ВОКАЛ

Скачати сертифікат учасника

Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Учитель, викладач, консультант, що підготував конкурсанта Назва навчального закладу Адреса: область  
'Вокальний квартет "Віночок"' 'Студент' 'Л.Українка "Безсонні ночі"' 'Тарасевич Світлана Ярославівна, художній керівник колективу, Мартичук Олег Михайлович концертмейстер.' 'ВСП "Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого Національного університету біоресурсів і природокористування України"' 'Терновільська' І місце
'Грушко Ельвіра' '8-9' '"Місяць яснесенький" - вірші Лесі Українки, музика Олександра Стадника' 'Васюк-Аль-Хадіді Юлія Андріївна, викладач-методист Вінницького фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича' 'Школа-студія при Вінницькому фаховому коледжі мистецтв імені Миколи Леонтовича' 'Вінницька' І місце
'Натальченко Ю.В.' '10-11' 'Леся Українка "Веснянка"' 'Кайгородова Р.М. Вчитель музичного мистецтва' 'Лиманська загальноосвітня ЗОШ№2 I-III ступенів . Лиманська міська рада' 'Донецька' І місце
'Фольклорний гурт "Мокоша"' 'Студент' '"Красо України, Подолля"! - вірші Лесі Українки, музика Юлії Васюк. Аранжування Юлії Домпре.' 'Васюк-Аль-Хадіді Юлія Андріївна, викладач-методист Вінницького фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича' 'Вінницький фаховий коледж мистецтв імені Миколи Леонтовича' 'Вінницька' І місце
'Пономарьова Світлана Олександрівна' '8-9' 'Пісня "Стояла я і слухала весну"' 'Учитель української мови і літератури та зарубіжної літератури. Покотило Вікторія Юріївна. Категорія: вища ( старший вчитель). Та вчитель музичного мистецтва Лазаренко Євгеній Володимирович. Категорія: спеціаліст. Комунальний заклад "Шишацький обласний науковий ліцей - інтернат II - III ступенів Полтавської обласної ради"' 'Комунальний заклад "Шишацький обласний науковий ліцей - інтернат II - III ступенів Полтавської обласної ради"' 'Полтавська' І місце
'Попок Єлизавета Миколаївна' '8-9' 'Леся Україна "Давня весна"' 'Харченко Сергій Вікторович керівник вокального гуртка ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"' 'Опорний заклад "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради"' 'Полтавська' І місце
Вокально-хореографічний ансамбль "Кудряшівські козаченьки" *8-9 "Надія" Красноштан Анна Олександрівна (учитель української мови та літератури Кудряшівської ЗОШ І-ІІ ступенів Кремінської РДА Луганської області), Красюк Ніна Олексіївна (учитель історії та музики у Кудряшівській ЗОШ І-ІІ ступенів) Кудряшівська ЗОШ І-ІІ ступенів Кремінської РДА Луганської області Луганська І місце
Дороганич Софія солістка Народного художнього колективу України студії вокального мистецтва "Антарес" та Народний художній колектив України хореографічний ансамбль "Росинка" Кіровоградського обласного ЦДЮТ *8-9 "Мавка" художній керівник СВМ "Антарес" - Олена Дороганич, балетмейстер-постановник та художній керівник Народного хореографічного ансамблю "Росинка" - Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, нагороджена нагрудним знаком "Василь Сухомлинський" Галина Чайковська Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості Кіровоградська І місце
вокальний колектив Світанок           І місце
Остапенко Кіра Володимирівна *8-9 Давня весна Скиба Олена Володимирівна, КЗ ХНЛІ "Обдарованість"" Харківської обласної ради, керівник гуртка, 12 розряд, 1 категорія КЗ "Харківський науковий ліцей - інтернат "Обдарованість"" Харківської обласної ради Харківська І місце
Товстий Тарас Андрійович *5-7 Contra spem spero Северенчук Тетяна Олександрівна викладач вокалу, Казєєва Вікторія Володимирівна викладач гітари Ірпінська дитяча школа мистецтв ім.М.Вериківського Київська І місце
Солісти вокального ансамблю "Свічадо" *8-9 "Досадонька" Бабій Марія Андріївна ( Шумський ліцей, керівник гуртка, Il категорія) Шумський ліцей Тернопільська І місце
Коваленко Маріна уточнити яка саме         І місце
Вокальний колектив "Мальви" *10-11 "Вечірня година" Касянчук Тетяна Олександрівна, вчитель музики НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня - дитячий садок" с.Заліси НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок" с.Заліси Волинська І місце
Натальченко Юлія           І місце
Швець Софія Анатоліївна *10-11 "Стояла я і слухала весну" Кромбет Юрій Миколайович, вчитель вокалу, Технічний ліцей Шевченківського району Технічний ліцей Шевченківського району, місто Київ Київська І місце
Вариченко Ніна Ігорівна *10-11 Музика І. Францескевич, слова Лесі Українки "Перша пісня Мавки" з драми-феєрії "Лісова пісня" Никифорова Вікторія Сергіївна, Вороновицька дитяча школа мистецтв Вороновицька дитяча школа мистецтв Вінницька І місце
Лобач Катерина студент Голубка Ющенко Ю.П., доцент кафедри філософії та суспільних наук, к.філос.н. Українська медична стоматологічна академія Полтавська І місце
Рогізна Юлія Володимирівна *10-11 Давня весна Думитрашко Любов Євгенівна, вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія, Борищук Світлана Вікторівна, вчитель музики,вища кваліфікаційна категорія, МОЗ "Бендерська гімназія №3 ім.І.П.Котляревського" МОЗ "Бендерська гімназія №3 ім. І.П. Котляревського" Молдова І місце
Житник Вероніка '8-9' Святий Вечір Більчук Юлія Український Культурно - мистецький центр «Етнодім» Ломбардія І місце
'Бенцкоффер Ніколетта Михайлівна' '8-9' 'Поезія «Голубка»' 'Бут Євгенія Миколаївна, учитель музичного мистецтва' 'КЗ «Кам‘янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат»ЗОР' 'Запорізька' ІІ місце
'Лукаш Зоряна Ігорівна' '8-9' 'Вечірня година' 'Черсак Галина Василівна' 'Скала-Подільська ЗОШ' 'Тернопільська' ІІ місце
'Лукаш Ліана' '5-7' '"Вечірня година"' 'Черсак Галина Василівна' 'Скала-Подільська ЗОШ' 'Тернопільська' ІІ місце
'Мартинець Вероніка' '8-9' 'На роковини' 'Яремцьо Анна-Марія Володимирівна викладач сольного співу Судововишнянської дитячої школи мистецтв' 'Судововишнянська дитяча школа мистецтв' 'Львівська' ІІ місце
'Мурміль Анастасія Ярославівна' 'Студент' '“Все, все покинуть, до тебе полинуть...»' 'Зотьєва Анна' 'Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв' 'Київська обл.' ІІ місце
'Палейчук Маргарита Олександрівна' '8-9' '"Давня весна"' 'Мирончук Марія Вікторівна, вчитель мистецтва' 'Гощанська районна гімназія' 'Ріаненська' ІІ місце
'Трощинська Анастасія. Гетенко Вікторія.' '8-9' '"Хотіла б я піснею стати".' 'Мистецька школа. Вчитель. Сольний спів.' 'КЗ Добровеличківська мистецька школа.' 'Кіровоградська.' ІІ місце
'Чуприна Анастасія Григорівна' '8-9' 'Зорі, очі весняної ночі' 'Бровко Вадим Миколайович' 'Пологівська гімназія Новосанжарської селищної ради, Полтавської області' 'Полтавська область' ІІ місце
'Тютюнник Галина Віталіївна' 'Студент' 'Стояла я і слухала весну...' 'Ремезова Наталія Миколаївна' 'Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка' 'Полтавська' ІІ місце
Стоян Крітстіна, Лупу Антон           ІІ місце
Кулакевчи Анастасія           ІІ місце
Курочкіна Юлія Михайлівна       Одеська загальноосвiтня школа 5 Одеська ІІ місце
Заварзіна Поліна Олегівна *10-11 «Сафо». Музика В. Гортікова, вірші Л. Українки Максименко Тетяна Василівна, учитель мистецтва, учитель-методист вищої категорії, керівник студії естрадного вокалу «Співоча душа» ХЗОШ №150 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №150 Харківської міської ради Харківської області Харківська  ІІ місце
Піпаш Діана Сергіївна, Козак Анна Миколаївна *10-11 Слова Лесі Українки, музика Kulshenka і Shy «Лісова пісня» Ващук Тетяна Миколаївна, КЗ "ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ст.№22-ліцей Луцької міської ради", учитель музичногго мистецтва, керівник Зразкової вокально-хорової студії "Барвограй", спеціаласт вищої категорії Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ступенів №22-ліцей Луцької міської ради Волинської області" Волинська  ІІ місце
Деревянко Маріанна           ІІ місце
Студенти володимир-Волинського пед коледжу           ІІ місце
Більчук Софія *8-9 Давня весна Марія Братусь Український культурно-мистецький центр «EtnoDim» Ломбардія ІІ місце
'Красняник Олександра Василівна' '8-9' '«Слово, чому ти не твердая криця...»' 'Маркович Любов Михайлівна, учителька української мови та літератури' 'Міжгірський заклад загальної середньої освіти I-III ст. ім. А. Волошина' 'Закарпатська' ІІІ місце
'Миколенко Вероніка' '1-4' 'Вечірня година' 'Карпова Олена Анатоліївна Красноградський ліцей #1 ім.О.І Копиленка' 'Красноградський ліцей #1 ім.О.І Копиленка' 'Харківська' ІІІ місце
'Оленюк Антон' '10-11' 'Хотіла б я' 'Захарчук Марина Миколаївна вчитель української мови та літератури Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 1' 'Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 1' 'Київська область' ІІІ місце
'Пучкова Кристина Олегівна' '8-9' '"Давня весна"' 'Сопова Наталія Олексіївна , вчитель української мови та літератури' 'Комунальний заклад"Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N3"' 'Запорізька' ІІІ місце
'Слободзян Максим Віталійович' '8-9' '"Сontra spem spero"' 'Пипич Наталія Андріївна, Судилківський ліцей, вчитель зарубіжної літератури, ll категорія' 'Судилківський ліцей' 'Хмельницька область Шепетівський район' ІІІ місце
'Сокол Тетяна Олександрівна' '8-9' '"Давня весна"' 'Шулик Інна Олексіївна' 'Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' 'Полтавська' ІІІ місце
'Тімакова Вікторія Валеріївна' '10-11' 'Голубка' 'Кольва Альона Іванівна, Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради, заступник директора з виховної роботи, ІІ категорія' 'Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області' 'Донецька' ІІІ місце
'Трегубенко Аліна Русланівна' '10-11' 'Як дитиною бувало' 'Савченко Оксана Василівна, ВСШІ "Обдарованість" ХОР, вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії' 'Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради' 'Херсонська' ІІІ місце
'Троць Соломія' '5-7' 'Лесі Українці' 'Савчак Лариса Василівна' 'Нововолинська загальноосвітня школа I-III ступенів N7' 'Волинська' ІІІ місце
'Горіздра Дарина Віталіївна' '5-7' 'Давня весна' 'Дейнека Галина Анатоліївна' 'Божківський НВК (опорний заклад) Новоселівської сільської ради Полтавського району' 'Полтавська' ІІІ місце
'Тарасенко Валерія Андріївна' '10-11' '"Давня весна". Муз. Сергія Котовського' 'Богуш Тетяна Миколаївна, Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вчитель музичного мистецтва, вища категорія, старший вчитель' 'Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4.' 'Полтавська' ІІІ місце
Пільгук Софія Ігорівна *8-9 "Хотіла б я піснею стати" Дейнега Людмила Іванівна, опорний заклад "Кобеляцький ліцей №1", вчитель музичного мистецтва, спеціаліст. Опорний заклад "Кобеляцький ліцей №1" Кобеляцької міської ради Полтавська ІІІ місце
Товстий Тарас Андрійович *5-7 Contra spem spero Северенчук Тетяна Олександрівна викладач вокалу, Казєєва Вікторія Володимирівна викладач гітари Ірпінська дитяча школа мистецтв ім.М.Вериківського Київська ІІІ місце
Бойків Андріана *8-9 "Досадонька" Антроп Андрій Васильович, вчитель музики Долинський науковий ліцей-інтернат Івано-Франківська ІІІ місце
Дует "Том Кукурудз"  8-9  Реп-біографія Лесі Українки  Денисенко Сергій Сергійович Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" Закарпатська ІІІ місце
Кіра Крижевська *8-9 "Місяць яснесенький" на сл. Л.Українки, муз. Я.Степового Бєлова Марина Миколаївна - викладач вищої катеогорії, КЗ "Дитяча музична школа Долинської міської ради" Комунальний заклад "Дитяча музична школа Долинської міської ради" Кіровоградська ІІІ місце
Мушкутинецька ЗОШ           ІІІ місце
Олару Наталія Іванівна *8-9 "Колискова" Олару Катерина Миколаївна, Чуньківський ЗЗСО, вчитель зарубіжної літератури, вища, старший вчитель Чуньківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, структурного підрозділу дошкільної освіти, Чернівецького району Чернівецької області Чернівецька ІІІ місце
Командат Юлія       Новоград-Волинська ЗОШ   ІІІ місце
Колесник Максим Валентинович *10-11 До мого фортепіано Бондарчук Тетяна Миколаївна КЗ "Великознам'янська ЗОШ I-III ступенів №1" Запорізька  ІІІ місце
Опришко Ярина Ярославівна *10-11  " Давня весна" ,музика Сергія Котовського Вчитель музичного мистецтва Данилів Галина Дмитрівна , Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7, спеціаліст Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 Львівська ІІІ місце
Дворська Тетяна Степанівна *10-11 "Давня весна" Маціборська Людмила Михайлівна, вчитель української мови та літератури, Угринівський ліцей Угринівський ліцей Івано-Франківська  ІІІ місце
Савенко Анастасія Олександрівна   Давня весна Дерев'янко В.В., Лосинівська ЗОШ І- ІІІ ступенів, учитель мистецтва Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівська  ІІІ місце
Крохіна Дарина       Вильківська ЗШ   ІІІ місце
Чуженкова Дарина Сергіївна, Білоус Діана Русланівна, Желновач Анна Юріївна *10-11 Геніальна й талановита Українка Заступник директора з виховної роботи Олексіївського ліцею Велентій Світлана Віталіївна Олексіївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області Харківська ІІІ місце
Обухова Валерія Дмитрівна Студент Досадонька Мельниченко Світлана Анатоліївна, викладач української мови та літератури ДВНЗ Рівненський коледж економіки та бізнесу Рівненська ІІІ місце
Вокальний ансамль"Водограй" Студент "Стояла я і слухала весну" Табаченко Тетяна Анатоліївна Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю.Кримського Волинської обласної ради Волинська ІІІ місце
Данилевська Поліна Студент “Contra spem spero” Гридасова Олена Леонідівна , Державний навчальний заклад "Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка", викладачка української мови і літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Державний навчальний заклад "Професійно-технічне училище №14 м.Нова Каховка" Херсонська ІІІ місце
Вчителі-гуманітарії ?????????????         ІІІ місце
Дубицька Марія *10-11 "Тішся, дитино, поки ще маленька..." Гурбін Ігор Геннадійович, музичний керівник, НПФК "Одеська політехніка" Відокремлений структурний підрозділ "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Державного університету "Одеська політехніка" Херсонська ІІІ місце
'Беш Олеся Ігорівна' '8-9' 'Нічка тиха і темна була' 'Керівник Народного ансамблю "Чарівна сопілка" Ореста Сивохіп' 'Палац дитячої та юнацької творчості м.Дрогобич' 'Львівська' ІІІ місце,
Кулакевич Анастасія 8-9 Волинські спогади Ціхоцька Тетяна Дитяча фольклорна студія "Жайворонки" Волинська ІІІ місце
'Бараненко Марія' '5-7' 'Давня весна.' 'Прийменко Інна Олександрівна, вокальної студії "Веселі співаночки" Миколаївського БК. Мірошник Дмитро Васильович, керівник зразкового ВІА "Злагода" Миколаївського БК.' 'Миколаївський будинок культури Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області.' 'Дніпропетровська' Подяка
'Бойчук Анна-Марія Степанівна' '1-4' 'Пісня «На зеленому горбочку»' 'Статкевич Уляна Юріівна,кер. вокального гуртка Коломийського ліцею 2.вища категорія' 'Коломийський ліцей 2' 'Івано-Франківська область' Подяка
'Ващук Максим Денисович' '5-7' 'Реп-біографія Лесі Українки' 'Ярошик Тетяна Михайлівна вчитель вчитель української мови і літератури вища категорія' 'Опорний заклад загальної середньої освіти "Поворський ліцей"' 'Волинська' Подяка
'Вокальний ансамбль "Мрія"' '10-11' '"Lied ohne Klang" ("Пісня без звуку") - сл.Лесі Українки, муз. О.Гельовської' 'Гельовська Олеся Василівна, вчитель музичного мистецтва' 'Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ступенів' 'Тернопільська' Подяка
'Гадомська Соломія Тарасівна' '' 'Стояла я і слухала Весну' 'Калюжна Олена Дмитрівна вчитель вокалу' 'Львівська музична школа імені Соломіі Крушельницькоі' 'Львівська' Подяка
'Дует " Почайна"' '8-9' 'Сон' 'Коваленко В.А.,СЗШ2,учитель української мови' 'Загальноосвітня школа - загальноосвітній навчальний заклад I-III ступеніа' 'Дніпропетровська' Подяка
'Козько Інна Сергіївна' '8-9' '" Хотіла б я піснею стати"' 'Глинська Леся Володимирівна' 'Опорний заклад " Кобеляцький ліцею №2 імені Олеся Гончара "' 'Полтавська' Подяка
'Мартіна Маіні' '10-11' 'Давня весна' 'Микола Мишковський / Ліцей імені Івана Пулюя / вчитель музичного мистецтва вищої кваліфікаційної категорії' 'ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ' 'Львівська' Подяка
'Моргунова Тетяна Віталіївна' '8-9' 'пісня "Давня весна"' 'Базалєєва Тетяна Іванівна (вчитель, І категорія), Чувилкін Сергій В'ячеславович (педагог-організатор, ІІ категорія)Лозно-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів' 'Лозно-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів' 'Луганська' Подяка
'Музичний гурток "Левандівські соловейки"' '1-4' '"Вечірня година", сл.Л.Українки, муз.В.Вороб'я.' 'Дроздик Галина Михайлівна, СЗШ#67, вчитель музичного мистецтва, вища категорія вища' 'Середня загальноосвітня школа#67 м..Львова' 'Львівська' Подяка
'Пісак Анастасія Володимирівна. Шкурат Анастасія Іванівна' '8-9' 'пісня «Давня весна»' 'Статкевич Уляна Юріівна,кер. вокального гуртка Коломийського ліцею 2. вища категорія' 'Коломийський ліцей 2' 'Івано- Франківська' Подяка
'Проданчук Марія' '8-9' '"Давня весна"' 'Литвинюк Таміла Василівна, Таужненський ліцей, вчитель української мови і літератури, І категорія' 'Комунальний заклад "Таужненський ліцей" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області' 'Кіровоградська' Подяка
'Соколюк Вікторія' '8-9' ',Давня весна"' 'Литвинюк Таміла Василівна, Таужненський ліцей, вчитель української мови і літератури, І категорія' 'Комунальний заклад "Таужненський ліцей" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області' 'Кіровоградська' Подяка
'Стадник Іванна Іванівна' 'Студент' 'Музика весни Леся Горова' 'Бабій Олександра Ігорівна ,заступник директора з виховної роботи.' 'ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ' 'Чернівецька' Подяка
'Топтигін Валентин Євгенійович' '10-11' 'Надія' 'Соловйова Марина Олексіївна' 'Вилківська НВК ЗЗСО 1-3ступенів-ліцей' 'Одеська' Подяка
'Харківська Яна Вадимівна' '5-7' '"Хотіла б я піснею стати"' 'Кірічок Наталія Павлівна, учитель музичного мистецтва, І категорія' 'Комунальний заклад "Коржівський ліцей" Сватівської міської ради Луганської області' 'Луганська' Подяка
'Войтичук Михайло Ігорович' '5-7' 'Леся Українка " На зеленому горбочку"' 'Зінчук Олена керівник гуртка вокального співу " Світанок" будинку культури села Рудня Рожищенського ОТГ Волинської області' 'Гурток вокального співу " Світанок " будинку культури села Рудня Рожищенського ОТГ Волинської області' 'Волинська область' Подяка
'Жорняк Анна Вадимівна' '10-11' '"Давня весна"' 'Шерстюк Надія Дмитрівна (опорний заклад "Нехворощанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Нехворощанської сільської ради Полтавської області,вчитель української мови та літератури,вища категорія)' 'Опорний заклад "Нехворощанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Нехворощанської сільської ради Полтавської області' 'Полтавська область,Новосанжарський район' Подяка
'Мокич Анна, Лихолат Анна' '8-9' 'Пісня "Голубка"' 'Ганноцький Валерій Григорович, Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, вчитель музичного мистецтва, 11 розряд старший вчитель' 'Глобинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Глобинської міської ради Полтавскої області' 'Полтавська' Подяка
'Мошаріна Єлизавета Володимирівна' '10-11' 'Пісня на слова Лесі Українки “Стояла я і слухала весну ”у супроводі ВІА «Ремікс»' 'Безкровна Тетяна Андріївна учитель музичного мистецтва Дмитрівська ЗОШ I_III ступенів вища Подяка
'Обревко Надія Олександрівна' '8-9' '"Давня весна"' 'Тімічева Наталія Миколаївна (Кременчуцький ліцей N°10 "Лінгвіст", вища категорія, учитель-методист)' 'Кременчуцький ліцей N°10 "Лінгвіст"' 'Полтавська' Подяка
'Савельєва Єлизавета Олегівна' '8-9' '"Давня весна" на слова Лесі Українки' 'Кушнір Тетяна Юріївна, учитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О.Нижниченка, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "старший учитель"' 'Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської Кременчуцького району ради Полтавської області' 'Полтавська' Подяка
'Світлик Софія Петрівна' '5-7' '"Як дитиною, бувало..."' 'Овчаренко Ірина Петрівна, учитель української мови та літератури' 'Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко' 'Полтавська' Подяка
Воронова Ніка Миколаївна *8-9 Хотіла б я піснею стати Плакида Ніна Петрівна учитель української мови та літератури Херсонського ліцея Херсонської обласної ради Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська Подяка
Климова Софія Сергіївна *1-4 "На зеленому горбочку" Крачковська Л.І учитель початкових класів Загальноосвітня школа I-III ступенів №31 Донецька Подяка
Дехтяр Анна       Центр дозвілля та юнацтва   Подяка
Дует Ковбасенко Таїсія Олександрівна та Вітюк Владислав Віталійович *8-9 "Лісова пісня" Лилик Михайло Володимирович Загальноосвітня школа I-III ступенів N2 м.Заліщики Тернопільської області Тернопільська Подяка
Шкраб'юк Марта *8-9 "Мавка" Косач Леся Йосифівна, учитель української мови та літератури, вища категорія Львівський художній ліцей при ЛНАМ Львівська Подяка
Пиндик Назар Юрійович *8-9 Пісня на слова Лесі Українки "Реве-гуде негодонька" Учитель української мови та літератури Піхурець Галина Василівна Великожванчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради Харківської області Хмельницька Подяка
Шестакова Владислава Андріївна *8-9 Давня весна (була весна) МОЗ "БСЗШ №13", вчитель української мови та літератури, Лозинський Володимир Сергійович, вчитель основ інформатики Максаков Олексій Костянтинович МОУ "БСЗШ №13" ПМР Подяка
Вихованці Поповицького НВК Стисло Оксана Сидор Софія Дзюбан Ірина Барабах Анастасія *5-7 Була весна Поліщак Галина Поповицький НВК Львівська Подяка
Гарбуз Сергій *8-9 Люди бояться вночі кладовища... Сєрая Тетяна Василівна, Ближненська філія Волноваського опорного ЗЗСО І - ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області, вища категорія Ближненська філія Волноваського опорного ЗЗСО І - ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька Подяка
Гринчук Соломія   Дитяча школа мистецтв       Подяка
Барбакар Максим Сергійович *5-7 Голубко Марія Аронівна Когос Чернівецька ЗОШ I-III ст. № 2 ім Юрія Федьковича Чернівецька Подяка
Свинобій Марія Яківна *8-9 Леся Українка "Давня весна" Тодорашко Людмила Василівна, вчитель української мови ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Ломачинці, вища категорія Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Ломачинці Чернівецька Подяка
Театральний гурток "ФЕЄРІЯ" БДЮТ *5-7 Інсценізація поезії "Давня весна" Іванна Оленюк, керівник гуртка "ФЕЄРІЯ" при Поповицькому НВК Поповицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Шегинівської сільської ради Мостиського району Львівської області Львівська Подяка
Чакир Жасмін *1-4 "Вечірня година" Войтенко Тетяна Ігорівна КМАТ імені Сержа Ліфаря Київська Подяка
Камілавкіна Єлизавета Федорівна *5-7 Пісня на слова Лесі Українки "Вечірня година" Булигіна Анжела Анатоліївна Комунальний заклад «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 42 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька Подяка
Карабаш Олесандра, Карабаш Ліна *8-9         Подяка
Єрещенко Анна Павлівна *8-9 Contra spem spero Коваль Людмила Олексіївна, учитель української мови й літератури, вища категорія Аджамський загальноосвітній заклад середньої освіти І - ІІІ ступенів Аджамської сільської ради Кропивницького району Кіровоградська Подяка
Фесина Олечка   На зеленому горбочку Матіяш Н.В. Нововолинський дошкільний навчальний заклад №2 Волинська Подяка
Дитяча вокальний ансамбль "Жайворонки" *5-7 Пісенна композиція "Весна чарівниця" на вірші Олени Пчілки, муз. Т. Ціхоцької Керівник, засновниця дитячої студії "Жайворонки", співачка, композитор Тетяна Ціхоцька Дитяча фольклорна студія "Жайворонки" - мистецький проект ВОГО "Нова Перспектива" Волинська Подяка
Желяскова Поліна *1-4 Давня весна Шавранська Наталя Євгенівна, учитель музичного мистецтва, вища категорія, старший вчитель ЗЗСО " Прилиманський ліцей "Авангардівської селищної ради Овідіопольського району Одеської області Одеська Подяка
Кузьма Єва, Суховецька Валерія           Подяка
Мельник Юлія Миколаївна *8-9 Леся Українка "Давня весна"("Була весна...") Кучинський Ігор Францович, вчитель музики Слобідкорахнівської ЗОШ І-ІІ ступенів(Дунаєвецький р-н, Хмельницька обл.) Слобідкорахнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Хмельницька Подяка
Мережко Дмитро     Андріївська ЗОШ     Подяка
Коновал Анна Олександрівна *8-9 Сафо Савченко Оксана Василівна, ВСШІ "Обдарованість" ХОР, вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради Херсонська Подяка
Бережний Дмитро Олександрович *10-11 Сафо Савченко Оксана Василівна, ВСШІ "Обдарованість" ХОР, вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради Херсонська Подяка
Гурт «Горлиця» *8-9 «Голубка» Корбут Лілія Василівна вчитель музичного мистецтва КЗ «Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст. Долинської міської ради» вища категорія Комунальний заклад «Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст. Долинської міської ради» Кіровоградська Подяка
Тріо "Зоринка" (Ткачук Злата Сергіївна, Козлова Валерія Олегівна, Мартинюк Софія Миколаївна *8-9 "Дивлюсь я на яснії зорі" (на слова Лесі Українки) Будкова Жанна Миколаївна Ліцей №3 імені Лесі Українки міста Ковеля Волинської області Волинська Подяка
Шведюк Анна Віталіївна *5-7 Вона жива і буде вічно жити! Ліштван Неля Василівна ОЗЗСО»Любешівський ліцей» Волинська Подяка
Бабій Софія Мирославівна *1-4 Колискова Юліанна Бабій, мама Ліцей 3 Івано-Франківська Подяка
Надворська Віталіна Вікторівна, Романюк Андріана Олександрівна, Микитенко Василина Олександрівна *5-7 Давня весна Католик Людмила Леонідівна,вчитель вищої категорії ЗОШ І-ІІІ ступенів номер 1м. Володимира-Волинського ЗОШ І-ІІІ ступенів номер 1 м. Володимира-Волинського Волинська  Подяка
Воронянський Вадим Володимирович *5-7 Надія Чорнобай Рита Григорівна вчитель української мови та літератури Шишацька спеціалізована школа ім.В. І Вернадського ІІ категорія Опорний навчальний заклад"Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського" Полтавська Подяка
Мушінська, Соболєва *8-9 Досадонька Кудряшова Олеся Миколаївна та Чабан Олена Іванівна     Подяка
Рудик Іванна Олегівна *8-9 Леся Українка "Голубка" Кучинський Ігор Францович, вчитель музики Слобідкорахнівської ЗОШ І-ІІ ступенів(Дунаєвецький р-н, Хмельницька обл.) Слобідкорахнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Хмельницька Подяка
Хадомська Марія           Подяка
Шкуренкова Варвара Олександрівна *1-4 На зеленому горбочку Драган Ірина Володимирівна ДМШ ім. Ф. Ганіцького Хмельницька Подяка
Анни та Іуліанія Козловських *8-9     НВК " ЗОШ І-ІІІ ступеня - дитячий садок" с.Заліси   Подяка
Тарасенко Юлія Андріївна *8-9 Леся Українка. Монолог Мавки (уривок із драми-феєрії "Лісова пісня") Бондаренко Олена Григорівна, Роздольська гімназія Наталинської сільської ради, учитель української мови та літератури вищої категорії Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська Подяка
Луцик Альона Валентинівна *10-11 Давня весна Малєва Тетяна Яківна, вчитель музичного мистецтва, спеціаліст, старший вчитель Нововолинський ліцей 8 Нововолинської міської ради Волинська Подяка
Гашмей Юлія Русланівна студент Сторононько рідна Літовська Світлана Іванівна заслужений вчитель України, художній керівник вокальної-студії "Мрії" Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» Чернівецька  Подяка
Царенко Богдан Олександрович *10-11 Моя Леліє Художній керівник Куцокінь Алла Сергіївна Дарівський будинок культури Черкаська Подяка
Гурт "Напровесні" *10-11 Хотіла б я піснею стати Дембіцька Оксана Романівна ЗЗСО 1-3 ступенів Львівська Подяка
Фомічова Аліна Максимівна студент Досадонька Гарбузюк Т.В. (ВП "Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ ім. Тараса Шевченка", викладач предметів музичного циклу, І категорія") ВП "Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська Подяка
Дацьо Юлія *10-11   Учитель: Чернега А.А. Новоборисівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Новоборисівської ОТГ, Одеської області. Одеська Подяка
Гаврилюк Уляна Юріївна та Ясіновська Софія Василівна *10-11 Contra spem spero ТНВК ШПЛ №2, учитель української мови та літератури, вища категорія, вчитель-методист, Марусин Галина Іванівна Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2» Тернопільська Подяка
Давидюк Дарина Михайлівна *10-11 Хотіла б я піснею стати" (на слова Лесі Українки) Будкова Жанна Миколаївна Ліцей №3 імені Лесі Українки міста Ковеля Волинської області Волинська Подяка
Соломія Мирончук,Каріна Котельчук,Іванна Мельник,Каріна Мірчук *10-11 Давня весна   ОЗО"ЗЗСО І-ІІІ ст.№4м.Ківерці   Подяка
Клочкова Анастасія Андріївна *10-11 Лісова пісня" (уривок із драми-феєрії) Сосновець Н. В., Сиваський ЗЗСО №1 Новотроїцької селищної ради, вчитель української мови і літератури, вища категорія Сиваський ЗЗСО №1 Новотроїцької селищної ради Генічеського району Херсонської області Херсонська Подяка
Сінчук Ірина Юріївна та Сінчук Іванна Юріївна студент Леся Українка "Останні квіти"   Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевсього Тернопільська Подяка
Курінчук Віталій Валентинович студент Слово, чому ти не твердая криця   Тернопільський національний медичний університет імені Івана Яковича Горбачевського Тернопільська Подяка
Шаповалов Олексій Вікторович студент Поки не зламана душа ("Крізь плач, і стогін, і ридання...") Гришина О. С. - ст.викладач, Лукаш Ю. М. - викладач, Карлова Т. Є. - к.філол.наук, зав.кафедри; кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами Державний заклад "Луганський державний медичний університет" Луганська Подяка
Селезньов Максим Сергійович студент Contra spem spero! Козієва Віталіна, Олександрівський професійний аграрний ліцей, викладачка української мови та літератури, вчитель-методист Олександрівський професійний аграрний ліцей Донецька Подяка
Саух Анатолій студент Знов весна і знов надії Вербило Тамара Володимирівна ДВНЗ "Рівненський коледж економіки та бізнесу" Рівненська Подяка
Чермакова Уляна Студент Давня весна Лисенко Наталія Василівна, доцент кафедри української мови та літератури ДВНЗ "Донбасьукий державний педагогічний університет", заступник декана філологічного факультету, доцент, кандидат філологічних наук ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет" Донецька Подяка
Ісаєва Марія Дмитрівна Студент Contra spem spero Тарарива Лідія Юріївна, Відокремлений підрозділ "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка", заступник директора з навчальної роботи, вища категорія, педагогічне звання "викладач-методист", кандидат філологічних наук   Луганська Подяка
Кєтов Микола Студент Слово,чого ти не твердая криця? Гатько Ольга Євгеніївна, місто роботи: Торецький професійний ліцей Донецької області, викладач української мови та літератури, викладач ІІ категорії Торецький професійний ліцей Донецької області Донецька Подяка

Контакти з організаторами

Телефон - (050) 1900-887 (050) 1900-887
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?