 'Дубініна Юлія Олександрівна (Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, учитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія)' 'Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів' 'Донецька' ІІІ місце  
Калакура Марія Олегівна *8-9 Лист до себе Андріяшко Ольга, керівник гуртка-методист, Івано-Франківський центр дитячої та юнацької творчості Івано-Франківський центр дитячої та юнацької творчості, гурток журналістики та літературної майстерності Івано-Франківська ІІІ місце  
Масько Євгенія Дмитрівна студент ЩО ПРИХОВУЄ УСМІШКА Пузиренко Ярина Василівна, к.філол.н., доцентка кафери культурології Національний університет біоресурсів і природокористування України Національний університет біоресурсів і природокористування України Київська ІІІ місце  
Романюта Діана Олександрівна *10-11 "Я в серці маю,те що не вмирає" Кардашова Наталя Григорівна, ДНЗ"Мелітопольське вище професійне училище",викладач української мови та літератури,категорія "вища",звання "старший викладач" ДНЗ "Мелітопольське вище професійне училище" Запорізька ІІІ місце  
Сугак Вікторія Миколаївна *8-9 Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя! Федоряк Марина Іванівна, Кельменецький ліцей - опорний заклад, учитель вищої категорії "старший учитель" Кельменецький ліцей - опорний заклад Чернівецька ІІІ місце  
Андрієць Ганна Андріївна студент Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила… (Леся Українка). Малік Юлія Юріївна, ВПУ №94, викладач вищої категорії Вище професійне училище №94 Луганська ІІІ місце  
Євглевський Олексій Романович *8-9 Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя. Кучеренко Надія Олексіївна (ХСШ №18, учитель української мови та літератури, ІІ кат.) Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області Харківська ІІІ місце  
Дар'я Стребак *10-11 Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила… (Леся Українка) учитель української мови та літератури Пономарьова Юлія Михайлівна Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №51 Харківської міської ради Харківської області, Харківської ІІІ місце  
Івахів Єлизавета Андріївна *10-11 Я вийду сама проти бурі і стану, – поміряєм силу! (Леся Українка) Майданій Тетяна Степанівна, учитель української мови та літератури Липовецького ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівського р-ну Львівської обл. (категорія вища) Липовецький ЗЗСО І-ІІІ ст. відділу освіти, молоді та спорту Перемишлянської міської ради Львівського району Львівської області Львівська ІІІ місце  
Смаілова Емінє Решатівна *10-11 А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю! Коссе Олександра Степанівна, Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель української мови та літератури, вища категорія Гранітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Волноваської районної ради Донецька ІІІ місце  
Васильєва Аліна Костянтинівна *10-11 ″А в серці тільки ти , єдиний мій , коханий рідний краю ! ″ Ейсмонтович Оксана Михайлівна , Державний навчальний заклад ″ Херсонське вище професійне комерційне училище ″ , викладач української мови і літератури , вища категорія , викладач - методист Державний навчальний заклад ″ Херсонське вище професійне комерційне училище ″ Херсонська  ІІІ місце  
Максименко Яна Сергіївна *8-9 "Милі поезії Лесі Українки" Учитель української мови Чумак Галина Олександрівна Комунальний заклад Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Донецька ІІІ місце  
Морозова Поліна Олегівна *8-9 А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю Єщенко Ірина Федорівна, Марганецька спеціалізована школа I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови, учитель української мови та літератури, учитель-методист Марганецька спеціалізована школа I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови Дніпропетровська ІІІ місце  
Шляхтіна Катерина Юріївна *10-11 Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя. Кучеренко Надія Олексіївна (ХСШ №18, учитель української мови та літератури, ІІ кат.) Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області Харківська ІІІ місце  
'Зіненко Назарій Вікторович' '10-11' '«Хто вам сказав, що я слабка, що я корюся долі?..»' 'Ковтун Валентина Іванівна, Козельщинський ліцей Козельщинської селищної ради Полтавської області, вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія' 'Козельщинський ліцей Козельщинської селищної ради' 'Полтавська' ІІІ місце  
'Ціпенко Вікторія Юріївна' '8-9' 'Леся Українка: кримська елегія' 'Третяк Любов Іванівна, учитель української мови і літератури Опорного закладу "Засульський ліцей Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області", вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист' 'Опорний заклад "Засульський ліцей Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області"' 'Полтавська' ІІІ місце  
Колісніченко Анастасія Олександрівна *10-11 Кримські мандрівки... Ільчук Алла Іванівна Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, учителька української мови та літератури , вища категорія, старший учитель Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради Полтавської області Полтавська ІІІ місце  
Ганущак Анастасія Владиславівна *5-7 Вечірня година Братусь Марія Український культурно- мистецький центр EdnoDim Ломбардія ІІІ місце  
'Гук Лілія Андріївна' 'Студент' '«Спомин про літо»' 'к.філос.н., доц. Зорій Ніна Іванівна' 'ВДНЗ "Буковинський державний медичний університет"' 'Чернівецька' ІІІ місце  
'Бабюк Софія Павлівна' '8-9' 'Казка про Лесину долю' 'Червона Наталя Андріївна, Фонтанський НВК, ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія, учитель української мови і літератури, вчитель вищої категорії' 'ФОНТАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО- ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ГІМНАЗІЯ ЛИМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.' 'Одеська' Подяка  
Беспала Анастасія Юріївна студент "Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!" Тетяна Степанівна Пінчук професор кафедри української літератури, декан факультету української філології та соціальних комунікацій, Заслужений працівник освіти України Державний заклад "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка" Луганська Подяка  
Теряєв Сергій Володимирович студент Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила… ДЗ "ЛНУ імені Тараса Шевченка", канд. філол. наук, проф. Пінчук Тетяна Степанівна Луганський національний університет імені Тарса Шевченка Луганська Подяка  
Горбань Анастасія Юріївна студент Я вийду сама проти бурі і стану, – поміряєм силу! Пінчук Тетяна Степанівна, професор, декан факультету української філології та соціальних комунікацій Луганський національний університет імені Тараса Шевченка Луганська Подяка  
Гончарова Софія Ігорівна *8-9 Берімось краще до роботи, Змагаймось за нове життя! Дубініна Юлія Олександрівна (Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, учитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія) Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Донецька Подяка  
Яремчук Ганна Миколаївна *8-9 "Так!Я буду крізь сльози сміятись" Я польська Валентина Романівна Угорський НВК Тернопільська Подяка  
Селезньова Тетяна Сергіївна *8-9 «А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!» Доценко Тамара Василівна, вчитель української мови та літератури Запорізької гімназії № 77 Запорізька гімназія № 77 Запорізька Подяка  
Шкарлупа Вікторія *10-11 Етюд Новікова Інна Миколаївна КЗ Злинський ліцей Кіровоградська Подяка  
Гойко Маргарита студент Леся у Країні книжкових див Пономаренко Наталія Петрівна Відокремлений структурний підрозділ "Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету" Сумська Подяка  
Гарбуз Сергій «А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!» «Завжди терновий вінець буде кращим, ніж царська корона!» Сєрая Тетяна Василівна, Ближненська філія Волноваського опорного закладу загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області, вчитель української мови та літератури, вища категорія Ближненська філія Волноваського опорного закладу загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька Подяка  
Шеремет Анна *10-11 «Змагаймось за нове життя!» Єфімова Наталія Олексіївна, вчитель зарубіжної літератури КЗ "Лозівський ліцей №1" КЗ "Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області Харківська Подяка  
'Єфименко Ростислав Дмитрович' '10-11' 'Sicut cogitationes' 'Учитель української мови та літератури Урбанович Алла Миколаївна вищої кваліфікаційної категорії,звання методист' 'Полтавська загальноосвітня школа 4' 'Полтавська область' Подяка  
'Мірошниченко Максим Станіславович' '8-9' '«Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!» (Леся Українка)' 'Кустреюк Сергій Іванович, Вікторійська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пирятинської міської ради Лубенського району Полтавської області, вища, вчитель-методист' 'Вікторійська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пирятинської міської ради Лубенського району Полтавської області' 'Полтавська' Подяка  
'Перекрест Сніжана Олексіївна' '8-9' 'Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила… (Леся Українка)' 'Галига Валентина Олександрівна, заступник директора з НВР, учитель української мови та літератутури, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист"' 'Глобинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Глобинської міської ради Полтавської області' 'Полтавська' Подяка  
'Тарасов Руслан Володимирович' '8-9' '"Терновий вінок"' 'Кустреюк Сергій Іванович, Вікторійська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пирятинської міської ради Лубенського району Полтавської області, вища, вчитель-методист' 'Вікторійська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пирятинської міської ради Лубенського району Полтавської області' 'Полтавська' Подяка  
'Устименко Анастасія Романівна' '8-9' 'А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!' 'Шимка Ірина Петрівна' 'Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки' 'Полтавська' Подяка  
Добреля Юлія Сергіївна   Історія одного кохання... ЗДВР Шевченко Олена Володимирівна Рудківська ЗОШ І - ІІІступенів Гребінківської міської ради Рудківська ЗОШ І - ІІІ ступенів Гребінківської міської ради Полтавська Подяка

Контакти з організаторами

Телефон - (050) 1900-887 (050) 1900-887
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?